خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خواهشا دوستانی که در کلاس های آنلاین تاملند شرکت کردن بیان داخل

سلام دوستان.برای ثبت نام در کلاس های آنلاین تاملند بعد از پرداخت وجه کلاس هایی که بگزار شده به صورت آفلاین در اختیارمون قرار میگیره یا این که قبلش باید مدارکمون رو ارسال کنیم(از قبیل کارت ملی و مدرک تحصیلی)ممنون میشم پاسخ بدید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminsky720 نمایش پست ها
      سلام دوستان.برای ثبت نام در کلاس های آنلاین تاملند بعد از پرداخت وجه کلاس هایی که بگزار شده به صورت آفلاین در اختیارمون قرار میگیره یا این که قبلش باید مدارکمون رو ارسال کنیم(از قبیل کارت ملی و مدرک تحصیلی)ممنون میشم پاسخ بدید.
      سلام، یکی از دوستان که ثبت نام کرده بود بعد از پرداخت وجه کلاسهای برگزار شده آفلاین و کلاسهای برگزار نشده آنلاین در زمان مقررش براش فعال شده است. اما بعد از چند هفته پیامک براش اومد که برای فعال ماندن حساب کاربری باید طی چند روز مدارک را در سایت بار گذاری کنه. بنظرم روال کارشون همین جور هست.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من عضو تاملندم. اوایل که ثبت نام کردم مدارکم رو نفرستادم ولی کلاسا برام دایر بودن و چند روز بعد مدارکم رو تکمیل کردم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ن کل کلاسا قرار میگیره...من از تابستون مدرک اینا هم نذاشتم هیچ اتفاقیم نیفتاده
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من اطلاعاتمو ارسال نکرده بودم برام پیام میومد که باید اطلاعاتتو تکمیل کنی بعد چند روز کلاس رو پنلم بود ولی میزدم فیلم پخش نمیشد اطلاعات رو فرستادم چند ساعت بعد فیلما درست شد حالا نمیدونم اون موقع سایت مشکل داشت یا به خاطر نواقص اطلاعات من بود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بلافاصله بعد از پرداخت کلاس برات باز میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن