خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 61
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها یا جواب بدین یا ندین . چرا فقط گزینه ی جواب ، توهین واسه بعضیا تعریف شده
      واقعا تاپیک مسخره کردن نداره ! آره یه مرد هم دوست داره یه کار‌مردونه داشته باشه نه یه کار زنونه . این چیزا مسخرس ؟!

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام.
      چند روز اسم تاپیکو دیدم و رد شدم ... بهتر بود جور دیگه ای عنوان میشد .
      هدف شما از این تاپیک این هست که شغلی پیدا کنید که هم جایگاه اجتمائی و درآمد خوبی داشته باشه هم بتونید با بعد روحیتون ( که اصلا هم اشتباه نیست طرز تفکرتون) بهش خاصیت ببخشید هست...
      الان دسته بندی شغل هایی که مورد علاقه کنکوری ها هست : پزشکی - مهندسی-وکالت هست هرکدوم هم سختی های خودشون رو دارن.

اگر هدف هنر هست که بین این رشته ها مثلا توی پزشکی و مهندسی هنر هست
      اما اگه روحیه ظریفی از نظر عاطفی دارید قطعا پزشکی و دندان پزشکی رو پیشنهاد نمیکنم ...

مثلا خود من به خاطر این که - شغل خانوادگی ما به حقوق و وکالت مرتبط هست - خواه و ناخواه به این رشته علاقه مند بودم ولی به همین علت که به نظرم برای یک خانم مناسب نبود ، فراموشش کردم و رفتم تجربی انتخاب رشته کردم و....

رشته ام رو فقط به خاطر این انتخاب کردم که هم هنر توشه و هم جایگاه اجتمائی و درآمد مناسب و هم این که رشته مستقلی هست یعنی مثل بعضی شغل ها توی فضای اداری سر و کله نمیزنم، گرچه که نوعی کارمند دولت بودنه(چون کار اداری خودش نوعی بیمه هست برای آینده)... و هم این که میتونم با توانایی های خودم سر انگشتی توی کارنامه اش بزنم.

اما کنار اون به شغل دیگه ای هم پرداختم که برعکس این شغل آینده ، درآمد مناسبی نداره( البته بستگی داره به کارنامه کاریتون - بعضی ها درآمد میلیاردی دارن از این شغل!) اما مثل شغل اول موقعیت های انسانی به قول دوستان خشن!!! نمیبینم و لطافت خاص خودش رو داره ...
      شغل دومم ترانه سرایی هست که البته قابل پیشنهاد به هرکسی نیست . صرفا به این دلیل گفتم که بدونید میتونید دو شغل کنار هم انتخاب کنید که ویژگی های مطلوب هم دیگه رو کامل کنند اما تداخلی ایجاد نکنن.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      بچه ها یا جواب بدین یا ندین . چرا فقط گزینه ی جواب ، توهین واسه بعضیا تعریف شده
      واقعا تاپیک مسخره کردن نداره ! آره یه مرد هم دوست داره یه کار‌مردونه داشته باشه نه یه کار زنونه . این چیزا مسخرس ؟!
      مرسی واقعا . یه عده فکر میکنن هر کسی مثل خودشون فکر نکنه حتما داره راه اشتباهو میره و مستحق احترام نیست

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq.mousavi نمایش پست ها
      سلام.
      چند روز اسم تاپیکو دیدم و رد شدم ... بهتر بود جور دیگه ای عنوان میشد .
      هدف شما از این تاپیک این هست که شغلی پیدا کنید که هم جایگاه اجتمائی و درآمد خوبی داشته باشه هم بتونید با بعد روحیتون ( که اصلا هم اشتباه نیست طرز تفکرتون) بهش خاصیت ببخشید هست...
      الان دسته بندی شغل هایی که مورد علاقه کنکوری ها هست : پزشکی - مهندسی-وکالت هست هرکدوم هم سختی های خودشون رو دارن.

اگر هدف هنر هست که بین این رشته ها مثلا توی پزشکی و مهندسی هنر هست
      اما اگه روحیه ظریفی از نظر عاطفی دارید قطعا پزشکی و دندان پزشکی رو پیشنهاد نمیکنم ...

مثلا خود من به خاطر این که - شغل خانوادگی ما به حقوق و وکالت مرتبط هست - خواه و ناخواه به این رشته علاقه مند بودم ولی به همین علت که به نظرم برای یک خانم مناسب نبود ، فراموشش کردم و رفتم تجربی انتخاب رشته کردم و....

رشته ام رو فقط به خاطر این انتخاب کردم که هم هنر توشه و هم جایگاه اجتمائی و درآمد مناسب و هم این که رشته مستقلی هست یعنی مثل بعضی شغل ها توی فضای اداری سر و کله نمیزنم، گرچه که نوعی کارمند دولت بودنه(چون کار اداری خودش نوعی بیمه هست برای آینده)... و هم این که میتونم با توانایی های خودم سر انگشتی توی کارنامه اش بزنم.

اما کنار اون به شغل دیگه ای هم پرداختم که برعکس این شغل آینده ، درآمد مناسبی نداره( البته بستگی داره به کارنامه کاریتون - بعضی ها درآمد میلیاردی دارن از این شغل!) اما مثل شغل اول موقعیت های انسانی به قول دوستان خشن!!! نمیبینم و لطافت خاص خودش رو داره ...
      شغل دومم ترانه سرایی هست که البته قابل پیشنهاد به هرکسی نیست . صرفا به این دلیل گفتم که بدونید میتونید دو شغل کنار هم انتخاب کنید که ویژگی های مطلوب هم دیگه رو کامل کنند اما تداخلی ایجاد نکنن.
      سلام ممنونم از نظرت. منم قبلنا بیشتر دست به قلم میشدم برای نوشتن . یه بارم مسابقات شعرسرایی که از طرف مدرسه شرکت داده شدیم مقام آوردم.... از ۸ سالگی هم شعر عشقولانه میگفتم احتمالا هر رشته ای که برم از اوقات فراغتم برای نوشتن ایتفاده خواهم کرد و انجمن ادبی عضو میشم....

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      ما هفته ای 5 روز کلاس داریم ولی 2 روز از این روز از صبح تا شبه. سه روز دیگش تا ظهره . ینی اون سه روز وقت هست به اضافه دو روزم که تعطیله کلا. ولی خب حداقل یک سوم این وقت خالی رو هم به درس خوندن اختصاص بدید
      شما الان توی مقطع علوم پایه هستین ؟
      داداش من پایم صفره (البته الان یک ماهه دارم میخونم ولی خیلی کم فعلا بیشتر نمیتونم اما پیوسته)
      من دندون تهران میخوام
      از کی شروع کردی خوندن و روزی چند ساعت خوندی و چه آزمونی رفتی ؟
      یع سوال در مورد دانشگاه : اون دو روزی که تا شب دانشگاهی میرسی بعدش درس بخونی ؟
      امتحانای ترم یک که دادین تستی بودن یا تشریحی ؟
      مرسی

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      زنانگی یه بحته
      لطافت و زیبایی و هنر یه بحث دیگه
      درسته بهم مربوط هستن ولی در حیطه شغلی به نظر من دو مفهوم مجزا هستند
      شغل های هنری و لطیف زیاد هستن . مثل معلمی خصوصا معلم ابتدایی و معلم هنر
      آرایشگری - تزئینات - گلدوزی - خیاطی - طراحی لباس - نقاشی و گرافیک و امثالهم هستن
      بنظرم باید میگفتین چه رشته تحصیلی ای هستید و اینکه میخواین از طریق کنکور و تحصیل دانشگاهی به شغل برسید یا از راه آزاد
      البته چون از پزشکی اسم اوردید فکر کنم تجربی هستید
      در حوزه پزشکی هم اگر روحیه خشن ندارید و احساساتی هستید رشته اطفال و زنان مناسب روحیه زنانه و لطیف هست بنظرم
      داداش رشته زنان ظریف نیستا

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      نظرت برام جالب بود ولی از کجا بفهمم تلقین جامعست یا نه؟
      ولی به هر حال منم عضو این جامعم خواه‌ناخواه این جامعه به سلایق من سمت و سو میده یعنی منم نیاز دارم مورد پذیرش جامعه باشم....

ببین این نظر منه و بهش اعتقاد دارم،
      اونم اینه که همه‌ی مفاهیمی که تو جامعه به‌طور مطلق وجود داره نیاز به شخصی‌سازی داره!
      مثلا در مورد این موضوع خب می‌گن فلان شغل مناسب خانوما نیست!‌ خب این اصلا ینی چی؟
      مگه میشه همه‌ی اعضای جامعه رو به یه دید نگاه کرد؟ نه مثلا خانومی بود که مهندس معدن بود و می‌گفت من عاشق این کارم اصلا به‌خاطر این‌که کار سختیه!
      خب حالا می‌شه گفت این خانوم طبیعت و احساسات خودش رو سرکوب کرده؟ مطلقا نمی‌شه گفت! چون به این کار علاقه داره و این علاقه باعث می‌شه از زندگیش لذت ببره،
      حالا بقیه سنگ میندازن؟ بقیه میگن این خانوم طبیعت خودش رو سرکوب کرده؟ بذار بگن، چه اهمیتی داره؟؟
      این‌که آدم دلش بخواد مورد پذیرش جامعه قرار بگیره یه بحثه که کاملا منطقیه، ولی این‌که بخواد مسیر زندگیش رو جوری بچینه که مورد پسند بقیه قرار بگیره خیلی فرق داره، باعث میشه آدم هیچ‌وقت نتونه خودش رو بشناسه!
      ول کن این حرفا رو، برو دنبال کاری که بهش علاقه داری، کسی که از کارش اعتماد به‌نفس می‌گیره بیش‌تر از هر آدم دیگه‌ای مورد پذیرش جامعه قرار می‌گیره.

8. Top | #38
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام ممنونم از نظرت. منم قبلنا بیشتر دست به قلم میشدم برای نوشتن . یه بارم مسابقات شعرسرایی که از طرف مدرسه شرکت داده شدیم مقام آوردم.... از ۸ سالگی هم شعر عشقولانه میگفتم احتمالا هر رشته ای که برم از اوقات فراغتم برای نوشتن ایتفاده خواهم کرد و انجمن ادبی عضو میشم....

حتما ادامه بده نوشتن رو ... چون بهترین روش برای تنظیم فکره توی این درهمستان!!!
      ترانه که فقط شعر عشقولانه نیست
      ولی اگر خواستی شروعش کنی یا ادامه بدی ، عضو هیچ انجمنی نشواینو از من بشنو...
      چون این انجمنا اسمش انجمن شعر و ترانه اس ، در ظاهر هم شاعر جماعت توش فعالیت میکنن ولی اونقدر اوضاع ترانه داغونه برادر به برادر رحم نمیکنه(چه بسا خواهر!)
      شعراتو خودت بنویس و به وزن ! اولش سخته ولی دستت راه میوفته ... بعد خودت هزار بار بخون ولی هیچ جا منتشر نکن تا وقتی ثبتش نکردی توی فرهنگ و ارشاد ... بعدشم بهترین راه اینه جزو موسسه هنری بشی ... این انجمنای ترانه به درد هیچکس نخورده و نخواهد خورد.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      ببین این نظر منه و بهش اعتقاد دارم،
      اونم اینه که همه‌ی مفاهیمی که تو جامعه به‌طور مطلق وجود داره نیاز به شخصی‌سازی داره!
      مثلا در مورد این موضوع خب می‌گن فلان شغل مناسب خانوما نیست!‌ خب این اصلا ینی چی؟
      مگه میشه همه‌ی اعضای جامعه رو به یه دید نگاه کرد؟ نه مثلا خانومی بود که مهندس معدن بود و می‌گفت من عاشق این کارم اصلا به‌خاطر این‌که کار سختیه!
      خب حالا می‌شه گفت این خانوم طبیعت و احساسات خودش رو سرکوب کرده؟ مطلقا نمی‌شه گفت! چون به این کار علاقه داره و این علاقه باعث می‌شه از زندگیش لذت ببره،
      حالا بقیه سنگ میندازن؟ بقیه میگن این خانوم طبیعت خودش رو سرکوب کرده؟ بذار بگن، چه اهمیتی داره؟؟
      این‌که آدم دلش بخواد مورد پذیرش جامعه قرار بگیره یه بحثه که کاملا منطقیه، ولی این‌که بخواد مسیر زندگیش رو جوری بچینه که مورد پسند بقیه قرار بگیره خیلی فرق داره، باعث میشه آدم هیچ‌وقت نتونه خودش رو بشناسه!
      ول کن این حرفا رو، برو دنبال کاری که بهش علاقه داری، کسی که از کارش اعتماد به‌نفس می‌گیره بیش‌تر از هر آدم دیگه‌ای مورد پذیرش جامعه قرار می‌گیره.

آره منم حرف یه فمینیستو قبول دارم که میگه هویت جنسیتی ما یه طیفه این سر طیف زنانگی تمام اون سرشم مردانگی تمام. حالا آدما با هر جنسیتی میتونن یه نقطه این طیف وایسن.... یکی مثل شاملو مرده ولی لطافت تو وجودشه. هند جگر خوار زنه ولی این لطافتو نداره‌. منم یکیم که دوست دارم به سمت سر زنانه طیف نزدیک تر باشم. این چیزیه که ازش لذت میبرم وگرنه مطمئنن وظیفم نیست.... من میفهمم اون زنی که دلش نخواسته ویژگی های منسوب به زنانش پررنگ باشن هم قابل احترامه .

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq.mousavi نمایش پست ها

حتما ادامه بده نوشتن رو ... چون بهترین روش برای تنظیم فکره توی این درهمستان!!!
      ترانه که فقط شعر عشقولانه نیست
      ولی اگر خواستی شروعش کنی یا ادامه بدی ، عضو هیچ انجمنی نشواینو از من بشنو...
      چون این انجمنا اسمش انجمن شعر و ترانه اس ، در ظاهر هم شاعر جماعت توش فعالیت میکنن ولی اونقدر اوضاع ترانه داغونه برادر به برادر رحم نمیکنه(چه بسا خواهر!)
      شعراتو خودت بنویس و به وزن ! اولش سخته ولی دستت راه میوفته ... بعد خودت هزار بار بخون ولی هیچ جا منتشر نکن تا وقتی ثبتش نکردی توی فرهنگ و ارشاد ... بعدشم بهترین راه اینه جزو موسسه هنری بشی ... این انجمنای ترانه به درد هیچکس نخورده و نخواهد خورد.
      راستش انجمن ادبی شهرمون به صورت رایگان هر هفته کلاس برگزار میکنه و وزن عروضی و انواع سبک های شعر رو یاد میده..... نه خودم زیاد از ترانه سرایی خوشم نمیاد همون شعرو دوست دارم. و به نصیحتت عمل میکنم شعر را در پستوی خانه نهان باید کرد!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خب یه عده .
      ایشششش کثیف میشم و باید کم کار کنم و بهم توهین نشه و فلان بهمان رو حقوق زن میدونند .

خواهر من فمنیسم یه چیز دیگس . شما قر و عشوه و ارزو هات رو با حقوق زن بودنت اشتباه گرفتی . معذرت میخوام خیلی زنا هستن که کار ظریف هم انجام نمیدن ولی زن هستن . یه سر برین کردستان میبینید . زنهایی هستن که تعویض موتور انجام میدن .

من خودم از عقاید برخی پسرا هم متنقرم که مثلا میگن کار زن پختن و ... فلان هست نه
      به نظر شخصی من یک زن در حین ازادی که میتونه در حدی که طرف شریک زندگیش راضی باشه رفتار کنه . همان طور که برا مرد اینطوریه .
      زن میتونه بره کار کنه اما مثل اینه که یه شاسی ماشین رو میبری مسافر کشی . خلقت زن ساخته نشده که بیاد کار کنه . زن یه پله خلقتش بالاس و زن خلق شده که نسل ادامه بده زن خلق شده که خدای کوچیک انسانها باشه . زن خلق شده که به مقام مادر بودن برسه .
      زن خلق شده که برا مرد کامل کننده باشه . نه اینکه همپای مرد بیاد کار کنه . این عقاید منه
      بنظرم زن تا وقتی که شوهرش میتونه اسباب معیشت رو فراهم کنه نباید به کار های مردونه وارد شه ( سوئ تفاهم نشه که برا زن محدودیت میدیم نه . زن ازاده ) ولی همونطور که گفتم ارزش زن در این خد پایین نیاد که کتذ کنه . این یعنی حقوق زن .

من اعتقاد شدید دارم . بدین باورم که از مولا علی : زن کار های داخل خانه را انجام بده و مرد کار های خارج از حانه ( خیلیا فکر میکنن که این یعنی زن فقط بشینه خونه) نه این یعنی زن فکر و مشغله پول در اوردن نداشته باشه . اون مشغله مرده . و از طرقی مشغله زن این باید باشه که برا حونه امید تزریق کنه . مهربون خونه باشه و اونی باشه که مرد وقتی میاد خونه بگه خوشحالم که تو هستی . اینا مشغله زنه ....

ما مرد ها شاید نتونیم بروز بدیم . ولی این همون زن هست که ما رو مرد میکنه . ما اون طور هم تعادل نداریم . زن عطای قامت یک مرد هست.

موفق باشید

رفع اسپم : طرف خاصی مد نظرم نبود اما دیدم یجور دیگه بعضی از خانوما فکر میکنن گفتم بگم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 04 اسفند 1398 در ساعت 18:09

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      خب یه عده .
      ایشششش کثیف میشم و باید کم کار کنم و بهم توهین نشه و فلان بهمان رو حقوق زن میدونند .

خواهر من فمنیسم یه چیز دیگس . شما قر و عشوه و ارزو هات رو با حقوق زن بودنت اشتباه گرفتی . معذرت میخوام خیلی زنا هستن که کار ظریف هم انجام نمیدن ولی زن هستن . یه سر برین کردستان میبینید . زنهایی هستن که تعویض موتور انجام میدن .

من خودم از عقاید برخی پسرا هم متنقرم که مثلا میگن کار زن پختن و ... فلان هست نه
      به نظر شخصی من یک زن در حین ازادی که میتونه در حدی که طرف شریک زندگیش راضی باشه رفتار کنه . همان طور که برا مرد اینطوریه .
      زن میتونه بره کار کنه اما مثل اینه که یه شاسی ماشین رو میبری مسافر کشی . خلقت زن ساخته نشده که بیاد کار کنه . زن یه پله خلقتش بالاس و زن خلق شده که نسل ادامه بده زن خلق شده که خدای کوچیک انسانها باشه . زن خلق شده که به مقام مادر بودن برسه .
      زن خلق شده که برا مرد کامل کننده باشه . نه اینکه همپای مرد بیاد کار کنه . این عقاید منه
      بنظرم زن تا وقتی که شوهرش میتونه اسباب معیشت رو فراهم کنه نباید به کار های مردونه وارد شه ( سوئ تفاهم نشه که برا زن محدودیت میدیم نه . زن ازاده ) ولی همونطور که گفتم ارزش زن در این خد پایین نیاد که کتذ کنه . این یعنی حقوق زن .

من اعتقاد شدید دارم . بدین باورم که از مولا علی : زن کار های داخل خانه را انجام بده و مرد کار های خارج از حانه ( خیلیا فکر میکنن که این یعنی زن فقط بشینه خونه) نه این یعنی زن فکر و مشغله پول در اوردن نداشته باشه . اون مشغله مرده . و از طرقی مشغله زن این باید باشه که برا حونه امید تزریق کنه . مهربون خونه باشه و اونی باشه که مرد وقتی میاد خونه بگه خوشحالم که تو هستی . اینا مشغله زنه ....

ما مرد ها شاید نتونیم بروز بدیم . ولی این همون زن هست که ما رو مرد میکنه . ما اون طور هم تعادل نداریم . زن عطای قامت یک مرد هست.

موفق باشید

رفع اسپم : طرف خاصی مد نظرم نبود اما دیدم یجور دیگه بعضی از خانوما فکر میکنن گفتم بگم
      کسی اسم حقوق زنان آورد آخه جانِ برادر ؟ اونجا که گفتم اون فمینیست(فرانک عمیدی) چی گفته فقط برا این بود که بگم زنا حق دارن زنونه باشن یا نباشن همونطور که مردا هم این حقو دارن که صفت مردونه داشته باشن یا نه.... حالا از بحث دورنشیم من یه آدمیم که باید حتما کار کنم خلقتم اینجوریه از همون بچگیم بازیام نقاشی و فیلم دیدن و دانشمند بازی و دکتربازی بوده. هیچ وقت مادر عروسک یا همسر کسی نمیشدم اون موقع هم.... لحنتو دوست نداشتم میتونستی بهتر بگی ولی حالا عیبی نداره میتونیم هنوز با هم تبادل نظر کنیم... من نمیگم شغل زن باید حتما سبک باشه. میگم شغل (من) باید حتما (زیبا) باشه. مثلا پزشک زنان تخصص سختیه و کلی کشیک سنگین داره ولی به نظرم دوست داشتنیه.... به نظرم بعد از فارغ‌التحصیلی شغل جذابی میشه چون به زن و بدنش نگاه زیبایی شناختی کردم و دیدم چقدر زیباست این خلقت خدا. راستی زنان کرد هم بله هم محکم و سختی‌کشیده‌اند هم زیبا.... تو ذاتشون هست. تو ذات بیشتر زنها هم هست‌. فقط بعضی خانوما مثل خود من این زنیّت براشون ارزش تلقی میشه و دوست دارن پرورشش بدن..... به گفته روانشناسا یه کارایی هست که زنانگی درون هر آدمی(زن و مرد و یا هر هویت بیناجنسی دیگه) رو بالا میاره.... مثلا آشپزی ، نقاشی، هنر ،آرایش کردن... انرژی مثبت دارن این کارا....

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره منم حرف یه فمینیستو قبول دارم که میگه هویت جنسیتی ما یه طیفه این سر طیف زنانگی تمام اون سرشم مردانگی تمام. حالا آدما با هر جنسیتی میتونن یه نقطه این طیف وایسن.... یکی مثل شاملو مرده ولی لطافت تو وجودشه. هند جگر خوار زنه ولی این لطافتو نداره‌. منم یکیم که دوست دارم به سمت سر زنانه طیف نزدیک تر باشم. این چیزیه که ازش لذت میبرم وگرنه مطمئنن وظیفم نیست.... من میفهمم اون زنی که دلش نخواسته ویژگی های منسوب به زنانش پررنگ باشن هم قابل احترامه .

عجب! حالا ینی می‌گی کسی به طیف زنانگی نزدیک‌تر باشه میشه یه شاعر فوق‌العاده و کسی اگه بی‌رحم باشه ویژگی‌های مردانه‌ش بیشتره؟‌!!!

خب این توهین به مردهاست! این چه طیفیه آخه!

نمی‌دونم کلا چه اصراریه به استفاده از واژه‌ی فمنیسم وقتی تعریف درستش رو نمی‌دونیم ! شده مرغ عزا وعروسی :‌))

........
      فکنم منظورت از این‌که "زنانگی درونم به منصه‌ی ظهور برسه" رو فهمیدم، نمی‌دونم دیگه، پیشنهادی ندارم، از پیشنهادات بچه‌ها استفاده کن امیدوارم به نتیجه برسی..

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها

عجب! حالا ینی می‌گی کسی به طیف زنانگی نزدیک‌تر باشه میشه یه شاعر فوق‌العاده و کسی اگه بی‌رحم باشه ویژگی‌های مردانه‌ش بیشتره؟‌!!!

خب این توهین به مردهاست! این چه طیفیه آخه!

نمی‌دونم کلا چه اصراریه به استفاده از واژه‌ی فمنیسم وقتی تعریف درستش رو نمی‌دونیم ! شده مرغ عزا وعروسی :‌))

........
      فکنم منظورت از این‌که "زنانگی درونم به منصه‌ی ظهور برسه" رو فهمیدم، نمی‌دونم دیگه، پیشنهادی ندارم، از پیشنهادات بچه‌ها استفاده کن امیدوارم به نتیجه برسی..
      شما یه تحقیق راجع به آنیما آنیموس بکنی شاید سوتفاهمت برطرف شه. یه صحبت نقل قول کردم از یک فمنیست. نه اینکه وارد فمینیسم بشم. ولی کاش شما که انگار بهتر بلدی توضیحی میدادین تا من و بقیه بفهمیم...! توهین به مردا نبود ولی خواستم بفهمین زنا همیشه لطیف نیستن مردا هم همیشه ضمخت نیستن.... روحیه جنگنده و جاه طلب مربوط به آنیموس میشه. معمولا تو مردا بیشتره. همین . حالا همین روحیه جنگنده رو یکی مثل امام علی ازش استفاده میکنه برای عملی کردن حق. یکیم ازش در جهت بد استفاده میکنه. مرسی به هر حال.
      ویرایش توسط Morvarid80 : 04 اسفند 1398 در ساعت 19:16

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      منم یه دوست این چنینی داشتم که زیاد حقوق زن میکردم کات کردم رفت . بابا ول کنین . بعضیا دیگه خیلی تحویل میگرن خودشون رو .

استارتر من لحنم هم خیلی خوب بوده شما بد خوندی احتمالا . ثانیا اگه شما دیگه میدونی شغل زنانگی و ... . چرا تاپیک زدی؟ ضمنا خیلیا میگن من واسه بهمان کار ساخته شدم بهش نمیرسن حواست باشه باید خیلی تلاش داشته باشی .

جا داره منم بگم که منم زیاد دوست داشتم تو بچگی هیتلر شم .

لحنم کاملا عادی هست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن