خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک واسه منابع

سلام به همه خسته نباشید . من امسال سال یازدهم و استارت کنکور رو از مهر زدم ولی اونجوری که باید و شاید خوب پیش نرفتم . یه وری هم منابع مطالعاتی هست . امسال از یک نفر به قیمت پونصد هزارتومن کتاب تست گرفتم که شانس فوق العاده همه تخصصی ها آبی قلم چیه . البته من با ریاضی و فیزیک پایش مشکلی ندارم و به نظرم خوبن . ولی اصلا از زیست شناسی و شیمی راضی نیستم . غلط های املایی و گزینه و پاسخ نامه افتضاح باعث شده اصلا نگاهشونم نکنم. خواستم اگه میتونین برای این دو درس کتاب خوب معرفی کنید و البته با وضع قیمت ها لطفا یک کتاب خیلی خوب باشه . اگه ممکنه واسه ریاضی و فیزیک هم بگید که چجوری میتونم توش پیشرفت کنم چون وضع وحشتناک بدی توشون دارم که نشعت گرفته از درک مفهوم هست . تو آزمون به زور سعی میکنم بعضی وقتها به ۲ از ۱۰ برسن هرکدوم .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M1132 نمایش پست ها
      سلام به همه خسته نباشید . من امسال سال یازدهم و استارت کنکور رو از مهر زدم ولی اونجوری که باید و شاید خوب پیش نرفتم . یه وری هم منابع مطالعاتی هست . امسال از یک نفر به قیمت پونصد هزارتومن کتاب تست گرفتم که شانس فوق العاده همه تخصصی ها آبی قلم چیه . البته من با ریاضی و فیزیک پایش مشکلی ندارم و به نظرم خوبن . ولی اصلا از زیست شناسی و شیمی راضی نیستم . غلط های املایی و گزینه و پاسخ نامه افتضاح باعث شده اصلا نگاهشونم نکنم. خواستم اگه میتونین برای این دو درس کتاب خوب معرفی کنید و البته با وضع قیمت ها لطفا یک کتاب خیلی خوب باشه . اگه ممکنه واسه ریاضی و فیزیک هم بگید که چجوری میتونم توش پیشرفت کنم چون وضع وحشتناک بدی توشون دارم که نشعت گرفته از درک مفهوم هست . تو آزمون به زور سعی میکنم بعضی وقتها به ۲ از ۱۰ برسن هرکدوم .
      سلام و درود دوست من.
      من خودمم پایه ی یازدهم تجربی هستم و شاید بتونم بهتر کمکت کنم.
      واسه ی زیست، کتاب خیلی سبز (تست) رو بگیر که هم درسنامه ی قوی داره و هم تستهاش امسال به کمک ماز به روز و توپ شده!
      واسه ی شیمی، تک جلدی مبتکران نوشته ی مهندس بهمن بازرگانی(حتما باید نویسنده اش ایشون باشه) رو بگیر.

در ضمن واسه ی ریاضی و فیزیک، تنها راهش حل تست زیاده.

موفق باشی!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،
      برای زیست کتاب نشر دریافت رو که عمارلو نوشته بگیر،از بقیه کتاب های بازار بهتر هست...برای شیمی کتاب آقای بازرگان کتاب خوبی هست
      در مورد ریاضی وفیزیک،ضعف 99 درصد بچه ها این هست که بدون اینکه درک درستی از مفاهیم داشته باشن یا اصلا درس رو یاد بگیرن میرن سراغ تست.اول باید درس رو خوب یاد بگیری،در مورد فیزیک اول خوب کتاب درسی رو بخون و بعد درسنامه کتاب تست و مثال هایی که در درسنامه هست رو خوب بررسی کن و کامل یاد بگیر...بعد برو سراغ تست.در مورد ریاضی هم هینطور اول خوب درسنامه رو بخون و کامل یاد بگیر و بعد برو سراغ تست...حواست به پیش نیاز ها هم باشه.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیست خیلی سبز بگیر شیمی یا خیلی سبز یا مبتکران بازگان اگه وقت کم داری تک جلدیشو بخر واسه ریاضی فیزیک هم آبی هارو بزن اگه مشکل مفهومی و درک داری برا فیزیک به نظرم میکرو تو اون زمینه خوبه واسه ریاضی هم فعلا یه مهروماه یا میکرو مختص فقط یازدهمو بگیر سال بعد یدونه جامع خیلی سبز میخری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن