خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 47 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 704
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستانی که همایش های اینترنتی یا حضوری این دوستان رو رفتن میتونن توی درس های فارسی-عربی-زیست و ریاضی بگن کدومشون خوبه(حضوری یا اینترنتی بودنش فرقی نمیکنه)

میدونم ربطی به موضوع بحث نداره ولی من شنیدم همایش جعبندی زیست ماز و همایش های دینی سرکشیک زاده خوبه خواستم بدونم اگه از شما کسی استفاده کرده یا اطلاعی داره نظر بده که خوبن یا نه؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها

زیست بین عمارلو آرامفر و حنیف عظیمی کودوم بهتره؟؟؟
      عربیمم خیلی بده ...واعظی اصلا جواب نداد ! فلاح بهتره یا هورفر برای سطح ضعیف؟
      زبان خودم با زینعلی کلاس سالیانه برداشتم بنظرتون نکته و تستشم شرکت کنم یا نکته و تست کیاسالار رو شرکت کنم؟؟؟؟
      من واسه زیست حنیف عظیمی رو رفتم خیلی سطح بالا درس میده واقعا اونقدر جالب نیست.(سال اول کنکورم رفتم)
      زبان کیاسالارم بچه های ما میرفتن . دو نفر بودن جفتشون 15 درصد زدن. منظور اینه که اصلا کمکشون نکرد و انگیزه ای براشون ایجاد نکرد.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      من واسه زیست حنیف عظیمی رو رفتم خیلی سطح بالا درس میده واقعا اونقدر جالب نیست.(سال اول کنکورم رفتم)
      زبان کیاسالارم بچه های ما میرفتن . دو نفر بودن جفتشون 15 درصد زدن. منظور اینه که اصلا کمکشون نکرد و انگیزه ای براشون ایجاد نکرد.

اها مرسی خب پیشنهاد خودتون برای این درسا چیه؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اها مرسی خب پیشنهاد خودتون برای این درسا چیه؟
      در مورد زبان اطلاع ندارم.
      در مورد زیست عمارلو بهتره و فصل های سختی مثل گردش مواد و گیاهی و گوارش و... رو مرور خوبی داره.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

زبان خودم با زینعلی کلاس سالیانه برداشتم بنظرتون نکته و تستشم شرکت کنم یا نکته و تست کیاسالار رو شرکت کنم؟؟؟؟
      زیست هر سه تا خوبین ولی ارام فر افت کرده عمارلو تدریسشو ندیدم عظیمی خوبه عربی اره واعظی خوب درس نمیده یعنی اصلا درس نمیده هر دو فلاح و هورفر مناسبن واسه سطح پایین فک کنم چون مثل واعظی با عجله و شعر نمیگن زبان اگه زینعلی سالانشو بودید خوب درس میگه گفته های اونو قشنگ اجرا کنید یدونه مبتکران بزنید تو کنکور نتیجه میگیرید و نیازی به نکته و تست نیست ولی اگه سطحتون پایینه و میخواید شرکت کنی کیاسالارم دبیر خوبیه خیلی سبز نوشته ولی به نظر من کلاسای نکته و تست برای همه درسا نرید چون نیازی نیست به همشون حتی اگه تو یه درسی ضعیفید به نظرم کار درستی نیست چون اگه به این دید بریدکه من فلان جارو یاد نگرفتم میرم نکته و تست یاد بگیرم در اشتباهید اگه هم معلمی نکته‌ و حرفای جدیدی میگه تو نکته و تست یا بیراهه میگه یا هم درس اصلی رو زمانش نگفته الان میگه که اونم به فکر جیبشه. این کلاسارو باید واسه درسای قویتون برید که تو کنکور نقطه قوتتون باشه و خیالتون ازش راحت باشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نکته تست پارسال ثبت نام کردم
      ادبیاتو شاهین زاد بشدت راضی بودم ازش واعا کمک کرد واسم مخصوصا تو ارایه زبان فارسی تریبا کنکور 60 زدم درصد شاخی نیست ولی خیلی تاثیر داشت تو این درصد
      عربی واعظی رو رفتم تا جلسه ترجمش اوکی بود یکم از واعدم اوکی بود بعد اصلا واسم مفید واقع نشد چون پارسال عربیو تقریبا نخونده بودمو دیگه قواعدی که نخونده بودمو سرکلاسشم نفهمیدم کلا ماومت داشتم نسبت به عربی و واعظی کم تاثیر نداشت این مقاومته چون بچه ها هم خیلی مسخره نمیکردن واعظیو فکر میکردم بدردم نمیخوره شل گرفتم تو کنکور هم 35 زدم
      زبان کیاسالار من کلاس زبان خیلی کم رفتم زبانم بشدت ضعیف بود دوتا سنجش جامع اولو ده بیست درصد زدم نکته تسته که شروع شد کم کم رفتم بالا اخریو یادمه خوب ززده بودم کنکور هم 50 بازم میگم درصده خفنی نیست ولی واسه سطح زبان من واقعا این بشر فوق العاده بود کلاسش واسم خودم تاثیرشو حتی تو امسال خوندن هم میبینم مخصوصا
      ریاضی بابک سادات دوستان کلاسایه طول سالشو رفیقام رفته بودن راضضی بودن ولی نکته و تستش اصلا بدردم نخورد این اقا اصلا مال نکته و تست نیست یه کتاب جمع بندی چاپ کرده فوق العادس از رو همون درس میده به بدترین شکل ممکن کلی وقت میزاری سر کلاسش میری نه وقت میکنه مطلبو درست درس بده نه وقت میکنه درست تست بزنه تو طول کلاسم کلی پاچه خواریشو میکنن یه مشت احمق گوسفند که نمیفهمن پول دادن واسه درس یاد گرفتن نه وت تلف کردن بعد کل کلاس میره سر این که مخلص تو ام نه من مخلصتم فدایه شما و از این مسخره بازیا به هیییچ وجه نرید من واعطی رو گفتم نتیجه نگرفتم ولی خودمم مقصر بودم ولی بابک سادات اصلا بلد نیست نکته وتست برگزار کنه کلاس حضوریشم رفتم خیر سرم که شاید بهتر باشه ریاضی کنکور هم 38 زدم
      شیمی بابایی رفتم کنکور فک کنم 53 زدم کنکوره امسال که راحت بود کلا من خیلی حذفی داشتم پارسال تقریبا کل شیمی یازدهم و شیمی الی رو به علاوه بخش بزرگی از سوالایه سخته اسید و بازو کنار گذاشته بودم توقعم این بود تو سطح 97 طرح بشه من هم برم 40 50 بزنم کافیه ولی خوب اسون طرح شد من سوالایی که بلد بودمو زدمو وقت اضافم اوردم تازه درمورد بابایی فوق العاده معلمی خوبیه بشدت نکته و تستش واسه کسی که خونده یا مطالبی که خوندین مفیده اینجوری نیست که بخواد از صفر توضیح بده خیلی خوب توضیح هم میده ها ولی اگه خوندین درسو بشدت مفید میشه واستون به بهترین شکل حمع بندی میکنه روش نکته و تست خودشو داره که بنظرم اکثر نکاتو مرور میکنه واست اینم بگم من کلاسایه اخرشو که یازدهمتدریس کرده بود رو نرفتم چون واسم مشکل پیش اومد نتونستم شرکت کنم بشدت حسرتشو میخورم چون کنکور راحت بود با اینکه حذف کرده بودم یازدهمو اگه کلاسشو میرفتم واقعا فاجعه میتونست دررصدمو بالاتر بکشه
      همین دیگه و اینو بگم بابایی و شاهین زاد معلم مدرسه خواهرم هم بودن اون ادبیاتشو سال 95 نودو خورده ای زده بود شیمیشو فک کنم حدود 60 70 و بشدت از این دو راضی بود نکته تست زیست عمارلو رو شرکت کرده بود بشدت راضی نبودو میگفت بده که باعث شد پارسال منم ثبت نام نکنم نکته و تستشو فیزیک میرحسینی فک کنم ثبت نام کرده بود اونم میگفت بده بابایی رو به حدی قبول داشت که هم معلم مدرسش بود هم نکته تستشو رفت هم بعد از کنکور با جزوه بابایی شاگرد جمع میکرد درس میداد ادبیاتم همینطور انقدر شاهین زادو قبول داشت که من رفتم ثبت نام کردم معلم زیستش اشکان هاشمی بود که اونم فاجعه قبول داره هرچند نمیدونم الان درس میده یا نه چون سال اونا رفت اسپانیا بعدش ولی بابابیی و هاشمی و شاهین زادو هرچقدر از اخلاقشون بد میگه از درسشون خوب میگه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عربی شک نکن فلاح بهتر از این ندااااریم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اگه کلاس آقای عبدالمحمدی بودین نظر بدین نکته و تستش مفیده به نظرتون؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur98ghadim نمایش پست ها

من همایش حضوری 777 نکتشو بودم اصلا بدرد نخورد نکته و تست نمیدونم ولی کلا از سبک تدریسش خوشم نیومد
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید ببینی از کدوما بیشتر متوجه میشی ، اساتید تاملند کلن تدریس شون بهتره ولی عربی هورفر و دینی کریمی و ریاضی سادات و زیست ارام فر اصلن جالب نیست ! واسه من ک اصلن خوب نبود .

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      همایش حضوری واعظی و زینعلی و شاهین زاد رفته بودم
      هیچکدوم مفت نمی ارزن این 3 تا رو بزار کنار
      نکته تست نوکنده هم دوستم رفته بود راضی نبود
      همایش کلاسینو بابک سادات هم نگاه کردم ولی اونقدر داد میکشید نتونستم تحمل کنم والا
      بقیشونو خبر ندارم ولی بیشتر از 3 تا درس انتخاب نکن ضرر میده تا فایده و حداقل باید 40 50 درصدی بلد باشی تا بدردت بخوره
      زینعلی تاملند فوق العادست تدریس حضوریشو نمیدونم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نرو نمی ارزه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ثبت نام کلاس های نکته و تست آنلاین کلاسینو و تاملند شروع شده و اغازشون فک کنم از اوایل اردیبهشته !میخواستم نظرتونو راجبه این اساتید بدونم و اینکه کودما ثبت نام کلاساشون ارزش داره؟

زیست : آرامفر / حنیف عظیمی / عمارلو

شیمی : بابایی / آقاجانی

ریاضی : آریان حیدری / ملاکپور / سادات

فیزیک : نوکنده / ذهبی / عربشاهی / یحیوی

دینی : کریمی / فروغی نیا / فکری

زبان : زینعلی / جابری / کیاسالار

عربی :واعظی / فلاح / هورفر

ادبیات : یکتا / عبدالمحمدی

اگه شخص دیگه ای رو تو درسی میشناسید من ننوشتم ذکر کنید و اسم سایتی که هستن

دوستان خوااااههههشششاااا هرکی هر اطلاعاتی داره راجبه این اساتید و یا از بقیه شنیده بگه که تا عید بتونم برای ثبتنام کلاسها تصمیم بگیرم ( هم نکات منفی و هم مثبت )... به کمکتون نیاز دارم برای تصمیم گیری!

در ضمن در کل کلاسهای نکته و تست برای چه دسته دانش آموزایی خوبه؟؟چقد کمک کننده هستن؟؟؟ و کسی که با یه دبیر طول سال کلاس داشته بهتره با همون دبیر نکته و تست برداره یا دبیر دیگه انتخاب کنه؟

سلام،اول به سوال آخرت جواب میدم...
      اینکه کلاس های نکته و ست به درد چه کسی میخوره تا حد زیادی به طرح درس دبیر بستگی داره،بعضی دبیر ها در کلاس نکته و تست فقط تست حل میکنن ولی بعضی دیگه تدریس هم میکنن...پس بهتر قبل ازثبت نام کلاس مورد نظر از طرح درس دبیر اطلاع پیدا کنی،میتونی از خودش بپرسی یا بچه هایی که سال های قبل کلاسش رو بودن و یا جزوه کلاس سال های قبلش رو پیدا و بررسی کنی.
      اما بطور کلی اگر بخوام بگم،در دروس عمومی معمولا دبیر ها صفر تا صد مطالب رو تدریس میکنن چون حجم مطالب کم هست و میشه در 8 هفته کامل تدریس کرد..بنابراین در دروس عمومی کلاس های نکته و تست به درد همه ،از جمله کسایی که تا حالا اون درس رو مطالعه نکردن یا کم مطالعه کردن میخوره،بطور مثال من پارسال کلاس آقای کریمی بودم و ایشون گفتن که کلاس برای کسایی که تا الان نخوندن هم مناسب هست.
      اما در دروس اختصاصی،کلاس های نکته و تست خیلی به درد کس که صفر هست نمیخوره چون حجم مطالب بالا هست و نمیشه در حداکثر 10 هفته کامل مطالب رو گفت...این کلاس ها بیشتر به درد کسایی میخورن که خودشون در طول سال حداقل هایی رو مطالعه کردن.یا بهتر بگم مطالب رو خوندن ولی مسلط نیستن.
      اما از بین دبیر هایی که گفتی من پیشنهادم دبیر های زیر هست،
      برای زیست آقای عمارلو،برای شیمی دکتر بابایی،برای فیزیک آقای ذهبی،برای دینی دکتر کریمی یا آقای فکری هر دوشون خوب هستن(پارسال نکته و تست دکتر کریمی بودم،امسال کلاس طول سال آقای فکری)،زبان دکتر کیاسالار،عربی استاد فلاح،ادبیات هیچ کدوم...برای ادبیات آقای شاهین زاد از هردو این ها بهتر هست.و برای ریاضی آقای ملاک پور
      اما دبیر های خوب دیگه که ازشون نام نبردی،آقای سروش مویینی،آقای شهریاری و آقای بهمن بازرگان از رایان کلاس..که هرسه دبیر های خوبی هستن.
      برای اینکه حجم مطلب زیاد نشه دیگه دلیل انتخاب این دبیر هارو نمینویسم ولی اگر در مورد خاصی خواستی بدونی بپرس.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلامشیمی بابایی و شاهین زاد خلاصه تدریس هم میکنه؟کلا کدوم دبیرا تو نکته و تست تدریس هم میکنن؟عمومی و اختصاصی

15. Top | #30
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلا مفید نیست.
      .Lions Don't Dream of Hunting, They Just Go and Hunt
      GO HUNT YOUR DREAM

صفحه 2 از 47 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)