خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کتاب های موضوعی ادبیات نظام جدید نشرالگو یا نشر دریافت ؟

سلام خدمت دوستان . در مورد کتاب قرابت و آرایه نظام جدید سوال داشتم.من برای هر ۴ بحث یعنی ارایه دستور قرابت و لغت و املا کتابای نشرالگو رو دارم ولی وقتی ارایه و قرابتشو میزنم ولی تو قلمچی کل قرابتم خالی میمونه و ارایه هم بعضیاشو میزنم بعضیاشم نه به نظرتون با همین منابع ادامه بدم یا برم کتابای نشر دریافت سبطی رو بخرم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای قرابت باید زیاد تست بزنی تا روشش دستت بیاد!
      این کتاب و اون کتاب عوض کردن بعید میدونم تاثیری داشته باشه!
      شما وقتی یه سری تست قرابت رو زدی بیا تک تک گزینه هاشو تحلیل کن!
      اولش یکم زمان بره بعدش راه میفتی!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Sara- نمایش پست ها
      برای قرابت باید زیاد تست بزنی تا روشش دستت بیاد!
      این کتاب و اون کتاب عوض کردن بعید میدونم تاثیری داشته باشه!
      شما وقتی یه سری تست قرابت رو زدی بیا تک تک گزینه هاشو تحلیل کن!
      اولش یکم زمان بره بعدش راه میفتی!
      هر چقدر تست میزنم بیشتر احساس ضعف میکنم در ضمن تو پاسخ تشریحیش اصلا کامل توضیح نمیده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم با سوالای قرابت کتاب موضوعی نشر الگو نتیجه نگرفتم بعد رفتم سراغ کتابای سال به سال خیلی سبز با سوالای قرابت اون واقعن نتیجه گرفتم و الان تقریبا کل سوالای قرابت قلمچی رو درست میزنم درمورد ارایه هم که باید بگم کتاب موضوعی نشرالگو واقعا خوبه اگه روزی نیم ساعت براش وقت بزاری مطمئن باش با همون نتیجه میگیری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      هر چقدر تست میزنم بیشتر احساس ضعف میکنم در ضمن تو پاسخ تشریحیش اصلا کامل توضیح نمیده
      قلمچی همیشه اینطوری بوده تو پاسخ تشریحیش هیچ وقت قرابت رو کامل توضیح نمیده
      آرایه قلمچی هم یه موقع هایی کلا غلطه سوالاش (مثلا 27 دی یازدهم سوال داد بعد بیتی که اصلا اسلوب معادله نداشت رو دارای اسلوب گرفت، 6 درصد شرکت کننده ها درست زدن سوال رو)

به نظرم قرابت هامون بخر ولی اولویتت رو بذار روی تست زدن از نشر الگو. هر موقع احساس کردی تو یک مفهوم ضعف داری از روی هامون بخون

برای آرایه هم هامون نیاز نیست به جاش هر روز آرایه از الگو تست بزن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafas216 نمایش پست ها
      منم با سوالای قرابت کتاب موضوعی نشر الگو نتیجه نگرفتم بعد رفتم سراغ کتابای سال به سال خیلی سبز با سوالای قرابت اون واقعن نتیجه گرفتم و الان تقریبا کل سوالای قرابت قلمچی رو درست میزنم درمورد ارایه هم که باید بگم کتاب موضوعی نشرالگو واقعا خوبه اگه روزی نیم ساعت براش وقت بزاری مطمئن باش با همون نتیجه میگیری
      قلمچی الانش خوبه بعله الان میشه با درس به درس خوندن نتیجه گرفت ولی تو کنکور شاید نه باید موضوعی خوند دوما ارایه نشرالگو فقط گزینه درستو توضیح میده و برام مشکله که چرا گزینه های دیگه درست نشد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      قلمچی همیشه اینطوری بوده تو پاسخ تشریحیش هیچ وقت قرابت رو کامل توضیح نمیده
      آرایه قلمچی هم یه موقع هایی کلا غلطه سوالاش (مثلا 27 دی یازدهم سوال داد بعد بیتی که اصلا اسلوب معادله نداشت رو دارای اسلوب گرفت، 6 درصد شرکت کننده ها درست زدن سوال رو)

به نظرم قرابت هامون بخر ولی اولویتت رو بذار روی تست زدن از نشر الگو. هر موقع احساس کردی تو یک مفهوم ضعف داری از روی هامون بخون

برای آرایه هم هامون نیاز نیست به جاش هر روز آرایه از الگو تست بزن
      منظورم پاسخ تشریحی های الگو بود قلمچی رو نمیگم . مشکل من تو بسیاری از سوالات قرابت تو قلمچی اینه مفهوم صورت تستو میفهمم اما تو گزینه ها بین دو گزینه شک میکنم و نمیزنم. اونجور که من شنیدم کتاب هامون سبطی یاد میده قشنگ چطور قرابت بزنی ولی تو الگو هر وقت اون نون شباشو میزنم از ۵ تا تو بهترین شرایط ۴ تا درست میزنم اصلانم تو پاسخنامه توضیح نمیده .آرایه سبطی چطوره داریش؟

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه پاسخنامه خوب میخوای هفت خان خیلی سبز خوبه(قرابت)
      قلمچی الانش خوبه بعله الان میشه با درس به درس خوندن نتیجه گرفت ولی تو کنکور شاید نه باید موضوعی خوند دوما ارایه نشرالگو فقط گزینه درستو توضیح میده و برام مشکله که چرا گزینه های دیگه درست نشد
      ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام آرایه الگو که خیلی خوبه اگه می‌خوای آرایه قوی شی فقط تست زیاد راهش همینه شبی ۱۰الی ۱۵تست روزانه کارکن قرابت هم ببین پاسخ تشریحی الگو آره بعضی مواقع همه گزینه هارو بررسی نکرده ولی من باهاش راحتم اگه منبعی می‌خوای پاسخنامش بهتر باشه هفت خان قرابت خیلی سبز بگیر من خوشم نمیاد ازش ولی اگه وسواس به خرج ندی و ناراحت نمیشی الگو رو عوض نکن قرابت هم تست بزن هرشب سعی کن روی مفاهیم کتاب مسلط شی بعد چند وقت (۲تا۴ماه)میبینی چقدر پیشرفت می‌کردی قرابت قلم چی هم بعضا مسخره و چرت هست زیاد روش حساس نباش من این چیز هایی که گفتم برای خودم موثر بود ولی باید سختی کشید راه میانبر هم نداره موفق باشی آها راستی دریافت رو ندیدم نظری راجبش ندارم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sleep نمایش پست ها
      سلام آرایه الگو که خیلی خوبه اگه می‌خوای آرایه قوی شی فقط تست زیاد راهش همینه شبی ۱۰الی ۱۵تست روزانه کارکن قرابت هم ببین پاسخ تشریحی الگو آره بعضی مواقع همه گزینه هارو بررسی نکرده ولی من باهاش راحتم اگه منبعی می‌خوای پاسخنامش بهتر باشه هفت خان قرابت خیلی سبز بگیر من خوشم نمیاد ازش ولی اگه وسواس به خرج ندی و ناراحت نمیشی الگو رو عوض نکن قرابت هم تست بزن هرشب سعی کن روی مفاهیم کتاب مسلط شی بعد چند وقت (۲تا۴ماه)میبینی چقدر پیشرفت می‌کردی قرابت قلم چی هم بعضا مسخره و چرت هست زیاد روش حساس نباش من این چیز هایی که گفتم برای خودم موثر بود ولی باید سختی کشید راه میانبر هم نداره موفق باشی آها راستی دریافت رو ندیدم نظری راجبش ندارم
      اره هر روز قرابت و ارایه میزنم ولی واقعا نمیتونم همه گزینه ها مفهومشو دربیارم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      اگه پاسخنامه خوب میخوای هفت خان خیلی سبز خوبه(قرابت)
      از دریافت بهتره؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم گاهی اوقات مفهوم بعضی گزینه هارو نمی‌دونم و ازشون رد میشم ولی سعی می‌کنم اونی که نزدیک تره رو انتخاب کنم و اکثرن درست میشه خوب به نظرم شما خیلی سبز بگیر که مفهوم همه گزینه هارو گفته که اذیت هم نمیشی

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تستا هفت خان درس به درس ولی دریافت موضوعیه
      از دریافت بهتره؟
      ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از دریافت بهتره؟
      دریافت رو همه برای درسنامه میخرن تعداد تستاش خیلی کمه
      هفت خان هم اگه خیلی سبز سال به سال داری نخر. سوالای هفت خان قرابت گلچین سوالای سال به سال خیلی سبزه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظورم پاسخ تشریحی های الگو بود قلمچی رو نمیگم . مشکل من تو بسیاری از سوالات قرابت تو قلمچی اینه مفهوم صورت تستو میفهمم اما تو گزینه ها بین دو گزینه شک میکنم و نمیزنم. اونجور که من شنیدم کتاب هامون سبطی یاد میده قشنگ چطور قرابت بزنی ولی تو الگو هر وقت اون نون شباشو میزنم از ۵ تا تو بهترین شرایط ۴ تا درست میزنم اصلانم تو پاسخنامه توضیح نمیده .آرایه سبطی چطوره داریش؟
      آرایه سبطی خودم ندارم ولی یکی از همکلاسیام داره
      اگه آرایه صفری هامون بخر اگه نه درصدت 60 70 عه نیاز نیست باید تست بزنی

بعد این که قرابت قلمچی همیشه گیر داشته و داره
      من که قرابتم خیلی خوبه بازم قلمچی شک میکنم بین گزینه ها
      اگه فقط میخوای قرابت قلمچی درست بزنی برو آبی فارسی قلمچی بخر سوالای قرابتش به سوالای آزمون شبیه هست

قرابت هامون هم درسته بهت یاد میده ولی باید در کنار الگو کار کنی وگرنه به درد نمیخوره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن