خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تعداد واحد پاس شده و نظام وظیفه

سلام

دوستان من دانشجوی ترم 8 دانشگاه پیام نور هستم و به دلایلی اینجا کلا واحد پاس نمی کنم
      میخوام ترم ده انصراف بدم و روزانه بخونم

اما امروز از یه مشاور شنیدم که میگف وزارت علوم و نظام وظیفه از ترمی که شما که توانایی اتمام دوره رو نداری دیگه شمارو اخراج شده حساب می کنن و مهم نیس که این دانشگاهیی که میری شهریه میدی و ثبت نام می کنی و از این حرفا و این که کلی ادم الان به این مشکل برخوردن و مجبور شدن برن خدمت تازه اضافه خدمت هم براشون بریدن
      با این حساب پس من برای چی رفتم پیام نور ثبت نام کردم اگه قرار نیس بهم اجازه تحصیل بدن

دوستان اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم به اشتراک بذاره

از نگرانی دارم میمیرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up
      کسی در این مورد چیزی نمیدونه ؟!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیز شما اگر توی گوگل سرچ کنید و قوانین رو بخونید متوجه میشید همچین چیزی حقیقت نداره...توی پیام نور شما در صورتی که سنوات مجاز تحصیلت که مثلا برای کارشناسی پنج سال هست تموم کنی و درسات رو تموم نکرده باشی در اونصورت دیگه اجازه ادامه تحصیل نداری ، توی قوانین نوشته شده مشروط شدن باعث اخراج شدن از پیام نور نمیشه...که دقیقا جواب سوال استارتره...البته فک کنم استارتر قبل از ترم 10 باید انصراف بدهدچون اونجوری ممکنه به مشکل بخوره بهرحال آخر ترم ده همون پایان سنوات مجاز دوره کارشناسی حساب میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      screenshot_2020-04-16-21-36-05.jpg

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون موضوع مهمی بود برای شفاف تر شدن موضوع این اسکرین رو فرستادم تا قوانین رو بخونید و متوجه بشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن