خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فکر نکنم معلمای رسمی هم دومیلیون و 800بدن که حالا میخوان به دانشجو معلما این حقوق رو بدن
      در حد حرفه و فقط واسه جذب دانشجو

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

البته از سال ۹۹ به بعد ۴ سال دانشجویی جزو سابقه خدمت حساب نمیشه و از مصوبات جدیده
      درود، وقت بخیر
      اینو یکی از بچه های فرهنگیان به من گفت دوست گرامی، هنوز چیزی به اسم مصوبه در این مورد نداریم
      اینکه 4 سال دانشجویی جزو سابقه خدمت محاسبه نمیشه هنوز قطعی نشده و تقریبا بعید هم میدونم قطعی بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

کاش از یه نفر که واقعا تو رشته س میپرسیدی
      بر اساس اطلاعاتی که مسئولین میدن نوشتی
      از بدو ورود اینقدر حقوق نمیدن و کسری ۴۵ درصد داره برای خوابگاهیا و ۲۵ درصد برای ترددی ها
      در ضمن هنوز سال ۹۹ نشده
      الان حکم ۱۵۰۰۰۰۰ هست و بچه ها تقریبا ۷۰۰ میگیرن دقیقا به اندازه همون اینترنی پزشک
      عدم دغدغه بابت بیکاری هم یه شوخیه بزرگه چون تو تعهدت نوشته هر وقت که بخوایم میتونیم اخراجت کنیم و اگه امضا نکنی استخدام نمیشی پس عملا چیز جالبی نیست و تو تعهدت هرجا که بگن باید بری برای تدریس از یه روستای دور افتاده مرزی تا یه روستایی که کلا هیچ امکاناتی نداره حتی آنتن تلفن
      معافیت سربازی هم تا به حالهرسال قانونش عوض میشه و چند سری سرباز داشتیم پس معلوم نیست تا فارغ التحصیلی چه اتفاقی میفته و چ قانونی میاد
      طول تحصیل ۴ سال و نسبتا راحت؟؟؟؟ شوخی میکنی دیگه همه دانشگاه ها برای کارشناسی ۱۳۰ تا ۱۴۰ واحد دارن ما ۱۸۶ واحد داریم یعنی هر ترم بالای ۲۰ واحد حتما باید بگیریم تا بتونیم ۹ ترمه تموم کنیم و در ضمن بگم که بعد ۸ ترم حقوق قطع میشه و دردسر های خاص خودشو داره
      هر دانشجوی پزشکی هم که بیاد درسا رو مقایسه کنه قطعا پی میبره که مهندسی هیچی کمتر از پزشکی نداره تو سختی تازه معلمی هم بهش اضافه بشه دیگه هیچی
      در مورد بیمه بگم که اصلا بیمه شون به درد نمیخوره
      دفترچه که اصلا هیچ جا به درد نمیخوره و صندوق بازنشستگی هم چون در شرف ورشکستگیه حقوق ماه اول دانشجوها و شاغل ها رو میبره به طور کامل در نهایت هم حقوق بازنشستگی واقعا ناچیزه
      دوست گرامی من فکت هایی که در رابطه با یک دانشجوی پزشکی و فرهنگی در حال حاضر مشخص هستش رو سعی کردم صرفا یه مقایسه ساده ی دو دو تا چهارتایی بکنم
      طبیعی هستش که از حداقل 2.8 میلیون تومان یه سری موارد مثل بیمه و ... کسر خواهد شد و در نهایت خالص پرداختی میشه یه چیزی حدود 2 میلیون
      همه دانشجوها خوابگاهی و ترددی نیستن بنابراین این موضوع برای همه موضوعیت نداره
      ضمنا مباحث و مواردی که من مطرح کردم برای کنکور 99 و ورودی های مهرماه 99 دانشگاه فرهنگیان هستش
      عزیز شما از بدو ورودت به دانشگاه فرهنگیان همین که پات رو میزاری داخل دانشگاه خیالت 100درصد راحته که به صورت رسمی کارمند وزارت آموزش و پرورش خواهی شد و طبیعتا از این بابت هیچ دغدغه ای بابت امنیت و آینده شغلی نخواهی داشت
      در مورد مسئله معافیت سربازی هم تکلیف از قبل مشخصه، دانشجوی فرهنگی سربازی نداره مگر اینکه خودش به دلخواه بخواد بره که اون بحث دیگه ای هستش!
      در مورد ضریب سختی دروس هم من رشته های مهندسی رو مقایسه نکردم!، عرض کردم شما مباحث یک دانشجوی پزشکی رو با مباحثی که یک دانشجوی فرهنگی مثلا در رشته دبیری زیست شناسی میخونه مقایسه کنید متوجه خواهید شد که دروس و مباحث دانشجوی پزشکی پرحجم تر و سنگین تر و سخت تر هستند، لزوما تعداد واحد مشخص کننده سختی یا سادگی مباحث نیست

به صورت کلی برای کسی که میخواد زودتر بره سر خونه زندگیش و تا 30 35 سالگیش علاف پزشکی و تخصصش نباشه و زیادی خودش رو به آب و آتش نزنه و سختی نکشه و به یه حقوق متوسط رو به بالا قانع هستش، به نظر من دانشگاه فرهنگیان با این شرایطش گزینه مناسب و آیده آلی هستش، البته که هر رشته مزایا و معایب خاص خودش رو هم داره و این اصلا به معنی بد بودن رشته پزشکی نبوده و نیست و نخواهد بود، تصمیم با خود فرد هستش که چه برنامه ای برای زندگی و آینده ش داره

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود، وقت بخیر
      اینو یکی از بچه های فرهنگیان به من گفت دوست گرامی، هنوز چیزی به اسم مصوبه در این مورد نداریم
      اینکه 4 سال دانشجویی جزو سابقه خدمت محاسبه نمیشه هنوز قطعی نشده و تقریبا بعید هم میدونم قطعی بشه

دوست گرامی من فکت هایی که در رابطه با یک دانشجوی پزشکی و فرهنگی در حال حاضر مشخص هستش رو سعی کردم صرفا یه مقایسه ساده ی دو دو تا چهارتایی بکنم
      طبیعی هستش که از حداقل 2.8 میلیون تومان یه سری موارد مثل بیمه و ... کسر خواهد شد و در نهایت خالص پرداختی میشه یه چیزی حدود 2 میلیون
      همه دانشجوها خوابگاهی و ترددی نیستن بنابراین این موضوع برای همه موضوعیت نداره
      ضمنا مباحث و مواردی که من مطرح کردم برای کنکور 99 و ورودی های مهرماه 99 دانشگاه فرهنگیان هستش
      عزیز شما از بدو ورودت به دانشگاه فرهنگیان همین که پات رو میزاری داخل دانشگاه خیالت 100درصد راحته که به صورت رسمی کارمند وزارت آموزش و پرورش خواهی شد و طبیعتا از این بابت هیچ دغدغه ای بابت امنیت و آینده شغلی نخواهی داشت
      در مورد مسئله معافیت سربازی هم تکلیف از قبل مشخصه، دانشجوی فرهنگی سربازی نداره مگر اینکه خودش به دلخواه بخواد بره که اون بحث دیگه ای هستش!
      در مورد ضریب سختی دروس هم من رشته های مهندسی رو مقایسه نکردم!، عرض کردم شما مباحث یک دانشجوی پزشکی رو با مباحثی که یک دانشجوی فرهنگی مثلا در رشته دبیری زیست شناسی میخونه مقایسه کنید متوجه خواهید شد که دروس و مباحث دانشجوی پزشکی پرحجم تر و سنگین تر و سخت تر هستند، لزوما تعداد واحد مشخص کننده سختی یا سادگی مباحث نیست

به صورت کلی برای کسی که میخواد زودتر بره سر خونه زندگیش و تا 30 35 سالگیش علاف پزشکی و تخصصش نباشه و زیادی خودش رو به آب و آتش نزنه و سختی نکشه و به یه حقوق متوسط رو به بالا قانع هستش، به نظر من دانشگاه فرهنگیان با این شرایطش گزینه مناسب و آیده آلی هستش، البته که هر رشته مزایا و معایب خاص خودش رو هم داره و این اصلا به معنی بد بودن رشته پزشکی نبوده و نیست و نخواهد بود، تصمیم با خود فرد هستش که چه برنامه ای برای زندگی و آینده ش داره
      والا نمیدونم چی بگم
      یه مصوبه داشتیم برای ورودی های ۹۴ که برن سربازی برای آموزشی که البته تا الان اجرا نشده و ممکنه در آینده اجرا بشه
      دانشجو فرهنگیانم یا ترددی یه خوابگاهی غیر این دوتا من که ندیدم
      در ضمن همه فرهنگیان آموزش نیست من الان مهندسی کامپیوترم
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط enok نمایش پست ها
      حتی اگ حقوق معلما10میلیون شه بازم ازین شغل خوشم نمیاد دبیری اصلا شغل جذابی نیست
      چرا

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arminesfahaniha نمایش پست ها
      چرا
      حوصله سروکله زدن با بچه ها رو نداره
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موج مهاجرت به انسانی که از پارسال شروع شده امسال هم بیشتر میشه به پزشکی هم همچنان موج از اونایی که دانشگاه رفتن ادامه داره فقط بالای یک میلیون دانشگاه رفته بیکار داریم با این صنعت فشل و نابود شده
      ویرایش توسط mohammad1397 : 11 بهمن 1398 در ساعت 20:21

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم دانشجوی زیست شناسی فرهنگیانم
      اول در مورد حقوقی که داده میشه از تمامی دانشجویان مبلغی کسر میشه و از ترددی ها 25درصد و از خوابگاهی ها 45درصد کسر میشه. پس حتی با 2.8میلیون شدن حقوق ها،دریافتی دانشجو حدود 1400000 خواهد بود
      با این افزایش حقوق ها احتمالا حکم دوستانی که ورودی 95 اند و از سال آینده شروع به تحصیل میکنند ،حدود 3.5 میلیون خواهد بود
      حقوق این دانشگاه یکی از مهم ترین مزیت هاش هست و مزیت دیگه نرفتن سربازی هست.فقط و فقط 3 ماه آموزشی رو قزاره معلما برن
      استخدام رسمی در این دوره زمونه که اگه مشکلی پیش نیاد و از طرف گزینش گیر خاصی ندن بیکار نخواهید بود
      ولی از معایب
      اول اینکه محیط مذهبی طوری رو داره این دانشگاه و برای خانم ها محدودیت های خاصی برای پوشش وجود داره.و معمولا چاپلوس ها و ریاکار ها در همچین محیطی پیشتازند
      دوم اینکه ازتون تعهد میگیرن دو برابر مدت تحصیل باید در یک منطقه خاص، خدمت باید بکنید.این تعهد رو همون اول ازتون میگیرن.که اگه زیر تعهدتون بزنید و انصراف بدید ، بایس یه جریمه سنگین حدود 70 میلیون رو بپردازید.پس عملا وقتی انتخابش کنید دیگه راه برگشتی نیستو واز اون منطقه هم نمیتونید تا حدود 8 سال انتقالی بگیرید
      سوم امکانات دانشگاه خیلی خیلی پایین هست.به طوری که از وای فای خبری نیس.تو یه فضا که واسه 4 نفره ،10 نفر ساکنند.حتی اتاق های 20نفره هم شنیده شده.غذای سلف کیفیت خیلی پایینی رو داره
      در کل اینو بگم اصلا این فرهنگیان قابل مقایسه با سه رشته تاپ نیست

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مام فامیلمون بیشتر معلمه.یه بدیش اینه که با هر حقوقی بازنشست بشی دیگه تغییر زیادی نمیکنه و تقریبا تا اخر عمر ثابت میمونه.
      یه پسر عمم میگفت یه چک یواش زدم به دانش اموزم باباش اومده شکایت به مدیر که هیهات معلم چک زده موهای بچم ریخته به هم
      ویرایش توسط tiny-ghost : 11 بهمن 1398 در ساعت 21:05

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      موج مهاجرت به انسانی که از پارسال شروع شده امسال هم بیشتر میشه به پزشکی هم همچنان موج از اونایی که دانشگاه رفتن ادامه داره فقط بالای یک میلیون دانشگاه رفته بیکار داریم با این صنعت فشل و نابود شده

دقیقا
      مشکل پزشکی اینه که دیربازده هستش، 7 سال عمومی،2 سال طرح، حداقل 3 سال تخصص، باز 2 سال طرح! حالا فکر کن طرف سنش 26 27 سالش باشه، تا فارغ بشه سنش میشه حداقل 40 سالش! تازه باید بیافته دنبال زندگیش و ...
      ولی خوبیه فرهنگیان اینه که حداکثر 4 ساله و خدمت مسخره سربازی هم نداره و حقوق و شغلش هم تضمین شده هستش اونم با این وضعیت خاک بر سری مملکت که دولت بزور و به سختی شلوار اقتصادش رو بالا میکشه!
      ولی خوبی پزشکی هم اینه که بعدش که سن وسالت بالا رفت حقوق خوب و بالایی به نسبت خواهی داشت
      کلا بستگی داره طرف هدف و برنامه زندگیش چی باشه بنابراین نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید که برن پزشکی یا برن فرهنگیان

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دقیقا
      مشکل پزشکی اینه که دیربازده هستش، 7 سال عمومی،2 سال طرح، حداقل 3 سال تخصص، باز 2 سال طرح! حالا فکر کن طرف سنش 26 27 سالش باشه، تا فارغ بشه سنش میشه حداقل 40 سالش! تازه باید بیافته دنبال زندگیش و ...
      ولی خوبیه فرهنگیان اینه که حداکثر 4 ساله و خدمت مسخره سربازی هم نداره و حقوق و شغلش هم تضمین شده هستش اونم با این وضعیت خاک بر سری مملکت که دولت بزور و به سختی شلوار اقتصادش رو بالا میکشه!
      ولی خوبی پزشکی هم اینه که بعدش که سن وسالت بالا رفت حقوق خوب و بالایی به نسبت خواهی داشت
      کلا بستگی داره طرف هدف و برنامه زندگیش چی باشه بنابراین نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید که برن پزشکی یا برن فرهنگیان
      سن بالا باشه و پول دار باشی به چه دردی میخوره دیگه انگیزه و شور و اشتیاق جوونی رو نداری میلیارد میلیارد پول بزارن جلوت هم دیگه فایده نداره کیفشو بچه های آدم میبرن نه خود طرف
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا قراره الان این همه قراره درس بخونیم بخاطر ماهی 3 میلیون؟ :///
      تازه اونم پیدا بشه یا نشه

بریم دم مغازه شاگردی کنیم که بهتره حداقل افسردگی نمیگیریم

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سن بالا باشه و پول دار باشی به چه دردی میخوره دیگه انگیزه و شور و اشتیاق جوونی رو نداری میلیارد میلیارد پول بزارن جلوت هم دیگه فایده نداره کیفشو بچه های آدم میبرن نه خود طرف
      با شما موافقم گرامی
      میگم که بستگی داره طرف چه برنامه و هدفی داشته باشه و اینکه چه طرز فکری داشته باشه، این خیلی مهمه
      خیلی فرق هستش بین اونی که تو 24 سالگی استارت زندگیش رو میزنه با اونی که تو 39 40 سالگی تازه به فکر تشیکل خانواده و بچه و ... افتاده!

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      واقعا قراره الان این همه قراره درس بخونیم بخاطر ماهی 3 میلیون؟ :///
      تازه اونم پیدا بشه یا نشه

بریم دم مغازه شاگردی کنیم که بهتره حداقل افسردگی نمیگیریم
      حالا نکته جالبناک داستان اینه که الان سبد معیشت و حداقل حقوق برای زندگی باید 9.000.000 تومان باشه!
      حالا شما بیابید پرتقال فروش پدر سوخته را!

خبرگزاری کار ایران (ایلنا) : سبد معیشت خانوار ۹ میلیون تومان است

14. Top | #44
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا نکته جالبناک داستان اینه که الان سبد معیشت و حداقل حقوق برای زندگی باید 9.000.000 تومان باشه!
      حالا شما بیابید پرتقال فروش پدر سوخته را!

خبرگزاری کار ایران (ایلنا) : سبد معیشت خانوار ۹ میلیون تومان است
      9 میلیونننننن /:
      ماهی 3 میلیون فعلا درحد عالی حساب میشه نه نرمال زندگی
      ببین به چه وضعی افتادیم
      قیمت دلار و یورو رفت بالا گفتن حبابه میترکه میشه 3-4 تومن نترکید تا حالا /:
      واکنش اکسایش قرار بود رو حباب انجام شه تاحالا انجام شده بود ترکیدن حالا بماند

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن