خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تاریخ اخذ دیپلم برای ثبت نام

سلام دوستان من یه سوال دارم خواهش میکنم زودتر جوابم را بدید من فارغ اتحصیلی نظام جدیدم و برای سال دوم میخوام کنکور ثبت نام کنم ولی چون کارت دانشجویی ندارم نمیتونم دیپلم را بگیرم و حتما یابید کارت سربازی ببرم یا کارت دانشجویی ببرم حالا سوالم اینه تاریخ اخذ دیپلم را کی بزنم توی گواهی موقت شش ماهه به تاریخ زده سی و یکم تیر و گفته از این تاریخ برگه شش ماه اعتبار داره و یه قسمتی هم نوشته تا پایان خرداد حالا برای دیپلم سی و یکم خرداد وارد کنم یا سی و یکم تیر سی و یکم تیر تاریخ صدور گواهی موقتمه نه دیپلم در ضمن قبولیه خردادم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad q نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه سوال دارم خواهش میکنم زودتر جوابم را بدید من فارغ اتحصیلی نظام جدیدم و برای سال دوم میخوام کنکور ثبت نام کنم ولی چون کارت دانشجویی ندارم نمیتونم دیپلم را بگیرم و حتما یابید کارت سربازی ببرم یا کارت دانشجویی ببرم حالا سوالم اینه تاریخ اخذ دیپلم را کی بزنم توی گواهی موقت شش ماهه به تاریخ زده سی و یکم تیر و گفته از این تاریخ برگه شش ماه اعتبار داره و یه قسمتی هم نوشته تا پایان خرداد حالا برای دیپلم سی و یکم خرداد وارد کنم یا سی و یکم تیر سی و یکم تیر تاریخ صدور گواهی موقتمه نه دیپلم در ضمن قبولیه خردادم
      منم فارغ التحصیل نظامجدیدم
      نمیدونستم چی باید بزنم زدم 31 خرداد چون پارسال موقع ثبت نام وقتی هنوز دیپلم داشتیم و ازمون تاریخ اخذ دیپلمو میخواست مدرسه گفت بزنید 31 خرداد

و اینکه نمیدونم من درست متوجه شدم؟ توی گواهی موقتتون زده از 31 تیر به مدت 6 ماه اعتبار داره
      نمیفهمم چه ارتباطی به تاریخ اخذ دیپلم داره؟ 31 تیر تاریخ شروع گواهیتونه دیگه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن