خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دنبال یه مشاور تو بابل هستم

سلام
      کسی یه مشاور نسبتا خوب تو بابل سراغ داره بهم معرفی کنه ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javanekonkori نمایش پست ها
      سلام
      کسی یه مشاور نسبتا خوب تو بابل سراغ داره بهم معرفی کنه ؟
      مشاورها همشون بیخودند ولی خوب تو بابل تاپ مشاورها میشه امامقلی زاده که تیزهوشانه یکی دیگه هم هست اسمش یادم رفت فکر کنم کرامت یا همچین اسمی داشت در کل مشاور الکیه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD205 نمایش پست ها
      مشاورها همشون بیخودند ولی خوب تو بابل تاپ مشاورها میشه امامقلی زاده که تیزهوشانه یکی دیگه هم هست اسمش یادم رفت فکر کنم کرامت یا همچین اسمی داشت در کل مشاور الکیه
      من خودم پیش نیکبین میرم
      دانشجو پزشکی هست ولی ادم خوبیه
      اگه یکی میخوای موقع خستگی یا درماندگی تحصیلی کمک کنه با هم راهکار پیدا کنید برو پیش اون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      من خودم پیش نیکبین میرم
      دانشجو پزشکی هست ولی ادم خوبیه
      اگه یکی میخوای موقع خستگی یا درماندگی تحصیلی کمک کنه با هم راهکار پیدا کنید برو پیش اون
      اون جوری که خودمم پارسال داشتم مشاوره میدام نیکبینم نمیدونم مال چه سالیه ولی کل دوستای خودمم الان (البته اکثرا شهر های دیگن به جز 10 15تا که بابلن)پزشکین و خوب معمولا چپ و راست ادمو هر جا میبینن میپرسن چیکار کردید که موفق شدید ؟ و اینجور سوالا جوابشونم بعد توضیح طولانی میشه خوب خوندیم و مثل تراکتور تست زدیم ولی مسیله اینه چه نیازیه بری پیش یکی بهت بگه "درس بخون" یا مثلا بگه "الان یکم سخت میگذره ولی به نتیجش فکر کن" یا"سعی کن رو هدفت تمرکز کنی لذت موفقیتی که می خوای رو تصور کن " یا "وقتی تازه جوابت اومد چه حسی داشتی همون حس تلخو انرزی کن و رو درست تمرکز کن" خوب اینا واضحن حداقلل از نظر من و معمولا مشاوره رفتن فقط بهانه ای هست برای اینکه نشون بدی مشکل از درون خودت نیست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون جوری که خودمم پارسال داشتم مشاوره میدام نیکبینم نمیدونم مال چه سالیه ولی کل دوستای خودمم الان (البته اکثرا شهر های دیگن به جز 10 15تا که بابلن)پزشکین و خوب معمولا چپ و راست ادمو هر جا میبینن میپرسن چیکار کردید که موفق شدید ؟ و اینجور سوالا جوابشونم بعد توضیح طولانی میشه خوب خوندیم و مثل تراکتور تست زدیم ولی مسیله اینه چه نیازیه بری پیش یکی بهت بگه "درس بخون" یا مثلا بگه "الان یکم سخت میگذره ولی به نتیجش فکر کن" یا"سعی کن رو هدفت تمرکز کنی لذت موفقیتی که می خوای رو تصور کن " یا "وقتی تازه جوابت اومد چه حسی داشتی همون حس تلخو انرزی کن و رو درست تمرکز کن" خوب اینا واضحن حداقلل از نظر من و معمولا مشاوره رفتن فقط بهانه ای هست برای اینکه نشون بدی مشکل از درون خودت نیست
      من منظورم اینا نبود
      منظورم این بود که بهت راهکار میده که چجوری مثل تراکتور تست بزنی و چجوری درس بخونی و چجوری مدیریت آزمون کنی و اینا

کلید واژه: *چجوری*

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      من منظورم اینا نبود
      منظورم این بود که بهت راهکار میده که چجوری مثل تراکتور تست بزنی و چجوری درس بخونی و چجوری مدیریت آزمون کنی و اینا

کلید واژه: *چجوری*
      احساس میکنم لغت *تراکتور* از من گرفته شده
      خودم بابلم ولی مشاور به اون حد خوب ندیدم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      خودم بابلم ولی مشاور به اون حد خوب ندیدم
      چیزی که من از حرفهاتون فهمیدم فقط تناقض هست ولی نخواستم تو تاپیکت انتقاد کنم. ولی وقتی جای دیگه هم ادامه میدی ...
      شما یک ترم هست از یاسوج رفتین بابل بعد در مورد مشاورهای بابل اظهار نظر میکنین.
      گفتین چند ماهه درسو جمع کردم بعد میگین شاگردم فلان ...
      میگین از یاسوج رفتین بابل افتادن دنبالتون ببینن با لهجتون چی میگین. میدونین سالانه نه ماهانه نه هفته ای چقدر مسافر به مازندران سفر میکنه بعد بیفتن دنبالتون ببینن چی میگین.
      درباره روشها و پاک کردن پستهاتون هم که چیزی نگم بهتره.
      فقط از حرفاتون تناقضو میشه فهمید.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 29 بهمن 1398 در ساعت 20:52

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      چیزی که من از حرفهاتون فهمیدم فقط تناقض هست ولی نخواستم تو تاپیکت انتقاد کنم. ولی وقتی جای دیگه هم ادامه میدی ...
      میگین از یاسوج رفتین بابل افتادن دنبالتون ببینن با لهجتون چی میگین. میدونین سالانه نه ماهانه نه هفته ای چقدر مسافر به مازندران سفر میکنه بعد بیفتن دنبالتون ببینن چی میگین.

دوستان من . . . عزیزان من . . . .
      من فقط ازتون ادرس و شماره تماس چندتا مشاور تو بابل خواستم ولی هیچکدوم کمکی نکردین !! ولی بجاش کلی حاشیه و درگیری ایجاد کردین !!! واقعا نمیدونم چی بگم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه مشاوره میخوام که مشغول درس خوندن مثل دانشجوی پزشکی یا غیره . . .
      با همچین مشاوره ای میخوام کار کنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مرد حسابی من میگم مشاور به اون خوبی ندیدم. نگفتم نیست. میگم من ندیدم. چشمت نمی‌بینه دهنتو باز کن!
      گفتم شاگردم چی؟ بگو اون فلان چیه دقیقا؟
      بعدش هم نگفتم افتادن دنبالمون همه ببینن چی میگم. رئیس جمهوریم مگه؟! میگم من باهاشون راحت نیستم. چند بار پیش اومده وقتی با هم محلی حرف میزنیم کنجکاوی میکنن یا بهشون برمیخوره که چرا جوری حرف میزنیم اونا متوجه نشن. در عوض وقتی اونا محلی حرف میزنن ما کاری بهشون نداریم
      روش ها و پست هام چشه دقیقا؟ باز اگر حرفت منطقی بود یا من منت گذاشتم یا یکی مثل سعید و توفیقی اینو میگفت بهم بر‌نمیخورد. می‌گفتم اونا خودشون مشاورن، به هدفشون رسیدن، تجربه دارن و حرفشون حسابه. تو چند سال پشت کنکوری بدبخت بیچاره؟ اینقدر فشار آوردی بهم اگر انجمن آزاد بود باید فحش بارت میکردم. خب ... کودکستانی تو میخوای سواد مشاوره ای منو ببری زیر سوال؟ چیز خورت کردن؟ سرت تو لاک خودت باشه. خوشت نمیاد به جهنم هر غلطی دوس داری بکن
      یه مشت عقده ای ریختن تو انجمن. واسه شما هیچ کاری نباید کرد. باید مثل سگ ازتون پول کشید تا گنده تر از دهنتون حرف نزنید
      آخه کودن من خودم بابلم مشاوره غیر حضوری میدم. حضوری هم چند تا دارم یاسوج. هر دو هفته یه بار می‌بینمشون و برمی‌گردم. اینقدر شعور نداشتی بفهمی من خودمو هم نگفتم؟ فکر کردی کار سختیه بگم عه من که بابلم بیا خودم مشاورت بشم؟ اونطوری تبلیغ خودمو کنم به نفعم نیست؟ بد می‌کنم چیزهایی که بلدم رو رایگان میزارم؟ با کیا شدیم ۸۰ میلیون
      ویرایش توسط NimaHdp : 30 بهمن 1398 در ساعت 11:07

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرد حسابی من میگم مشاور به اون خوبی ندیدم. نگفتم نیست. میگم من ندیدم. چشمت نمی‌بینه دهنتو باز کن!
      گفتم شاگردم چی؟ بگو اون فلان چیه دقیقا؟
      بعدش هم نگفتم افتادن دنبالمون همه ببینن چی میگم. رئیس جمهوریم مگه؟! میگم من باهاشون راحت نیستم. چند بار پیش اومده وقتی با هم محلی حرف میزنیم کنجکاوی میکنن یا بهشون برمیخوره که چرا جوری حرف میزنیم اونا متوجه نشن. در عوض وقتی اونا محلی حرف میزنن ما کاری بهشون نداریم
      روش ها و پست هام چشه دقیقا؟ باز اگر حرفت منطقی بود یا من منت گذاشتم یا یکی مثل سعید و توفیقی اینو میگفت بهم بر‌نمیخورد. می‌گفتم اونا خودشون مشاورن، به هدفشون رسیدن، تجربه دارن و حرفشون حسابه. تو چند سال پشت کنکوری بدبخت بیچاره؟ اینقدر فشار آوردی بهم اگر انجمن آزاد بود باید فحش بارت میکردم. خب ... کودکستانی تو میخوای سواد مشاوره ای منو ببری زیر سوال؟ چیز خورت کردن؟ سرت تو لاک خودت باشه. خوشت نمیاد به جهنم هر غلطی دوس داری بکن
      یه مشت عقده ای ریختن تو انجمن. واسه شما هیچ کاری نباید کرد. باید مثل سگ ازتون پول کشید تا گنده تر از دهنتون حرف نزنید
      آخه کودن من خودم بابلم مشاوره غیر حضوری میدم. حضوری هم چند تا دارم یاسوج. هر دو هفته یه بار می‌بینمشون و برمی‌گردم. اینقدر شعور نداشتی بفهمی من خودمو هم نگفتم؟ فکر کردی کار سختیه بگم عه من که بابلم بیا خودم مشاورت بشم؟ اونطوری تبلیغ خودمو کنم به نفعم نیست؟ بد می‌کنم چیزهایی که بلدم رو رایگان میزارم؟ با کیا شدیم ۸۰ میلیون
      اولا که محترامانه بهت گفتم حرفات تناقض دارن میتونستی محترمانه توضیح بدی ولی شروع کردی به توهین و گ.ه خوری.
      دوما من کارشناسیمو از بهترین دانشگاه گرفتم و پشت کنکوری نبودم و هیچوقت هم به خودم اجازه نمیدم به پشت کنکوریهایی که معلوم نیست به دلیل چه مشکلاتی پشت کنکور موندن بگم عقده ای و ...
      روشهاتم که چپ و راست پاک کردی موجود نیستن تا دقیقا بگم چقدر تناقض دارن حرفهات.
      در مورد توهین ها و گ.ه خوریهات هم بگم تو در فضای واقعی منو ببینین باید پوشک ببندی عمویی توهین کردن تو فضای مجازی کار ساده ای هست.
      در شخصیت من نبود که با بی شخصیتی مثل تو اصلا هم کلام بشم. ولی خواستم فقط اون افراد ساده ای که دنبالت میکردن این پستت هم بخونن تا دقیقا با شخصیتت و نحوه نگرشت به پشت کنکوریها آشنا بشن و خیلی مسائلو از همین پستت میتونن بفهمن و گول اون تئاترتو نخورن.
      از مدیرها هم میخوام این پستو پاک نکنن تا خود بچه ها خوب حرفهاتو با پستهای قبلیت مطابقت بدن.

ویرایش توسط sina_u : 30 بهمن 1398 در ساعت 11:40

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اولا که محترامانه بهت گفتم حرفات تناقض دارن میتونستی محترمانه توضیح بدی ولی شروع کردی به توهین و گ.ه خوری.
      دوما من کارشناسیمو از بهترین دانشگاه گرفتم و پشت کنکوری نبودم و هیچوقت هم به خودم اجازه نمیدم به پشت کنکوریهایی که معلوم نیست به دلیل چه مشکلاتی پشت کنکور موندن بگم عقده ای و ...
      روشهاتم که چپ و راست پاک کردی موجود نیستن تا دقیقا بگم چقدر تناقض دارن حرفهات.
      در مورد توهین ها و گ.ه خوریهات هم بگم تو در فضای واقعی منو ببینین باید پوشک ببندی عمویی توهین کردن تو فضای مجازی کار ساده ای هست.
      در شخصیت من نبود که با بی شخصیتی مثل تو اصلا هم کلام بشم. ولی خواستم فقط اون افراد ساده ای که دنبالت میکردن این پستت هم بخونن تا دقیقا با شخصیتت و نحوه نگرشت به پشت کنکوریها آشنا بشن و خیلی مسائلو از همین پستت میتونن بفهمن و گول اون تئاترتو نخورن.
      از مدیرها هم میخوام این پستو پاک نکنن تا خود بچه ها خوب حرفهاتو با پستهای قبلیت مطابقت بدن.

گ.ه خوری که کار تو و امثال توعه. به شماها نباید رو داد
      بله با رتبه ۲۰۰۰۰۰ کارشناسی آبیاری گیاهان دریایی داری. خیلی زحمت کشیدی! میشه بفرمایید رشته و رتبه و دانشگاهتون چی بوده استاد؟
      بچه های اینجا هدفشون سه رشته اصلیه. وقتی نمیدونی فرق سه رشته اصلی و رشتت و راه رسیدن بهش چیه لامصب نیس دهنتو باز کنی. تا زمانی که نرسیدی بهش نمی‌فهمی چه سختی هایی داره و باید چطوردرس بخونی. من اگر روش و مشاوره میدم واسه اینه خودم ازش نتیجه گرفتم و به رشته دلخواه خیلیا و خودم رسیدم
      ضمنا من به پشت کنکوریا نگفتم عقده ای دانشمند. به تو گفتم و یه عده از کسایی که تو انجمن فاز علامه ده برداشتین
      روش هامو پاک کردم تا دو تا مثل تو سس شعر تحویلم ندن. برید کشکتونو بسابید بدبختا
      گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده! وقتی رسیدی به جایی که من هستم الان، بعد بیا برام شر و ور بباف. منم دیگه پست نمیزارم که از ماتحت دچار سوزش بشی. تو که بلدی بیا راهنمایی کن بچه هارو
      اون عده افرادی که منو دنبال کردن، میشناسن منو. تو یکی کاری به من نداشته باش. چخه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گ.ه خوری که کار تو و امثال توعه. به شماها نباید رو داد
      بله با رتبه ۲۰۰۰۰۰ کارشناسی آبیاری گیاهان دریایی داری. خیلی زحمت کشیدی! میشه بفرمایید رشته و رتبه و دانشگاهتون چی بوده استاد؟
      بچه های اینجا هدفشون سه رشته اصلیه. وقتی نمیدونی فرق سه رشته اصلی و رشتت و راه رسیدن بهش چیه لامصب نیس دهنتو باز کنی. تا زمانی که نرسیدی بهش نمی‌فهمی چه سختی هایی داره و باید چطوردرس بخونی. من اگر روش و مشاوره میدم واسه اینه خودم ازش نتیجه گرفتم و به رشته دلخواه خیلیا و خودم رسیدم
      ضمنا من به پشت کنکوریا نگفتم عقده ای دانشمند. به تو گفتم و یه عده از کسایی که تو انجمن فاز علامه ده برداشتین
      روش هامو پاک کردم تا دو تا مثل تو سس شعر تحویلم ندن. برید کشکتونو بسابید بدبختا
      گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده! وقتی رسیدی به جایی که من هستم الان، بعد بیا برام شر و ور بباف. منم دیگه پست نمیزارم که از ماتحت دچار سوزش بشی. تو که بلدی بیا راهنمایی کن بچه هارو
      اون عده افرادی که منو دنبال کردن، میشناسن منو. تو یکی کاری به من نداشته باش. چخه
      گفتم بی شخصیت تر از اونی هستی که اصلا باهات هم کلام بشم.
      هر وقت بخوام بیام به بقیه مشاوره بدم حتما مدرکم هم میگذارم تا ببینی آبیاری خوندم یا مهندسی.
      دلیلت هم مسخره تر از کاری هست که انجام دادی. پستتو مینویسی و پاک میکنی نکنه کسی انتقاد کنه!
      اینطور باشه هیچ کسی دیگه نه کتاب مینویسه نه سخنرانی میکنه نکنه یکی انتقاد کنه.
      ذهنت هم که در سطح بچه راهنمایی هست که فکر میکنی کنکور همه چیز هست و با یک ترم خوندن تو دانشگاه و مشاوره دادن به چند نفر به جایگاه بسیار بزرگی رسیدی. خیلی پرتی از دنیا.
      جمله آخرت هم میرسونه چطور باهات مثل جک و جونور برخورد شده که فکر میکنی با بقیه هم باید همونطور حرف بزنی.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عجب بابا عجب!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن