خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      این قضیه مال 6 7 سال پیشه خودشم گفته تاوانشم دادم دیگه دروغ نگفتم (حالا اینکه گفته یا ن رو نمیدونم ...)
      ولی شما از کجا قضاوت میکنی ک بازم دروغ گفته؟
      اصلا ایشون تو این چندسال چه تو تلویزیون یا توی پیجش یه کلمه در مورد کنکور و تبلیغ خودش صحبت نکرده و درمورد مشاوره ...من ندیدم تا حالا بگه من مشاور فلانی بودم... تک و توک همایش میزاره واسه کنکوریا ولی اونم بیشتر انگیزشی و درمورد تحول فردیه(تو این چندسال البته قبلا آره بوده حالا خوب و بدشو نمیدونم)
      الانم داره فرانسه درس کوچینگ واین چیزارو میخونه.
      اره درسته همین حرفای خوب هم تبلیغه کارشه ولی همین ک به کلی از بچه ها حس خوب امید به زندگی میده عالیه واسه من
      من تعریفشو کردم چون جز حس خوب و دوستی ندیدم ازش و کلی کار خوب ...کلا خیلی رو رفتار و سبک زندگیم تاثیر گذاشته ک بیخیالش و تا حالا ندیدم یکی با مدرک بیاد بد بگه ازش (به غیر اون دوره ک رسوا شد و تاوانشم داد و فکر کنم درس عبرت شد واسش)
      بازم میگم هم کتابش هم برنامه هاشو ببینید کلی چیز یاد میگیرید.
      تو این پستم کسی تبلیغ کرد؟گفت برید پیشش مشاوره ؟؟اگه اینجوریه ک بگم:
      ملت من نگفتم برید مشاوره بگیرید ازش تو این مورد برید از دانش آموزای پارسالش سوال کنید.(هرچند فک نکنم الان تو کار مشاوره باشه)
      نظر_شخصی
      کجا گفتم الان دروغ میگه یا راست میگه گفتم کسی که چنین دروغ بزرگی میگه پتانسیل اینو داره تا دروغ های دیگه ای هم بگه.
      منم جایی نگفتم تبلیغشو کردین.
      گفتم هر کسی از جمله شما میتونه اگه دوست داره از مطالبش استفاده کنه و به من نوعی مربوط نیست.

من پست استارتر تاپیکو نقل گرفتم وگفتم با اینکه نیتشون خیر هست ولی باید مشخص بشه این آدم چطور آدمی هست. و منظورم این بود باید گفته بشه که این آدم قبلا چنین دروغی هم گفته تا کسی که ازش شناختی نداره بتونه خودش تصمیم بگیره از صحبتهاش استفاده کنه یا نه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Wild Rose;1573043]اسپم ها رو پاک کردم
      اگر به بحث ها و توهین کردن هاتون ادامه بدین تاپیک بسته میشه و جور دیگه ای برخورد میکنم شما نه لازم جور دیگه برخورد کنی نه خودتو به زحمت بندازی چون اسپم پاک نکردی تبلیغاتو گذاشتی بمونه انتقاداتو پاک کردی اصلا خودتو به زحمت ننداز . آی دوستان همتون برین با سرورپور مشاوره بگیرید بر خلاف ادعای این دوستان آقای سرورپور الانم مشاوره کنکور میدن و کلی پول یا مفتم ازش در میارن عالیم هستن اتفاقا تو تبلیغشون تو اینترنتم نوشتن بیشترین رتبه های زیر 1000 مال ایشونه حتما باهاشون مشاوره بگیرید و همایشاشونم پول بدید برید چون به محض اینکه میری داخل همایش موش باشی شیر درمیای بیرون
      با سنگ حرف میزنه سنگه پرواز میکنه حتما برید حتما

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      حتما گوش کنید
      عجیب ارامش میده
      مخصوص حال این روزامونه
      Jor'at mikhad iman
      بزنید رو متنی که انگلیسی نوشته
      قوی موندن و جا نزدن جرئت میخواد
      حتما توی این مدت گوشش بدین عالیه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن