خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نیاز داشتن دی وی دی عربی فلاح

.................

ویرایش توسط ha.hg : 22 شهریور 1399 در ساعت 10:47

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جایی هست عربی میثم فلاح رو با تخفیف بفروشه؟یا کانالی رو میشناسیدد که کامل و با کیفیت داشته باشه؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      جایی هست عربی میثم فلاح رو با تخفیف بفروشه؟یا کانالی رو میشناسیدد که کامل و با کیفیت داشته باشه؟؟
      تو موسسه تاملند انلاین درس میده ،فیلم هاش همه جا هست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      تو موسسه تاملند انلاین درس میده ،فیلم هاش همه جا هست
      اره میدونم ولی هزینه اش بالا نیست؟بعد که گفتید فیلم هاش همه جا هست کدوم کانال منظورتونه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      حدود 500 هزاره اگه برات زیاده از کانالا بگیر دیگه نمیشه اینجا گفت هر کانالی گذاشته اینو حالا پیدا نکردی تو خصوصی میفرستمف
      گرچه من نظرم اینه که با کتابای بازار کار کنی بهتره من جای تو بودم تا مهر با یه کتاب موضوعی مثل گاج همه شو میخوندم ،مهر به بعد هم همراه با ازمونا درس به درسم از یه منبع دیگه تست میزدم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حدود 500 هزاره اگه برات زیاده از کانالا بگیر دیگه نمیشه اینجا گفت هر کانالی گذاشته اینو حالا پیدا نکردی تو خصوصی میفرستمف
      گرچه من نظرم اینه که با کتابای بازار کار کنی بهتره من جای تو بودم تا مهر با یه کتاب موضوعی مثل گاج همه شو میخوندم ،مهر به بعد هم همراه با ازمونا درس به درسم از یه منبع دیگه تست میزدم
      کانال های پخش فیلم های کنکور و که از سه چها روز پیش زدن همه رو تارومار کردن. تلگرام همه رو بسته و داره می بنده . احتمال خیلی خیلی زیاد یک مادریتور ایرانی داره همه کانالا رو پیدا میکنه و گزارش میده تلگرام هم یکی به یکی داره می بنده.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

اره خب 500 زیاده اگه میشه بفرستین آیدی کانالشون رو ممنون میشم
      من خودم چون قبلا (سال 95 ) نکته و تست شون رو شرکت کردم و تو کنکور 80 زدم برای همین برای کنکور مجددم دوست داشتم بازم با روش استاد فلاح تمرین کنم اگه کمکم کنید ممنون میشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن