خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apaq نمایش پست ها
      این دومین کامنتمه چون حقیقتاً برنمی تابم این لحن و ادبیات رو . حذف سهمیه ها ناعدالتیه ؟ در مملکتی که دم از عدل علی میزنه به کجا رسیدیم ما ؟ به خدا از اسمم که علیه خجالت میکشم، جمهوری اسلامی از اسمش خجالت میکشه ؟ حرف بزنی میشی معاند ضد نظام، حق رو ناحق میکنن و اسمش میشه عدالت . چارساعت ننشستن با بچه ی کنکوری توی اتاق درس بخونن افاضه ی فضل میکنن بزرگواران . سفره ی انقلاب پر و پیمونه نه ؟ هست احتمالا ، که خوب میخورن .
      خدا میبینه . مطمئنم .
      از کجا میدونی؟
      اینا هم همشون شیخ و اخوند هستن!
      شاید خدا هم عدالت رو اینجوری میدونه...از کجا معلوم؟!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این دومین کامنتمه چون حقیقتاً برنمی تابم این لحن و ادبیات رو . حذف سهمیه ها ناعدالتیه ؟ در مملکتی که دم از عدل علی میزنه به کجا رسیدیم ما ؟ به خدا از اسمم که علیه خجالت میکشم، جمهوری اسلامی از اسمش خجالت میکشه ؟ حرف بزنی میشی معاند ضد نظام، حق رو ناحق میکنن و اسمش میشه عدالت . چارساعت ننشستن با بچه ی کنکوری توی اتاق درس بخونن افاضه ی فضل میکنن بزرگواران . سفره ی انقلاب پر و پیمونه نه ؟ هست احتمالا ، که خوب میخورن .
      خدا میبینه . مطمئنم .
      داداش ببین خودت بخونی قبول میشی ، من الان 5 درصد دارم ترازمم 4000 خوب من سهمیه صد در صدی هم داشته باشم هیچی نمیشه
      کلا بچه های کنکوری دنبال بهانه هستن ! من قبول دارم سهمیه کلا چرت و پرته و ناعدالتی اما مگه چند درصد ظرفیت ها توسط این سهمیه ها پر میشه ؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      از کجا میدونی؟
      اینا هم همشون شیخ و اخوند هستن!
      شاید خدا هم عدالت رو اینجوری میدونه...از کجا معلوم؟!
      بدیهیه که شما اگه قرآن و یا نهج البلاغه رو خونده باشین میتونین اظهارنظر کنین . خوندین ؟
      اگر جواب اون چیزیه که من فکر میکنم پس وقتی خوندین بیاین حرف میزنیم باهم . ورنه هرچی که بگم بیهوده ست .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      داداش ببین خودت بخونی قبول میشی ، من الان 5 درصد دارم ترازمم 4000 خوب من سهمیه صد در صدی هم داشته باشم هیچی نمیشه
      کلا بچه های کنکوری دنبال بهانه هستن ! من قبول دارم سهمیه کلا چرت و پرته و ناعدالتی اما مگه چند درصد ظرفیت ها توسط این سهمیه ها پر میشه ؟
      سوال بزرگیه برام که اگه شما سهمیه ای نبودی، باز هم ریپلای میکردی منو یا نه، اما خب، باهاش کار ندارم و جواب میدم .
      فقط میخوام بدونی حق و مستحق، ظالم و مظلوم، اینا چیزایی نیستن که عادی بشن هیچوقت . این رقابت رقابت علمی باید باشه، رقابتی که نقش مهمی توی آینده ی شغلی یه آدم داره . نه عزیزدلم، از شیشصد هزار نفری که شرکت میکنن من آخریشم، سال 99 هم قبول نمیشم مثل 98 اما دیدم کسایی که رو که بخاطر عدم تمکّن مالی پشت موندن و به جاشون یه آدمای دیگه ای رفتن داخل . مظلوم دیدم تا دلت بخواد . 25 درصدی هایی رو میبینم که حتی انصاف به خرج نمیدن که برن آزاد، آزاد مجانیه براشون، اما سرشون رو میگیرن بالا میان دانشگاه دولتی . شاید من و امثال من کمتر ایرانی هستیم، نمیدونم . نتیجه چیه ؟ کسی که مستحقه پشت میمونه، یا نهایتا هنر کنه میره آزاد . پولشو کی باید بده ؟ دم پدر شما گرم، افتخار میکنم از صمیم قلبم با انسان های با شرافتی هم دوره ام، اینو واسه این نمیگم که شما پدرت جنگ رفته، از صمیم قلبم میگم اینو، اما پدر شما رفته جنگ که شما بیای از سهمیه ش استفاده کنی ؟ تفنگ رو از دست پدر بگیری و نشونه بری سمت آرزوهای یه آدم دیگه ؟ آدمی که تنها گناهش اینه که سهمیه نداره . آدمی که مثل شما پدر و مادری داره که براش زحمت میکشن، تلاش میکنه واسه هدف هاش، اونم آدمه اما پشت میمونه، چون اونقدری زور نداره که حقشو بگیره . حق خوری حق خوریه، میخواد رتبه های کسایی باشه که رتبه شون از تومن شده ریال، میخواد رتبه های کسایی باشه که حتی یک نفر رو جابجا کردن . یک زندگی، سرنوشت یه آدم . کسی که رفته جنگ، آدم شجاعی بوده، فقط و فقط و فقط، امیدوارم فرزندانی رو تحویل جامعه نده که بخاطر ترسشون، قایم میشن پشت خون ریخته یا نریخته ی پدرشون و از روی دیگران رد میشن . من فقیه شرع نیستم اما اگه حلالم باشه این آینده، پر خرده شیشه ست . خونِ دلِ کساییه که به ناحق نرسیدن به چیزی که حقشون بوده، میخواد هفت میلیارد نفر باشه و میخواد هفت نفر . من کنکور 99 هم قبول نشم سرم بالاست عزیزم، به خدا که سرم بالاست، سرم بالاست که رو پای خودم بودم هرچی که نبودم و هرچی که نشدم . خیلی وقتا شده بترسم، اما با ترسم به کسی صدمه نزدم . و این مهمترین و بزرگترین چیزیه که دارم . کسایی که با سهمیه رفتن داخل چی دارن ؟ و برای جبرانش چکار میتونن بکنن ؟ جواب هر دوتا سوالم " هیچیه " .

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال بزرگیه برام که اگه شما سهمیه ای نبودی، باز هم ریپلای میکردی منو یا نه، اما خب، باهاش کار ندارم و جواب میدم .
      فقط میخوام بدونی حق و مستحق، ظالم و مظلوم، اینا چیزایی نیستن که عادی بشن هیچوقت . این رقابت رقابت علمی باید باشه، رقابتی که نقش مهمی توی آینده ی شغلی یه آدم داره . نه عزیزدلم، از شیشصد هزار نفری که شرکت میکنن من آخریشم، سال 99 هم قبول نمیشم مثل 98 اما دیدم کسایی که رو که بخاطر عدم تمکّن مالی پشت موندن و به جاشون یه آدمای دیگه ای رفتن داخل . مظلوم دیدم تا دلت بخواد . 25 درصدی هایی رو میبینم که حتی انصاف به خرج نمیدن که برن آزاد، آزاد مجانیه براشون، اما سرشون رو میگیرن بالا میان دانشگاه دولتی . شاید من و امثال من کمتر ایرانی هستیم، نمیدونم . نتیجه چیه ؟ کسی که مستحقه پشت میمونه، یا نهایتا هنر کنه میره آزاد . پولشو کی باید بده ؟ دم پدر شما گرم، افتخار میکنم از صمیم قلبم با انسان های با شرافتی هم دوره ام، اینو واسه این نمیگم که شما پدرت جنگ رفته، از صمیم قلبم میگم اینو، اما پدر شما رفته جنگ که شما بیای از سهمیه ش استفاده کنی ؟ تفنگ رو از دست پدر بگیری و نشونه بری سمت آرزوهای یه آدم دیگه ؟ آدمی که تنها گناهش اینه که سهمیه نداره . آدمی که مثل شما پدر و مادری داره که براش زحمت میکشن، تلاش میکنه واسه هدف هاش، اونم آدمه اما پشت میمونه، چون اونقدری زور نداره که حقشو بگیره . حق خوری حق خوریه، میخواد رتبه های کسایی باشه که رتبه شون از تومن شده ریال، میخواد رتبه های کسایی باشه که حتی یک نفر رو جابجا کردن . یک زندگی، سرنوشت یه آدم . کسی که رفته جنگ، آدم شجاعی بوده، فقط و فقط و فقط، امیدوارم فرزندانی رو تحویل جامعه نده که بخاطر ترسشون، قایم میشن پشت خون ریخته یا نریخته ی پدرشون و از روی دیگران رد میشن . من فقیه شرع نیستم اما اگه حلالم باشه این آینده، پر خرده شیشه ست . خونِ دلِ کساییه که به ناحق نرسیدن به چیزی که حقشون بوده، میخواد هفت میلیارد نفر باشه و میخواد هفت نفر . من کنکور 99 هم قبول نشم سرم بالاست عزیزم، به خدا که سرم بالاست، سرم بالاست که رو پای خودم بودم هرچی که نبودم و هرچی که نشدم . خیلی وقتا شده بترسم، اما با ترسم به کسی صدمه نزدم . و این مهمترین و بزرگترین چیزیه که دارم . کسایی که با سهمیه رفتن داخل چی دارن ؟ و برای جبرانش چکار میتونن بکنن ؟ جواب هر دوتا سوالم " هیچیه " .
      من همه حرفاتو قبول دارم ، اما اینو بدون اگه خودتم داشتی یه سهمیه بدرد بخور حتما استفاده میکردی ، من شاید یه پنج درصدی باشم و سهمیه های بهتر هم وجود داره اما 99 درصد یا 99.9 درصد هر سهمیه ای که داشته باشن استفاده میکنن
      بعدش خودت بهتر میتونی به این سوال جواب بدی ، اگه سهمیه ای کلا وجود نداشت با تلاشی که کردی برای 98 یا 99 قبول میشدی ؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من همه حرفاتو قبول دارم ، اما اینو بدون اگه خودتم داشتی یه سهمیه بدرد بخور حتما استفاده میکردی ، من شاید یه پنج درصدی باشم و سهمیه های بهتر هم وجود داره اما 99 درصد یا 99.9 درصد هر سهمیه ای که داشته باشن استفاده میکنن
      بعدش خودت بهتر میتونی به این سوال جواب بدی ، اگه سهمیه ای کلا وجود نداشت با تلاشی که کردی برای 98 یا 99 قبول میشدی ؟
      اینکه من اگه داشتم استفاده میکردم یا اگه کسی دیگه ای داشت استفاده میکرد یا نه مسئله ایه که بین خودشه و خداش . خودشه و شجاعتش .
      نه عزیزدلم عرض کردم که قبول نمیشدم

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این دیگه ازون حرفای عجیبه هر سال چند هزار نفر بجای چند هزار دیگه وارد دانشگاه پزشکی میشن حالا چیکار به شخص x یا y داری ؟ استدلال حکومت طور میارین

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره لایحه ارسالی از سوی دولت مبنی بر حذف سهمیه‌های ایثارگری، قهرمانان ورزشی و مناطق محروم و ... از کنکور اظهار کرد: ارائه این لایحه از سوی دولت شگفت انگیز بود.عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: این لایحه مخالف عدالت بود بنابراین کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با این لایحه مخالفت و آن را رد کرد.

پ.ن:این لایحه مخالف عدالت بود!!!!!!!!!!!!!
      از همشون متنفرم
      شاید نتونم توی این پیام نفرتمو نشون بدم
      ولی اگر یه روزی دیدمشون قسم میخورم با همین دستام خفه شون میکنم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من اصلا با ی فرد سهمیه دار مشکل ندارم.شاید اگه خودمم داشتم استفاده میکردم.
      بحث ما ی فرد نیست بحث ی قانون اشتباهه.
      شاید براتون جالب باشه که 60 درصد قبولی دانشگاه ها سهمیه دارها هستن.
      بی تاثیر هم نیست همکلاسی من که تراز قلمچیش 3800 بود با سهمیه 25 درصد رتبش تو کنکور از 60 هزار اومد 1700 و پزشکی کرمانشاه میخونه.
      و دوست صمیمیم ک رتبه اصلیش 19000 بود با سهمیه 5 درصد 7000 شد و الان مامایی میخونه.
      پس انقدر نگین تاثیر نداره
      مطمینا خیلیا ک حق قبولیو داشتن پشت کنکور میفتن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سهمیه کنکور از فاجعه های بزرگ کشوره! -_-
      Responsible for the MEMEs of the association

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن