خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

آیا 6040 برای مدت باقی مونده ، جوابگو هست؟؟؟

سلام دوستان

ی سوال ازتون داشتم ، ب نظرتون برا مدت باقی مونده ، با پروژه 6040 پیش برم یا کتاب های جمع بندی خیلی سبز و سایر کتاب ها رو بخونم؟؟؟
      ب نظرتون 6040 میتونه آموزش کاملی بهم بده که بتونم در درس هایی مثل فیزیک و ریاضی بیشتر تست هارو حل کنم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

ی سوال ازتون داشتم ، ب نظرتون برا مدت باقی مونده ، با پروژه 6040 پیش برم یا کتاب های جمع بندی خیلی سبز و سایر کتاب ها رو بخونم؟؟؟
      ب نظرتون 6040 میتونه آموزش کاملی بهم بده که بتونم در درس هایی مثل فیزیک و ریاضی بیشتر تست هارو حل کنم؟؟؟

اگه وسواس فکری نداشته باشی،کند پیش نری،فیلم رو هی عقب جلو نکنی،رنگی رنگی بازی در نیاری،جزوه نویسی انجام ندی، به جاش خلاصه نویسی رو انجام بدی
      باید بگم که
      بله

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      اگه وسواس فکری نداشته باشی،کند پیش نری،فیلم رو هی عقب جلو نکنی،رنگی رنگی بازی در نیاری،جزوه نویسی انجام ندی، به جاش خلاصه نویسی رو انجام بدی
      باید بگم که
      بله
      آخه 6040 یکم سریع درس میدن و بعضی جاهاش رو آدم نمیفهمه و باید فیلم نگه داری ، یا برا حل تست ها ، اول فیلم رو نگه میدارم خودم حل میکنم بعدش فیلم رو پلِی میکنم ، ب نظرتون با 6040 برم جلو یا کتاب؟؟؟
      کدوم بهتر درس میدن؟؟؟ خودم ک متوجه شدم برا درس های عمومیم 6040 بهتر یاد میگیرم تا اختصاصی ها، دروس عمومی هم خودم قبلش میخونم بعدش نگاه میکنم ، مخصوصا دینی رو
      ب نظرتون چ کنم؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه 6040 یکم سریع درس میدن و بعضی جاهاش رو آدم نمیفهمه و باید فیلم نگه داری ، یا برا حل تست ها ، اول فیلم رو نگه میدارم خودم حل میکنم بعدش فیلم رو پلِی میکنم ، ب نظرتون با 6040 برم جلو یا کتاب؟؟؟
      کدوم بهتر درس میدن؟؟؟ خودم ک متوجه شدم برا درس های عمومیم 6040 بهتر یاد میگیرم تا اختصاصی ها، دروس عمومی هم خودم قبلش میخونم بعدش نگاه میکنم ، مخصوصا دینی رو
      ب نظرتون چ کنم؟؟؟

من به عنوان شکست خورده ی مسیر های مختلف وظیفه خودم دونستم نظر خودم رو بگم
      عمومی ها اوکی هستن و بدون وسواس بببینید و برید جلو. اختصاصی ها هم من زیست رو فقط میپسندم و واقعا میفهمونن به آدم مطلب رو.تازه اونم تازه اول کاره.پس بجز مباحثی که اشکال اساسی ندارید وقتتون رو بذارید رو کتاب و کمک درسی های موجود مناسب از لحاظ حجمی و کیفی.مثلا من خودم گیاهی رو نگاه کردم و واقعا خوب نتیجه گرفتم.بقیه دروس اختصاصی اصلا از تدریس اساتید راضی نیستم و کتاب رو ترجیح میدم..پیشنهادم هم به عنوان پشت کنکوری که هر راهی رو امتحان کرده اینه.dvd ها باور کنید معجزه نمیکنند و من شخصا خودم فصل آینه ها رو از فیزیک جامع (نه 6040) اوایل سال دیدم و به گفته های خودش عمل کردم دیدم حدود 40 درصد یا کمتر از سوالات رو میتونم پاسخ بدم.خودش میگه سوالایی که حل میکنم رو حل کنید!خیلی غیر منطقیه..ولی شروع کردم خودم یه دور درسنامه خوندم و تست زدم خیلی خیلی بهتر شد نتیجه ام..اگر اصرار بر dvd دارید گزینه های خیلی بهتری هستن.قبول دارم تبلیغاتشون فوق العاده قابل باوره و ادم احساس میکنه معجزه میشه..ولی هیچ چیز نمیشه..
      به هر حال نظر من اینه دوست عزیز

*یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)
      ویرایش توسط spring__girl : 03 اسفند 1398 در ساعت 00:20

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

♥♥♥♥♥

نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      [FONT=iransans]

من به عنوان شکست خورده ی مسیر های مختلف وظیفه خودم دونستم نظر خودم رو بگم
      عمومی ها اوکی هستن و بدون وسواس بببینید و برید جلو. اختصاصی ها هم من زیست رو فقط میپسندم و واقعا میفهمونن به آدم مطلب رو.تازه اونم تازه اول کاره.پس بجز مباحثی که اشکال اساسی ندارید وقتتون رو بذارید رو کتاب و کمک درسی های موجود مناسب از لحاظ حجمی و کیفی.مثلا من خودم گیاهی رو نگاه کردم و واقعا خوب نتیجه گرفتم.بقیه دروس اختصاصی اصلا از تدریس اساتید راضی نیستم و کتاب رو ترجیح میدم..پیشنهادم هم به عنوان پشت کنکوری که هر راهی رو امتحان کرده اینه.dvd ها باور کنید معجزه نمیکنند و من شخصا خودم فصل آینه ها رو از فیزیک جامع (نه 6040) اوایل سال دیدم و به گفته های خودش عمل کردم دیدم حدود 40 درصد یا کمتر از سوالات رو میتونم پاسخ بدم.خودش میگه سوالایی که حل میکنم رو حل کنید!خیلی غیر منطقیه..ولی شروع کردم خودم یه دور درسنامه خوندم و تست زدم خیلی خیلی بهتر شد نتیجه ام..اگر اصرار بر dvd دارید گزینه های خیلی بهتری هستن.قبول دارم تبلیغاتشون فوق العاده قابل باوره و ادم احساس میکنه معجزه میشه..ولی هیچ چیز نمیشه..
      به هر حال نظر من اینه دوست عزیز

ممنون از نظر بسیار عالی و کارآمد شما ♥

تصمیم گرفتم فقط برای آرایه های فارسی و بعضی چیزا که اشکال دارم 6040 ببینم ، دقیقا حرف شما درسته و با دیدن 6040 نمیشه به تست ها جواب داد و فقط به تعداد بسیار محدودی از تست ها میشه جواب داد.
      متاسفانه درسنامه های برخی کتاب ها مثل گاج پر از فرمول هستش و واقعا بسیار سخت و زمان بر هست یاد گرفتن و شیوه استفاده از فرمول ها ، یاد هم بگیری از بس زیادن نمیدونی از کدوم کجا استفاده کنی و به کلی گیج میشی

نظرتون بسیار با ارزش و کمک کننده بود ، ممنون ♥♥♥♥♥

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از نظر بسیار عالی و کارآمد شما ♥

تصمیم گرفتم فقط برای آرایه های فارسی و بعضی چیزا که اشکال دارم 6040 ببینم ، دقیقا حرف شما درسته و با دیدن 6040 نمیشه به تست ها جواب داد و فقط به تعداد بسیار محدودی از تست ها میشه جواب داد.
      متاسفانه درسنامه های برخی کتاب ها مثل گاج پر از فرمول هستش و واقعا بسیار سخت و زمان بر هست یاد گرفتن و شیوه استفاده از فرمول ها ، یاد هم بگیری از بس زیادن نمیدونی از کدوم کجا استفاده کنی و به کلی گیج میشی

نظرتون بسیار با ارزش و کمک کننده بود ، ممنون ♥♥♥♥♥

توی این بازه زمانی باید کتاب و یا معلمی رو انتخاب کنید که نتیجه میده. من نظام قدیمم و در حال حاضر نمیدونم چه کتابی برای نظام جدیدا هم حجم خوبی داره و هم کیفیت خوبی.جوری باشه که الکی nتا فرمول حفظ نکنید..فقط و فقط چیزهای ضروری..
      برای آرایه ادبیات عبدالمحمدی رو پیشنهاد میدم..منتظری رو هم دیدم ولی متاسفانه بیشتر وقتشون به نمایش هاشون میگذره تا تدریس مفید..
      باز هرجور صلاح میدونین
      تو این بازه فقط خوندن مهم نیست.هوشمندانه خوندن مهمه
      خواهش میکنم بالاخره تجربه ای بود که داشتیم خوشحالم مفید بود براتون
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها

توی این بازه زمانی باید کتاب و یا معلمی رو انتخاب کنید که نتیجه میده. من نظام قدیمم و در حال حاضر نمیدونم چه کتابی برای نظام جدیدا هم حجم خوبی داره و هم کیفیت خوبی.جوری باشه که الکی nتا فرمول حفظ نکنید..فقط و فقط چیزهای ضروری..
      برای آرایه ادبیات عبدالمحمدی رو پیشنهاد میدم..منتظری رو هم دیدم ولی متاسفانه بیشتر وقتشون به نمایش هاشون میگذره تا تدریس مفید..
      باز هرجور صلاح میدونین
      تو این بازه فقط خوندن مهم نیست.هوشمندانه خوندن مهمه
      خواهش میکنم بالاخره تجربه ای بود که داشتیم خوشحالم مفید بود براتون
      دقیقا ، من دچار چند منبعی شدم و نمیدونستم کدوم رو بخونم یا کدوم فیلم رو ببینم ، ب نظرم جمع بندی خیلی سبز برای فیزیک خوبه ، چونکه تمامی فرمول هارو گفته و درسنامه خوبی هستش ، گاج فقط برای حل تست ها میتونه مفید باشه ، وگرنه تا صبح کنکور هم بخوام بخونم ، نمیتونم درسنامه های گاج رو تموم کنم خخخ

نظرتون واقعا منو از سردرگمی نجات داد ، ممنون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      براي دروس عمومي حتما از6040 استفاده كنيد واقعا عالي هست.
      در مورد تخصصيش اطلاع ندارم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ب نظرتون چ کنم؟؟؟
      ببین عزیزم این تجربه شخصی خودمه،
      یه دفتر برمیداری به اسم چک نویس و هر نیم ساعت یه بار فیلم رو نگه میداری و در حد "چیزی که خودت فهمیدی" یادداشت برداری میکنی و همین جوری میری جلو
      فیلمای حرف آخر اول تدریس کامل میکنن و بعد تست حل میکنند..واسه تست های بهتره یا جزوه اشونو بگیری که خود اسلاید هارو داره یا از اسلاید ها اسکرین شات بگیری و بعدا حل کنی
      حالا نظرم راجب درساش...
      ادبیات بد نیست ولی منتظری با پوریا مظفریان کنار هم میفتن و همش هر هر و مسخره بازی عبدالمحمدی خوبه بانمکه ولی من زیاد باهاش نمیتونم کنار بیام واسه همین منتظری که کل ادبیات رو میگه رو ترجیح میدم
      عربی واعظی خیلی خوبه ولی باز این پوریا مظفریان میفته با واعظی و مثلا یه لحظه سرت پایینه داری نکته گزینه الف تست رو مینویسی یهویی یه جیغ میزنن و یهویی دستاشونو بهم میزنن که انگار آپلو هوا کردن ولی خب تدریس واعظی خیلی خوبه ...
      واسه دینی که هیچ حرفی واسه گفتن ندارم عالیه
      واسه زبان خودم استفاده نمیکنم چون اصلا از سبک تدریسش خوشم نیومده
      واسه زیست هم عالیه فقط حواستو باید بیشتر بذاری رو حرفای شاکری...چون بعضی وقتا شعبانی خیلی اشتباه میگه که البته شاکری درست میکنه و ماست مالی میکنه حرفارو
      واسه ریاضی هم اصلا از منتظری خوشم نیومد چون نصف تایم رو داره منم منم میکنه که من فلان روش رو کشف کردم آلا داره کپی میکنه کارامو یا نصف تایم داره آه و نفرین میکنه
      شیمی و فیزیک رو خودم استفاده نکردم ولی دوستان میگن مفاهیم شیروانی ضعیفه ولی مسائلش عالیه و فیزیک رو هم میگن خوبه
      واسه ی اینکه گفتی کتاب یا دی وی دی هم باید بگم بستگی به خودت داره! اگه میبینی سرعتت خوبه با کتاب بخون اما اگه قراره کتاب بخونی و هی گیر کنی و نفهمی بهتره با دی وی دی پیش بری که یاد بدن بهت و بری تست بزنی
      و اینم بدون با دیدن دی وی دی نباید انتظار داشت100درصد تست هارو حل کنی چون خود استاد ها هم نمیتونن همه سوالارو حل کنن
      بستگی به تلاش خودت داره
      متنم طولانی شد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عه رشته ت ریاضیه؟! من واسه تجربی رفته بودم بالا منبر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا خدا به داد کسی برسه که بخواد بره دور 6040 و ریسک به این بزرگی متحمل بشه آخه بابا کدوم رتبه برتری رفته که قرار شما دومی اش باشین
      بچه ها خواهش می کنم ازتون تو این مدت باقی مانده کار عجیب و نامطمئن نکنید
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      واقعا خدا به داد کسی برسه که بخواد بره دور 6040 و ریسک به این بزرگی متحمل بشه آخه بابا کدوم رتبه برتری رفته که قرار شما دومی اش باشین
      بچه ها خواهش می کنم ازتون تو این مدت باقی مانده کار عجیب و نامطمئن نکنید
      حرف شما درست
      ولی همون رتبه برترم مخ نبوده! استاد خوب داشته! از مدارس خوب بوده..وقتی کسی هیچ کدوم شرایط رتبه برتر رو نداره و دقیقه نود (یعنی 4ماه مونده به کنکور) میخواد شروع کنه خب معلومه باید از همه ی امکاناتش استفاده کنه!
      و یه سوال خصوصی از خودتون دارم
      شما پروژه 6040 ، نمونه تدریس رو دیدین؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ببین عزیزم این تجربه شخصی خودمه،
      یه دفتر برمیداری به اسم چک نویس و هر نیم ساعت یه بار فیلم رو نگه میداری و در حد "چیزی که خودت فهمیدی" یادداشت برداری میکنی و همین جوری میری جلو
      فیلمای حرف آخر اول تدریس کامل میکنن و بعد تست حل میکنند..واسه تست های بهتره یا جزوه اشونو بگیری که خود اسلاید هارو داره یا از اسلاید ها اسکرین شات بگیری و بعدا حل کنی
      حالا نظرم راجب درساش...
      ادبیات بد نیست ولی منتظری با پوریا مظفریان کنار هم میفتن و همش هر هر و مسخره بازی عبدالمحمدی خوبه بانمکه ولی من زیاد باهاش نمیتونم کنار بیام واسه همین منتظری که کل ادبیات رو میگه رو ترجیح میدم
      عربی واعظی خیلی خوبه ولی باز این پوریا مظفریان میفته با واعظی و مثلا یه لحظه سرت پایینه داری نکته گزینه الف تست رو مینویسی یهویی یه جیغ میزنن و یهویی دستاشونو بهم میزنن که انگار آپلو هوا کردن ولی خب تدریس واعظی خیلی خوبه ...
      واسه دینی که هیچ حرفی واسه گفتن ندارم عالیه
      واسه زبان خودم استفاده نمیکنم چون اصلا از سبک تدریسش خوشم نیومده
      واسه زیست هم عالیه فقط حواستو باید بیشتر بذاری رو حرفای شاکری...چون بعضی وقتا شعبانی خیلی اشتباه میگه که البته شاکری درست میکنه و ماست مالی میکنه حرفارو
      واسه ریاضی هم اصلا از منتظری خوشم نیومد چون نصف تایم رو داره منم منم میکنه که من فلان روش رو کشف کردم آلا داره کپی میکنه کارامو یا نصف تایم داره آه و نفرین میکنه
      شیمی و فیزیک رو خودم استفاده نکردم ولی دوستان میگن مفاهیم شیروانی ضعیفه ولی مسائلش عالیه و فیزیک رو هم میگن خوبه
      واسه ی اینکه گفتی کتاب یا دی وی دی هم باید بگم بستگی به خودت داره! اگه میبینی سرعتت خوبه با کتاب بخون اما اگه قراره کتاب بخونی و هی گیر کنی و نفهمی بهتره با دی وی دی پیش بری که یاد بدن بهت و بری تست بزنی
      و اینم بدون با دیدن دی وی دی نباید انتظار داشت100درصد تست هارو حل کنی چون خود استاد ها هم نمیتونن همه سوالارو حل کنن
      بستگی به تلاش خودت داره
      متنم طولانی شد
      ممنون واقعا راهنماییتون کامل و دقیق بود ، خوشبختانه تو درس فارسی ۶۰۴۰ نظام جدید اپدیتش رو تا جایی ک دانلود کردم و دیدم خبری از پوریا مظفریان چهارچشم بی نمک نبود ، این پسر بی نمک واقعا رو اعصابم بود و از وقتی ک دیدم خبری ازش نیس ، ب ۶۰۴۰ امیدوار شدم ، یوسفیان پور تو دینی هم امتحان خودش رو پس داده و یجور درس داد ک با دوبار دیدن یک ویدئوش ، تو ذهنم کاملا حک شد درس البته ۰ تا ۱۰۰ رو دیده بودم ، واعظی هم حسش نبود ببینم ، زبانش هم بقول شما خوب درس نمیده و چندان هم پیگیرش نیستم
      ب نظرتون بهتر نیس درس های عمومی رو تا قبل عید پرونده اش رو ببندم (جز عربی ک میخوام ۰ درصد بزنمش) و بعد از عید تمرکزم رو درس های تخصصی سال دوازدهم فقط باشه و دهم و یازدهم رو کلا بیخیال شم (البته فک کنم این شیوه برا درس شیمی بد باشه) ولی باید امتحانات نهایی رو هم در نظر گرفت.
      واقعا نمیدونم چیکار کنم ، من ک بیشتر ب امید سال دیگه ام و امسال فقط تمرکزم رو دوازدهمه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون واقعا راهنماییتون کامل و دقیق بود ، خوشبختانه تو درس فارسی ۶۰۴۰ نظام جدید اپدیتش رو تا جایی ک دانلود کردم و دیدم خبری از پوریا مظفریان چهارچشم بی نمک نبود ، این پسر بی نمک واقعا رو اعصابم بود و از وقتی ک دیدم خبری ازش نیس ، ب ۶۰۴۰ امیدوار شدم ، یوسفیان پور تو دینی هم امتحان خودش رو پس داده و یجور درس داد ک با دوبار دیدن یک ویدئوش ، تو ذهنم کاملا حک شد درس البته ۰ تا ۱۰۰ رو دیده بودم ، واعظی هم حسش نبود ببینم ، زبانش هم بقول شما خوب درس نمیده و چندان هم پیگیرش نیستم
      ب نظرتون بهتر نیس درس های عمومی رو تا قبل عید پرونده اش رو ببندم (جز عربی ک میخوام ۰ درصد بزنمش) و بعد از عید تمرکزم رو درس های تخصصی سال دوازدهم فقط باشه و دهم و یازدهم رو کلا بیخیال شم (البته فک کنم این شیوه برا درس شیمی بد باشه) ولی باید امتحانات نهایی رو هم در نظر گرفت.
      واقعا نمیدونم چیکار کنم ، من ک بیشتر ب امید سال دیگه ام و امسال فقط تمرکزم رو دوازدهمه
      عربی که خیلی درس خوبیه...به نظرم صفر نزن روی ترجمه کار کن 40درصد مفت!
      از اونجایی که رشته ت ریاضیه به نظرم واقعا فرصت مناسبی داری که قبول بشی..ولی از اونجایی که دوازدهمی حواست باید به نهایی هات هم باشه چون ممکنه سال بعد تاثیر قطعی بشه..هیچ کس نمیتونه اینده رو پیش بینی کنه
      ولی یه نصیحت که سال اول کنکور یه دوست پشت کنکوری بهم گفت رو بهت میگم
      " اگه به امید سال بعد نشستی و دست رو دست گذاشتی و درس نخوندی مطمئن باش سالِ بعد همین تاریخ همین ساعت اوضاعت مثل امساله"
      زیاد درگیر وسواس منبع نشو...هرکدوم رو که دوست داری انتخاب کن و مثل بلدوزر برو جلو
      فایتینگ^^

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرف شما درست
      ولی همون رتبه برترم مخ نبوده! استاد خوب داشته! از مدارس خوب بوده..وقتی کسی هیچ کدوم شرایط رتبه برتر رو نداره و دقیقه نود (یعنی 4ماه مونده به کنکور) میخواد شروع کنه خب معلومه باید از همه ی امکاناتش استفاده کنه!
      و یه سوال خصوصی از خودتون دارم
      شما پروژه 6040 ، نمونه تدریس رو دیدین؟
      آره دیدمش شکل و شمایلش جذابه وقتی هم که آدم واسش پول بده دیگه قطعا بهش پایبند هم می شه ولو اینکه خودش نمی دونه بعدا چه بلایی سرش میاره
      ببین دوست عزیزم قطعا اگر از همون رتبه برتر هم بپرسی در جوابتون بهتون می گه " نه بابا شاید اگر همون معلم هم نبود و وابستگی الکی نداشتم ، خودم می تونستم سریع تر و بهتر هم بخونم"
      من خودم ( خارج از بحث تیزهوشی و iq بالا ) از اول سال اگرم تو کلاس معلما بودم ذهنم باهاشون نبود یعنی کلا حتی تو سه سال گذشته یه جزوه دست نویس هم ننوشتم و اهمیت ندادم خودمو عادت دادم خودم درسامو بخونم تراز کانونم حدود 5700 بود با میانگین 5 ساعت درس می خوندم
      تا اینکه تنها تو دوهفته در ایام امتحانات که مدرسه تعطیل بود صاف قشنگ گرفتم روزی بالای 12 ساعت خوندم و تو آزمون جمعبندی دوازدهم شدم 6700 ( خارج از بحث اینکه بخوام روحیه الکی بدم واقعا فقط تو دوهفته ) خیلی فکر می کنن غیر ممکنه یا هوش بالا داشتم ولی موقعی ممکن میشه که آدم یه بار درست بشینه دوساعت برای دوهفته منتهی به آزمونش تمام مباحث و تعداد تست های کتاباش رو روی کاغذ بنویسه تا یه حساب کلی از تعداد تست های هر درس و حجم درسنامه های هر مبحثش داشته باشه و دقیق بدونه چه موادی رو برای آزمون بعدش لازم داره تا یه تراز معقول داشته باشه
      اون مقصد هایی که تو جاده تخیلاتمون متصور می شیم یه جورایی مِه گرفته است و هیچی از راهمون رو نمیشه دید فقط برنامه ریزی درست خود آدمه که می تونه مثل مِه شکن عمل کنه و به آدم نشون بده چقدر مسیرش دوره یا نزدیکه
      امیدوارم حتی اگه اندک ، بیشتر به برنامه شخصی فکر کنید ولی باز هم من و هم ناخوداگاه خودتون نزدیک کنکور و یا یعدش (خدایی نکرده ) متوجه میشه که هیچی مثل برنامه شخصی خود آدم نمیشه و اون موقع است که می فهمید واقعا چه طوری تو دام همچین موسساتی افتادید
      موفق باشید

امیدوارم عکس پایینی واضح بشه ، این برنامه ای هست که خودم با روزی بیشتر 12 ساعت در روز اونم از هفته گذشته برا خودم چیدم
      کلا سرعت تست عمومی هام در ساعت حدود 40 تا تست هستش که طبق برنامه با روزی 4.5 حله
      محاسباتی ها و شیمی هم هر ساعت بین 20 تا 30 تست
      زیست هم هر ساعت میانگین 40 تا تست ( مضربی می زنم ، دور اول مضرب ها سرعت کمتر و دور آخر هم بیشتر میشه)
      اختصاصی هم هر کدوم روزی دوساعت کافیه
      من تقریبا دو تا منبع برا هر درس گذاشتم و منابعم واقعا حجیم ترین ها هم هستن مثله الگو زیست
      واضحه اگر همه اینو اجراش کنم کتر 7200 نمیشه واقعا

ابعاد تغییر یافته اند: برای نمایش بهتر عکس در صفحه نمایش شما، عکس پایین به اندازه جدید تغییر کرده است. برای دیدن عکس در ابعاد واقعی، بر روی آن کلیک کنید

زیستم الگو و میکرو
      ریاضی تخته سیاه
      شیمی دهم خیلی سبز و یازدهم مبتکران و میکرو پایه و برا دوازدهم هم مبتکران
      فیزیک هر سه سال الگو
      دینی خیلی سبز پایه و سفیر خرد هر سه پایه
      عربی حامع سبز
      زبان سبز برا پایه و مبتکران جامع
      ادبیات موضوعی های الگو و آرایه خیلی سبز

(وجدانا پرحجم ترین ها هم هستن

گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست
      ویرایش توسط Stanley_Kubrick : 12 اسفند 1398 در ساعت 16:21

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)