خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

معرفی فیلم آموزشی برای درس ریاضی و فیزیک رشته ریاضی

سلام دوستان

ببخشید بنده رشتم ریاضیه و فیلم های آموزشی ریاضی استاد منتظری و استاد ثابتی رو دانلود کردم ، ب نظرتون کدوم بهتره؟؟؟ منتظری خیلی خیلی توضیح زیاد میده و سر یک مبحث بسیار پیش پا افتاده و چرت ، ده دقیقه وقت دانش آموز رو میگیره که همون مسئله رو میشه تو نیم خط یا فوقش یکی دو خط توضیح داد ، استاد ثابتی ویدئو هاشون رو دیدم و بسیار خوب بود ، ولی از اونجا ک عموم افراد بیشتر از منتظری تعریف میکردن ، برام سوال پیش اومد ک کدوم بهتره برا ادامه راه ، اگه بخوام با منتظری پیش برم انرژیم برا مسائل غیرضروری و ساده از بین میره و دیگه برا مسائل مهم انرژی ندارم ، فقط همین یک موردش خوبه ک با انیمیشن آموزش میده و یک تصویر ذهنی ، تو ذهن آدم میمونه از موضوع
      برا درس فیزیک هم کامیار حوصله آدم رو سر میبره ، حتی 6040 ک ب نظر خودشون سریع درس میدن ، در عوض استاد کازرانیان سریع درس میدن ، کیفیت درس دادنشون هم در حد خوب هس

برا این دو تا درس چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شیمی رو هم مشکل داشتم ولی خیلی سبز درسنامه خوبی در این زمینه داشت و تونست مشکلم رو حل کنه ، حسابان خیلی سبز و فیزیک میکروطلایی گاج رو هم دارم ولی درس نامه هاشون زیاد جالب نبود و نتونستم با خوندن درس نامه تست بزنم البته منظورم خیلی سبز بود ، گاج ک اینقد زیاد نوشته ک باید اندازه خوندن دو فصل وقت بزاری برا خوندن یک مبحث

دوستان لطفا راهنمایی کنید | ♥♥♥tnx♥♥♥

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

ببخشید بنده رشتم ریاضیه و فیلم های آموزشی ریاضی استاد منتظری و استاد ثابتی رو دانلود کردم ، ب نظرتون کدوم بهتره؟؟؟ منتظری خیلی خیلی توضیح زیاد میده و سر یک مبحث بسیار پیش پا افتاده و چرت ، ده دقیقه وقت دانش آموز رو میگیره که همون مسئله رو میشه تو نیم خط یا فوقش یکی دو خط توضیح داد ، استاد ثابتی ویدئو هاشون رو دیدم و بسیار خوب بود ، ولی از اونجا ک عموم افراد بیشتر از منتظری تعریف میکردن ، برام سوال پیش اومد ک کدوم بهتره برا ادامه راه ، اگه بخوام با منتظری پیش برم انرژیم برا مسائل غیرضروری و ساده از بین میره و دیگه برا مسائل مهم انرژی ندارم ، فقط همین یک موردش خوبه ک با انیمیشن آموزش میده و یک تصویر ذهنی ، تو ذهن آدم میمونه از موضوع
      برا درس فیزیک هم کامیار حوصله آدم رو سر میبره ، حتی 6040 ک ب نظر خودشون سریع درس میدن ، در عوض استاد کازرانیان سریع درس میدن ، کیفیت درس دادنشون هم در حد خوب هس

برا این دو تا درس چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شیمی رو هم مشکل داشتم ولی خیلی سبز درسنامه خوبی در این زمینه داشت و تونست مشکلم رو حل کنه ، حسابان خیلی سبز و فیزیک میکروطلایی گاج رو هم دارم ولی درس نامه هاشون زیاد جالب نبود و نتونستم با خوندن درس نامه تست بزنم البته منظورم خیلی سبز بود ، گاج ک اینقد زیاد نوشته ک باید اندازه خوندن دو فصل وقت بزاری برا خوندن یک مبحث

دوستان لطفا راهنمایی کنید | ♥♥♥tnx♥♥♥
      برای هندسه و گسسته فیلم های بهرام جلالی رو ببین
      برای شیمی قطعا بابایی فوق العادست
      توی تلگرام پخش شدن خواستی دانلود کن نخواستی هم کلاسشون ثبت نام کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      برای هندسه و گسسته فیلم های بهرام جلالی رو ببین
      برای شیمی قطعا بابایی فوق العادست
      توی تلگرام پخش شدن خواستی دانلود کن نخواستی هم کلاسشون ثبت نام کن
      ممنون از راهنماییت داداش ، دمتگرم ♥♥♥

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن