خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل در ثبت نام کنکور سراسری

سلام دوستان. من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و همچنین مدرک کاردانی.الان توی ثبت نام از من کد محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی رو میخواد و من ندارم.اگر پر نمیشد خطای بند 24 رو را می داد.و من مجبور شدم کد محل اخد دیپلم را وارد کنم که قبول یکنه تا ثبت نام کامل بشه.من سال قبل هم ثبت نام کردم اما اینجور مشکلی نداشت.سوال من اینه اگر قبول شدم سنجش گیر نمیده که چرا این گزینه را پر کردی؟یعنی بعدا سنجش گیر نمیده؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام دوستان. من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و همچنین مدرک کاردانی.الان توی ثبت نام از من کد محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی رو میخواد و من ندارم.اگر پر نمیشد خطای بند 24 رو را می داد.و من مجبور شدم کد محل اخد دیپلم را وارد کنم که قبول یکنه تا ثبت نام کامل بشه.من سال قبل هم ثبت نام کردم اما اینجور مشکلی نداشت.سوال من اینه اگر قبول شدم سنجش گیر نمیده که چرا این گزینه را پر کردی؟یعنی بعدا سنجش گیر نمیده؟
      مدرک دپیلم و پیشت رو یجا مگه نگرفتی ؟
      پس کدشون فرقی نداره باهم
      درغیراینصورت کد رو درست بزن .اطلاعات غلط ندی یوقت .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      شما دفترچه رو بخونید شاید مطلبی گفته باشه فکر نکنم اگر همه تیک ها رو درست بزنید مشکلی براتون پیش بیاد و لی اگه مشکل اینجوری حل نشد حتما برید بخش سنجش اموزش پرورش(بی حوصلگی نکنید و برید)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      مدرک دپیلم و پیشت رو یجا مگه نگرفتی ؟
      پس کدشون فرقی نداره باهم
      درغیراینصورت کد رو درست بزن .اطلاعات غلط ندی یوقت .
      من اصلا پیش دانشگاهی ندارم.مدرک کاردانی رو به جای پیش دانشگاهی بر میداره.مشکل اینه بند ۲۴ رو حتما میگه پر کن.که من دیگه کد محل دیپلم رو دادم تا قبول کردند پارسال اصلا نمیخواست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD205 نمایش پست ها
      شما دفترچه رو بخونید شاید مطلبی گفته باشه فکر نکنم اگر همه تیک ها رو درست بزنید مشکلی براتون پیش بیاد و لی اگه مشکل اینجوری حل نشد حتما برید بخش سنجش اموزش پرورش(بی حوصلگی نکنید و برید)
      اونها خودشون نمیتونن چیه به چی.درنهایت میگن برو دفترچه رو دوباره بخوان.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اونها خودشون نمیتونن چیه به چی.درنهایت میگن برو دفترچه رو دوباره بخوان.
      ببین شما از صفحه 9 دوباره بخون ببین کجا رو اشتباه کردی الان این نمودار مال دفترچه هست که اخرین گزینه ب مربوط به شماست بقیشم ببین اگر درست زدی و مشکل داشت برو بخش سنجش اموزش پرورش کارتو پیگیری کن اگر نشد زنگ بزن سنجش
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture3.jpg  

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD205 نمایش پست ها
      ببین شما از صفحه 9 دوباره بخون ببین کجا رو اشتباه کردی الان این نمودار مال دفترچه هست که اخرین گزینه ب مربوط به شماست بقیشم ببین اگر درست زدی و مشکل داشت برو بخش سنجش اموزش پرورش کارتو پیگیری کن اگر نشد زنگ بزن سنجش
      ممنون از شما دوست عزیز.فکر کنم مشکل از سنجش هستش.چون پارسال که ثبت نام کردم این مشکل رو نداشت.فردا زنگ میزنم،اگر جواب ندادن.دیگه فکر نکنم مشکل از من باشه.تمام دفترچه با دقت خواندم و همه مراحل را درست طی کردم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن