خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: جمع بندي

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جمع بندي

من هيچي در مورد جمع بندي نميدونم دير شروع كردم و طبق برنامه اي كه دارم پيش ميرم انتهاي هفته ي اول خرداد تموم ميشن درسا. خيلي ديره؟ ميرسم جمع بندي كنم تو يك ماه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melii نمایش پست ها
      من هيچي در مورد جمع بندي نميدونم دير شروع كردم و طبق برنامه اي كه دارم پيش ميرم انتهاي هفته ي اول خرداد تموم ميشن درسا. خيلي ديره؟ ميرسم جمع بندي كنم تو يك ماه؟
      بستگی داره با چه کیفیتی تموم میکنی ؟ الان تا خرداد تو برنامتون مرور هست؟دیر منظورت از کیه؟نظام قدیمی یا جدید؟داری واسه چه رشته ای میخونی؟

اول اینا رو باید بگین تا بفهمیم وضعیتتونو دقیقا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD205 نمایش پست ها
      بستگی داره با چه کیفیتی تموم میکنی ؟ الان تا خرداد تو برنامتون مرور هست؟دیر منظورت از کیه؟نظام قدیمی یا جدید؟داری واسه چه رشته ای میخونی؟

اول اینا رو باید بگین تا بفهمیم وضعیتتونو دقیقا
      بله بله مرور تو برنامه م نيست ولي وقت اضافه بيارم مثلا يه درسو حجم اون هفته رو زودتر تموم كنم مرور ميكنم هرچقدش كه رسيدمو ولي برنامه واسش ندارم. انساني نظام جديد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سعی کن تا آخر اردیبهشت تموم کنی اینطوری 45 روز برای جمع بندی فرصت داری که کافیه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه هیچ کاری نشد نداده
      مثل من

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشود چون خیلی از این نمونه ها دیدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بله بله مرور تو برنامه م نيست ولي وقت اضافه بيارم مثلا يه درسو حجم اون هفته رو زودتر تموم كنم مرور ميكنم هرچقدش كه رسيدمو ولي برنامه واسش ندارم. انساني نظام جديد
      خوب شما سعی کن علاوه بر این رویه که خیلیم خوبه یک تایمی مثلا یک جمعه واسه مرور بخش هایی که وقت نکردی مرور کنی بزارید(*من زیاد نمیتونم راهنمایی کنم چون رشتتون انسانیه و کلا من حفظی تجربی رو بزور حفظ میکنم فقط تست بزنم زود تموم شه شما با این حجم حفظ کردنی مصلما باید تایم مرور زیاد بزاری البته نه وسواسی)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام.
      رنج معمولی جمع بندی بین ۱ تا ۱.۵ ماهه. به این توجه کنین.
      برای جمع بندی هم به صورت کاملا مفصل داخل تاپیکم توضیح دادم. حتما هر سوالی بود، بپرسین. اینم لینکش:

آموزش کامل جمع بندی و روش سه روز یکبار + چارت زمان بندی
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن