خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات

Cool دندان پزشکی تهران!!!!

سلام .بچه ها ازتون یه سوال دارم ؟؟؟

الان ساعت 7 : 10 : 00 هست والان 1 بهمن هستش

160روز مونده به کنکور 1399

پایه درسیم صفره صفر مطلق هستش
      دقیقا 2سال هم از درس دور بودم(اینکه میگم صفرم جدی واقعا منفیه منفیم.صفرصفر مطلقم)

حالا سوالم :من با با این پایه داغون واینکه فقط160روز مونده به کنکور میتونم دندان پزشکی تهران رو بدست بیارم یا باید به چیزهای پایین تر فکر کنم؟؟؟
      ویرایش توسط erf.erf : 01 بهمن 1398 در ساعت 01:11

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما اول یمقدار بخون چارتا ازمون بده ببین چند مرده حلاجی ..توانت چقدره بعد این سوالو بپرس! اخه اینجا کسی غیب دان و پیشگو نیس که بیاد فال بگیره اینده رو بگه ! بزن ب سیم اخر فقط بخون حالا نتیجه هم متناسب با تلاشت بدست میاد
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوب دوست عزیز من نمیخوام تورو ناراحت کنم ولی من از شما یه سوال میپرسم آیا کسی که سه سال شب و روز درس خونده با کسی که تو 5 ماه خونده یکیه ؟
      پس یکم منطقی فکر کنیم اگه اینجوری بود که همه اینکارو میکردن و پایه رو درس نمیخوندن و ضمنا دانشگاه تهران به خاطر دانشجوهاشه که سطحش بالاس و فقط کسایی که منظم خوندن و البته یه ذره هم استعداد داشتن رفتن دانشگاه تهران
      البته استثناهایی هم داریم که طرف در عرض چند ماه تونسته از پزشکی و دندون و... قبول بشه ولی مطمئن باش اگه از اول محکم شروع می کرد مسلما نتیجش بهتر میشد
      م توصیه من به عنوان یک دوست اینه که استارت بزنی و با انگیزه شروع کنی به خوندن و هدف هاتو با ظرفیت های خودت تنظیم کن چون اگه هدفت خیلی دوررس باشه و بهش نرسی بدجوری ممکنه آسیب بخوری امیدوارم موفق باشی یاعلی برو همین الآن شروع کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قطعا به چیزای پایین تر...
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      توی روانشناسی یه چیزی هست میگن فرافکنی
      ینی یه ویژگی منفی خودت رو واسه اینکه قبول کنی نداریش به بقیه نسبت‌میدی
      میای میگی‌ بقیه نتونستن من اولیش میشم من فلان میکنم ، در واقع داری نتونستن خودت رو به بقیه نسبت میدی ...
      بزرگترین مشکل همه کنکوری ها هم اینه که دنبال دلیل "خوب" هستن نه "واقعی" همین بیس موضوع بیس تمام بهانه جویی هاست
      حالا این همه مقدمه چیدم که بگم کسی که این سری تاپیک هارو میزنه با احتمال بالا (دقت کن بالا) به نقطه ای رسیده که فهمیده نمیتونه و دنبال حرف های بقیه ست ...
      جوابتون هم نه است

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erf.erf نمایش پست ها
      سلام .بچه ها ازتون یه سوال دارم ؟؟؟الان ساعت 7 : 10 : 00 هست والان 1 بهمن هستش160روز مونده به کنکور 1399پایه درسیم صفره صفر مطلق هستش دقیقا 2سال هم از درس دور بودم(اینکه میگم صفرم جدی واقعا منفیه منفیم.صفرصفر مطلقم)حالا سوالم :من با با این پایه داغون واینکه فقط160روز مونده به کنکور میتونم دندان پزشکی تهران رو بدست بیارم یا باید به چیزهای پایین تر فکر کنم؟؟؟

دوست عزیز این سوالو هیچ وقت و هیچ وقت از کسی نپرس چون هیچ کس نمیتونه جواب بده جز خودت
      تنها چیزی که لازم داری اینه که اراده داشته باشی و به خودت اعتماد کنی و خودتو باور داشته باشی
      میدونی اگه هدفت خیلی خیلی بزرگه باید تلاشت هم به اون اندازه بزرگ باشه کسی که دوست داره بره دندون تهران بخونه باید مثل کسی رفتار کنه که دندون تهران میخونه ، متوجه میشی ؟ کسی که دندون تهران میخونه خیلی خیلی سخت کوشه
      حالا حرفمو با یه چیز تموم میکنم :
      " هیچ کار باشکوهی توسط کسی صورت نگرفته مگر اینکه او شجاعانه به این باور رسیده باشد که چیزی که در درونش است برتر از شرایط است "...
      کار باشکوه شما هم رسیدن به دندون تهران در 160 روزه ...
      بسم الله ...
      اسرار خرابات به جز مست نداند

هشیار چه داند که در این کوی چه راز است

ویرایش توسط asma80 : 01 بهمن 1398 در ساعت 03:03

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دقیقا 2سال هم از درس دور بودم(اینکه میگم صفرم جدی واقعا منفیه منفیم.صفرصفر مطلقم)

حالا سوالم :من با با این پایه داغون واینکه فقط160روز مونده به کنکور میتونم دندان پزشکی تهران رو بدست بیارم یا باید به چیزهای پایین تر فکر کنم؟؟؟

سلام

الان من از شما سوال دارم بنظرتون این حرفتون شبیه خالی بندیه یا عقل و منطق؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      این تاپیک فقط و فقط و فقط واسه سرگرمی زده شده ظاهرا.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

شوخی میکنی دیگه؟ دندانپزشکی تهران زیر 10 منطقه رو می‌خواد! دو سال از درس فاصله داشتی پایه ات صفر عه! نظر هر کسی رو بخوای یا رُک و راست میگن نه نمیشه، یا بهت میگن بخون ایشاالله که میشه، یا میگن توکل کن و بخون به نتیجه فکر نکن. بعدشم تو نباید اینو از دیگرانی بپرسی که هیچ شناختی از تو و شرایطت ندارن. اتلاف وقت و به نوعی امید کاذب عه. اینجا یا ناامیدت میکنن یا امید کاذب بهت میدن. به نفع خودته اگه واقعاً جدی هستی بشینی بخونی. اینجا تاپیک زدن تو رو دانشجوی دندان تهران نمیکنه. تهران نه ولی شاید بتونی دندان جاهای دیگه بیاری اونم با پایه ی صفر بعید میدونم امسال بتونی. شاید سال بعد.
      To the hope of it all..

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

شوخی میکنی دیگه؟ دندانپزشکی تهران زیر 10 منطقه رو می‌خواد! دو سال از درس فاصله داشتی پایه ات صفر عه! نظر هر کسی رو بخوای یا رُک و راست میگن نه نمیشه، یا بهت میگن بخون ایشاالله که میشه، یا میگن توکل کن و بخون به نتیجه فکر نکن. بعدشم تو نباید اینو از دیگرانی بپرسی که هیچ شناختی از تو و شرایطت ندارن. اتلاف وقت و به نوعی امید کاذب عه. اینجا یا ناامیدت میکنن یا امید کاذب بهت میدن. به نفع خودته اگه واقعاً جدی هستی بشینی بخونی. اینجا تاپیک زدن تو رو دانشجوی دندان تهران نمیکنه. تهران نه ولی شاید بتونی دندان جاهای دیگه بیاری اونم با پایه ی صفر بعید میدونم امسال بتونی. شاید سال بعد.
      زیر 10؟؟مگه جنگه
      تا سال 96 که من خبر دارم با 400 منطقه دو هم میشد دندون تهران آورد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین داداش بی مقدمه میگم۱۶۰روز نه کمه و نه زیاد
      اینکه بتونی دندون تهران قبول بشی یا نه هم به تلاش و برنامه ریزی شرایط روحی و روانی خودت بستگی داره
      هرچقدر بهتر خودت رو ریکاوری کنی و هر روز واسه درس خوندن اماده کنی طبیعتا نتیجه بهتری میگیری اما قطعا باید چند برابر تلاش کنی
      و نکته ای که میدونم دنبالشی اینه که وقتی داشتی این متن رو اینجا مینوشتی که پست کنی ذهنت فقط و فقط دنبال این بود که بقیه بگن میتونی و حتما میشه و اینجوری خودت رو فریب بدی که پس میشه
      فقط کافیه چهار نفر دیگه بگن نه اصلا غیر ممکنه و عمرا بتونی
      شک نکن روحیه ات از صفر صفر تر میشه
      اینکه به حرف بقیه قراره توجه‌ کنی خیلی بده
      دوتا پنبه کن تو گوشت فقط تلاشتو بکن اخرش میبینی حرف هیچ کس توی اینکه تو میتونی یا نه مهم نبوده
      در نهایت اینکه چه تو این مسیر کنکور چه تو هر مسیر دیگه ای تو زندگیت خودت باش و خدات و خانواده ات
      امیدوارم بهترین نتیجه رو از تلاش کردنات تو این مدت بگیری عزیز جان

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بشین بخون
      آوردی که چه عالی
      نیاوردی هم ضرر نکردی تلاشتو کردی
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن