خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 61
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      منم یه دوست این چنینی داشتم که زیاد حقوق زن میکردم کات کردم رفت . بابا ول کنین . بعضیا دیگه خیلی تحویل میگرن خودشون رو .

استارتر من لحنم هم خیلی خوب بوده شما بد خوندی احتمالا . ثانیا اگه شما دیگه میدونی شغل زنانگی و ... . چرا تاپیک زدی؟ ضمنا خیلیا میگن من واسه بهمان کار ساخته شدم بهش نمیرسن حواست باشه باید خیلی تلاش داشته باشی .

جا داره منم بگم که منم زیاد دوست داشتم تو بچگی هیتلر شم .

لحنم کاملا عادی هست
      خب تاپیک رو برای این زدم که ببینم بقیه چه پیشنهادی برام دارن.... بعله ولی من که نگفتم برای دانشمند شدن ساخته شدم. بازیم بود. و راستش آخرشم نتونستم بفهمم شما آخرش مردسالاری؟ برابری‌خواهی؟فمینیستی؟ امیدوارم مدیریت فروم لحن هیچکدوممون رو بد ندونه

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه شغل زیبا میخواستم فقط! چقدر پیچیدش کردین آخه.... ارتباطی به حقوق زنان داشت؟

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      یه شغل زیبا میخواستم فقط! چقدر پیچیدش کردین آخه.... ارتباطی به حقوق زنان داشت؟
      بنظرم باید به درون خودت رجوع کنی
      مثلا از نظر من دندون دامپزشکی و فیزیوتراپی زیباست
      توی درسهای مدرسه هندسه و زیست زیباست
      اما ادبیات رو متنففففففررررررم
      آدم به آدم فرق داره
      باید ببینی از نظر خودت چه چیزی زیباست
      بنظرم دندون خوبه برات
      تخصص های خوبی هم داره مثل ارتودنسی و اطفال و ....
      به این که میگن گردن درد و مچ درد و الی آخر میگیری هم توجه نکن
      مگه قراره روزی 10 ساعت کار کنی
      در مورد این که مثلا باید زور زیادی داشته باشی اصلا این طوری نیست
      باید مقداری از فشار و زور استفاده کنی (به اندازه یه بچه 13 ساله دختر یا پسر)
      و در کنار مقداری زور و فشار باید از تکنیک درست استفاده کنی
      زیاد به فک فشار بیاری فک میشکنه
      حتی برای جا انداختن فک که متخصص های فک و صورت انجام میدن تکنیک حرف اول رو میزنه نه زور زیاد
      به عنوان پیشنهاد :دندون
      ویرایش توسط a.t.n : 04 اسفند 1398 در ساعت 20:42

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      بنظرم باید به درون خودت رجوع کنی
      مثلا از نظر من دندون دامپزشکی و فیزیوتراپی زیباست
      توی درسهای مدرسه هندسه و زیست زیباست
      اما ادبیات رو متنففففففررررررم
      آدم به آدم فرق داره
      باید ببینی از نظر خودت چه چیزی زیباست
      بعد از کنکور باید خیلی رو خودآگاهیم کار کنم. آزموناشو میدم

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بعد از کنکور باید خیلی رو خودآگاهیم کار کنم. آزموناشو میدم
      ویرایش کردم پست قبلی رو کلی نوشتم دوباره برو بخون

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب این تاپیک دیگه خیلی داره وقت منو میگیره معتادش شدم روزی چند بار چکش میکنم از درس افتادم مرسی از همه کسایی که نظر دادن و راهنماییم کردن. اونایی که لحن بدی داشتن یا توهین کردن از همین تریبون در جوابشون میگم آینه آینههه
      ویرایش توسط Morvarid80 : 04 اسفند 1398 در ساعت 20:58

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ویرایش کردم پست قبلی رو کلی نوشتم دوباره برو بخون
      مررررسی خوندم عالی بود

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما الان توی مقطع علوم پایه هستین ؟
      داداش من پایم صفره (البته الان یک ماهه دارم میخونم ولی خیلی کم فعلا بیشتر نمیتونم اما پیوسته)
      من دندون تهران میخوام
      از کی شروع کردی خوندن و روزی چند ساعت خوندی و چه آزمونی رفتی ؟
      یع سوال در مورد دانشگاه : اون دو روزی که تا شب دانشگاهی میرسی بعدش درس بخونی ؟
      امتحانای ترم یک که دادین تستی بودن یا تشریحی ؟
      مرسی
      من خودم الان ترم یک ام مقطع علوم پایه.
      امتحان های درسای تخصصی همشون و بعضی از عمومیا تستی ان .
      من دو سال کنکور دادم . هر دو سال از مهر.روزی میانگین 8-9 ساعت . آزمون قلمچی بطور کامل و پیوسته.
      نه دیگه اون دو روز حس درس خوندن نیست

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      خب یه عده .
      ایشششش کثیف میشم و باید کم کار کنم و بهم توهین نشه و فلان بهمان رو حقوق زن میدونند .

خواهر من فمنیسم یه چیز دیگس . شما قر و عشوه و ارزو هات رو با حقوق زن بودنت اشتباه گرفتی . معذرت میخوام خیلی زنا هستن که کار ظریف هم انجام نمیدن ولی زن هستن . یه سر برین کردستان میبینید . زنهایی هستن که تعویض موتور انجام میدن .

من خودم از عقاید برخی پسرا هم متنقرم که مثلا میگن کار زن پختن و ... فلان هست نه
      به نظر شخصی من یک زن در حین ازادی که میتونه در حدی که طرف شریک زندگیش راضی باشه رفتار کنه . همان طور که برا مرد اینطوریه .
      زن میتونه بره کار کنه اما مثل اینه که یه شاسی ماشین رو میبری مسافر کشی . خلقت زن ساخته نشده که بیاد کار کنه . زن یه پله خلقتش بالاس و زن خلق شده که نسل ادامه بده زن خلق شده که خدای کوچیک انسانها باشه . زن خلق شده که به مقام مادر بودن برسه .
      زن خلق شده که برا مرد کامل کننده باشه . نه اینکه همپای مرد بیاد کار کنه . این عقاید منه
      بنظرم زن تا وقتی که شوهرش میتونه اسباب معیشت رو فراهم کنه نباید به کار های مردونه وارد شه ( سوئ تفاهم نشه که برا زن محدودیت میدیم نه . زن ازاده ) ولی همونطور که گفتم ارزش زن در این خد پایین نیاد که کتذ کنه . این یعنی حقوق زن .

من اعتقاد شدید دارم . بدین باورم که از مولا علی : زن کار های داخل خانه را انجام بده و مرد کار های خارج از حانه ( خیلیا فکر میکنن که این یعنی زن فقط بشینه خونه) نه این یعنی زن فکر و مشغله پول در اوردن نداشته باشه . اون مشغله مرده . و از طرقی مشغله زن این باید باشه که برا حونه امید تزریق کنه . مهربون خونه باشه و اونی باشه که مرد وقتی میاد خونه بگه خوشحالم که تو هستی . اینا مشغله زنه ....

ما مرد ها شاید نتونیم بروز بدیم . ولی این همون زن هست که ما رو مرد میکنه . ما اون طور هم تعادل نداریم . زن عطای قامت یک مرد هست.

موفق باشید

رفع اسپم : طرف خاصی مد نظرم نبود اما دیدم یجور دیگه بعضی از خانوما فکر میکنن گفتم بگم
      حالمو بهم زدی

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا من حرفمو پس میگیرم .... میخوام up کنم تاپیکووووو.... نظر بدین هنوزم

11. Top | #56
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شغل ها مکملن. این تفکر که یه شغل زنانگی بیشتری داره و یکی کمتر بالکل اشتباهه.
      در هر صورت اگرم همین زنانگی "ظاهری" رو میخواین
      رشته های علوم پزشکی و مهندسی اصلا و ابدا اینجور نیستن. شما 7 سال باید عمومی بخونین + 2 سال طرح + 1 سال پشت آزمون تخصص + 4 سال خود تخصص.
      14 سال باید دروس "غیر زنانه" رو بخونین(این دروس عمومی هستن و به قول شما زنانگی خاصی توش وجود نداره).
      تازه بعد از اون مثلا اگر تونستین پزشک زیبایی میشین. و تازه کار زنانتون شروع میشه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی. شب و روزتون بخیر باشه الهی. ببینید میرم سر اصل مطلب. من یه آدمیم که معتقدم کارم در آینده باید یه لطافت خاصی توی خودش داشته باشه تا زنانگی درون من به وسیله اون به منصه ی ظهور برسه. این نظر شخصی منه یعنی من یکی برای اینکه تو زندگیم احساس شادی و رضایت کنم باید شغلم ظریف و قشنگ باشه حالا شاید یکی دیگه مثل من فکر نکنه و اصلا این حرفای من به نظرش مسخره هم بیاد. مهم هم نیست اصلا . من اینطور آفریده شدم اونم اونطوری پس حالا بهتره بدون بحث جدل هر آدمی راه خودشو بره.... حالا چه شغلایی زنانگی دارن؟ مثلا پزشکی زیبایی.... پزشکی به خودی خود لطیف نیست که ولی وقتی با هنر و زیبایی‌شناسی ترکیب بشه لذت بخش میشه‌.... یا مثلا داروسازی بخونی بعد وارد حیطه ی مواد آرایشی و ماسک بشی یعنی از علمت برای ساخت مواد آرایشی استفاده کنی.... حالا شما چه پیشنهادی دارین برای کسی که هم درس خوندنو دوست داره هم میخواد درساش پر از هنر و زیبایی باشه... پول و درآمد هم برام مهمه دیگه.... مرسی از مشارکتتون...حتی اگه نظراتتون کمکم هم نکنه بازم خوشحال میشم تبادل نظر کنیم
      سلام وقتتون بخیر
      بنظرم اگر امسال کنکور دارین همین الان فقط بشینید درستونو بخونید بجای هدر دادن فرصتاتون...وقت برای این چیزا بعد کنکور خیلی زیاد هست...همین...

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      شغل ها مکملن. این تفکر که یه شغل زنانگی بیشتری داره و یکی کمتر بالکل اشتباهه.
      در هر صورت اگرم همین زنانگی "ظاهری" رو میخواین
      رشته های علوم پزشکی و مهندسی اصلا و ابدا اینجور نیستن. شما 7 سال باید عمومی بخونین + 2 سال طرح + 1 سال پشت آزمون تخصص + 4 سال خود تخصص.
      14 سال باید دروس "غیر زنانه" رو بخونین(این دروس عمومی هستن و به قول شما زنانگی خاصی توش وجود نداره).
      تازه بعد از اون مثلا اگر تونستین پزشک زیبایی میشین. و تازه کار زنانتون شروع میشه.
      آره.درسته
      من وقتی میگم شغل زنانه منظورم چیزی مثل داروسازی نیست... خیلیا میگن داروسازی،معلمی و ... چون ساعت کاری کمی دارن و سبک هستن نسبتا برای زنا خوبن. ولی من اینطور فکر نمیکنم من میگم مثلا تخصص اطفال خیلی زیباتره تا دارو ...به تحمل سختیاش می‌ارزه.....(حالا اگه قبول بشم!)

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی من معاف از طرحم

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      بنظرم اگر امسال کنکور دارین همین الان فقط بشینید درستونو بخونید بجای هدر دادن فرصتاتون...وقت برای این چیزا بعد کنکور خیلی زیاد هست...همین...
      واقعا کاش من به حرف شما گوش کنم

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن