خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 197
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

Lightbulb سوالات حول ثبت نام کنکور 99

از اونجایی که ثبت نام شروع شده واسه هر کسی ممکنه سوال پیش بیاد که خیلی وقت ها هم مشترکه تو این تاپیک سوالاتتون رو بفرستید که همه یک جا باشه پیدا کردنش راحت باشه

سایت جستجوی اطلاعات مورد نیاز ثبت نام کنکور99 (کارتون رو تو پیدا کردن کدها راحتتر میکنه)
      جستجوی کدهای مورد نیاز ثبت نام آزمون سراسری سال 1399
      ویرایش توسط FARZAD205 : 18 بهمن 1398 در ساعت 10:01

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان گویا فرم شماره 1 که پارسال فقط برای صرفا سوابق تحصیلی بود الان واسه با ازمون هم اجباری شده

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      واسه ثبت نام کنکور ، تاریخ اخذ مدرک دیپلم برای دانش آموز دوازدهم ( نظام جدید ) 31 شهریور 99 میشه درسته ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها من فارغ التحصیل نظام جدیدم ... ما سال 98 امتحان خرداد دادیم ولی چرا برای من سال اخذ دیپلم رو میزنه 97؟؟؟؟؟؟؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میبخشید، ولی الان سهمیه 5 درصد کدومه؟ بعد الان سهمیه مناطق بهتره یا سهمیه 5 درصد؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminsky72 نمایش پست ها
      شما اگر سهمیه 5درصد رو وارد کنید و تایید بشه رتبه ی شمارو هم در سهمیه ی 5درصد حساب می کنن و هم در سهمیه ی مناطق و هر کدوم که بهتر بود اون رو اعمال میکنن.کد رهگیری رو هم باید از سایت آجا بگیرید.
      ممنون بابت توضیحاتتون...ولی گزینه ای نداشت که انتخاب کنیم برای 5 درصدی..الان زیر25 یعنی شامل 5 درصد هم میشه؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستانی که نظام قدیم هستند اما بنا به دلایلی میخوان کنکور نظام جدید شرکت کنند فقط کافیه( طبق دفترچه ی راهنما) در بند19 که از شما انتخاب نوع سوالات آزمون رو می پرسه، نظام آموزشی 633رو علامت بزنن و تمام.
      **تذکر مهم:به هیچ عنوان در قسمت های دیگه تیک نظام جدید633 رو نزنید.فقط بند19کافیه.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها
      بچه ها من فارغ التحصیل نظام جدیدم ... ما سال 98 امتحان خرداد دادیم ولی چرا برای من سال اخذ دیپلم رو میزنه 97؟؟؟؟؟؟؟
      مشکل منم 2 روزه همینه... نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان داستان فرم شماره يك چيه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام .
      من امسال رو برای گرفتن معافیت تحصیلی دانشگاه پیام نور رشته مترجمی زبان ثبت نام کردم اما دو ترم مرخصی گرفتم . حالا دو تا سوال برام پیش اومده :
      1 - تو بخش وضعیت تحصیل در نظام آموزش عالی باید چی بزنم ؟ بگم دانشجوی روزانه ؟ اونو که میزنم ی بخش میاد که میگه باید تا قبل 25 اسفند انصراف بدی ! دقیقا اینجا باید چ کنم ؟
      2 - تو بخش نظام وظیفه کدوم کد شامل من میشه ؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها
      دوستان سلام .
      من امسال رو برای گرفتن معافیت تحصیلی دانشگاه پیام نور رشته مترجمی زبان ثبت نام کردم اما دو ترم مرخصی گرفتم . حالا دو تا سوال برام پیش اومده :
      1 - تو بخش وضعیت تحصیل در نظام آموزش عالی باید چی بزنم ؟ بگم دانشجوی روزانه ؟ اونو که میزنم ی بخش میاد که میگه باید تا قبل 25 اسفند انصراف بدی ! دقیقا اینجا باید چ کنم ؟
      2 - تو بخش نظام وظیفه کدوم کد شامل من میشه ؟
      سلام
      برای شرکت در کنکور نیازی به انصراف از پیام نور نیست اگر روزانه باشید باید تا اسفند انصراف بدید، شما میتونی حتی بعد از نتایج کنکور هم انصراف بدی

در کد نظام وظیفه باید بزنی ۳ و در بند ۳۲ باید بزنی دانشجوی دوره غیر روزانه هستم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      سلام
      برای شرکت در کنکور نیازی به انصراف از پیام نور نیست اگر روزانه باشید باید تا اسفند انصراف بدید، شما میتونی حتی بعد از نتایج کنکور هم انصراف بدی

در کد نظام وظیفه باید بزنی ۳ و در بند ۳۲ باید بزنی دانشجوی دوره غیر روزانه هستم
      دانشگاه حل شد . ممنونم .
      اما نظام وظیفه نه . مطمعنی که این سه هست ؟ فکر کنم 12 باشه ها !

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا منم موندم خودم فارغ التحصیل نظام جدید هستم امسال خرداد 98 قبول شدم ولی تو ثبت نام کنکور (که دومین بارمه دارم شرکت میکنم تو کنکور) کد سوابق تحصیلی رو زدم میگه سال اخذ دیپلم 97 حالا چیکار کنم این درسته یا نه؟ مگه سال 98 فارغ التحصیل نشدیم میگه سال اخذ دیپلم 1397؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA.M18 نمایش پست ها
      آقا منم موندم خودم فارغ التحصیل نظام جدید هستم امسال خرداد 98 قبول شدم ولی تو ثبت نام کنکور (که دومین بارمه دارم شرکت میکنم تو کنکور) کد سوابق تحصیلی رو زدم میگه سال اخذ دیپلم 97 حالا چیکار کنم این درسته یا نه؟ مگه سال 98 فارغ التحصیل نشدیم میگه سال اخذ دیپلم 1397؟
      وقتی واسه دونفرتون همین منواله
      پس مشکلی نیست .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان دیپلم واسه نظام قدیم سال سوم دبیرستان و واسه نظام جدیدا سال یازدهم اخذ میشه

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن