خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314
    نمایش نتایج: از 196 به 197 از 197
    1. Top | #196
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      حقیقتش منم مطمئن نیستم براتون ولی یه سوال میپرسم
      ولی فکر میکنم با توجه به موردی که در دفترچه خوندم کد ا باید باشه یعنی پایان خدمت نه معافیت
      حقیقتا تا حالا موردی که خریده باشه سربازی و کد بخاد را ندیدم

یه سوال ازتون دارم کارت پایان خدمتتون روش چه گزینه ای را نوشته
      الان مال من که معاف شدم نوشته معافیت دائم
      احیانا مال شما که خریدی ننوشته پایان خدمت ؟
      خصوصی در خدمتم
      سلام. براي من نوشته "کارت معافيت از خدمت دوره ضرورت" و نوع معافيت رو نوشته "جريمه مشمولان غايب". درک من از اين موضوع اين بود که کارت پايان خدمت يعني شما سربازي رفتيد و و بعد از به پايان رساندن مدت مورد نظر، کارت رو دريافت مي کنيد.(براي همين بهش ميگن پايان خدمت) براي همين چون من خدمت نرفتم ولي معافيت گرفتم فکر کردم اين گزينه نميتونه شامل حال من باشه. گزينه دوم در دفترچه "دارا بودن كارت معافي دائم هوشمند (كفالت، پزشكي، ايثارگران و موارد خاص)" است و فکر مي کنم که من شامل "موارد خاص" ميشم. ظاهرا دوست ندارند که گزينه خريد سربازي در صورت غيبت رو بطور رسمي در دفترچه ذکر کنند.

2. Top | #197
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CounterStrike نمایش پست ها
      سلام. براي من نوشته "کارت معافيت از خدمت دوره ضرورت" و نوع معافيت رو نوشته "جريمه مشمولان غايب". درک من از اين موضوع اين بود که کارت پايان خدمت يعني شما سربازي رفتيد و و بعد از به پايان رساندن مدت مورد نظر، کارت رو دريافت مي کنيد.(براي همين بهش ميگن پايان خدمت) براي همين چون من خدمت نرفتم ولي معافيت گرفتم فکر کردم اين گزينه نميتونه شامل حال من باشه. گزينه دوم در دفترچه "دارا بودن كارت معافي دائم هوشمند (كفالت، پزشكي، ايثارگران و موارد خاص)" است و فکر مي کنم که من شامل "موارد خاص" ميشم. ظاهرا دوست ندارند که گزينه خريد سربازي در صورت غيبت رو بطور رسمي در دفترچه ذکر کنند.
      میگم راستش من کارت معافیت که مربوط به موارد پزشکی یا جانبازی بوده را دیدم ولی مورد شما را متاسفانه نمیدونم
      خیلی معذرت میخام حالا امیدوارم دوستان بدونند و کمکتون کنند
      اما حالا از کافی نت های یا بخش نظام وظیفه شهرتون بخش تحصیلش بپرسین پاسخ میدن و اطمینان حاصل کنید
      در هر صورت من معذرت میخام بابت ناقص بودن اطلاعاتم

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 41314

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن