خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام من نظام قدیم و برای نظام قدیم واقعا کتابای سه سطحی کتابای قوی و تراز اوری هستند
      و اما نظام جدید من زیاد سرشته ندارم ولی پارسال همسایه بقلیمون که نظام جدید بود رتبه 1300 اورد میگفت فقط کتابای کانون و کار کرده
      به نظر من کتابای کانون خوبن ولی کافی نیستن نمیشه گفت کتابای کانون خیلی بدن چون بیشتر تستای کنکورو تحلیل کرده
      کلا من خودم کتابای گاج و خیلی بیشتر ترجیح میدم گاج واقعا عالیه برای نظام قدیم خط ویژه ترکوند یا ایکیو یا سیرتاپیاز قبل از اینا گاج نقره ای که برای فیزیک اومد
      واقعا گاج ترکونده
      الانم شنیدم میکرو طلایی گاج برای نظام جدید عالیه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      اصلا منطق سه سطحی اینه که بری از روش سوال جوندار کار کنی که تسلطت بره بالا. به هیچ عنوان برای تمرین آزمون دادن طراحی نشدن!
      اگه میخوای آزمون کار کنی قلمچی و گاج و ماز کار کن
      داداش مرسی
      خیلی راهنمایی هات خوبن

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اصلا منطق سه سطحی اینه که بری از روش سوال جوندار کار کنی که تسلطت بره بالا. به هیچ عنوان برای تمرین آزمون دادن طراحی نشدن!
      اگه میخوای آزمون کار کنی قلمچی و گاج و ماز کار کن
      می خوام برای بعد از عید و تابستان سال آینده
      برای پایه بیام سوالات نشاندار کتابایی که الان دارم میزنم رو کار کنم به علاوه سوالای آزمونهای گاج و قلم
      اما از طرفی هم میشه همون موج آزمون و فاگو کار کرد
      نظرت چیه ؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      ببخشید دوباره نقل میگیرم
      من فقط یکبار سال 95 کنکور دادم و یه بار الکی هم رفتم سر جلسه 96
      دیگه کلا کنکور ندادم(منظورم اینه که تازه نفسم و خودمو اصلا درگیر نکردم و خب من اینجا دیدم اکثرا روحیه جالبی ندارن و خیلی نا امیدن ولی من توی این وضعیت نیستم )
      الان میخوام 1400 کنکور بدم طبیعتا نیاز به آموزش دارم برای یازدهم و دهم برای بعضی درسا آموزش شگفت انگیز و برای بقیه سیرتاپیاز دارم که دارم باهاشون جلو میام
      برای آرایه زبان فارسی املا و لغت و تاریخ ادبیات هفت خوان خیلی سبز
      برای شیمی بهمن بازرگانی
      زیست دهم : خیلی سبز و میکرو زارع و یازدهم :میکرو زارع
      ریاضی : به غیر از آموزشش که سیرتاپیاز برای یازدهم و الگو سه بعدی برای دهم دارم برای تست : تخته سیاه جامع و الگو (آبی رنگ) برای دهم دارم
      فیزیک : گاج پایه
      زبان : جامع مهروماه (با کتاب شهاب اناری نمیتونم ارتباط بگیرم)
      عربی : جامع مهروماه )البته برای آموزش سیر تا پیاز دارم
      دینی : پایه به پایه خیلی سبز
      ادبیات :سیر تا پیاز و اون هفت خوان ها که بالا گفتم
      منابع ام چطورن ؟هر جا نیاز به اصلاح داره بهم بگین لطفا
      بعد یه سوال برام پیش اومده اینه که میتونم به جای کتابای جمع بندی از سوالهای نشاندار خودم استفاده کنم و دیگه کتاب جمع بندی نگیرم (چون واقعا فکر میکنم نیاز نیست ) و همین طور کتابای آزمون اونا هم فکر میکنم نیازی به خریدشون نیست چون توی همین سایت کلی آزمون قلم چی و گاج و مدارس برتر هست ، دارم درست میگم یا اشتباه میکنم ؟البته تعریف موج آزمون شیمی رو خیلی شنیدم
      همین طور کتاب آزمون زیست فاگو
      چون نیاز به آموزش داری حتما حتما حتما کتاب های آموزشیت (سیر تا پیاز و الگو سه بعدی و آموزش شگفت انگیز) اول بزن بعد برو سراغ کتاب تست ها

از هفت خان ها آرایه و دستور رو امسال تموم کن سال بعد هفت خوان قرابت بخر با املا لغت تموم کن بعد اگه دیدی بیشتر از 5 ماه وقت داری الگو قرابت بخر تست های نون شبش رو کار کن. (دقت کن حتما به همین ترتیبی که گفتم چون الگو پاسخنامش خوب نیست اگه قرابتت صفر باشه نمیتونی استفاده کنی)
      شیمیت عالیه
      زیستت هم خوبه فقط اگه دیدی تست کم اوردی از آزمون های ماز تست کار کن
      ریاضیت خوبه فقط خواستی تست بزنی اول تخته سیاه بزن بعد برو سراغ الگو دهم چون اون تست هاش سخت تره
      فیزیکت خوبه فقط اگه تست کم آوردی سه سطحی فیزیک کار کن با سوالای قلمچی و گاج. هر چند وقت یک بار هم گزینه دو کار کن شاید سوال خوب پیدا کردی
      زبان خوبه فقط اگه تست کم اوردی خیلی سبز جامع کیاسالار (دو جلدی) بخر کار کن
      عربیت عالیه فقط حواست باشه اگه احساس میکنی یه جایی خوب یاد نگرفتی اول سیر تا پیاز کار کن بعد برو سراغ مهر و ماه چون مهر و ماه پاسخنامش خوب نیست
      یه کتاب برای درک مطلب عربی هم بخر در کنار مبحثی فارسی روزانه کار کن. پیشنهاد من درک مطلب عربی عمار هستش با درک مطلب عربی مینی میکرو طلایی گاج
      دینیت خوبه فقط اگه تست کم آوردی بین سفیر خرد دو جلدی (برای حفظ متن کتاب و تست های خط به خط) و میکرو جامع افشین افشار (برای تست های مفهومی و ترکیبی) یکی بخر کار کن. قلمچی هم امسال یهو سطح سوالای دینیش رو کشیده بالا پس یه نگاهی به اونا هم بنداز
      سیر تا پیاز داری خوبه

در مورد اون قسمت اخر هم بستگی داره چه سوالای رو نشون دار کنی. معمولا بهترین سوالا سوالایی هستن که یکی از شرایط زیر رو داشته باشند:
      1-ترکیبی ترین سوالای فصل به طوری که با زدن اونا کل فصل برات مرور میشه
      2-سوالی از یک تیپ خاص به طوری که با حل کردنش یادت میاد که سوالای اون تیپ رو چجوری حل کنی
      3-سوالایی با نکته های خفن که ممکنه تو کنکور طرح بشه
      4-سوالای حفظی از یک قسمت از کتاب که همیشه سر جلسه یادت میره

اگه اینارو نشاندار کنی دیگه نیاز نیست سر هر آزمون کل کتاب هاتو دوباره بزنی تا مرور کنی. همینارو بزنی کافیه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      می خوام برای بعد از عید و تابستان سال آینده
      برای پایه بیام سوالات نشاندار کتابایی که الان دارم میزنم رو کار کنم به علاوه سوالای آزمونهای گاج و قلم
      اما از طرفی هم میشه همون موج آزمون و فاگو کار کرد
      نظرت چیه ؟
      موج آزمون فیزیک پایه بخر داشته باش که هر موقع احساس کردی سرعتت پایینه با اون کار کنی (خیلی عالیه کتابش)
      ولی موج آزمون شیمی و آزمون فاگو نیاز نیست بذار برای سال بعد
      چون تا سال بعد حفظیات شیمی و کل زیست عوض میشن بعد مجبور میشی دوباره کتاب آزمون بخری

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چون نیاز به آموزش داری حتما حتما حتما کتاب های آموزشیت (سیر تا پیاز و الگو سه بعدی و آموزش شگفت انگیز) اول بزن بعد برو سراغ کتاب تست ها

از هفت خان ها آرایه و دستور رو امسال تموم کن سال بعد هفت خوان قرابت بخر با املا لغت تموم کن بعد اگه دیدی بیشتر از 5 ماه وقت داری الگو قرابت بخر تست های نون شبش رو کار کن. (دقت کن حتما به همین ترتیبی که گفتم چون الگو پاسخنامش خوب نیست اگه قرابتت صفر باشه نمیتونی استفاده کنی)
      شیمیت عالیه
      زیستت هم خوبه فقط اگه دیدی تست کم اوردی از آزمون های ماز تست کار کن
      ریاضیت خوبه فقط خواستی تست بزنی اول تخته سیاه بزن بعد برو سراغ الگو دهم چون اون تست هاش سخت تره
      فیزیکت خوبه فقط اگه تست کم آوردی سه سطحی فیزیک کار کن با سوالای قلمچی و گاج. هر چند وقت یک بار هم گزینه دو کار کن شاید سوال خوب پیدا کردی
      زبان خوبه فقط اگه تست کم اوردی خیلی سبز جامع کیاسالار (دو جلدی) بخر کار کن
      عربیت عالیه فقط حواست باشه اگه احساس میکنی یه جایی خوب یاد نگرفتی اول سیر تا پیاز کار کن بعد برو سراغ مهر و ماه چون مهر و ماه پاسخنامش خوب نیست
      یه کتاب برای درک مطلب عربی هم بخر در کنار مبحثی فارسی روزانه کار کن. پیشنهاد من درک مطلب عربی عمار هستش با درک مطلب عربی مینی میکرو طلایی گاج
      دینیت خوبه فقط اگه تست کم آوردی بین سفیر خرد دو جلدی (برای حفظ متن کتاب و تست های خط به خط) و میکرو جامع افشین افشار (برای تست های مفهومی و ترکیبی) یکی بخر کار کن. قلمچی هم امسال یهو سطح سوالای دینیش رو کشیده بالا پس یه نگاهی به اونا هم بنداز
      سیر تا پیاز داری خوبه

در مورد اون قسمت اخر هم بستگی داره چه سوالای رو نشون دار کنی. معمولا بهترین سوالا سوالایی هستن که یکی از شرایط زیر رو داشته باشند:
      1-ترکیبی ترین سوالای فصل به طوری که با زدن اونا کل فصل برات مرور میشه
      2-سوالی از یک تیپ خاص به طوری که با حل کردنش یادت میاد که سوالای اون تیپ رو چجوری حل کنی
      3-سوالایی با نکته های خفن که ممکنه تو کنکور طرح بشه
      4-سوالای حفظی از یک قسمت از کتاب که همیشه سر جلسه یادت میره

اگه اینارو نشاندار کنی دیگه نیاز نیست سر هر آزمون کل کتاب هاتو دوباره بزنی تا مرور کنی. همینارو بزنی کافیه
      آقا سینا ازتون خیلی خیلی ممنونم بابت تایمی که گذاشتید و راهنمایی هایی که کردید
      بله برای همه درس ها ابتدا سرتاپیازها رو کار میکنم بعد میرم سراغ کتابای تست
      مجددا تشکر میکنم

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موج آزمون فیزیک پایه بخر داشته باش که هر موقع احساس کردی سرعتت پایینه با اون کار کنی (خیلی عالیه کتابش)
      ولی موج آزمون شیمی و آزمون فاگو نیاز نیست بذار برای سال بعد
      چون تا سال بعد حفظیات شیمی و کل زیست عوض میشن بعد مجبور میشی دوباره کتاب آزمون بخری
      نظام قدیم موج آزمون فیزیک خیلیییی سخت بود
      اصلا توصیه نمیکردن
      الان خوب شده کتابش ؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا توصیه نمیکردن
      الان خوب شده کتابش ؟
      من والا ندیدم ولی اینجوری که همکلاسیم میگفت نظام جدیدش هم همینجوری سخته ولی چون نظام عوض شده کتاب هارو ساده تر کردن
      اگه نمیدونی میتونی حل کنی یا نه پی دی افش رو یه جا پیدا کن (سایت الگو خودش سه تا آزمون نمونه داره میتونی از اونجا هم بگیری)

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اصلا توصیه نمیکردن
      الان خوب شده کتابش ؟
      هنوز سخت هست.ولی از اون سختایی نیست که نشه حل کرد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کل قلمچی اگه خوب کتاباش رو بگم

سه سطحی
      زرد عمومی
      غربی غمار
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید دوباره نقل میگیرم
      من فقط یکبار سال 95 کنکور دادم و یه بار الکی هم رفتم سر جلسه 96
      دیگه کلا کنکور ندادم(منظورم اینه که تازه نفسم و خودمو اصلا درگیر نکردم و خب من اینجا دیدم اکثرا روحیه جالبی ندارن و خیلی نا امیدن ولی من توی این وضعیت نیستم )
      الان میخوام 1400 کنکور بدم طبیعتا نیاز به آموزش دارم برای یازدهم و دهم برای بعضی درسا آموزش شگفت انگیز و برای بقیه سیرتاپیاز دارم که دارم باهاشون جلو میام
      برای آرایه زبان فارسی املا و لغت و تاریخ ادبیات هفت خوان خیلی سبز
      برای شیمی بهمن بازرگانی
      زیست دهم : خیلی سبز و میکرو زارع و یازدهم :میکرو زارع
      ریاضی : به غیر از آموزشش که سیرتاپیاز برای یازدهم و الگو سه بعدی برای دهم دارم برای تست : تخته سیاه جامع و الگو (آبی رنگ) برای دهم دارم
      فیزیک : گاج پایه
      زبان : جامع مهروماه (با کتاب شهاب اناری نمیتونم ارتباط بگیرم)
      عربی : جامع مهروماه )البته برای آموزش سیر تا پیاز دارم
      دینی : پایه به پایه خیلی سبز
      ادبیات :سیر تا پیاز و اون هفت خوان ها که بالا گفتم
      منابع ام چطورن ؟هر جا نیاز به اصلاح داره بهم بگین لطفا
      بعد یه سوال برام پیش اومده اینه که میتونم به جای کتابای جمع بندی از سوالهای نشاندار خودم استفاده کنم و دیگه کتاب جمع بندی نگیرم (چون واقعا فکر میکنم نیاز نیست ) و همین طور کتابای آزمون اونا هم فکر میکنم نیازی به خریدشون نیست چون توی همین سایت کلی آزمون قلم چی و گاج و مدارس برتر هست ، دارم درست میگم یا اشتباه میکنم ؟البته تعریف موج آزمون شیمی رو خیلی شنیدم
      همین طور کتاب آزمون زیست فاگو
      سلام دوباره

منابع تون خوب هست. فیزیک همون گاج رو برای پیش هم تهیه کنید. شیمی هم عالی. زبان به شخصه شهاب اناری اگر نه حتما گاج. دینی رو هم گاج رو ترجیح می دم ولی خیلی فرقی با منبع الان تون نداره پس بیخودی هزینه نکنید. باز ادبیات هم خیلی عالی فقط این کتاب ها کمی وقت گیر هستند سعی کنید تندخوانی کنید. یه مقاله در مورد تند خوانی براتون تو همین سایت می ذارم و اگر امکان آپلود ویدیو هم داره بگید که تصویری بذارم.

نه کتاب جمع بندی لازم ندارید. همون تست های نکته دار کافیه. کتابای قلمچی رو هم تهیه نفرمایید. آزمون های سال های قبل منابع رایگان و بهتری هستند.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام دوباره

منابع تون خوب هست. فیزیک همون گاج رو برای پیش هم تهیه کنید. شیمی هم عالی. زبان به شخصه شهاب اناری اگر نه حتما گاج. دینی رو هم گاج رو ترجیح می دم ولی خیلی فرقی با منبع الان تون نداره پس بیخودی هزینه نکنید. باز ادبیات هم خیلی عالی فقط این کتاب ها کمی وقت گیر هستند سعی کنید تندخوانی کنید. یه مقاله در مورد تند خوانی براتون تو همین سایت می ذارم و اگر امکان آپلود ویدیو هم داره بگید که تصویری بذارم.

نه کتاب جمع بندی لازم ندارید. همون تست های نکته دار کافیه. کتابای قلمچی رو هم تهیه نفرمایید. آزمون های سال های قبل منابع رایگان و بهتری هستند.

موفق باشید.
      سلام
      اره اون تند خوانی رو که گفتید عالی میشه اگه بذارید
      تصویریش بهتره

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام جدید ،زیست شناسیش خوبه
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Unknown_ نمایش پست ها
      نظام جدید ،زیست شناسیش خوبه
      سه سطحی یا آبی؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شنیدم کتابای برگزیده هم کتابای خیلی خوبی هستن
      The moon is always alone...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن