خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

*برنامه روزانه نظام قدیم* (شروع از 98/11/8)

از امروز تا 13 تیر که کنکور تجربی هست، 158 روز فرصت داری...
      تا آلان به هر دلیلی بد مطالعه کردی یا اصلا هیچی نخوندی! من یه یه سوال میپرسم، این 158 روز باقی مونده رو هم میخوایی مثل روزها و سال های قبل بگذرونی؟!
      سوال رایج بچه ها این هست که الان میتونم؟! شروع کنم؟! اگه نشه؟! و... یک بار برای همیشه جواب این سوال رو میدم...
      من یا هر فرد دیگه ای نمیتونه بهت بگه که شما اگر از امروز، n ساعت مطالعه کنی، از هر سطحی میتونی به سه رشته اصلی برسی!! و همینطور هم نمیتونه بگه که ممکن نیست و تو نمیتونی... موفق شدن یا شکست خوردنت به خیلی موارد بستگی داره ولی من یه چیزی رو خیلی مطمئن میتونم بگم! اگر شروع به خوندن کنی، میتونی رتبه ی کنکور رو از چیزی که قراره با نخوندنت به دست بیاری خیلی خیلی بهتر کنی و به نظرم این دلیل کافی برای تلاش هست... ازت میخوام بدون اینکه دنبال بگردی که تا الان کسی بوده؟! یا بری بپرسی آیا میشه؟! یا بری سایت کانون و کارنامه ها و درصدها رو نگاه کنی و هردفعه تخمین رتبه بزنی، شروع به خوندن کنی و تمام توانت رو بکار بگیری و به پایان راه فکر نکنی...
      به خدا اعتماد کن و نتیجه تلاش هاتو بهش بسپار، همین برای آرامشت کافیه اگر با تمام وجود باورش کنی...
      خب بریم سراغ برنامه :
      این برنامه براساس هیچ آزمونی نوشته نشده و تا پایان اردیبهشت مباحث خونده و مرور میشن(خرداد و تیر هم برای جمع بندی و آزمون های جامع) در درس های زیست و شیمی و عمومی ها هیچ مبحثی حذف نشده اما در ریاضی بخش هندسه و در فیزیک بخش های دینامیک و حرکت شناسی حذف شدن... بعد از هر 10 روز، 2 روز مرور مباحث گذشته و بعد از هر 2 هفته، 1 روز بازه عمومی ها حذف میشن و میتونید اون زمان رو استراحت کنید...
      برنامه رو ساعت گذاری نمیکنم و به صورت حجمی اعلام میکنم امروز برای هر درس چه قدر زمان باید گذاشت...
      کلیت برنامه به صورت یک روز درمیان به این شکل هست:
      روز اول : فیزیک 3.30 ساعت _ زیست 5.30 ساعت _ ادبیات 1.30 ساعت _ عربی 2.30 ساعت _ زبان 45 دقیقه
      روز دوم : ریاضی 3.30 ساعت _ شیمی 5 ساعت _ ادبیات 1.30 ساعت _ دینی 2.30 ساعت _ زبان 45 دقیقه
      (بعضی ها 5.30 ساعت زیست یا 5 ساعت فیزیک رو پشت سر هم میخونن و بعضی هم بینش عمومی یا ریاضی و فیزیک میخونن، باید ببینی چطور راحتی و به همون روش بخونی)
      منابع:
      زیست : نشرالگو سال به سال و اگر قبلا این کتاب رو مطالعه کردید از آیکیو استفاده کنید... برای مرور، تخته سیاه جامع
      شیمی : برای درسنامه، مبتکران یا خیلی سبز مناسب هست و برای تست، نشان دارهای مبتکران +زوج یا فردهای آیکیو... برای مرور، موج آزمون
      فیزیک : یه درسنامه یا جزوه مختصر که باهاش راحتی، درس نامه گاج نقره ای جامع یا خیلی سبز خوبه + تست های کتاب 30 سال کنکور آبی قلمچی و اگر کم بود تست های نشاندار گاج نقره ای... برای مرور، سه سطحی
      ریاضی : یه درسنامه یا جزوه مختصر، درسنامه کتاب تخته سیاه یا خیلی سبز مناسبه + تست های کتاب 30 سال کنکور آبی قلمچی قلمچی و اگر کم بود سه سطحی... برای مرور، موج آزمون
      ادبیات (به صورت مبحثی مطالعه میشه) : قرابت= نشر دریافت+مبحثی نشرالگو _ آرایه= کلک معلم+مبحثی نشر الگو _ تاریخ ادبیات و لغت= لقمه مهروماه یا مبحثی نشرالگو یا... _ زبان فارسی= 5 بحث زبان فارسی نشر الگو
      عربی : برای قواعد، خیلی سبز جامع ولی تست کم داره، برای تست عربی کامل گاج
      دینی : گاج نقره ای
      زبان : جامع مبتکران
      ویرایش توسط _Hilda_ : 07 بهمن 1398 در ساعت 20:41

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگر کسی هست که شروع نکرده اعلام کنه که بدونم ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . طبق برنامه قلم چی میزارید یا از صفر
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برنامه برا فیزیک و شیمی و ریاضی میخوام و عربی

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      سلام . طبق برنامه قلم چی میزارید یا از صفر
      از صفر... مرور هم داره به شکل آزمونی که وقتی رسیدیم توضیح میدم به چه شکل
      فلا تا شب افرادی که نیاز به برنامه دارن اعلام کنن که مطمئن بشم بی فایده نیست

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      پست اول ویرایش شد
      افرادی که با این برنامه میخونن، هر شب در این تایپیک گزارش مطالعه ارسال کنن... اگر ارسال نشه، ادامه نمیدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون که وقت گذاشتین . میگم من عادت کردم زیست و شیمی و هر روز بخونم .....شما یه روز در میون گذاشتین ...حالا با کدوم روش پیش برم به نظرت
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      ممنون که وقت گذاشتین . میگم من عادت کردم زیست و شیمی و هر روز بخونم .....شما یه روز در میون گذاشتین ...حالا با کدوم روش پیش برم به نظرت
      خواهش میکنم...
      دو درس تشریحی مثل زیست و شیمی یا محاسباتی مثل فیزیک و ریاضی وقتی پشت سر هم باشن ذهن خیلی خسته میشه... در آزمون ها هم باید این رو رعایت کرد، یعنی اول زیست بعد ریاضی یا فیزیک هر کدوم قوی تری بعد شیمی و آخری ریاضی یا فیزیک...
      یک روز امتحان کن، اگر نتونستی به روش خودت بخون

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      98/11/8
      زیست مولکول(زیست1_فصل1) : 5.30 ساعت
      فیزیک (نور و بازتاب نور) : 3.30 ساعت
      عربی1 (دروس 1و2و3) : 2.30 ساعت
      ادبیات : 30 دقیقه قرابت_20 دقیقه آرایه_15 دقیقه تاریخ ادبیات_25 دقیقه لغت و املا
      زبان : 10 دقیقه حل یک کلوز و یک ریدینگ_30 دقیقه حفظ لغت_10 دقیقه تست لغت

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما مشاورید یا رتبه برتر؟
      اگه میشه لطفا روش برنامه ریزیتونو بگید بهتره
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      شما مشاورید یا رتبه برتر؟
      اگه میشه لطفا روش برنامه ریزیتونو بگید بهتره
      فکر میکنم کامل مشخص باشه.زیست رو به صورت ترکیبی گذاشتم و ریاضی و فیزیک هم به صورت جامع. برحسب حجم مطالب بهشون زمان دادم و مسلما ممکنه برای هر فرد کمی متفاوت باشه که این دیگه وظیفه خودشه تا کم و زیاد کنه.
      بین هر دو!!! اینکه من کیم و کجام و چی میخونم مهم نیست! اصل مطلب این برنامه است که برای افرادی هست که واقعا گیج و سردرگم شدن و بدون فکر نوشته نشده و همه موارد رعایت شده
      ویرایش توسط _Hilda_ : 08 بهمن 1398 در ساعت 00:47

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      98/11/9
      شیمی دوم (فصل1) : 5.30 ساعت
      ریاضی (احتمال) : 3.30 ساعت
      دینی3 (دروس 1و2) : 2.30 ساعت
      ادبیات : 20 دقیقه قرابت_10 دقیقه آرایه_ 1 ساعت زبان فارسی
      زبان : 10 دقیقه حل یک کلوز و یک ریدینگ_30 دقیقه حفظ لغت_10 دقیقه تست لغت
      .
      اصلا کسی از این برنامه استفاده میکنه؟! این هم مشابه و شاید خیلی بهتر از همون برنامه هایی هست که دارن 300 و 400 تومن میفروشن!!
      منم بلد بودم هزینه دریافت کنم و اتفاقا زیاد بودن افرادی که میخواستنش ولی وقت پیگیریش رو نداشتم... الان حدود 10 نفر با پایه ای میانگین 20 درصد از این برنامه استفاده میکنن و دقیق اجرا میشه.. وقتت از دست نره!!!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من نظام قدیمم. زیست زبان ادبیات دینی تموم کردم. البته زیست ژنتیکم مونده‌. ادبیاتم زبان فارسی. ارایه بلدم اما یکم تستش زمان میبره برام.
      عربی شروع نکردم. ریاضی امار احتمال ماتریس خوندم الان رو معادله درجه دو هستم. فیزیک هیچی . شیمی هم کم. فصل یک و دو و سه دوم بلدم یک و دو پیشم یه چیزایی یادمه.
      کمکم میکنی؟ من چیکار کنم؟؟؟؟؟ من عاشق پزشکی ام

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asaal9093 نمایش پست ها
      سلام. من نظام قدیمم. زیست زبان ادبیات دینی تموم کردم. البته زیست ژنتیکم مونده‌. ادبیاتم زبان فارسی. ارایه بلدم اما یکم تستش زمان میبره برام.
      عربی شروع نکردم. ریاضی امار احتمال ماتریس خوندم الان رو معادله درجه دو هستم. فیزیک هیچی . شیمی هم کم. فصل یک و دو و سه دوم بلدم یک و دو پیشم یه چیزایی یادمه.
      کمکم میکنی؟ من چیکار کنم؟؟؟؟؟ من عاشق پزشکی ام������
      اول اینکه عاشق های پزشکی زیادن ولی کسی بهش میرسه که تلاش کنه!
      منظورت از تمام کردن چیه؟! یعنی از تابستون تا الان خوندی شون یا قبلا؟!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Hilda_ نمایش پست ها
      اول اینکه عاشق های پزشکی زیادن ولی کسی بهش میرسه که تلاش کنه!
      منظورت از تمام کردن چیه؟! یعنی از تابستون تا الان خوندی شون یا قبلا؟!
      دینی کل تستای گاجو زدم. و خوندم.
      زیستم همینطور. ادبیات رو مهر و ابان خوندم اما یادمه. زبانم که لیسانس مترجمی دارم.
      عربی فقط ترجمه بلدم در حد ۲۰ ۲۲ ممیزنم همیشه.
      سه تا اختصاصی رو میتونم برسونم به ۶۰ ۷۰؟ میخوام برا فیزیک برم کلاس خوبه یا درست نیس؟ خواهش میکنم کمک کنید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن