خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درخواست لغو محرومیت از کنکور 99(لطفا بیاید۸

سلام،برادرم کنکور 98 دبیری عربی فرهنگیان قبول شد ولی به علت عدم قبولی در امتحانات نهایی شهریور و عدم فارغ التحصیلی تا 31شهریور نتونست دانشگاه ثبت نام کنه چون نیاز به گواهی تحصیلی داشت،من 31 شهریور براش درخواست لغو محرومیت از طریق سامانه پاسخگویی زدم که تا الان جواب داده نشده و آبی مونده من اوایل بهمن از سنجش پرسیدم گفتن باید مدارک عدم ثبت نام از دانشگاه و عدم فارغ التحصیلی از مدرسه رو برامون بفرستی تا بررسی کنیم من مدارک رو براشون فکس کردم و یک شماره نامه و کد رهگیری بهم داد،که هنوز به نامه پاسخ ندادن ولی از سامانه‌ ی پاسخگویی پرسیدم گفتن با درخواست موافقت نمیشه،چرا موافقت نمیکنن؟یعنی هیچ راهی نیست!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhamidi نمایش پست ها
      سلام،برادرم کنکور 98 دبیری عربی فرهنگیان قبول شد ولی به علت عدم قبولی در امتحانات نهایی شهریور و عدم فارغ التحصیلی تا 31شهریور نتونست دانشگاه ثبت نام کنه چون نیاز به گواهی تحصیلی داشت،من 31 شهریور براش درخواست لغو محرومیت از طریق سامانه پاسخگویی زدم که تا الان جواب داده نشده و آبی مونده من اوایل بهمن از سنجش پرسیدم گفتن باید مدارک عدم ثبت نام از دانشگاه و عدم فارغ التحصیلی از مدرسه رو برامون بفرستی تا بررسی کنیم من مدارک رو براشون فکس کردم و یک شماره نامه و کد رهگیری بهم داد،که هنوز به نامه پاسخ ندادن ولی از سامانه‌ ی پاسخگویی پرسیدم گفتن با درخواست موافقت نمیشه،چرا موافقت نمیکنن؟یعنی هیچ راهی نیست!
      سلام
      اگه بتونین حضوری مدارک رو ببرین سازمان سنجش بهتره
      چند بار فکس و پیگیری تلفنی و غیر حضوری انجام دادم اما زیاد توجه نمیکنن حضوی برین بهتره
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      سلام
      اگه بتونین حضوری مدارک رو ببرین سازمان سنجش بهتره
      چند بار فکس و پیگیری تلفنی و غیر حضوری انجام دادم اما زیاد توجه نمیکنن حضوی برین بهتره
      راهمون دوره ،به نظرت حضوری برم موافقت میکنن؟ و اینکه بعد از ثبت نام کنکور میشه پیگیری کرد؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhamidi نمایش پست ها
      راهمون دوره ،به نظرت حضوری برم موافقت میکنن؟ و اینکه بعد از ثبت نام کنکور میشه پیگیری کرد؟
      نمیدونم اما موثر تره تا غیر حضوری هر چه زود تر بری بهتره
      اگه میخوای هم قبلش تلفنی صحبت کن با سنجش شمارش داخل سایتشون هست
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن