خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 47 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 704
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

♥تاپیک جامع پرسش و پاسخ درباره‌ی کلاسهای نکته و تست ♥

سلام دوستان
      ثبت نام کلاس های نکته و تست آنلاین کلاسینو و تاملند شروع شده و اغازشون فک کنم از اوایل اردیبهشته !میخواستم نظرتونو راجبه این اساتید بدونم و اینکه کودما ثبت نام کلاساشون ارزش داره؟دوستانی که اطلاعاتی دارن ، تجربه هاتونو لطفا برای بچه های دیگه به اشتراک بذارید مچکر

زیست : آرامفر / حنیف عظیمی / عمارلو

شیمی : بابایی / آقاجانی / بازرگان

ریاضی : آریان حیدری / ملاکپور / سادات

فیزیک : نوکنده / ذهبی / عربشاهی / یحیوی

دینی : کریمی / فروغی نیا / فکری

زبان : زینعلی / جابری / کیاسالار

عربی :واعظی / فلاح / هورفر

ادبیات : یکتا / عبدالمحمدی /شاهین زاد

اگه شخص دیگه ای رو تو درسی میشناسید من ننوشتم ذکر کنید و اسم سایتی که هستن

در ضمن در کل کلاسهای نکته و تست برای چه دسته دانش آموزایی خوبه؟؟چقد کمک کننده هستن؟؟؟ و کسی که با یه دبیر طول سال کلاس داشته بهتره با همون دبیر نکته و تست برداره یا دبیر دیگه انتخاب کنه؟

و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

ویرایش توسط Frozen : 19 فروردین 1400 در ساعت 15:34

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نظام قدیمم . کلاس انلاین های شیمی اقاجانی و زبان زینعلی ثبت نام کردم راضی هستم . احتمالا برای زیست نکته تست کلاسینو برم . شاید ادب و دینی هم رفتم . کلاسا از اول اردیبهشت شروع میشن . سعی کن تا اون موقع بیشتر مباحث مهم و بخونی ...
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام میشه بگید هزینه و تایم کلاساش چجوریه؟ و اینکه چی میگن؟ فقط نکته میگن و با تست جمعبندی میکنن؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      سلام میشه بگید هزینه و تایم کلاساش چجوریه؟ و اینکه چی میگن؟ فقط نکته میگن و با تست جمعبندی میکنن؟
      تو سایت کلاسینو و تاملند هست همه چی
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      همایش حضوری واعظی و زینعلی و شاهین زاد رفته بودم
      هیچکدوم مفت نمی ارزن این 3 تا رو بزار کنار
      نکته تست نوکنده هم دوستم رفته بود راضی نبود
      همایش کلاسینو بابک سادات هم نگاه کردم ولی اونقدر داد میکشید نتونستم تحمل کنم والا
      بقیشونو خبر ندارم ولی بیشتر از 3 تا درس انتخاب نکن ضرر میده تا فایده و حداقل باید 40 50 درصدی بلد باشی تا بدردت بخوره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فيزيك يحيوي فوق العاده اس. تقريبا تمام نكات رو ميگه و خيلي بيشترازوقت قانونيه نكته و تست كلاس ميزاره تا همه چيز كامل با مثال و تست حل بشن
      عربي واعظي فوق العادس. اصلا واعظي به نكته و تستاش معروف شده . چون همه چيزو خيلي كامل و جامع با شعر و تو سر خودش زدن توضيح ميده و جا ميندازه.
      رياضي آريان فوق العادس. كل رياضي رو شايد توي ده تا برگه a3 ارائه ميكنه و نكته ها و سوال هاي احتمالي رو كه تا حالا نيومدن رو هم ميگه ( من واقعا سه چهار تا سوال غيرتيپ كنكور ٩٨ رو توي جزوه نكته و تست ٩٨ اش ديدم)
      ديني كريمي هم من خودم نرفتم ولي دو تا از بچه ها كه سطح متوسط داشتن رفتن . يكيشون ديني ٩٨ رو ١٠٠ زد و يكي ٨٣
      البته دی وی دی های نکته و تست(جمع بندی) یوسفیان پور هم واقعا حرف نداره. بنده خودم استفادش کردم
      شيمي هم بنده خودم نرفتم ولي بابايي قطعا فوق العادس
      ویرایش توسط Nima_lovee : 13 بهمن 1398 در ساعت 19:42

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا نکته تست بدرد چه کسایی میخوره؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      فيزيك يحيوي فوق العاده اس. تقريبا تمام نكات رو ميگه و خيلي بيشترازوقت قانونيه نكته و تست كلاس ميزاره تا همه چيز كامل با مثال و تست حل بشن
      عربي واعظي فوق العادس. اصلا واعظي به نكته و تستاش معروف شده . چون همه چيزو خيلي كامل و جامع با شعر و تو سر خودش زدن توضيح ميده و جا ميندازه.
      رياضي آريان فوق العادس. كل رياضي رو شايد توي ده تا برگه a3 ارائه ميكنه و نكته ها و سوال هاي احتمالي رو كه تا حالا نيومدن رو هم ميگه ( من واقعا سه چهار تا سوال غيرتيپ كنكور ٩٨ رو توي جزوه نكته و تست ٩٨ اش ديدم)
      ديني كريمي هم من خودم نرفتم ولي دو تا از بچه ها كه سطح متوسط داشتن رفتن . يكيشون ديني ٩٨ رو ١٠٠ زد و يكي ٨٣
      شيمي هم بنده خودم نرفتم ولي بابايي قطعا فوق العادس
      ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ثبت نام کلاس های نکته و تست آنلاین کلاسینو و تاملند شروع شده و اغازشون فک کنم از اوایل اردیبهشته !میخواستم نظرتونو راجبه این اساتید بدونم و اینکه کودما ثبت نام کلاساشون ارزش داره؟

زیست : آرامفر / حنیف عظیمی

شیمی : بابایی / آقاجانی

زبان : زینعلی / جابری

ادبیات : یکتا / عبدالمحمدی

دوستان خوااااههههشششاااا هرکی هر اطلاعاتی داره راجبه این اساتید و یا از بقیه شنیده بگه که تا عید بتونم برای ثبتنام کلاسها تصمیم بگیرم ( هم نکات منفی و هم مثبت )... به کمکتون نیاز دارم برای تصمیم گیری!

در ضمن در کل کلاسهای نکته و تست برای چه دسته دانش آموزایی خوبه؟؟چقد کمک کننده هستن؟؟؟ و کسی که با یه دبیر طول سال کلاس داشته بهتره با همون دبیر نکته و تست برداره یا دبیر دیگه انتخاب کنه؟

زیست به نظرم حنیف عظیمی برا نکته و تست خوبه آرامفر یکم مونده به کنکور همایش میزاره اونا بد نیستن فیزیک ذهبی خوبه ریاضی حیدری شیمی هم اقاجانی خوبه هم بابایی ولی بابایی یه سرو گردن از اقاجانی بهتره فارسی عبدالمحمدی نرو بد نیست ولی خوبم نیست در مورد یکتا چیزی نمیدونم دینی دکتر کریمی عالیه عربی فلاح و هورفر خوبه واعظی اصلا نرو زبان زینعلی فوق العادست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      کلا نکته تست بدرد چه کسایی میخوره؟
      به درد هرکسی و هر سطحی میخوره کلاسای این دبیرایی که گفتم حداقل 15-20 درصد رو اضافه میکنه واسه هر سطحی که داشته باشید.
      مثلا ریاضی من افتضاح بود و قلمچی آخر 10 زدم ولی هفته آخر جزوه آریانو خوندم و کنکورو که هفته ی بعدش بود 45 زدم.
      یا دینی که حدود 50 بودم یوسفیان پور به 85 رسوند.
      ویرایش توسط Nima_lovee : 13 بهمن 1398 در ساعت 19:43

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاملند کلاس نکته تستاش تقریبا هم قیمت کلاسای جامع اول سال هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      به درد هرکسی و هر سطحی میخوره کلاسای این دبیرایی که گفتم حداقل 15-20 درصد رو اضافه میکنه واسه هر سطحی که داشته باشید.
      ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا می ارزن. هزینشو پرداخت کنید و استفاده کنید
      پست قبلیم ویرایش کردم. بخونید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاملند با کلاسینو یه فرق داره تاملند واقعا دبیرای خوبی داره واقعا هم زحمت میکشن ولی کلاسینو واسه هر درس دو سه تا دبیر میاره فقط به فکر خودشونن تبلیغاتو ... واسه همین تاملند هر چی بگیره حقشه در ضمن تاملند واسه کسایی که تو کلاس سالیانه ها شرکت کردن ۱۵ درصد تخفیف در نظر گرفته
      ویرایش توسط ij16 : 13 بهمن 1398 در ساعت 20:06

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشی ...
      برای ادبیات من نه با یکتا ارتباط برقرار کردم نه با عبدالمحمدی ( البته کتاب های موضوعی عبدالمحمدی عالیه ) ولی اگه بخوام انتخاب کنم از لحاظ تدریس یکتا رو انتخاب میکنم
      برای عربی متاسفانه هنوز بچه هایی که کلاس واعظی رو شرکت میکنن رو درک نمیکنم چون قطعا چیزی از کلاس سر کنکور یادت نخواهد موند ولی میثم فلاح انگار از یک جهان دیگه هست و واقعا عربی رو برات آسون و بذت بخش میکنه واسه عربی قطعا فلاح
      برای دینی نظری ندارم چون هیچ وقت شرکت نداشتم جایی
      زبان الان کلاسینو استاد کیاسالار هم آورده که واقعا فوق العاده هست و یک سطح دیگه ای از تدریسه واقعا ولی استاد زینعلی هم عالیه... جابری رو پیشنهاد نمیکنم
      برای ریاضی اگر تا الان ریاضی رو درست حسابی نخوندی به نظرم با بابک سادات نتیجه نمیگیری چون کلاساش بیشتر به درد شاگرد های طول سالش میخوره اگه اینجوری هستی اریان حیدری خیلی واست موثر تر میتونه باشه با اینکه هنوز من تدریسش رو زیاد قبول ندارم ولی اگه ریاضی رو درست خوندی بابک سادات خوبه
      واسه زیست که امسال کلاسینو با آوردن دکتر عمارلو کولاک کرد... فقط با یک جلسه میتونی فرقش رو متوجه بشی ولی اگه حال نکردی باهاش ( که بعید میدونم) در مقام دوم آرامفر و مقام سوم اشکان هاشمی ( مولف کتاب های نشر الگو و سایت رایان کلاس درس میده)
      برای فیزیک توضیح نمیدم فقط و فقط و فقط نوکنده ... ببین توی زمان کم معجزه میکنه حتما شرکت کن
      شیمی هم من سال پیش فقط همایش استاد مصلایی بودم و نتیجش عالی بود ولی بقیه اساتید رو شرکت نداشتم
      امیدوارم کمک کرده باشم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ثبت نام کلاس های نکته و تست آنلاین کلاسینو و تاملند شروع شده و اغازشون فک کنم از اوایل اردیبهشته !میخواستم نظرتونو راجبه این اساتید بدونم و اینکه کودما ثبت نام کلاساشون ارزش داره؟

زیست : آرامفر / حنیف عظیمی

شیمی : بابایی / آقاجانی

زبان : زینعلی / جابری

ادبیات : یکتا / عبدالمحمدی

دوستان خوااااههههشششاااا هرکی هر اطلاعاتی داره راجبه این اساتید و یا از بقیه شنیده بگه که تا عید بتونم برای ثبتنام کلاسها تصمیم بگیرم ( هم نکات منفی و هم مثبت )... به کمکتون نیاز دارم برای تصمیم گیری!

عربی واعظی رو خودم گرفتم فایده نداره همش میاد چرت و پرت میگه و دادوبیداد میکنه :/
      زبان زینعلی خوبه خودم چند جلسش رو گرفتم از نظر من که خوب بود
      سادات هم روش های کتاب تخته سیاهش رو میاد بیان میکنه یعنی کتابشو خودش زیاد تفاوتی ندارن
      آریان هم که مشتی خلبان کشتی ردیف هم روش تشریحی میگه هم تستی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      زیست به نظرم حنیف عظیمی برا نکته و تست خوبه آرامفر یکم مونده به کنکور همایش میزاره اونا بد نیستن فیزیک ذهبی خوبه ریاضی حیدری شیمی هم اقاجانی خوبه هم بابایی ولی بابایی یه سرو گردن از اقاجانی بهتره فارسی عبدالمحمدی نرو بد نیست ولی خوبم نیست در مورد یکتا چیزی نمیدونم دینی دکتر کریمی عالیه عربی فلاح و هورفر خوبه واعظی اصلا نرو زبان زینعلی فوق العادست

زیست بین عمارلو آرامفر و حنیف عظیمی کودوم بهتره؟؟؟
      عربیمم خیلی بده ...واعظی اصلا جواب نداد ! فلاح بهتره یا هورفر برای سطح ضعیف؟
      زبان خودم با زینعلی کلاس سالیانه برداشتم بنظرتون نکته و تستشم شرکت کنم یا نکته و تست کیاسالار رو شرکت کنم؟؟؟؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

صفحه 1 از 47 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)