خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation منابع ریاضی و فیزیک تجربی برای پایه بسیار ضعیف

سلام دوستان
      من الان دانشجو هستم و قراره سال 1400 دوباره کنکور تجربی بدم،توی دروس ریاضی و فیزیک،بخصوص فیزیک خیلی ضعیفم و تقریباً هیچی از دوران دبیرستانم یادم نمونده
      بعد از بررسی‌هایی که انجام دادم این منابع رو انتخاب کردم:
      ریاضی:جلد آموزش سیر تا پیاز پایه و دوازدهم سیر تا پیاز برای آموزش+ریاضی تجربی جامع میکرو طبقه‌بندی یا مهر و ماه برای تست
      فیزیک:جلد آموزش سیر تا پیاز پایه و دوازدهم سیر تا پیاز برای آموزش و درسنامه+فیزیک جامع خیلی‌ سبز برای تست

خواستم ببینم نظرتون در مورد این منابع با توجه به شرایط من چیه؟منابع خوبی هستن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من الان دانشجو هستم و قراره سال 1400 دوباره کنکور تجربی بدم،توی دروس ریاضی و فیزیک،بخصوص فیزیک خیلی ضعیفم و تقریباً هیچی از دوران دبیرستانم یادم نمونده
      ریاضی:جلد آموزش سیر تا پیاز پایه و دوازدهم سیر تا پیاز برای آموزش+ریاضی تجربی جامع میکرو طبقه‌بندی یا مهر و ماه برای تست
      فیزیک:جلد آموزش سیر تا پیاز پایه و دوازدهم سیر تا پیاز برای آموزش و درسنامه+فیزیک جامع خیلی‌ سبز برای تست

منابعت خوبن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

بله منابعتون برای استارت از صفر عالیه و کامل.
      میتونید استفاده کنید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      بله منابعتون برای استارت از صفر عالیه و کامل.
      میتونید استفاده کنید
      برای تست ریاضی مهر و ماه بهتره یا میکرو طبقه بندی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله عالیه
      واسه تست دیاضی میکرو بزنید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

در مورد فیزیک به کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک خیلی سبز هم نگاهی داشته باش...بنظر من بهتر از سیر تا پیاز هست.از لحاظ تستی هم کامل و تقریبا نیاز به کتاب دیگه ای نداری.
      برای ریاضی،مهروماه رو بزن.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      در مورد فیزیک به کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک خیلی سبز هم نگاهی داشته باش...بنظر من بهتر از سیر تا پیاز هست.از لحاظ تستی هم کامل و تقریبا نیاز به کتاب دیگه ای نداری.
      برای ریاضی،مهروماه رو بزن.
      ممنون
      داداش مطمئنی بعنوان منبع تستی خوبه؟من شنیدم فقط آموزشه

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیزیک پایه نمیدونم ولی دوازدهم شگفت انگیر خیلی سبز(فرید شهریاری)عالیه.البته دهمشو داشتم جالب نبود.ولی دوازدهمشو پیشنهاد میکنم
      ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      فیزیک پایه نمیدونم ولی دوازدهم شگفت انگیر خیلی سبز(فرید شهریاری)عالیه.البته دهمشو داشتم جالب نبود.ولی دوازدهمشو پیشنهاد میکنم
      ممنون،پایه نداره شگفت انگیز و جدا جدان،پس خوبه پایه سیر تا پیاز بگیرم دوازدهم شگفت انگیز؟

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونم پایه نداره من منظورم همون دهم جدا یازدهم جدا بود اخرشم گفتم دهم داشتم بدرد نمیخورد.
      من سیرتا پیاز نداشتم فقط شگفت انگیر داشتم که پیشنهاد دادم.
      اینا دیگه منابع کنکورته یا گرفتی راه بیوفتی بعد منبع قوی تر بخری؟
      ممنون،پایه نداره شگفت انگیز و جدا جدان،پس خوبه پایه سیر تا پیاز بگیرم دوازدهم شگفت انگیز؟
      ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون
      داداش مطمئنی بعنوان منبع تستی خوبه؟من شنیدم فقط آموزشه
      این کتاب ها معادل کتاب های فیزیک نظام قدیم مبتکران هست(همون مولف نوشته و کتاب دهم هم یک مدت در مبتکران چاپ شد بعد اومد خیلی سبز)...تعداد تست هاش نسبت به گاج کمتر هست ولی نه دیگه اونقدر که میگن ..مثلا برای فصل حرکت شناسی 280 تا تست داره.
      کامل ترین منبع کنکور هست.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      میدونم پایه نداره من منظورم همون دهم جدا یازدهم جدا بود اخرشم گفتم دهم داشتم بدرد نمیخورد.
      من سیرتا پیاز نداشتم فقط شگفت انگیر داشتم که پیشنهاد دادم.
      اینا دیگه منابع کنکورته یا گرفتی راه بیوفتی بعد منبع قوی تر بخری؟
      آها فک کردم منظورت پایه یه جلدیه،
      نه هنوز شروع نکردم و منبع نگرفتم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      این کتاب ها معادل کتاب های فیزیک نظام قدیم مبتکران هست(همون مولف نوشته و کتاب دهم هم یک مدت در مبتکران چاپ شد بعد اومد خیلی سبز)...تعداد تست هاش نسبت به گاج کمتر هست ولی نه دیگه اونقدر که میگن ..مثلا برای فصل حرکت شناسی 280 تا تست داره.
      کامل ترین منبع کنکور هست.
      والا یه نگاه بهش کردم مثل اینکه مخصوص امتحانه،پس همون شگفت انگیز تنها رو بگیرم؟منم احساس کردم سیر تا پیاز نسبت به شگفت انگیز خشک تره
      دهمشو داشتید؟انگار دوستان میگن بدرد نمیخوره زیاد

14. Top | #14
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی شگفت انگیز یازدهم هم نیومده
      داداش من خوشم نیومد تو خودت pdf ببین شاید به تو ساخت
      والا یه نگاه بهش کردم مثل اینکه مخصوص امتحانه،پس همون شگفت انگیز تنها رو بگیرم؟منم احساس کردم سیر تا پیاز نسبت به شگفت انگیز خشک تره
      ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب دوازدهمش که بی نظیر هست
      دهم رو هم نظرات متفاوت،بنظر من که خوب بود...حالا خودت یه نگاهی بهش بینداز ببین باهاش کنار میای یا نه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن