خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مصاحبه فردي كه از اسفند شروع كرده بود

سلام دوستان
      يادمه چند وقت پيش يه مصاحبه اي خوندم توي انجمن كه فردي بود كه تغيير رشته داده بود به تجربي (از رياضي فك كنم)و از بهمن يا اسفند شروع كرده بود
      الان نميتونم پيداش كنم
      لطفا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      يادمه چند وقت پيش يه مصاحبه اي خوندم توي انجمن كه فردي بود كه تغيير رشته داده بود به تجربي (از رياضي فك كنم)و از بهمن يا اسفند شروع كرده بود
      الان نميتونم پيداش كنم
      فک کنم افشین مقتدا باشه ،

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      الان نميتونم پيداش كنم
      http://forum.konkur.in/thread65502.html
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امید رسولی نمایش پست ها
      فک کنم افشین مقتدا باشه ،
      ايشون فك ميكنم رشتشون رياضي بوده و كنكور رياضي دادن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      نه اين نبود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نه اين نبود
      بیشتر توضیح میدین.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      بیشتر توضیح میدین.
      باور كن خيلي يادم نمياد
      شايد بيشتر از يك سال پيش خوندمش
      فقط يادمه تغيير رشته اي بودن و نسبتا دير شروع كرده بودن و موفق شده بودن و اون موقع كه خوندمش خيلييي برام جالب بود كه يك نفر با رشته رياضي چطور زيستو توي چند ماه در حد رتبه برتر شدن خونده
      ولي اينقد كه بعد از اون ديگه نتونستم پيداش كنم،دارم فك ميكنم نكنه تو رويا يه همچين چيزي ديدم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread44829.html
      فکر کنم با این باشی
      هرچند خوندن این تاپیکا واسه کسی کاری نکرده
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید دوست عزیز خیلی ها دیر شروع می‌کنند به خوندن برای کنکور ولی نتیجه که قطعا هر کس هر موقع از سال شروع به خوندن جدی برای کنکور میکنه فقط یک چیز هست و اونم حتما وضعیتش نسبت به قبل به مراتب بهتر میشه اینکه وضعیت اون شخص از بهمن اسفند اردیبهشت شروع کرده به طور جدی خوندن برای کنکور چقدر نسبت به قبلش تغییر کنه بستگی به پایه و پشتکار طرف و همچنین عواملی دیگه هم داره ! اما ممکن شخصی از بهمن ماه شروع بکنه و نسبت به قبلش که در حد پیام نور یه شهرستان قبول میشد حالا شانس بیار رشته نه تاپ در حد یه دانشگاه معمولی قبول بشه شخصی هم هست مثل رستگاری که دو سال قبل اینکه رتبه یک تجربی بشه و ازدبهمن ماه هم اتفاقا شروع کرده بود ولی باید بدونیم ایشون دو سال قبلش دو رقمی ریاضی فیزیک بود و دانشجو برق شریف بود ! پس اینکه هر کس با هر سطحی هر وقت شروع بکنه واقعا به معنا قبولی در رشته های تاپ نیست خیلی ها به دلیل ضعف درسی دو سال تلاش و زحمت پزشکی قبول میشن خیلی ها با پایه قوی و از دید من چیزی که از پایه مهم تر هست با روتین خوب زندگی و نظم به اون نتیجه دلخواه ۹ ماه میرسن !
      هر کس که دیر شروع میکنه قبل از شروع کردنش باید از خودش بپرسه تو این مدت کجا بوده چکار میکرده
      دوستان دقت کنید تا زمانی که علت تنبلی و درس نخوندن شما ریشه یابی نشه این روال همینجوری ادامه پیدا میکنه و فقط بهمن مهر یا از شنبه شروع میکنم از کنکور سال دیگه ایشالا و ... همش چیزی جز خود فریبی بیش نیست !
      اولین قدم باید مشخص کنید که چرا درس نخوندید چرا تا امروز بهانه داشتید برای نخوندن و بعد به خودتون تضمین بدید که آیا از امروز به بعد اون بهانه ها یا مشکلات دیگه رفع شده دیگه میتونم از الان شروع کنم !؟
      کنکور واقعیتش این هست یه پروسه حداقل یکساله است به عقیده من برای یک سطح متوسط گرفته تا سطح عالی زمان یکسال مدت زمان عالی و کافی برای تبدیل شدن به رتبه خوب !

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      ببینید دوست عزیز خیلی ها دیر شروع می‌کنند به خوندن برای کنکور ولی نتیجه که قطعا هر کس هر موقع از سال شروع به خوندن جدی برای کنکور میکنه فقط یک چیز هست و اونم حتما وضعیتش نسبت به قبل به مراتب بهتر میشه اینکه وضعیت اون شخص از بهمن اسفند اردیبهشت شروع کرده به طور جدی خوندن برای کنکور چقدر نسبت به قبلش تغییر کنه بستگی به پایه و پشتکار طرف و همچنین عواملی دیگه هم داره ! اما ممکن شخصی از بهمن ماه شروع بکنه و نسبت به قبلش که در حد پیام نور یه شهرستان قبول میشد حالا شانس بیار رشته نه تاپ در حد یه دانشگاه معمولی قبول بشه شخصی هم هست مثل رستگاری که دو سال قبل اینکه رتبه یک تجربی بشه و ازدبهمن ماه هم اتفاقا شروع کرده بود ولی باید بدونیم ایشون دو سال قبلش دو رقمی ریاضی فیزیک بود و دانشجو برق شریف بود ! پس اینکه هر کس با هر سطحی هر وقت شروع بکنه واقعا به معنا قبولی در رشته های تاپ نیست خیلی ها به دلیل ضعف درسی دو سال تلاش و زحمت پزشکی قبول میشن خیلی ها با پایه قوی و از دید من چیزی که از پایه مهم تر هست با روتین خوب زندگی و نظم به اون نتیجه دلخواه ۹ ماه میرسن !
      هر کس که دیر شروع میکنه قبل از شروع کردنش باید از خودش بپرسه تو این مدت کجا بوده چکار میکرده
      دوستان دقت کنید تا زمانی که علت تنبلی و درس نخوندن شما ریشه یابی نشه این روال همینجوری ادامه پیدا میکنه و فقط بهمن مهر یا از شنبه شروع میکنم از کنکور سال دیگه ایشالا و ... همش چیزی جز خود فریبی بیش نیست !
      اولین قدم باید مشخص کنید که چرا درس نخوندید چرا تا امروز بهانه داشتید برای نخوندن و بعد به خودتون تضمین بدید که آیا از امروز به بعد اون بهانه ها یا مشکلات دیگه رفع شده دیگه میتونم از الان شروع کنم !؟
      کنکور واقعیتش این هست یه پروسه حداقل یکساله است به عقیده من برای یک سطح متوسط گرفته تا سطح عالی زمان یکسال مدت زمان عالی و کافی برای تبدیل شدن به رتبه خوب !
      داش تو یه بار اخراج نشده بودی؟ ایول به تو من حتما یه صندلی سفر به تایلند برات نگه میدارم
      واقعیت رو گفتی با بیان خوب. همه تفریحات رو ول میکنیم تا فقط به کنکور برسیم در صورتی که داغون میکنه به مرور زمان روحیه رو. یا برعکس میچسبیم به عشق و حال و درس رو فراموش میکنیم همه حرفات یه طرف اون قسمت نظم به نظرم مهم تر از همس که به وقتش باید همه چی رو انجام داد چه خبره همه عهد بستن حتما باید ۱۰ ۱۲ ساعت بخونن نتیجش میشه یه ادمی مثل من . به نظرم درس خوندن به تنهایی اصلا شیرین و لذت بخش نیس چون درسایی که حالت ازش به هم میخوره رو هم باید بخونی مثل ادبیات باور کنین هیچی نخوندم ازش تو این چهار سال. باید در کنار کنکور به علایقت هم احترام بزاری حالا این میتونه باشگاه یا گیتار یا هر چی که حالت رو خوب کنه.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      داش تو یه بار اخراج نشده بودی؟ ایول به تو من حتما یه صندلی سفر به تایلند برات نگه میدارم
      واقعیت رو گفتی با بیان خوب. همه تفریحات رو ول میکنیم تا فقط به کنکور برسیم در صورتی که داغون میکنه به مرور زمان روحیه رو. یا برعکس میچسبیم به عشق و حال و درس رو فراموش میکنیم همه حرفات یه طرف اون قسمت نظم به نظرم مهم تر از همس که به وقتش باید همه چی رو انجام داد چه خبره همه عهد بستن حتما باید ۱۰ ۱۲ ساعت بخونن نتیجش میشه یه ادمی مثل من . به نظرم درس خوندن به تنهایی اصلا شیرین و لذت بخش نیس چون درسایی که حالت ازش به هم میخوره رو هم باید بخونی مثل ادبیات باور کنین هیچی نخوندم ازش تو این چهار سال. باید در کنار کنکور به علایقت هم احترام بزاری حالا این میتونه باشگاه یا گیتار یا هر چی که حالت رو خوب کنه.
      چون اکثرمون شرطی شدیم
      از قدیم گفتن فلانی درس میخونه نور خورشیدو نمیبینه انقدر گفتن که به خودمون شک کردیم مجبور شدیم از تایم باشگاه-فیلم و همه علایقمون بخاطر ۲ ساعت بیشتر خوندن بگذریم که مبادا عقب بیفتیم
      هیچوقت نگفتن روحیه ام مهمه ولی منظم باش
      بنظرم ۱۰ ساعت درس خوندنی که با علاقه باشه خیلی بهتر از خوندن با فشار عصبی و ترس و شرطه که تهش افسردگی و مریضی میاره
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همش دنبال اینید که فلانی از بهمن شروع کرد رتبش شد فلان
      x از عید شروع کرد رتبش شد x
      n از یه روز قبل از کنکور شروع کرد رتبش شد n

اینقد با این کارا خودتونو گول میزنین تا میبینید یه هفته قبل از کنکور اومده
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ممنون ز ولنتاین که انگیزه میده (پست خاصی نبود اومدم بگم برم)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن