خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 116
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      دینی مدلش چطور شده ؟یعنی دیگه نیاز به حفظ ایه نداره؟راستی نظام قدیمی یا جدید؟

نظام جدیدم
      نه ببین اتفاقا برای جدیدا رفته به سمت مفاهیم عمیق تر از ایات...ینی ترکیب با شعرهایی ک تو کتاب اومده و متنهای درس و اینا
      مدلش با قلمچی هایی ک پارسال میدادیم فرق داشت کنکور!البته امسال قلمچی هم مدل سوالاشو میل داده به سمت سبک سوالای 98 برای نظام جدیدا
      مقایسه کنی ازمونهای قلمچی رو بیشتر دستت میاد
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توقع اتفاقات خارق العاده نداشته باشید. بسیار شبیه کنکور ۹۸ خواهد بود بعلاوه یه اپسیلون سخت تر..

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من
      چون کنکور ریاضی 98 خیلی خیلی خیلی راحت بود
      زیاضی 99 به شدت وحشتناک میتونه باشه
      احتمال داره از 97 هم سخت تر شه
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      جسارت نباشه ریاضی ۹۶ خیلی آسون بود دکتر
      اینا که چرخشین من طبق کانون گفتم عشقم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظره منم بشينين سر درستون كار به اين كارا نداشته باشيد
      و من الله التوفيق
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

یه چیز بامزه بگم، باقالی قاتوق دلپذیر!

خب برسیم سراغ
      پیش بینی (و نه پیش گویی!) کنکور شدیدا سراسری 99 تجربی ـ داخل کشور ـ ویژه نظام جدید :

دروس عمومی :
      ــ زبان و ادبیات فارسی : سطح سوالات متوسط رو به بالا (درصد سختی 65 از 100) / تیپ سوالات روتین و تکراری و بعضا ابتکاری و جدید
      ــ زبان عربی : سطح سوالات متوسط (درصد سختی 55 از 100) / تیپ سوالات روتین و تکراری و احتمالا درک مطلب زمانبر
      ــ فرهنگ و معارف اسلامی : سطح سوالات نسبتا سخت (درصد سختی 75 از 100) / تیپ سوالات بعضا روتین و چالشی
      ــ زبان انگلیسی : سطح سوالات متوسط رو به بالا ( درصد سختی 60 از 100) / تیپ سوالات روتین و تکرای

دروس اختصاصی :
      ــ زمین شناسی : سطح سوالات گلابی! (درصد سختی 45 از 100) / تیپ سوالات روتین و تکراری و بدون ایده
      ــ ریاضیات : سطح سوالات قدری سبک تر از کنکور 98 (درصد سختی 70 از 100) / تیپ سوالات روتین و تکراری بعضا همراه با سوالات گلابی و ساده
      ــ زیست شناسی : سطح سوالات قدری سنگین تر از کنکور 98 (درصد سختی 90 از 100) / تیپ سوالات بعضا روتین و تکرای همراه با سوالات ابتکاری و جدید
      ــ فیزیک : سطح سوالات قدری سبک تر از کنکور 98 (درصد سختی 70 از 100) / تیپ سوالات بعضا روتین و تکرای و بعضا جدید همراه با ایده های نو و تعداد سوالات حفظی ـ مفهومی بیشتر در حد 5 6 تست
      ــ شیمی : سطح سوالات قدری سنگین تر از کنکور 98 (درصد سختی 85 از 100) / تیپ سوالات بعضا روتین و تکرای و بعضا تست های مفهومی سنگین و ایده دار خصوصا در بخش مسائل

نکته بهجت اثر 1 : به این نکته خیلی ظریف توجه داشته باشید که سال 99 آخرین سالی است که کنکور نظام قدیم برگزار میشه، داوطلبان نظام قدیم از سطح علمی نسبتا پایین تری به نسبت داوطبای تازه نفس نظام جدید برخوردار هستند، سازمان سنجش هم باید عدالت رو در زمینه طراحی سوالات و ایضا سطح ضریب سختی سوالات با توجه به مشکلات پیش اومده در کنکور 98 شدید شدیدا رعایت کنه تا شاهد هجمه و اتفاقات کنکور 98 نباشه، به نظر میرسه احتمالا امسال طراحان سازمان سنجش کنکور خیلی سختی با سوالات عجیب و غریبی طراحی نکنند و در نهایت شاهد یه کنکوری بین کنکور 97 و 98 باشیم تا پَر جماعت نظام قدیمی برای همیشه باز بشه دیگه

نکته بهجت اثر 2 : به نظر من به احتمال بسیار زیاد 100 درصد سوالات دو درس ریاضی و فیزیک و همچنین حداقل 50 درصد سوالات دو درس زیست و شیمی
      کنکور تجربی امسال برای نظام قدیم و نظام جدید یکسان خواهد بود و سوالات صرفا از کتب نظام جدید نخواهد بود! (به دلیل آنچه در کنکور 98 اتفاق افتاد!)

نکته بهجت اثر 3 : شدید درس بخوانید تا موفق شوید!

نکنه بهجت اثر 4 : ضمنا هر کسی هم فکر میکنه پیش بینی من اشتباهه یا بهش اعتقاد نداره زودتر جمع کنه از ایران بره، ضمنا زمینی هم بره، هوایی قبول نیست
      قضیه این نکته بهجت چیه؟😮😶
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظر من که اینجوری نمیمونه چون کنکور 98 واقعا غربالگری خوبی انجام نمیداد.
      یه کنکوری مثل کنکور 97 خیلی بهتره
      در مورد اینکه کدوم درسا سخت تر و آسون تر بشن نمیشه نظر قطعی داد ولی به احتمال خیلی زیاد دینی و زیست سخت تر میشن.شیمی هم همیشه سوالات خلاقیتی زیاد داشته بجز کنکور 98.
      فیزیک و ریاضی معمولا توی تاریخ کنکور توی همین سطح بودن و هستن
      ادبیات هم همیشه نسبتا سخت بوده. عربی همیشه نسبتا آسون بوده . زبان هم همیشه ثابته.
      البته این نکته رم باید در نظر گرفت که بچه ها واقعا قوی تر عمل میکنن . این کنکور 98 شاید توی سطح 96 و حتی شاید کمی سخت تر هم بود ولی بچه ها مقاومتشونو خیلی بردن بالا پس باید بیشتر تلاش کرد.

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

بهجت اثر : شادی بخش، نشاط انگیز، شادی برانگیز، خوش خوشکان کننده (!) ، خر کیف کننده (!) و ...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا کنه کنکور سخت باشه تا فرق کسایی که سطحی خوندن با کسایی که عمقی خوندن معلوم بشه نه اینکه مثل ۹۶ شماره گروه رو تو جدول تناوبی بپرسن! گرچه من نظام جدیدم کلن سطح نظام جدید خیلی پایین تر از نظام قدیمه یحتمل بازم ۹۹ نظام قدیم سخت تر از جدیده چون سنجش حق انتخاب داده و جای اعتراضی نیست

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب من رشتم ریاضیه سوالای کنکور 98رو که بررسی میکردم متوجه شدم اسون بودن کنکور 99 به احتمال زیاد سخت تر خواهد بود ولی نمیشه نظر قطعی و درس به درس داد

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا وقتی تراز مشترک هست عدالتی برای سطح سوالات دو نظام نخواهد بود
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم باتوجه به تجربه ای که از پارسال بدست آورد سازمان سنجش و وقت بیشتری که نسبت به طرح سوالا و توجه بیشتر به کتابا دارن سوالات مشترک بسیار بالا بره و یه مقدار کنکور سخت تر بشه مخصوصا جدید و اینکه سیستم نمره دهی رو تغییر بدن و یکسان سازی بیشتری صورت بگیره به نظرم مشترک ها خیلی زیاد شه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کنکور 95 = کنکور 99

بمونه این پست . 15 تیر ایمان میارید...

عزت زیاد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      کنکور 95 = کنکور 99

عزت زیاد
      سطح 95 چطوری بود؟ :)

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      کنکور 95 = کنکور 99

عزت زیاد
      به نظر میرسه سطح سختی کنکور 99، یه چیزی بین 97 و 98 خواهد بود
      + کلی سوالات مشترک بین قدیم و جدید

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن