خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تمام این حرفا رو خودم توی این سالا با تمام وجودم احساس کردم چه افرادی که حس میکردم دوستمن ولی بدترین ضربه ها وتحقیرها رو ازهمونا خوردم واقعا دنیا جای قشنگی نیست باید همیشه محتاطانه رفتار کنیم.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      احمد رضا داش کتاب بنویس با این پتانسیل تایپینگ
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      تمام این حرفا رو خودم توی این سالا با تمام وجودم احساس کردم چه افرادی که حس میکردم دوستمن ولی بدترین ضربه ها وتحقیرها رو ازهمونا خوردم واقعا دنیا جای قشنگی نیست باید همیشه محتاطانه رفتار کنیم.
      همدانی یه حرفی میزنه خیلی قشنگه
      میگه: برای خفن شدن باید کار های خفن انجام بدی وقتی کار های خفن انجام دادی ادم خفن ها رو پیدا میکنی و باهاشون دوست میشی وقتی با آدم خفنها دوست بشی تو رو لیفت میکنن و میکشن بالا ولی وقتی کارای دوزاری انجام بدی آدم دوزاری میشی و آدمهای دوزاری هم پیدات میکنن ودوستت میشن و آویزونت میشن و میکشونن پایین دنیا اینجوری چه بخوای چه نخوای
      این حرفش رو خیلی دوست دارم و خودم هم حسش کردم در نظر بگیر با رزومه ضعیف و بازیگوشی و .. بری پیش رتبه 1 شاید اولش باهات خوب رفتار کنه و خوش و بش کنین ولی مطمئن باش بعد مدتی جواب تلفنت رو هم نمیده و حتی سفت و سخت به روت میگه دیگه نمی خواد باهات باشه چون میدونه اویزونش میشی
      تو این چند سالی که من اطرافیانم رو دیدم موفق ترین ها کسایی بودن که یچوقت در روابط از سلام و علیک و احترام فراتر نرفتن و سرشون همیشه تو کار خودشون بود و انصافا هم بهترین ها نصیبشون شده
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی تاپیک زیاد بود ولی همون عنوانش کافیه که خیلی ها از این راه خدافظی کنن و درک اون عنوان کار هرکسی نیست ولی کسی که بفهمه خیلی خیلی زود داره بزرگ میشه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP
      عشق اگر عشق است ، آسان ندارد...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن