خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Post چطوری با dvdبخونم؟راه حل بگین

سلام
      من یه چند تا dvdاز دوستان بهم رسیده.
      الان سوالم اینه که چطوری با کمک اینا درس بخونیم؟
      خواهشا کامل توضیح بدین.
      اول کتاب بعد اون یا اول dvdبعد کتاب و تست؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ​این همه آدم آنلاینن یکی نیست یه راهنمایی بکنه.الان دختر بودیم همه دلسوز شده بودن و کمک میکردن.تف به این زندگی.والسلام

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که فقط ریاضی دارم اونم که ضایع هست مثلا ترکیب توابع درس میده بعد میری از روی کتاب تست قسمت ترکیب توابع میزنی البته دیگه نباید درسنامه اون کتابو بخونی(ریاضی که نگاه میکنم میگه کلا نباید حتی پاسخنامه هم ببینی اگه اشتباه داشتی جزوه میخونی تا اشتباه بفهمی)
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_gh2 نمایش پست ها
      ​این همه آدم آنلاینن یکی نیست یه راهنمایی بکنه.الان دختر بودیم همه دلسوز شده بودن و کمک میکردن.تف به این زندگی.والسلام
      علم پیشرفت کرده هیچ وقت دیر نیست
      خیلی موافق dvd دیدن نیستم.
      خودم بخوام ببینم بعد از اینکه به مطالب کتاب تسلط نسبتا خوبی پیدا کردم اینکارو انجام میدم. یعنی شبیه یک جمعبندی خوب.
      چون اگه بدون تسلط بشینی فیلم ببینی فکر میکنی کلی نکته داره و خیلی ها کلی وقت صرف میکنن و این نکته ها رو مینویسن. در صورتی که تو کتابهای کمک آموزشی هست.

روش دیگه استفاده زمانی هست که مطلبیو میخونی ولی خوب درک نمیکنی میتونی اون مبحثو ببینی.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 03 بهمن 1398 در ساعت 13:48

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​تو راه رسیدن به موفقیت هرکاری لازمه بکن از هر منبعی استفاده کن...
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،اول دی وی دی رو نگاه بکن.مثلا امار و احتمال رو نگاه می‌کنی اول یه درس میده.بعد خودش چند تا تست رو حل میکنه.تو هم همون تست رو بعد نگاه کرده و بعد از اون باید بزنی.فقط خودت دیگه تجزیه و تحلیل بکن.حفظ نکن.ببین روش دیدش چجوریه بعدش تو هم همین کار بکن.حالا بعد امار میری فصل دیگه دوباره برگرد همون تست ها رو دوباره بزن که دیگه روش حلش میمونه توی ذهنت.فقط وقتی فیلم نگاه می‌کنی.اول بسم الله نگو حالیم نشد.خواهشن مثبت نگاه بکن.بعدشم جبهه نگیر،بیشتر وقت ها ما مقاومت میکنیم میگیم نه روش خودم خوبه اما میبینی روش اون بهتره.برای بقیه درس هام همینجوریه.ایشالله که موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام،اول دی وی دی رو نگاه بکن.مثلا امار و احتمال رو نگاه می‌کنی اول یه درس میده.بعد خودش چند تا تست رو حل میکنه.تو هم همون تست رو بعد نگاه کرده و بعد از اون باید بزنی.فقط خودت دیگه تجزیه و تحلیل بکن.حفظ نکن.ببین روش دیدش چجوریه بعدش تو هم همین کار بکن.حالا بعد امار میری فصل دیگه دوباره برگرد همون تست ها رو دوباره بزن که دیگه روش حلش میمونه توی ذهنت.فقط وقتی فیلم نگاه می‌کنی.اول بسم الله نگو حالیم نشد.خواهشن مثبت نگاه بکن.بعدشم جبهه نگیر،بیشتر وقت ها ما مقاومت میکنیم میگیم نه روش خودم خوبه اما میبینی روش اون بهتره.برای بقیه درس هام همینجوریه.ایشالله که موفق باشی
      ​مرسی داداش.خیلی خوب و کامل توضیح دادی

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Iاتفاقا دی وی دی خیلی بهترازکتابه واسه من اونطوربود... اول من فیلم میبینم بعد جزوه ای ک نوشتمومیخونم بهترازکتابه تست، تست میزنم.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دی وی دی داریم تا دی وی دی بعضیاشون واقعا از کتابا بهترن و بعضیاشون اصلا خوب نیستن مونده به موسسه و درس

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اون dvd ها اگر کتاب و جزوه داره که اول تدریسشو میبینی بعد وقتی داره تستهارو حل میکنه تو stop بزن خودت اول حلش کن بعد پلی کن اون حل کنه .من برای فیزیکم که درسنامه داره این کارو میکنم. اما برای ریاضیم خودم همزمان باهاش درسنامه مینویسم و وقتی تست رو حل میکنه استپ میزنم اول خودم حل میکنم بعد اون (زیاد لفتش نمیدم اگه دیدم حل نمیشه پلی میکنم). وگرنه بشینم همینجوری فقط نکاه کنم بعدش خودم برم کتابشو بخونم و یا فقط تستهای حل شده رو بخونم فایده نداره امتحان کردم انگار فیلم سینماییه !!! خودتو باهاش درگیر کن که عملا دیگه وقتت برای مطالعه مجدد درسنامه و اینا نمیره. این تجربه من بود.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم دی وی دی میبینم خصوصا برای زیست وبعضی وقتا عربی..
      اینجوریه که مثلا برای زیست کتابو میخونم اول تابدونم چی به چیه بعدش میرم سراغ دی وی دی وهرجا نکته ای گفت " که توکتاب نبود" وارد کتابش میکنم ویکمم سرعت فیلمو میبرم بالاتر که زیادتایم نگیره.
      برای بقیه ی دروس هم به همین شکل فقط درسنامه رو بذارجلوت ونکته هایی که تودرسنامه نبود روفقط واردکن. فیلم دیدن اصلا نیاز به جزوه نویسی انچنانی نیس چون همش توکتاب تستا وبعضا کتاب هست فقط برای راجت متوجه شدنه که ما میریم سراغ فیلم وگرنه مباحث وگفته ها یکیه.
      من پیشنهادمیکنم در درجه اول واسه درس های محاسباتی عین فیزیک وریاضی زیادفیلم نبینی مگر واقعا نفهمیشون. چون این درسا آدم با تستای آموزشی ودرسنامه کارش راه میفته.
      دی وی دی اگر درست استفاده بشه خیلی کمک کننده وخوبه من که خودم نتیجه گرفتم از دی وی دی.
      از هرچیزی داری به قول دوستمون واسه رسیدن به هدفت استفاده کن.
      درضمن بلافاصله بعدش باید خودتون حتما برید تست بزنید تا راه بیفتین ونکاتی که تودی وی دی گفته شده توذهنتون تثبیت شه نه که صرفا فقط ببینید وازش بگذرید. چون اگر تست نزنی فکرمیکنی یادگرفتی ولی اصلا اینجورنیس.
      ان شاالله موفق باشی
      The moon is always alone...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول کتاب یا جزوتون رو بخونید ببینید چی گفته و اصلا مربوط به مبحثیه
      بعد دی وی دی رو نگاه کنید و نکته های مهمشو توی کتاب بنویسید

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      Dvd اصلا و ابدا توصیه نمیکنم. هر چند این نظر شخصی منه...
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اکثر دی وی دی ها بخش مفهومی و حل تست دارن. توصیه من اینه که اول از بخش مفهومی فیلم های آموزشی شروع کنین تا کاملا مفهوم رو درک کنین بعد به سراغ کتابتون برین و واو به واو کتاب رو بخونین در نهایت شروع کنین به تست زنی. من با این روش پیش میرم و خیلی راضیمم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)