خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بلوند یا مشکی؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Sara- نمایش پست ها
      سلام !

1_جنگل یا دریا،کدومو بیشتر دوست داری؟
      2_از سوسک بیشتر بدت میاد یا مارمولک؟: |
      3_بزرگترین دروغی که گفتی؟
      4-تا حالا کسیو کتک زدی؟
      5_پست ترین ادما کیا هستن از نظرت؟
      سلام بر خواهر عزیزم سارا خانوم

1_جنگل یا دریا،کدومو بیشتر دوست داری؟

فانتزی من زندگی کردن تو جاییه که هم کوه داره هم جنگل هم دریا.... یه جاهایی مثل جلفا و ارسباران تو استان ما یا مثلا ناهارخوران تو گرگان یا گیسوم تو بندر ترکمن
      ولی بین این دو تا دریا بهم ارامش بیشتری میده

2_از سوسک بیشتر بدت میاد یا مارمولک؟: |

هر دو موجودات دوست داشتنی اند حالا سوسک شاید یکم چندش اور باشه ولی مارمولک دیگه چرا؟
      یکم از سوسک چندشم میشه مخصوصا اون سوسک بالدار ها

3_بزرگترین دروغی که گفتی؟

به یکی از اشناهای دور البته دو ساله میگم پزشکی میخونم و هربار میاد خونمون میگه فلان جام درد میکنه و ازم راهکار میخواد منم میگم هنوز بهمون درس ندادن

4-تا حالا کسیو کتک زدی؟

فک نکنم پسری باشه که کتک کاری نکرده باشه. اره زدم و اخرین بار شیش هفت ماه پیش بود که سر یه مسئله ناموسی بود... با خواهرم بیرون بودم که یکی بهش تیکه انداخت دیگه شروع کردم به کتک کاری... جوری زده بودم که فکش ترک خورده بود و شدت ضربه به حدی بود که دستم تا مدت ها درد میکرد تا اینکه رفتم رادیولوژی گفتن زردپی های مچ دستت ضربه خوردن باید یه مدت فیکس باشه دستت خوب بشه...
      یبارم که هیچوقت یادم نمیره من کلا ادم دعوایی نیستم از اول و تو بچگی بیشتر کتک میخوردم یبار مامانم بهم گفت نخور تو هم بزن منم جو گرفت یکی منو زد جوری زدمش که رباط صلیبی زانوش پاره شد

5_پست ترین ادما کیا هستن از نظرت؟

پست ترین ادما بنظرم خیانت کاران.... اونایی که نه به علت کمبود محبت و خلاصه هر نوع کمبودی بلکه بخاطر تنوع طلبی تعهد اون رابطه مقدس عشق رو میشکنند و عشق رو بدنام میکنند
      بعد ار اونا کسایی که جنگ راه میندازن و بی دلیل ادم میکشن

خوشحال شدم از مشارکتتون امیدوارم هرجا که هستید موفق و موید و سلامت و تندرست باشید.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YASI13999 نمایش پست ها
      بح بح اقا امیر حسین
      بریم سراغ سوال ها
      1-رتبه ات تو کنکور چن شد؟(اینو البته اگه دلت میخاد بگو )
      2-فک می کنی بتونی اینور رو فراموش کنی یا اینکه کسی رو به اندازه اون دوست داشته باشی؟
      3-بهترین دوستت اینجا کیه؟
      4-معدلت این ترم چن شد؟
      5-از اون بچه خر خون هایی؟
      6-رنگ مورد علاقه ات؟
      7-اگه الان میگفن رشته ات رو می تونی با هر رشته ای عوض کنی با چه رشته ای عوض می کردی؟
      8-اگه یه ارزوت بر اورده بشه اون ارزوت الان چیه؟
      9-اگه یه میلیارد بهت بدن چیکارش می کنی؟
      10-دوست کرد تاحالا داشتی؟
      11-نظرت درمورد کردا چیه؟
      12-تا حالا کرمانشاه رفتی؟
      13-بازی های تراکتور رو می ری استادیوم؟
      فعلا تامام شد
      ولی از حق نگذریم جز کاربر های دوست داشتنی اینجا هستی و جز یکی از دوستای خوب من اینجا
      امیدوارم تو هر مرحله از زندگیت موفق باشی و به هر چی میخای برسی
      بح بح یاسی خانوم دختر خوش قلب انجمن

1-رتبه ات تو کنکور چن شد؟(اینو البته اگه دلت میخاد بگو )

تا اونجا که یادمه 6136 منطقه 1

2-فک می کنی بتونی اینور رو فراموش کنی یا اینکه کسی رو به اندازه اون دوست داشته باشی؟

بعید میدونم بتونم فراموشش کنم کسی رو که هرشب دارم خاطراتتمونو مرور میکنم و هر شب به فکرشم رو. در مورد دوست داشتنم بازم بعید میدونم کسی غیر اون رو به اون اندازه بتونه دوست داشته باشم

3-بهترین دوستت اینجا کیه؟

تقریبا همه افراد انجمن جزو دوستای خوب من هستن نمیتونم شخص خاصی رو اسم ببرم... من با همه دوستم همه هم با من دوستن

4-معدلت این ترم چن شد؟

هنوز نمره ها رو نذاشتن سه تا درس گذاشتن یکیش 18 یکیش 17 سومی رو بیخیال

5-از اون بچه خر خون هایی؟

بستگی به منظورت از خرخوان داره... اگه منظورت اینه جزو کسایی ام که روزی 19 ساعت تو کتاب اند و تفریح دیگه ای ندارن نه حزو این دسته نیستم.... اگه منظورت اینه مطالعت بالاست اره جزو این دسته ام

6-رنگ مورد علاقه ات؟

رنگ عشق... قرمز... ناگفته نمونه ما ترکا سه نوع قرمز داریم 1. قیزمیزی 2. قیب قیرمیزی 3. لاب قیرمیزی من طرفدار رنگ اولیم

7-اگه الان میگفن رشته ات رو می تونی با هر رشته ای عوض کنی با چه رشته ای عوض می کردی؟

قطعا پزشکی.... از لحاظ درامد و پرستیژ نمیگما... علم پزشکی رو دوست دارم و از الان پلن ریختم کم کم کتابای هاریسون و سیسیل رو شروع کنم بخونم

8-اگه یه ارزوت بر اورده بشه اون ارزوت الان چیه؟

آدم اینجور مواقع باید اقتصادی کار کنه...ارزو میکردم بتونم بی نهایت ارزو کنم

9-اگه یه میلیارد بهت بدن چیکارش می کنی؟
      اول این پولو نصف میکنم و نصف اول رو صرف امور خیریه و مناطق سیل زده و مناطق محروم میکردم... اگه میشد با 500 تومن کتابخونه یا مدرسه ساخت اول اونو میکردم بعد با نیمه دومش اول یه خونه برا بابا مامانم میخریدم بعد یه ماشین بعد هرچی موند رو میزدم تو کار بورس و فارکس و ارز مجازی و ...

10-دوست کرد تاحالا داشتی؟

الان دارم چند تا هم دارم. دوست لک دارم دوست کرمانج دارم دوست کورد کرمانشاه دارم دوست کورد آزربایجان غربی هم دارم

11-نظرت درمورد کردا چیه؟

من هیچ گونه علاقه ای به بحث های قومیتی ندارم و همه مردم ایران برام عزیزن... برام معنی نداره جنگ تورک و کورد چون هممون انسانیم... چرا باید با یه انسان بخاطر موقعیت جغرافیایش دعوا کنم؟؟؟
      در مورد کورد ها من تو بعضی موارد ستایششون میکنم از جمله غیرت رو ناموس

12-تا حالا کرمانشاه رفتی؟
      متاسفانه سعادتشو نداشتم

13-بازی های تراکتور رو می ری استادیوم؟

همشو نه ولی مهماشو اره... مثل وقتی که میزنه استقلالو پنجر میکنه

خیلی خوشحالم که مشارکت کردی
      نظراتت در مورد منم نظر لطفته
      تو هم واقعا میگم دختر خوش قلب و مهربونی هستی
      امیدوارم هرجا که هستی موفق و موید و سالم و سلامت باشی
      منتظر سوالای بعدیتم هستم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArweNN نمایش پست ها
      بلوند یا مشکی؟
      سلام بر خواهر گلم مریم خانوم عزیز

بلوند یا مشکی؟

انتخاب بین این دو تا سخته ولی من باشم ترکیب جفتشون رو برمیدارم یعنی موی بلوند و چشم مشکی
      ولی کلا قهوه ای ها یه چیز دیگن

ممنون بابت مشارکتت
      ممنون بابت شوخی هایی که باهات میکنم و ناراحت نمیشی
      خیلی دختر مهربون و خوش قلبی هستی
      امیدوارم هرجا که هستی شاد و سرحال و موفق و پیروز باشی

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1-تاحالا حیون خونگی داشتی؟اگه آره چی بوده؟
      2-به زندگی پس از مرگ معتقدی؟
      3-جهان های موازی رو قبول داری یا نه؟
      4-چه رنگ چشمی رو میپسندی؟
      5-کدم شخصیت تاریخی رو به خوبی میشناسی؟چرا؟
      6-به تکامل معتقدی یا آدم و حوا؟
      7-اگه میتونستی انیشتین رو ببینی چه درخواستی ازش میکردی؟
      ۸-دانشمند مورد علاقه؟
      ۹-تو ترمکی چه دسته گلی به آب دادی؟
      ۱۰-تا حالا به دخترا متلک انداختی؟اگه آره آخریش چی بود؟
      LEFT
      4/19/2021

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها
      ۸-دانشمند مورد علاقه؟
      سلام بر دوست و برادر من مهندس شاهین عزیز

آره یه خرگوش داشتم وقتی بچه بودم. اسمش هم بلفی بود

به اینکه زندگی باید بعد اینجا به شکلی ادامه پیدا کنه معتقدم.... دلایل عقلی و نقلی زیادی هست ...حالا نقلی ها رو میزاریم کنار چون اختلاف توش زیاده ولی دلایل عقلی چی

راستش تا حالا سمتش نرفته بودم چون علمی که من روش مطالعه دارم بیولوژیه نه فیزیک کوانتوم... الان تقریبا از دوساعت پیش دارم دربارش میخونم
      بنظرم خیلی چرته یه نفر دقیقا عین من در سیاره ای عین زمین و در منظومه ای عین منظومه شمسی و در کهکشانی عین کهکشان راه شیری باشه ولی من یه کاری رو بکنم ولی اون میتونه اون کار رو نکنه
      بعد چرا من اون عالم رو نمیبینم چون سرعت نور محدودیت ایجاد کرده.... تا حالا هم نشده این محدودیت رو از بین ببرن
      میدونی جهان موازی بنظرم یه چیزی مثل بحث بهشت و جهنم ماست که کسی توش نرفته ولی همه میگن هست
      بنظرم کار خودمونو بکنیم وارد این مسائل چرت و پرت که کسی تجربش نکرده نشیم بهتره

بهترین رنگ چشم دنیا قهوه ای .... مدیونی اگه فک کنی چشای خودمم قهوه ایه

جالینوس. شاید بشه گفت بعد از بقراط بزرگترین پزشک باستان بوده و بزرگترین بیولوژیست در تمام ادوار جهان بوده و کسی هنوز به پای ایشون نرسیده. وقتی 16 سال داشته یه مقاله میده درباره آناتومی رحم....خیلی شخصیت جالبی بوده حتما زندگی نامشو بخونید.... برای من این جالبه چطور یسری افراد با سن خیلی کم بقدری مطالعه دارند که تو 16 سالگی مقاله میدن اونوقت ما تو سن 20 سالگی اندر خم یک کوچه ایم.... تازه کنکور و پشت کنکوریا که هیچ

راستش هر دوتای این نظریه ها نقص هایی دارند ولی من تکامل رو بیشتر قبول میکنم.... اصلا تکامل که اثبات شده و اگه نبود علم اکولوژی نبود ولی میدونم بطور کلی منظورت اینه که انسان از نسل میمون رو قبول داری یا نه باید بگم تا حدودی قبول دارم
      هیچ کدوم از این دو تا نتونستن به این سوال من جواب بدن که اولین منشا انسان چیه؟؟؟
      یکیشون میگه انفجار بزرگ و یکیشون میگه خاک... من سوالم اینه قبل بیگ بنگ چی؟؟؟ به نیستی میرسیم یا چی؟؟؟ و همینطور درباره خاک قبل خاک چی؟؟؟

از انیشتن میخواستم وقتی رزولت بهش دستور ساخت بمب اتمی رو میداد قبول نمیکردم..... انیشتن به همراه دانشمند دیگه ای بنام اوپن هایمر مسئول ساختن بمب اتمی و ویرانی های امروز ما هستند

۸-دانشمند مورد علاقه؟

دانشمندی که من بهش علاقه دارم رو شاید اصلا خیلیا اسمشو نشنیدن.... جیمز دایسون... مخترع جارو برقی بدون کیسه
      ایشون نزدیک به 5 سال روی این پروژه جاروبرقی بدون کیسه کار میکنه و نزدیک 5127 بار شکست میخوره.... کلی سرمایه از دست میده و وضع زندگیش وخیمه ولی برای من این ارزشمنده که هدفش اون قدر براش مهم بود که 5 سال تمام امتحانش کرد و بیش از پنج هزار بار شکست خورد ولی ادامه داد و 5128 نمونه اش شد اختراعش

وای هربار یادم میفته خنده ام میگیره... روز اول دانشگاه بود روز ثبت نامش... منم یه تیپ دختر کش زده بودم _ نه کت و شلوار نبود_ خلاصه با اعتماد بنقس بالا داشتم میرفتم سمت دانشکده... فیگور و ژست هم گرفته بودم سر بالا سینه جلو شکم عقب چهارشونه خلاصه اینجوری راه میرفتم رسیدم به پله های دانشکده... پله اول رو رفتم پله دومم رفتم بالا پله سومم رفته بالا رو پله چهارم پاهام رو لبه پله گیر کرد افتادم زمین و کلا مدارکم پخش و پلا شد مدارکم افتاد زیر پای معاون اموزش.... خلاصه مدارکم رو از زمین جمع کرد اورد بهم داد گفت میدونم دانشگاه تهرانه و ذوق و شوق داری ولی به خودت رحم کن روز صفر دانشگاه اینجوری باشی روزای بعدیش چطوری میشی؟؟؟ یه چیز بدتر داداش... سالن پر دختر بود وقتی افتادم

تقریبا اصلا طرفدار متلک نیستم چون یه خواهر دارم که دنیامه روش هم غیرت دارم شدید... وقتی نمیتونم متلک دیگران به خواهرم رو تحمل کنم و وارد دعوا میشم چطوری متلک بندازم.... از یه طرف دیگه متلک به نوعی میتونه استارتر یه چرخه مضر به اجتماع باشه.... فرض کن به یه دختری متلک انداختی و دلت اون لحظه شاد شد ، دختره از پسرا کینه به دل میگیره و هزاران مشکل میتونه ایجاد بشه ... پرونده های زیادی الان هست که فقط بخاطر کینه دخترا از پسرا در جریانه و وقتی دختر رو روانکاوی کردن دیدم بسبب کلی اقدامات از کوچیکش مثل تحقیر و متلک و کتک خوردن تا بزرگش مثل ریپ و این داستاناست

خیلی خوشحال شدم که تو این صندلی داغ بودی و افتخار دادی
      امیدوارم هرجا که هستی شاد و سالم و سرحال و پر نشاط باشی
      ویرایش توسط A.H.M : 13 بهمن 1398 در ساعت 11:13

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      با اجازت صندلی رو داغ ترش کنیم
      1- وقتی یه رابطه به هم میخوره پسر بیشتر آسیب میبینه یا دختر؟
      2- اینکه میگن فقط پسرا عاشق میشن و دخترا صرفا دوست دارن درسته؟
      3-مهم ترین عامل تداوم یه رابطه
      4- آیا هررابطه ی خوبی صرفا باید به ازدواج ختم بشه
      5-وقتی یه رابطه ای شروع کردی تا چه حد به حقوق و آزادی های فرد مقابلت احترام میذاری؟
      6- چجوری میشه سعی کرد یه رابطه ای که خیلی خوب بود ولی تموم شد رو فراموش کرد ؟

با تشکر.. هر کدومو دوس نداشتی میتونی جواب ندی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      با اجازت صندلی رو داغ ترش کنیم
      5-وقتی یه رابطه ای شروع کردی تا چه حد به حقوق و آزادی های فرد مقابلت احترام میذاری؟

با تشکر.. هر کدومو دوس نداشتی میتونی جواب ندی

سلام مجدد بر دکتر عزیز خیلی خوشحالم دوباره تشریف اوردید و این دفعه سوالایی که من دوستشون دارم

کاملا بیطرفانه میگم هردو. ببینید دخترا به سبب ذات احساسی که دارن و حتی مغرورترینشون هم احساس نقطه ضعفشه قطعا بیشتر بهم میخورن از لحاظ عاطفی و نمودش رو تو جامعه خیلی میبینیم
      ولی اینکه بگیم یک مرد نمیشکنه این غلطه ، درسته که از بچگی سعی کردن احساسات ما رو بکشن همونجایی که گفتن مرد که گریه نمیکنه ولی مرد از درون میشکنه.... شاید بری تو جامعه ببینی فلان مرد دوباره وارد یه رابطه دیگه شده ولی کسی درونشو نمیبینه
      دخترا بعد از شکست بیرون میریزن غم هاشونو ولی یه پسر این گار رو نمیکنه نتیجش چی میشه؟؟؟
      باز هم جسارته پیش اقای دکتر ولی دکتر تو چندین مقاله دیدم علت اینکه میانگین عمر یک مرد در یک حالت فیزیولوژیک کمتر از زنه بدلیل همینه که درداشو بیرون نریخته
      همیشه مردا اگه حادثه رخ نده زودتر از زن ها فوت میکنن ، آمار ام آی تو مردا به شدت بیشتر از زن هاست بیماری های قلبی و عروقی تو مردان بشدت بالاست ، بیماری های مربوط به روان تو اقایون بشدت بیشتر از خانماست.... اینا یعنی چی؟؟؟؟

نظر شخصیم اینه که این کاملا غلطه
      هم مردا عاشق میشن هم زنا.... تازه زنا بسبب ویژگی احساساتی بودن که دارن میتونن این عشق رو بیشتر هم نگه دارن.
      یه رفع ابهامی کنم در مورد نگه داشتن عشق ، بازم این نظر شخصیمه و احتمالا غلط هم باشه ولی بنظر من احساسات و عشق توی رابطه ها پس از یه مدت افول میکنه و منطق و عقل و احترام جای اون عشق رو میگیره.... بنظر من خانم ها توانایی نگه داشتن بیشتر عشق رو دارن اما آقایون شاید زودتر از عشق دست بکشن

بنظر من صداقت و تعهد
      حتی عامل بیشتر خیانت های امروزم عدم تعهده... تازگیا بهش میگن تنوع طلبی ولی وقتی تو با یکی یه رابطه داری متعهدی پاش بمونی و حتی نباید نیت اینو داشته باشی به کس دیگه ای فکر کنی
      صداقت هم الان دروغ بشدت زیاد شده شاید بعضی وقتی دروغ به نفع آدم باشه ولی دروغ بی اعتمادی رو پایه ریزی میکنه

نه . من خیلی رابطه ها میبینم که اخرش به ازدواج نمیرسه ولی شاید تا اخر عمر بعنوان رفیق و دوست کنار هم بمونن
      بازم برمیگرده به همون نظر من که عشق و احساس بعد یمدت نزول میکنه و کمتر و کمتر میشه ولی اون احترامه اون رفاقته اون چیزی که رابطه رو با اون بنا گذاری کردی میمونه

تا حدی که حریم تعهدمون نشکنه آزاده

دکتر متاسفانه اینو خودمم نمیتونم جوابشو پیدا کنم چون خودمم نتونستم فراموشش کنم ولی میگن اگه یه عشقی پیدا کردی که بهتر از قبلی بود یاد و خاطره قبلی از یادت میره.... نمیدونم منم فقط شنیدم

بازم خیلی خیلی ممنون که وقت گذاشتید و پرسیدید
      اتفاقا دوست داشتم همچین سوالایی مطح بشه
      امیدوارم هرجا که هستید شاد پیروز و موفق باشید

9. Top | #24
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش...

1-خوشمزه ترین غذایی که بلدی درست کنی؟
      2-اگر یه آدم احمق کنارت باشه چه کارش می کنی؟
      3-بزرگترین مشکل جامعه بشری؟
      4-اگر خدایی نکرده کرونا بگیری چه می کنی؟
      5- بد قلق ترین درس دانشگاهیت؟چرا؟
      6-نظرت در مورد من ؟ فکر می کنی چه شکلی هستم...
      7-کاملش کن بعدشو
      تلخ مثل ...
      شیرین مثل ...
      حماقت یعنی ...
      انجمن کنکور یعنی...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام داداش...

7-کاملش کن بعدشو
      تلخ مثل ...
      شیرین مثل ...
      حماقت یعنی ...
      انجمن کنکور یعنی...
      به به سلام بر دکتر عزیز و گل سرسبد خانواده a.h ها
      خوشحالم که پیامتونو میبینم

قورمه سبزی و ماکارونی رو عالی میپزم.... وقتی ماکارونی میپزم کنارش سسش هم جدا میزارم بعد عالی میشه

فقط 10.35 (اینو فقط یه اورژانسی میدونه چیه)
      حالا جدا از شوتی اگه یه آدم احمق به پستم خورد اینجا دو حالت پیش میاد 1. یا کسیه که بهم آسیب نمیزنه و فقط تو مخمه 2. کسیه که بهت آسیب میزنه
      من تو مورد اول سعی میکنم سکوت کنم و به حسابش نیارم اما مورد دوم اگه باشه اول سعی میکنم آرومش کنم آروم نشد مقابله به مثل میکنم

مشکلات که زیادن ولی من ریشه همه مشکلات رو ترس میدونم.... اگه ترس باشه تمام رذایل اخلاقی مثل عدم صداقت عدم تعهد بی اعتمادی و ... زاییده میشه

خدا رو شکر میکنم.... نمیگم آدمی ام که فکر خودکشی دارما ولی از زندگی یجورایی سیرم.... تا اینجاشم به خیلیا تا جایی که در توانم بود کمک کردم و یجورایی بخشی از رسالتم رو انجام دادم.... حالا اگه عمری بود رسالتم رو کامل میکنم اگرم نبود من تا همینجاش از زندگیم راضی ام... دیگه ببینیم اون بالاسری مون چی میخواد راضی ام به رضاش

این ترم آناتومی بود... کلا درس خشکیه و پر از اسم های لاتین... میدونی مثل فیزیولوژی پویا نیست که به هیجانت بیاره تا ادامه بدی فقط باید یسری اسم رو حفظ کنی که مثلا اسم فلان استخوان اینه فلان عضله اینه و ... ولی مثلا فیزیولوژی داستان حیات رو توش میبینی

پسر گلی هستی.... خوش اخلاق خوش برخورد دلسوز و مهربان.... مطمئنم با این قلب پاکی که داری هم تو زندگیت هم تو شغلت موفق میشی

7-کاملش کن بعدشو
      تلخ مثل ...

تلخ یعنی از دست دادن چیزی که برات عزیزه و دیگه تا عمر داری نمیبینیش
      شیرین مثل ...
      شیرین یعنی دیدن لبخند و حس رضایت رو لب کسی که تو براش تونستی کاری کنی و حال دلشو حال جسمشو و حال روحشو بهتر کنی
      حماقت یعنی ...
      حماقت یعنی‌ هیچ کاری انجام ندی یا کار مشابه دفعه قبل رو بارها و بارها انجام بدی بعد منتظر نتیجه متفاوتی باشی.... اینو اول من گفتم بعد انیشتن از من کپی کرد
      انجمن کنکور یعنی...
      انجمن کنکور یعنی جایی که تو تنهایی هات تو شرایط بد روحیت میای اونجا حال خودت و حال بقیه رو خوب میکنی و میری

خیلی خوشحال شدم پیامتو دیدم امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت شاد و سرحال و موفق و موید باشی

11. Top | #26
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب بحححح سلام
      بریم سراغ سوالا

اوممم
      ۱_ اگه تویه بیابون گیر کنی مجبور باشی مار بخوری چجوری میکشی و میخوری؟!

۲_ بعد از آینور شده از کسی خوشت بیاد؟!

۳_ واسه روز زن چجوری مادرت و همسرت و مادر همسرتو خوشحال میکنی ؟! ایده داری ؟!

۴_ شما در یک شب طوفانی در حال رانندگی هستید. از جلوی یک ایستگاه اتوبوس میگذرید.سه نفر داخل ایستگاه منتظر اتوبوس هستند،  
      یک پیرزن که در حال مرگ است. 
      یک پزشک که قبلاً جان شما را نجات داده است.
      یک خانم یا آقا که در رویاهایتان خیال ازدواج با او را دارید. 
      ماشین شما تنها گنجایش یک نفر دیگر را دارد بنابراین شما می توانید تنها یکی از این سه نفر را سوار کنید. کدام را انتخاب خواهید کرد؟ دلیل خود را شرح دهید.

۵_ اگه کسی که دوستش داری و ارزوی ازدواج باهاشو داری بگه که قبلا رابطه جنسی داشته اما یه ادم دیگه شده و هیچ وقت تکرار نمیکنه میتونی باهاش کنار بیایی ؟!

۶_  اگه خانومت بگه تو شهر من باید زندگی کنی این کارو انجام میدی یا با منطق و دلیل
      راضیش میکنی؟!

۷_اگه یه روز با خانومت جنگت بشه دوست داری آجر تو سرت بشکنه یا صورتت؟!

۸_ الان به کسی حسی داری ؟! اگه داری چرا بهش نمیگی اگه نداری که هیچی

۹_ برنامه ت واسه اینده چیه ؟! میخای کارشناسی تهران قبول شی ؟!

۱۰_ میتونی بعد آینور کسی رو اندازه اون دوست داشته باشی ؟

۱۱_تا حالا شده خدا بهت تلنگر بزنه ؟! و وجود خدارو عمیقن درک کنی؟!

۱۲_ اگه اخلاق ی دخترو دوس داشته باشی اما قیافه شو نه میتونی باهاش کنار بیایی؟! و میتونی یه عمر باهاش زندگی کنی؟!

۱۳_ چه غذاهایی رو خیلی دوس داری

۱۴_ کدوم بازیگرارو بیشتر میپپسندی ؟!

۱۵_ نظرت راجب من و حست نسبت به من چی میگه ؟! یه کمی راجبم بگو

مرسییییییی ک اومدم و شرکت کردم ومرسی از تو بابت جواب دادن
      25 : 32 : 13 : 00
      ویرایش توسط Hadis_farhadi_ : 16 بهمن 1398 در ساعت 18:53

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis_farhadi_ نمایش پست ها
      خب بحححح سلام
      بریم سراغ سوالا

اوممم

۴_ شما در یک شب طوفانی در حال رانندگی هستید. از جلوی یک ایستگاه اتوبوس میگذرید.سه نفر داخل ایستگاه منتظر اتوبوس هستند،  
      ماشین شما تنها گنجایش یک نفر دیگر را دارد بنابراین شما می توانید تنها یکی از این سه نفر را سوار کنید. کدام را انتخاب خواهید کرد؟ دلیل خود را شرح دهید.

۵_ اگه کسی که دوستش داری و ارزوی ازدواج باهاشو داری بگه که قبلا رابطه جنسی داشته اما یه ادم دیگه شده و هیچ وقت تکرار نمیکنه میتونی باهاش کنار بیایی ؟!

۶_  اگه خانومت بگه تو شهر من باید زندگی کنی این کارو انجام میدی یا با منطق و دلیل
      راضیش میکنی؟!

۱۲_ اگه اخلاق ی دخترو دوس داشته باشی اما قیافه شو نه میتونی باهاش کنار بیایی؟! و میتونی یه عمر باهاش زندگی کنی؟!

مرسییییییی ک اومدم و شرکت کردم ومرسی از تو بابت جواب دادن
      بح بح سلام خدمت حدیث خانوم عزیز
      خیلی خوشحال شدم بابت مشارکتتون

مار... اومممم خوب اول زهرشو میکشم تا اونجایی که ویدیوهاشو دیدم باید دهنشو باز کنی بعد وقتی زبون شو اورد جلو جوری بگیری که نتونه دوباره زبانشو ببره تو و نیشت بزنه ، بعد با چاقو یه غده فک کنم زیر بناگوششه اونو بیاری بیرون... بعد سرشو ببری و تا الان گوشت مار حاضره.... بعد میرم یه اتیشی جور میکنم و خوب کبابش میکنم و بعد میخورم

آره اتفاق افتاده

همیشه این برام یه فانتزی بوده که صبح روز زن از خانومم سایز کفشش رو بپرسم بعد شب براش گردنبند بخرم... عجیب سورپرایز میشه
      راستش برا مادرم هیچ وقت گردنبند نخریدم چون پولی که میگرفتم اونقدری نبود که طلا بخرم ولی این تکنیکو بکار بردم و مثلا ازش پرسیدم روسری چه رنگی دوست داری؟ بعد براش یه لباس یا کفش خوشگل خریدم... بهترین هدیه ای هم که بهش دادم پارسال بود که یه ساعت شیک براش خریدم ساعتی که از بچگی ارزوش بود و همیشه تعریفش میکرد....
      مادرزنم برام حکم مادر رو داره و همون کار رو برای ایشونم انجام میدم

چه کاریه خو... سوییچ ماشینمو میدم دست دکتره تا حاج خانوم عزیز رو به بیمارستان برسونه خودمم همراه عشقم و نفسم منتظر اتوبوس میمونیم... تازه هوام که دو نفرست

اولا حدیث خانوم تشکر بابت این سوالت، این سوال میتونه یه سوال چالشی باشه برای هر جوونی که تو این زمونه هست چون بنابر یسری عوامل این موارد زیاد شده و احتمال اینکه یه نفر با این مورد به چالش کشیده بشه زیاده
      این نظر منم نظر شخصیه و شاید تا مدت ها بازخورد منفی بگیرم بابتش ولی نظرمه
      اولا از دختری که اومده اعتراف کرده باید تقدیر کرد چون میتونست خیلی کارا انجام بده که راه دررو حساب میشن و اینو از همسرش پنهان کنه ولی نکرده و خواسته صادق باشه
      من به روانکاوی خیلی اعتقاد دارم و بنظرم باید تحقیق کرد که دختر چرا اون کار رو انجام داده ؛ آیا سواستفاده جنسی و ریپ بوده یا سواستفاده از احساس بوده که پسره گولش زده و یا کلا انگیزه شخصی داشته... اگه معلوم بشه که سو استفاده و ریپ بوده قبولش میکنم و باهاش میمونم و اون پسر خاطی رو تنبیه میکنم ولی اگه سواستفاده از احساس یا انگیزه شخصی بوده الان بستگی داره به صداقتی که ازش دیدم.... من وقتی با کسی رابطه احساسی دارم زیاد امتحانش میکنم و خودشم نمیفهمه ها ولی از رفتارش صداقت و اینا رو میفهمم... اگه باهام صادق بوده باشه میبخشمش و حواسم بهش هست که کم نذارم تا دوباره وارد این کار بشه ولی اگه صادق نبوده باشه نمیتونم باهاش بمونم

۶_ اگه خانومت بگه تو شهر من باید زندگی کنی این کارو انجام میدی یا با منطق و دلیل
      راضیش میکنی؟!

راستش من زیاد وابستگی به فک و فامیلم ندارم و همیشه سعی کردم مستقل باشم برا همین فرق نداره کجا باشم.... پس فکر میکنم ببینم شهر اونا برام بیشتر سود داره از لحاظ رفاه و اقتصاد و اب و هوا و ... یا شهر خودم هرکجا بهتر بود میرم اونجا

ممنون بابت حق انتخابی که دادی و در هر حالت باید کتک بخورم .... ولی اگه جنگ بشه و تقصیر منم باشه دوست دارم به صورتم بخوره چون اگه به سرم بخوره احتمالا مرگ مغزی بشم و سر یه دعوا بمیرم ولی اگه به صورتم بخوره دو تا مزیت داره که اولا نمیمیرم و نهایتا دماغم میشکنه و دوما صورتم کبود میشه و درس عبرتی میشم برای اقایون بعدی که با خانومشون بدرفتارن

راستش اره به کسی علاقه مندم ولی منطقی که فکر میکنم سنخیتی نداریم و بهم نمیخوریم... بقولی هم کفو نیستیم و از دو دنیای متفاوتیم... از طرفی نمیدونم حس طرف مقابلم به من چیه و حاضره رابطه مون از یه رابطه دوستی ساده بالاتر بره و به فاز عاطفی برسیم یا نه و از یطرفی غرور مسخره ای که دارم اجازه نمیده بهش بگم

قطعا تا وقتی که بتونم بدرسم ادامه میدم اونم تو همین دانشگاه ادامه میدم و به فکر ارشد و دکترام... پلن ام که از هفته بعد شروع میشه اینه که علمم رو تو زمینه طب اورژانس ببرم بالا و مقاله بدم و ایده بدم تا هم رشته ام اصلاح بشه هم این مقاله ام بدرد بهبود خدمات اورژانس بخوره و بهتر خدمت رسانی بشه... از الان به فکر خوندن طب هاریسون و طب سیسیلم

تو همین تاپیک این سوال مطرح شده و من جواب دادم.... فکر میکنم نه چون اولا دختری ندیدم که مثل آینور باشه ، تفکرات آینور واقعا خاص بود و واقعا تفکرات یه دختر 19 ساله نبود ، خاص مهربون بود و دلسوز و شعارش این بود که اگه حال یه نفر با تو خوب بشه زندگی رو بردی ، تو اون سنش با هم تعهد بستیم که تا اخر عمرمون حال چندنفر رو تو زندگی خوب کنیم و .... اگه دختری دیدم که اینا رو داشت قطعا به همون اندازه و شاید بیشتر دوستش خواهم داشت ولی به نظرت تو همچین دختری پیدا میشه؟

این خدا خیلی خداست... خدایی که همیشه میتونسته مچ ام رو بگیره ولی چند سانت اومده پایین تر و دستم رو گرفته... اره خیلی جاها بهم تلنگر خورده و خیلیاشون به موقع بوده و سریع به راه برگشتم.... خدایا شکرت خدایا دمت گرم. مرسی که هستی

من این تفکر رو داشتم که قیافه و اندام خیلی برام مهم نباشه چون میدونم زیباترین قیافه ها بعد چندسال چروکیده میشن و هر قیافه ای یه روز برای ادم عادی میشه مهم اون اخلاق و اون ذاته که ادم تا تهش باهاش زندگی میکنه... اره میتونم یه عمر با این مسئله کنار بیام

عاشق ماکارونی با ته دیگ سرخ شده ، قورمه سبزی ، قیمه و سوسیس تخم مرغ ام

مهران مدیری ؛ جدا از بازیش یه شخصیت کاریزماتیک داره و من عاشق جذبه شم

حدیث خانوم تو از بهترین دوستای مجازی بودی که تا به الان داشتم.... شوخی های زیادی باهات کردم که هیچکدومشو به دل نگرفتی... واقعیتش خیلی مواقع که حالم خوب نبوده با صحبت کردن و شوخی کردن باهات حالم بهتر شده... واقعا در این مورد ازت متشکرم، نمیدونم منم روی تو تاثیری داشتم یا نه ولی مطمئنم دوستای خوبی برای هم هستیم... دختر خیلی خوبی هستی خوش قلب دلسوز احساساتی و مهربون و ارزو دارم هرجا که هستی موانع رشدت رو بشناسی و حذفشون کنی و به کاتالیزور های رشدت بها بدی و به هدفت برسی

13. Top | #28
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

بح بح سلام خدمت حدیث خانوم عزیز
      خیلی خوشحال شدم بابت مشارکتتون

مار... اومممم خوب اول زهرشو میکشم تا اونجایی که ویدیوهاشو دیدم باید دهنشو باز کنی بعد وقتی زبون شو اورد جلو جوری بگیری که نتونه دوباره زبانشو ببره تو و نیشت بزنه ، بعد با چاقو یه غده فک کنم زیر بناگوششه اونو بیاری بیرون... بعد سرشو ببری و تا الان گوشت مار حاضره.... بعد میرم یه اتیشی جور میکنم و خوب کبابش میکنم و بعد میخورم

آره اتفاق افتاده

همیشه این برام یه فانتزی بوده که صبح روز زن از خانومم سایز کفشش رو بپرسم بعد شب براش گردنبند بخرم... عجیب سورپرایز میشه
      راستش برا مادرم هیچ وقت گردنبند نخریدم چون پولی که میگرفتم اونقدری نبود که طلا بخرم ولی این تکنیکو بکار بردم و مثلا ازش پرسیدم روسری چه رنگی دوست داری؟ بعد براش یه لباس یا کفش خوشگل خریدم... بهترین هدیه ای هم که بهش دادم پارسال بود که یه ساعت شیک براش خریدم ساعتی که از بچگی ارزوش بود و همیشه تعریفش میکرد....
      مادرزنم برام حکم مادر رو داره و همون کار رو برای ایشونم انجام میدم

چه کاریه خو... سوییچ ماشینمو میدم دست دکتره تا حاج خانوم عزیز رو به بیمارستان برسونه خودمم همراه عشقم و نفسم منتظر اتوبوس میمونیم... تازه هوام که دو نفرست

اولا حدیث خانوم تشکر بابت این سوالت، این سوال میتونه یه سوال چالشی باشه برای هر جوونی که تو این زمونه هست چون بنابر یسری عوامل این موارد زیاد شده و احتمال اینکه یه نفر با این مورد به چالش کشیده بشه زیاده
      این نظر منم نظر شخصیه و شاید تا مدت ها بازخورد منفی بگیرم بابتش ولی نظرمه
      اولا از دختری که اومده اعتراف کرده باید تقدیر کرد چون میتونست خیلی کارا انجام بده که راه دررو حساب میشن و اینو از همسرش پنهان کنه ولی نکرده و خواسته صادق باشه
      من به روانکاوی خیلی اعتقاد دارم و بنظرم باید تحقیق کرد که دختر چرا اون کار رو انجام داده ؛ آیا سواستفاده جنسی و ریپ بوده یا سواستفاده از احساس بوده که پسره گولش زده و یا کلا انگیزه شخصی داشته... اگه معلوم بشه که سو استفاده و ریپ بوده قبولش میکنم و باهاش میمونم و اون پسر خاطی رو تنبیه میکنم ولی اگه سواستفاده از احساس یا انگیزه شخصی بوده الان بستگی داره به صداقتی که ازش دیدم.... من وقتی با کسی رابطه احساسی دارم زیاد امتحانش میکنم و خودشم نمیفهمه ها ولی از رفتارش صداقت و اینا رو میفهمم... اگه باهام صادق بوده باشه میبخشمش و حواسم بهش هست که کم نذارم تا دوباره وارد این کار بشه ولی اگه صادق نبوده باشه نمیتونم باهاش بمونم

۶_ اگه خانومت بگه تو شهر من باید زندگی کنی این کارو انجام میدی یا با منطق و دلیل
      راضیش میکنی؟!

راستش من زیاد وابستگی به فک و فامیلم ندارم و همیشه سعی کردم مستقل باشم برا همین فرق نداره کجا باشم.... پس فکر میکنم ببینم شهر اونا برام بیشتر سود داره از لحاظ رفاه و اقتصاد و اب و هوا و ... یا شهر خودم هرکجا بهتر بود میرم اونجا

ممنون بابت حق انتخابی که دادی و در هر حالت باید کتک بخورم .... ولی اگه جنگ بشه و تقصیر منم باشه دوست دارم به صورتم بخوره چون اگه به سرم بخوره احتمالا مرگ مغزی بشم و سر یه دعوا بمیرم ولی اگه به صورتم بخوره دو تا مزیت داره که اولا نمیمیرم و نهایتا دماغم میشکنه و دوما صورتم کبود میشه و درس عبرتی میشم برای اقایون بعدی که با خانومشون بدرفتارن

راستش اره به کسی علاقه مندم ولی منطقی که فکر میکنم سنخیتی نداریم و بهم نمیخوریم... بقولی هم کفو نیستیم و از دو دنیای متفاوتیم... از طرفی نمیدونم حس طرف مقابلم به من چیه و حاضره رابطه مون از یه رابطه دوستی ساده بالاتر بره و به فاز عاطفی برسیم یا نه و از یطرفی غرور مسخره ای که دارم اجازه نمیده بهش بگم

قطعا تا وقتی که بتونم بدرسم ادامه میدم اونم تو همین دانشگاه ادامه میدم و به فکر ارشد و دکترام... پلن ام که از هفته بعد شروع میشه اینه که علمم رو تو زمینه طب اورژانس ببرم بالا و مقاله بدم و ایده بدم تا هم رشته ام اصلاح بشه هم این مقاله ام بدرد بهبود خدمات اورژانس بخوره و بهتر خدمت رسانی بشه... از الان به فکر خوندن طب هاریسون و طب سیسیلم

تو همین تاپیک این سوال مطرح شده و من جواب دادم.... فکر میکنم نه چون اولا دختری ندیدم که مثل آینور باشه ، تفکرات آینور واقعا خاص بود و واقعا تفکرات یه دختر 19 ساله نبود ، خاص مهربون بود و دلسوز و شعارش این بود که اگه حال یه نفر با تو خوب بشه زندگی رو بردی ، تو اون سنش با هم تعهد بستیم که تا اخر عمرمون حال چندنفر رو تو زندگی خوب کنیم و .... اگه دختری دیدم که اینا رو داشت قطعا به همون اندازه و شاید بیشتر دوستش خواهم داشت ولی به نظرت تو همچین دختری پیدا میشه؟

این خدا خیلی خداست... خدایی که همیشه میتونسته مچ ام رو بگیره ولی چند سانت اومده پایین تر و دستم رو گرفته... اره خیلی جاها بهم تلنگر خورده و خیلیاشون به موقع بوده و سریع به راه برگشتم.... خدایا شکرت خدایا دمت گرم. مرسی که هستی

من این تفکر رو داشتم که قیافه و اندام خیلی برام مهم نباشه چون میدونم زیباترین قیافه ها بعد چندسال چروکیده میشن و هر قیافه ای یه روز برای ادم عادی میشه مهم اون اخلاق و اون ذاته که ادم تا تهش باهاش زندگی میکنه... اره میتونم یه عمر با این مسئله کنار بیام

عاشق ماکارونی با ته دیگ سرخ شده ، قورمه سبزی ، قیمه و سوسیس تخم مرغ ام

مهران مدیری ؛ جدا از بازیش یه شخصیت کاریزماتیک داره و من عاشق جذبه شم

حدیث خانوم تو از بهترین دوستای مجازی بودی که تا به الان داشتم.... شوخی های زیادی باهات کردم که هیچکدومشو به دل نگرفتی... واقعیتش خیلی مواقع که حالم خوب نبوده با صحبت کردن و شوخی کردن باهات حالم بهتر شده... واقعا در این مورد ازت متشکرم، نمیدونم منم روی تو تاثیری داشتم یا نه ولی مطمئنم دوستای خوبی برای هم هستیم... دختر خیلی خوبی هستی خوش قلب دلسوز احساساتی و مهربون و ارزو دارم هرجا که هستی موانع رشدت رو بشناسی و حذفشون کنی و به کاتالیزور های رشدت بها بدی و به هدفت برسی
      اره همچین دختری وجود خواهد داشت اما باید صبر کنی پیش بیاد ک باشه
      خوشحالم که جواب دادی و من رو دوست خوبت دونستی
      همچنین تو امیسین توم انسان خوب و مهربانی هستی
      امیدوارم پیشرفتتو ببینم و ذوق کنم
      25 : 32 : 13 : 00

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستانی که تو این صندلی داغ شرکت کردن و از وقت باارزش خودشون زدن
      انشالله که موفق و موید باشید
      خداحافظ

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)