خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بند جدید:ممنوعیت شرکت ارشدها برای دندانپزشکی

سلام دوستان
      من شنیدم طبق این یند دفترچه کسانی ک ارشد دارن دیکه حق شرکت در دندانپزشکی رو ندارند
      و( دانش آموختگان مقاطع كارشناسي ارشد ناپيوسته و پيوسته كليه رشتههاي تحصيلي و دكتري عمومي
      پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي و دكتري حرفهاي دامپزشكي متقاضي تحصيل مجدد، ميتوانند با رعايت
      شرايط زير از طريق قبولي در آزمون سراسري در مقطع دكتري عمومي رشتههاي پزشكي و داروسازي
      تحصيل نمايند و محدوديتي در انتخاب دورههاي مختلف )روزانه، مازاد و پرديس( ندارند.
      1 -انجام خدمات موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان براي مشمولين اين قانون الزامي است.
      2 -دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان يا دستگاههاي اجرايي و عدم دارا بودن تعهدات سهميه بومي و يا
      سهميه مناطق محروم.
      3 -نداشتن ممنوعيت تحصيل از نظر سازمان نظام وظيفه.
      ز( دانشآموختگان مقطع كارداني رشته "اپتيك" كه قبل از سال 1389 پذيرفته شده باشند، درصورت شركت
      در گروه آزمايشي علوم تجربي و احراز نمره علمي و شرايط الزم، ميتوانند در مقطع كارشناسي پيوسته رشته
      بيناييسنجي ادامه تحصيل دهند. توضيحات بيشتر در اين خصوص در دفترچه راهنماي انتخاب رشته )دفترچه
      شماره 2 )اعالم ميشود.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خداروشکر ارشد نیستم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      خداروشکر ارشد نیستم
      ولی من میخوام امسال شرکت کنم اگه داستان اینجوری باشه چی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      ولی من میخوام امسال شرکت کنم اگه داستان اینجوری باشه چی������
      دعا میکنم این داستان ب حقیقت نپیونده

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من شنیدم طبق این یند دفترچه کسانی ک ارشد دارن دیکه حق شرکت در دندانپزشکی رو ندارند
      و( دانش آموختگان مقاطع كارشناسي ارشد ناپيوسته و پيوسته كليه رشتههاي تحصيلي و دكتري عمومي
      پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي و دكتري حرفهاي دامپزشكي متقاضي تحصيل مجدد، ميتوانند با رعايت
      شرايط زير از طريق قبولي در آزمون سراسري در مقطع دكتري عمومي رشتههاي پزشكي و داروسازي
      تحصيل نمايند و محدوديتي در انتخاب دورههاي مختلف )روزانه، مازاد و پرديس( ندارند.
      1 -انجام خدمات موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان براي مشمولين اين قانون الزامي است.
      2 -دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان يا دستگاههاي اجرايي و عدم دارا بودن تعهدات سهميه بومي و يا
      سهميه مناطق محروم.
      3 -نداشتن ممنوعيت تحصيل از نظر سازمان نظام وظيفه.
      ز( دانشآموختگان مقطع كارداني رشته "اپتيك" كه قبل از سال 1389 پذيرفته شده باشند، درصورت شركت
      در گروه آزمايشي علوم تجربي و احراز نمره علمي و شرايط الزم، ميتوانند در مقطع كارشناسي پيوسته رشته
      بيناييسنجي ادامه تحصيل دهند. توضيحات بيشتر در اين خصوص در دفترچه راهنماي انتخاب رشته )دفترچه
      شماره 2 )اعالم ميشود.
      سلام و درود. به نظر میرسه این موضوع فقط سهل انگاری تایپی بوده و طبق هیچ قانونی نمی تونن جلوی ورود ارشد ها به دندانپزشکی رو بگیرند. بدور از حاشیه به درستون ادامه بدین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فکر میکنم محدودیتی وجود نداره. برای اطمینان بیشتر از سایت سنجش سوال کنین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن