خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل من در درس شیمی

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من یه مشکلی در درس شیمی دارم اونم اینه که مباحث رو مسلطم اما نمیتونم خوب تست بزنم و درصد مطلوب کسب کنم.
      یا خیلی وقتا هست که جوابی که واسه مسائل عددی به دست میارم اصلا تو گزینه ها نیست و گزینه نزدیک رو میزنم غلط در میاد

منبعم هم ساده ست یکم و خیلی ازش راضی نیستم منبع خوبی سراغ دارید که حجمش اوکی باشه تا کنکور بتونم برسونم و اینکه به درصد مطلوبی (بالای 70) برسونم؟

ممنون میشم کمک کنید
      Success is what you make it

Take it how it come

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبتکران بازرگان + مسائل شیمی خیلی سبز یا نشر الگو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      مبتکران بازرگان + مسائل شیمی خیلی سبز یا نشر الگو
      نشرالگو دارم

یه منبع کم حجم تر میخوام که پیشرفته تر باشه
      مثلا جمع بندی/سه سطحی/نردبام ...

Take it how it come

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Brah نمایش پست ها
      نشرالگو دارم

یه منبع کم حجم تر میخوام که پیشرفته تر باشه
      مثلا جمع بندی/سه سطحی/نردبام ...
      کدوم پایه ای؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      کدوم پایه ای؟
      فارغ التحصیل نظام جدیدم

Take it how it come

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما اول باید بری تستای کنکور داخل و خارج از 85 به بعد و اون قسمتای مشترک با نظام جدید و چند بار تمرین کنی تا 50 تا 65 درصدت تضمین بشه تو کنکور ...در کنار این تستا تستای سطح بالا کار میکنی ... برای ما قدیما فار عالیه ..دیگه شما جدیدارو نمیدونم بی خبرم ... اگه جایی هم اشکال داشتی اقاجانی یا بابایی پیشنهاد میشه ... شیمی جدید نسبت به قدیم حذفیات زیاد داره ...قدرشو بدون ..
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فارغ التحصیل نظام جدیدم
      الان خیلی زمان نداری که بخوای کتاب جدیدی رو شروع کنی بهتره کتاب مسائل شیمی خیلی سبز یا مسائل نشر الگو رو بگیری برای حفظیاتم کتابای زیادی هستن به نظرم لقمه مهروماه بهترین گرینه هست اما اگه هنوز وقت داری خیلی سبز یا نشرالگو رو بزن پینهاد میکنم کلاس نکته و تست بابایی تو تاملند ثبت نام کنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من یه مشکلی در درس شیمی دارم اونم اینه که مباحث رو مسلطم اما نمیتونم خوب تست بزنم و درصد مطلوب کسب کنم.
      یا خیلی وقتا هست که جوابی که واسه مسائل عددی به دست میارم اصلا تو گزینه ها نیست و گزینه نزدیک رو میزنم غلط در میاد

منبعم هم ساده ست یکم و خیلی ازش راضی نیستم منبع خوبی سراغ دارید که حجمش اوکی باشه تا کنکور بتونم برسونم و اینکه به درصد مطلوبی (بالای 70) برسونم؟

ممنون میشم کمک کنید

یا منبع تستی که استفاده میکنی غیر استاندارد هست یا مسلط نیستی و فکر میکنی که مسلطی.
      در مورد عدد اشتباه،یا اشتباه سوال رو حل میکنی که باز هم یعنی تسلط نداری،یا در محاسبات اشتباه میکنی..یه سری روش هایی هست که محاسبه رو ساده تر میکنه سعی کن اونارو یاد بگیری.
      در مورد منبع،موج آزمون رو در کنار منبع فعلیت استفاده کن.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شيمي بخاطر كم بودن مطالبش نياز داره روي مطالب تست زياد و زماندار زيادي زده باشه.
      اگه از الان وقت بزاريد و دو جلد موج آزمون رو كار كنيد عالي هست!
      اين كتاب مناسب كسي هست كه درس رو بلده و فقط ميخواد افزايش درصد داشته باشه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      گزینه نزدیک چ صیغه ایه؟ وقتی جوابت توگزینه ها نیست ینی درست محلولش نکردی سوالو.

تنها میدونی سوالو درست نزدی ولی وارسی نمیکنی کجا اشتباه کردی؟ تو روش انحلال اشتباه میکنی یا محاسبات؟ اصلا چک میکنی اشکالتو پیدا کنی؟
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

11. Top | #11
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط brah نمایش پست ها

ممنون میشم کمک کنید
      سلام
      درمورد منبع خب کتاب های آزمون محور با سطح های مختلف موج آزمون را قبلا کار کردم و خب مفید بود برام
      اما یه چیزی الان اگر کتاب بگیری ممکنه کامل وقت نشه تا همه ی آن را بررسی کنی خب اگر گرفتی از سطح ساده شروع نکن یا یه فصل هایی رو نخون اگر مشکل خاصی در آن فصول نداری

در مورد مشکل حل سوال بگم که یه روش داشتم که خب کارآمد بود ، توی کنکور های سال های گذشته اول باید ببینی سوال چی میخواد حول چه بحث یا مباحثی مساله طرح شده مثلا ممکنه ph با سینتیک ترکیب بشه میشه یه سوال تو کنکور 97 یا حالا مثال های دیگه
      میتونی برای هر قسمت از فصل که قسمت محاسباتی داره جداگانه نکات محاسباتی بنویسی که این میشه یه مرجع برای حل سوالات
      مثلا خودم الان هم از این جزوات بسیار خلاصه در دانشگاه استفاده می کنم مثل ph
      اول سرعتت کم خواهد بود اما به مرور نکات در ذهنت طبقه بندی خواهد شد و سرعت حل مسأله بیشتر خواهد شد...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من پایه یازدهمم و متاسفانه تو ازمونا میترسم که حتی به سوالات شیمی نگاه کنم!
      با اینکه تو خونه خیلی کار میکنم و سوالات زیادیو حل میکنم و نسبتا مسلطم به شیمی که میرسم مغزم قبول نمیکنه که حتی بخاد از روی سوال بخونه
      بعد که برمیگردم خونه و میخوام ازمونو تحلیل کنم میبینم نود درصد سوالایی که حتی نخواستم از روشون بخونمو به راحتی میتونستم جواب بدم
      پیشنهادتون چیه واقعا این موضوع داره به یه دغدغه جدی برام تبدیل میشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      سلام من پایه یازدهمم و متاسفانه تو ازمونا میترسم که حتی به سوالات شیمی نگاه کنم!
      با اینکه تو خونه خیلی کار میکنم و سوالات زیادیو حل میکنم و نسبتا مسلطم به شیمی که میرسم مغزم قبول نمیکنه که حتی بخاد از روی سوال بخونه
      بعد که برمیگردم خونه و میخوام ازمونو تحلیل کنم میبینم نود درصد سوالایی که حتی نخواستم از روشون بخونمو به راحتی میتونستم جواب بدم
      پیشنهادتون چیه واقعا این موضوع داره به یه دغدغه جدی برام تبدیل میشه
      احتمالا چون شیمی درس آخر هست،وقتی به شیمی میرسی ذهنت خسته هست.
      شیمی رو برای درس آخر نگه ندار.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      سلام من پایه یازدهمم و متاسفانه تو ازمونا میترسم که حتی به سوالات شیمی نگاه کنم! با اینکه تو خونه خیلی کار میکنم و سوالات زیادیو حل میکنم و نسبتا مسلطم به شیمی که میرسم مغزم قبول نمیکنه که حتی بخاد از روی سوال بخونه بعد که برمیگردم خونه و میخوام ازمونو تحلیل کنم میبینم نود درصد سوالایی که حتی نخواستم از روشون بخونمو به راحتی میتونستم جواب بدم پیشنهادتون چیه واقعا این موضوع داره به یه دغدغه جدی برام تبدیل میشه
      تو خونه از خودت آزمون زیاد بگیر که دیگه نترسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن