خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ديني دهم

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ديني دهم

تست ١٧ و ١٩ رو مشكل دارم
      ١٧ ميشه گزينه ي ٢ و سوالم اينه كه توي كتاب گفته هدف ها بايد پايان ناپذير باشن تا هم پاسخگوي ميل بي نهايت طلب انسان باشن و هم استعدادهاي مادي و معنويشو شكوفا كنن
      خب مگه پاسخگوي ميل بي نهايت بودن با گرايش به بقا و جاودانگي فرق داره ؟ چرا ٣ غلطه ؟
      و تست ١٩ ميشه ١ و من نميفهمم چه فرقي هست بين من كان يريد الدنيا و فعندالله ثواب الدنيا و الاخرة
      اينا كه واسه يه آيه ان
      image.jpeg

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      17 رو که خوددم گیج شدم ولی واسه 19 چون قسمتی که خدا اسنارو راهنمایی میکنه رو خواسته پس میشه گزینه 1

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اپ

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melii نمایش پست ها
      تست ١٧ و ١٩ رو مشكل دارم
      ١٧ ميشه گزينه ي ٢ و سوالم اينه كه توي كتاب گفته هدف ها بايد پايان ناپذير باشن تا هم پاسخگوي ميل بي نهايت طلب انسان باشن و هم استعدادهاي مادي و معنويشو شكوفا كنن
      خب مگه پاسخگوي ميل بي نهايت بودن با گرايش به بقا و جاودانگي فرق داره ؟ چرا ٣ غلطه ؟
      و تست ١٩ ميشه ١ و من نميفهمم چه فرقي هست بين من كان يريد الدنيا و فعندالله ثواب الدنيا و الاخرة
      اينا كه واسه يه آيه ان
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image.jpeg
مشاهده: 33
حجم: 108.5 کیلو بایت
      سوال 17 مشکلی نداره بخش اولش باید کاملترین رو انتخاب کنی میل به بقا یه جورایی زیرمجموعس .سوال 19 هم قسمت دوم ایه داره راه رسیدن به نعمات دنیا اخرت رو نشون میده پس فعندالله ثواب ... مربوط به این میشه.یه جورایی اول شرط گذاشت هرکی اینارو میخواد بعدش جواب شرط رو گفته فعندالله ....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن