خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 61
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کار و زنانگی

سلام به همگی. شب و روزتون بخیر باشه الهی. ببینید میرم سر اصل مطلب. من یه آدمیم که معتقدم کارم در آینده باید یه لطافت خاصی توی خودش داشته باشه تا زنانگی درون من به وسیله اون به منصه ی ظهور برسه. این نظر شخصی منه یعنی من یکی برای اینکه تو زندگیم احساس شادی و رضایت کنم باید شغلم ظریف و قشنگ باشه حالا شاید یکی دیگه مثل من فکر نکنه و اصلا این حرفای من به نظرش مسخره هم بیاد. مهم هم نیست اصلا . من اینطور آفریده شدم اونم اونطوری پس حالا بهتره بدون بحث جدل هر آدمی راه خودشو بره.... حالا چه شغلایی زنانگی دارن؟ مثلا پزشکی زیبایی.... پزشکی به خودی خود لطیف نیست که ولی وقتی با هنر و زیبایی‌شناسی ترکیب بشه لذت بخش میشه‌.... یا مثلا داروسازی بخونی بعد وارد حیطه ی مواد آرایشی و ماسک بشی یعنی از علمت برای ساخت مواد آرایشی استفاده کنی.... حالا شما چه پیشنهادی دارین برای کسی که هم درس خوندنو دوست داره هم میخواد درساش پر از هنر و زیبایی باشه... پول و درآمد هم برام مهمه دیگه.... مرسی از مشارکتتون...حتی اگه نظراتتون کمکم هم نکنه بازم خوشحال میشم تبادل نظر کنیم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو کار زنانگی خدایی وجود نداره، یکم جوریه علاقه کافیه
      تمرکز باید رو کار باشع
      ولی میتونی در کنار کار اون هنری که حس میکنی دوس داری و به روحیه تو نزدیکه رو یاد بگیری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر شغلی سختی خودشو داره چه مهندسی چه پزشکی .... ببین به نظر من هر کسی میره سراغ پزشکی دیگه باید چند سال رینگ دستش کنه دیگه به عقد کتابای قطور درومده ...من دیدم اینو که میگم ... یکی و میشناسم ورودی94 بعضی وقتا شاید چند ماه هم نمیتونه به خانواده سر بزنه .... و این که اگه تو اینستا هم روزمرگی های بعضی پزشکارو بخونی متوجه میشی روزای تلخ زیادی و تجربه میکنن ... یه نفر از سی پی ار میگفت واقعا اشکم درومد ... دیگه وقتی میخوان یه مریض و احیا کنن رقابت بین اون پزشک و عزراییل هست ...از طرفی بعضی تخصصا مثل قلب و مغز به نظرم نهایت هنر و ظرافته ... میتونی پیج دکتر محسن القاسی رو ببینی .... .. کلا خیلیا حتی معتقدن جراحا باید تو همه چی ظریف باشن حتی شکل دست ها .... به نظرم اگه به پزشکی علاقه داری تخصص اطفال هم عالیه ... دارو هم دیگه طبق گفته ی خیلیا برای بانوان رشته عالی هست ... انشالله یه رشته با روحیه خودت قبول بشی . فعلا باید مردانه و دلیرانه مثل یه شیر دختر درس بخونیم برای کنکور بعد قبول شیم ...بعدش به فکر ظریف کاری باشیم
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      شغل پر از زنانگی
      یه چیز به نظرم میاد فقط
      )))
      استغفرالله:///
      چقد من و تو تفاهم داریم

ر.ا:بنظرم ارایشگری یا طراحی لباس و دیزاین خونه مناسب تره واسه شما یا مربی پیش دبستانی❤
      ♡Be your Own HERO
      ویرایش توسط Mysterious : 02 اسفند 1398 در ساعت 21:14

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی زنانگی دوست دارین بزین تو صنعت عفاف و حجاب

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ارایشگر اشپزی کارایه هنری مثل نقاشی صنابع دستی یا بنظرم رشته ای مثل معماری یا یا کلا رشته هایه مربوط به دانشگاه هنر مثل عکاسی و هنر تجسمی یا معلمی . یموردم به شوخی بگم تن فروشی هستش که خب این مورد تو ایران شغل ازاد محسوب میشه تو خارج بیمه و مزایاهم دارهولی بی شوخی تو رشته پزشکی بنظرم سخته شوهری یا حتی زنی بگیری که رشتش باهات یکی نیست خیلی دلایل داره یکیش اینه که سختیه کارتو درک نمیکنه تو بعضی ها هم احساس این بوجود میاد که یکیشون فکر میکنه سطح پایین تره از اون یکی یا بزرگ کردن بچه بشدت سخت میشه هرچند بچه همجور امکانات مادی دراختیار خواهد داشت
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اها یادم رفت بنظرم دندون پزشکی هم گزینه خوبیه

تو یه لکه نور نشونم بده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شت یه مورد دیگه هم یادم رفت میتونی تو نیرو هایه متدین گشت ارشاد عوض شی به ملت گیر بدی شغل شریفیه سختیه کاره خاصیم نداره نود درصد مواقع گیری میدی میکنیش تو ماشین طرفو تو بعضی مواقع هم باید گیسو گیس کشی

تو یه لکه نور نشونم بده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه قیافه و هیکلتم در حدو اندازه جی جی حدید یا کارا دلوین باشه(اکه در 90 درصد مواقع نیست)میتونی بری مدل شی تو ایرانم نمیخواد در اون حدو اندازه ها باشی ولی خو خیلی جاها الان مدل میگیرن پول خوبی میدن چه پسر چه دختر یکی از فامیلامون مدله صد هزار تو ایرانه کلی پول درمیاره

تو یه لکه نور نشونم بده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم به‌نظرم شما اومدی تجربی که روح لطیفت اذیت می‌شه...
      از همون اولش خب دنبال هنر و اینا می‌رفتی، تا الانم حتما کلی پیشرفت می‌کردی.
      آرایش‌گری، نویسندگی، مربی مهد طراحی لباس اینا هم که هست دیگه خودت می‌دونی. اتفاقا علاقه و خلاقیت شخصی داشته باشی جای پیشرفتت زیاده.
      ولی خب به‌نظر من کلا تو رشته‌های تجربی اون رشته‌ای که مدنظرته پیدا نمی‌شه! خب متخصص زیبایی دیگه انقدر درس خونده و پوستش کنده شده دیگه از نظرش ظرافت روح با تعریف بقیه فرق می‌کنه !
      اسم زیبایی هم توش داره دیگه همه‌چی گل و بلبل نیست که! چهار تا بیماری پوستی عجیب غریب ببینی لطافت نمی‌مونه برات -__-
      به‌نظرم اول مطمئن شو این چیزی که برات معیار شده تلقین جامعه نباشه که مثلا بخوای برای پذیرفته شدن تو جامعه طبق خواسته‌ی اونا رفتار کنی!
      بعدش برو دنبال علاقه‌ت، مطمئن باش زنانگیت هم به منصه‌ی ظهور می‌رسه ^_^ ( باور کن اگه بدونم این جمله اصلا ینی چی!‌ )

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      سلام به همگی. شب و روزتون بخیر باشه الهی. ببینید میرم سر اصل مطلب. من یه آدمیم که معتقدم کارم در آینده باید یه لطافت خاصی توی خودش داشته باشه تا زنانگی درون من به وسیله اون به منصه ی ظهور برسه. این نظر شخصی منه یعنی من یکی برای اینکه تو زندگیم احساس شادی و رضایت کنم باید شغلم ظریف و قشنگ باشه حالا شاید یکی دیگه مثل من فکر نکنه و اصلا این حرفای من به نظرش مسخره هم بیاد. مهم هم نیست اصلا . من اینطور آفریده شدم اونم اونطوری پس حالا بهتره بدون بحث جدل هر آدمی راه خودشو بره.... حالا چه شغلایی زنانگی دارن؟ مثلا پزشکی زیبایی.... پزشکی به خودی خود لطیف نیست که ولی وقتی با هنر و زیبایی‌شناسی ترکیب بشه لذت بخش میشه‌.... یا مثلا داروسازی بخونی بعد وارد حیطه ی مواد آرایشی و ماسک بشی یعنی از علمت برای ساخت مواد آرایشی استفاده کنی.... حالا شما چه پیشنهادی دارین برای کسی که هم درس خوندنو دوست داره هم میخواد درساش پر از هنر و زیبایی باشه... پول و درآمد هم برام مهمه دیگه.... مرسی از مشارکتتون...حتی اگه نظراتتون کمکم هم نکنه بازم خوشحال میشم تبادل نظر کنیم
      دندان پزشکی مناسب شما هست،هم جایگاه اجتماعی و درامد خوبی داره و هم یه جورایی هنر هست.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      ارایشگر اشپزی کارایه هنری مثل نقاشی صنابع دستی یا بنظرم رشته ای مثل معماری یا یا کلا رشته هایه مربوط به دانشگاه هنر مثل عکاسی و هنر تجسمی یا معلمی . یموردم به شوخی بگم تن فروشی هستش که خب این مورد تو ایران شغل ازاد محسوب میشه تو خارج بیمه و مزایاهم دارهولی بی شوخی تو رشته پزشکی بنظرم سخته شوهری یا حتی زنی بگیری که رشتش باهات یکی نیست خیلی دلایل داره یکیش اینه که سختیه کارتو درک نمیکنه تو بعضی ها هم احساس این بوجود میاد که یکیشون فکر میکنه سطح پایین تره از اون یکی یا بزرگ کردن بچه بشدت سخت میشه هرچند بچه همجور امکانات مادی دراختیار خواهد داشت
      اولا حواستون به چیزایی که لا‌به لای حرفاتون میگین باشه. مودب باشید.ثانیا من نمیخوام درسم و کارم زندگی خانوادگی آیندمو خراب کنه . به تعادل بین کار و زندگی اعتقاد دارم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شت یه مورد دیگه هم یادم رفت میتونی تو نیرو هایه متدین گشت ارشاد عوض شی به ملت گیر بدی شغل شریفیه سختیه کاره خاصیم نداره نود درصد مواقع گیری میدی میکنیش تو ماشین طرفو تو بعضی مواقع هم باید گیسو گیس کشی
      آخه این لطافتش کجاشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه قیافه و هیکلتم در حدو اندازه جی جی حدید یا کارا دلوین باشه(اکه در 90 درصد مواقع نیست)میتونی بری مدل شی تو ایرانم نمیخواد در اون حدو اندازه ها باشی ولی خو خیلی جاها الان مدل میگیرن پول خوبی میدن چه پسر چه دختر یکی از فامیلامون مدله صد هزار تو ایرانه کلی پول درمیاره
      نه عزیزم منم یکی از همون ۹۰ درصد مواقعم دیگه چرا باید از اون ۱۰ درصد باشم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      دغدغه ها چقدر متفاوته خدایا کرمتو شکر.
      به نظرم اعضا مصنوعی(ارتوپد فنی)- پروتزهای دندانی - طراحی لباس - گرافیک
      امیدوارم منظورت این نباشه که من سطحی هستم و تو انسانی دغدغه مند و درد آشنا! اگر منظورت اینه باید گفت مردسالاری تو وجودت ریشه کرده و تو زنان و تمام مسائل مربوط به زنان رو سطحی میدونی و فکر میکنی فقط زنایی آدم‌حسابین که شبیه مردا باشن. چنین زنی نباش هرگز دوست من.... ارتوپد فنی هم خوبه فکر میکنم بهش

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن