خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به طور کلی موج آزمون و جمع بندی سیب مهر و ماه و فصل آزمون خیلی سبز خوبن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      حالا ندیده که نمیشه نظر داد ولی حتما بدون تعصب انتخاب میکنم
      واقعا تو نظام جدید خیلی افت کرده از همه لحاظ

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      به طور کلی موج آزمون و جمع بندی سیب مهر و ماه و فصل آزمون خیلی سبز خوبن
      واسه فیزیک کدوم بهتره؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin4636 نمایش پست ها
      شیمی موج آزمون
      فیزیک موج آزمون
      زیست آزمون پلاس
      اتفاقا میگن آزمون پلاس خیلی بده

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      واسه فیزیک کدوم بهتره؟
      واسه فیریک موج آزمون رو خودم دارم خیلی راضیم ولی فصل آزمون رو شنیدم که سطحش پایینه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mfa نمایش پست ها
      واسه فیریک موج آزمون رو خودم دارم خیلی راضیم ولی فصل آزمون رو شنیدم که سطحش پایینه
      موج ازمون سوالاش خارج از کنکوره؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موج ازمون سوالاش خارج از کنکوره؟
      نگا کلا ریاضی و فیزیک نشر الگو خیلی سخته و بعضی از سوالاش هم خیلی بالاتر از کنکوره ولی خب درجه سختیش طوریه که خودت متوجه میشه تو کنکور خیلی احتمالش کمه بیاد ولی برای یادگیریت لازمه ولی مثلا نردبام یازدهم من هنوزم با 1/80 قد وقتی میرم سمتش جیغ میکشم از بس که سوالات چرت و پرت داره و الکی مباحث رو سخت کرده

موج ازمون ریاضی رو تازه گرفتم و حقیقتا یدونه تست هم تا حالا ازش نزدم و گزاشتم برا بعد عید ولی در مورد موج ازمون فیزیک بگم که مولفین این کتاب که طراح کنکور نیستن باید یکم ازمایش و خطا کنند و سبکهای جدیدی تست بدن تا شاید تو کنکور بیاد ولی در کل اگه تست سختی دیدی بیشتر برای اینه که یاد بگیری ولی خب من کل تستاشو نزدم و نمیتونم قطعی نظر بدم ولی من از دوستام شنیدم که موج ازمون فیزیک نسبت به سال به سالش یکم اسونتره که اونم طبیعیه چون کتاب جمعبندی باید یکم واقعبینانه تر باشه و نزدیکتر به کنکور تست بده فقط یه نکته اینه که فقط جلد پایه اون اومده و فکر نکنم حداقل تا کنکور امسال جلد دوازدهمش بیاد در کل نیاز پیدا میکنی به فصل ازمون یا هر منبع جمعبندی دیگه.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من سیب مهروماه برای شیمی و زیست داشتم واقعا خوب بود
      البته من متناشون رو کمتر کار کردم (توی زیست) ولی صحیح غلطای اخر هر فصل و 5 تا تست اخر هر فصل رو که میزدم واقعا کل فصل برام مرور شدش
      دینیش متاسفانه برای کنکور 98 چاپ نشده بود ولی برادرم نظام قدیم داشتن من نگاه کردم واقعا دینیش عالی بودش هنوز برای کنکور 99 چاپ نشده ولی اگر مثل نظام قدیم باشه عالیه. بالای هر درس مشخص کرده بود میزان اهمیتش تو کنکور و اینکه معمولا چند تا سوال ازش میاد و اینکه بیشتر تست ها از ایات هستن یا از متن. یه درسنامه خلاصه داشت بیشترشم نموداری بود خوب بود. بعد تست داشتش. وبرای نظام قدیم هر سه درس یه بار یه ازمون داشتش. ولی نظام جدید هنوز بیرون نیومده
      بقیه درساشو ندیدم نظری ندارم
      موج ازمون شیمی رو از کتابخونه گرفتم پارسال بنظرم خیلی جالب نبود. یه جورایی برای مع بندی نبود انگار خودش یه کتاب تست بود عملا. بقیه موج های ازمونو ندیدم و حرفی ندارم

و اینکه فقط میتونم بگم ازمون پلاس های زیستو اصلا نخرید. وحشتناک بود پارسال. پر از غلط هایی که کلا گاجو زیر سوال میبرد. من میخواستم بخرم یکی از دوستام خریده بود ازش قرض گرفتم یکی دوروز. خیلی بد بود. دوستمم بد یکی دو هفته انداخت کنار . دبیر ها هم اول نمونش رو دیده بودن میگفتن خوب به نظر میاد بعد تست هارو دیدن همه گفتن نخرین
      ازمون پلاس درسای دیگرو شخصا ندیدم ولی گویا کلا از ازمون پلاس ها راضی نبودن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zansia نمایش پست ها
      من سیب مهروماه برای شیمی و زیست داشتم واقعا خوب بود
      البته من متناشون رو کمتر کار کردم (توی زیست) ولی صحیح غلطای اخر هر فصل و 5 تا تست اخر هر فصل رو که میزدم واقعا کل فصل برام مرور شدش
      دینیش متاسفانه برای کنکور 98 چاپ نشده بود ولی برادرم نظام قدیم داشتن من نگاه کردم واقعا دینیش عالی بودش هنوز برای کنکور 99 چاپ نشده ولی اگر مثل نظام قدیم باشه عالیه. بالای هر درس مشخص کرده بود میزان اهمیتش تو کنکور و اینکه معمولا چند تا سوال ازش میاد و اینکه بیشتر تست ها از ایات هستن یا از متن. یه درسنامه خلاصه داشت بیشترشم نموداری بود خوب بود. بعد تست داشتش. وبرای نظام قدیم هر سه درس یه بار یه ازمون داشتش. ولی نظام جدید هنوز بیرون نیومده
      بقیه درساشو ندیدم نظری ندارم
      موج ازمون شیمی رو از کتابخونه گرفتم پارسال بنظرم خیلی جالب نبود. یه جورایی برای مع بندی نبود انگار خودش یه کتاب تست بود عملا. بقیه موج های ازمونو ندیدم و حرفی ندارم

و اینکه فقط میتونم بگم ازمون پلاس های زیستو اصلا نخرید. وحشتناک بود پارسال. پر از غلط هایی که کلا گاجو زیر سوال میبرد. من میخواستم بخرم یکی از دوستام خریده بود ازش قرض گرفتم یکی دوروز. خیلی بد بود. دوستمم بد یکی دو هفته انداخت کنار . دبیر ها هم اول نمونش رو دیده بودن میگفتن خوب به نظر میاد بعد تست هارو دیدن همه گفتن نخرین
      ازمون پلاس درسای دیگرو شخصا ندیدم ولی گویا کلا از ازمون پلاس ها راضی نبودن
      فکر کنم آزمون پلاس زیست قراره ویرایش و با تمی نو منتشر بشه (من تجربی نیستم)

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان زیادی میگفتن موج آزمون عربی تالیف آقای ایاد فیلی کتاب فوق العاده خوبیه
      نظرتون چیه؟ بعد از عید کار بشه تا چ حد نتیجه میده؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      زیست جامع فاگو فوق العادس.
      برای عمومی ها هم اگه قوی هست پایت میکرو طلایی اگه نیست میکرو طبقه بندی(البته این واسه جمع بندی نیست تستاشون زیاده)
      ادبیات مبحثی هم کلا الگو
      زیست جامع فاگو مگه طبق 99 نوشته شده؟ من فک کنم طبق 98 نوشته شده ها اصلاح نشده
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      دوستان زیادی میگفتن موج آزمون عربی تالیف آقای ایاد فیلی کتاب فوق العاده خوبیه
      نظرتون چیه؟ بعد از عید کار بشه تا چ حد نتیجه میده؟
      فیلی ها دو تا هستن پدر و پسر موج آزمونو پدر نوشته که شنیدم خوب نیست و پسرش که میکروطلایی نوشته اون خوبه که البته میکرو طلایی برای جمع بندی زیاده بهترین گزینه همون جمع بندی مهر و ماهه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

زیست جامع فاگو مگه طبق 99 نوشته شده؟ من فک کنم طبق 98 نوشته شده ها اصلاح نشده
      نویسنده هاش با هم اختلاف پیدا کردن کلا فاگو به باد رفته

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نویسنده هاش با هم اختلاف پیدا کردن کلا فاگو به باد رفته
      خوب الان ما کدومو بگیریم نویسنده گاج که یمدت با گاج به مشکل خورد اینم فاگو اصلا مگه فاگو تک نویسنده نبود از اونطرف اونا کدوم انتشارات کتاب چاپ میکنن؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

خوب الان ما کدومو بگیریم نویسنده گاج که یمدت با گاج به مشکل خورد اینم فاگو اصلا مگه فاگو تک نویسنده نبود از اونطرف اونا کدوم انتشارات کتاب چاپ میکنن؟
      مهرو ماه یت خیلی سبز بگیر تازه هم فاگو چن نفر بودن الان فقط فردین جوادی شده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن