خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 73
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maria_sbz نمایش پست ها
      عاره میرسه !
      اگه الکی استرس(سم) به خودش نده و مستمر و پایدار بخونه و تلاش کنه حتما میرسه

کلا استرس و موج منفی ادمو از هرکاری میندازه و ادم دیگه میلی به انجامش نداره ...مغزت هم میخواد همینکار رو انجام بده ..یعنی نذاره تلاش کنی
      من هم زیادی بی انگیزه بودم
      هی میگفتم نمیشهههههههههههههه و با افکار منفی هیچی از درسهام نمیفهمیدم واقعا
      من از مهر ماه سال 98 دوباره شروع کردم به خوندن (برای بار سوم میخوام کنکور بدم)

با یک تفاوت " سعی کردم انرژی مثبتمو و افکار مثبتم رو نگه دارم " البته شخصی هم در کنارم هستن که وقتی من یه جمله منفی میگم حسابی از خجالتم در میان

نمیدونم به دردت بخوره یا نه ولی بدون "همه چیز با درست کردن عادتها اتفاق میفته "

الان با همین تایم مطالعه کم خیلی جلویی به نظرم
      همینطور ادامه بده حتی با ساعت کم
      اما یادت باشه که اصلا و به هیچ عنوان کم نیار و به طور کلی درس رو کنار نذار
      درضمن این موضوع هم یادت نره که تفریح هم در قسمتی از کارت بذار
      همه میگن فقط درس بخون و خودت رو بکش
      اما نمیگن اقا یکم هم برای تفریحت وقت بذار برای خانوادت وقت بذار
      تو در کنار درس به فعالیت هات هم برس (در یک تایم مشخص و با برنامه مشخص)
      اما یه نصحیت از گوش کردن به اخبار خودداری کن
      از گشتن بیجهت تو فضای مجازی خودداری کن
      از دیدن انواع فیلم و سریال ها خودداری کن
      (یا یه برنامه مشخص تعیین کن و ببین "من خودم روزی نیم ساعت فیلم میبینم
      )
      چون اینها همشون باعث میشن ذهنت دائم مشغول باشه
      سعی کن بدنت رو به تایم مطالعه ات رفته رفته عادت بدی
      هنوز وقت زیادی داری و میتونی حداکثر استفاده رو ببری
      فقط به یه شرط "بخوایی که حداکثر استفاده رو ببری "
      اگر نخوای هیچ جوره نمیتونی پیشرفت کنی
      خواستن بخشی از اونه بعد تلاش بی وقفه است (تلاش پیوسته ) نه در حد مرگ مثلا بگی من از همین الان میخوام روزی 12 ساعت درس بخونم (هیچکس نمیتونه همچین کاری کنه اونم به یکباره )

در هر حال نگرانی رو از خودت برون
      امید و انرژی مثبت و وقت تفریح برای خودت رو از یاد نبر
      تلاش کن و خسته نشو
      اگر هم خسته شدی میتونی یک روز به خودت استراحت بدی با فکر کردن به هدفت و انجام دادن فعالیت هایی که بهت انگیزه و انرژی میدن خستگیت
      رو از بین ببری

اگه دائما ایه ی یاس بخونی به هیچ جایی نمیرسی پس این افکار منفی رو سعی کن اروم اروم از خودت دور کنی و جاشون رو با افکار مثبت پر کنی تا وقتی باز اون افکار منفی اومدن سراغت افکار مثبتت پررنگتر باشن و اون افکار منفی دیگه حتی به ذهنت هم نیان (من همین الانشم گاهی اوقات ناامید میشم اما اینقدر جمله مثبت و حرفهای خوب به خودم گفتم که موقع ناامید شدنم توی ذهنم صدای خودم میپیچه و میاد به کمکم و اون انرژی منفی ازم دور میشه و بازم میشینم کاری که داشتم انجام میدادم رو انجام میدم )

به قول همون شخصی که کمکم کردن "بی استرس به زندگیت برس"

هر ادمی قدرت انجام هرکاری رو داره هر کاری حتی شده سختترین کار باشه
      پس شما هم مطمئن باشین که میتونین با تلاش به خواستتون برسین
      موفق باشین
      سلام
      خیلی ممنونم ازتون
      (شرمنده اومدم امتیاز بدم اشتباهی دستم رفت روی مخالفم )

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عرض کنم که چند تا منبع رو باید برات توضیح بدم شاید برات مفید باشه
      ریاضی :
      1. اگه متوسطی =
      انتخاب اول ) میکرو ( تقریبا با مثال های حل شده ش و اینا 3000 تا تست داره ) . درسنامه خلاصه داره اما پاسخ نامه ش سنگ تموم گذاشته ! اگه درسنامه رو نفهمی پاسخ نامه رو حتما میفهمی
      نقطه ی قوتش هم تست های استانداره شه با پوشش 100 درصدی مطالب درسی و کنکور . میتونه به درصد های بالا برسونتت . برای کنکور کفایت میکنه. سوال های ازمون های گاج رو هم داره که بعضا متوسط ولی ابتکاری ان . سوال های سخت رو هم علامت دار کرده
      انتخاب دوم ) تخته سیاه ( تقریبا 2800 تا تست داره ) . درسنامه ش بعضی جاها خیلیییی خوبه ولی بعضی جاها هم سعی کرده با یه توضیح کوتاه مطلب رو با تست برات روشن کنه . تست هاش خوبه ولی کافی نیست . برای اموزش و پیشرفت درصدی میتونه یکی از گزینه های خوبت باشه . سوال های ازمون های ازمایشی رو هم پوشش میده
      2. اگه متوسط به بالایی ( قوی ها رو هم شامل میشه ) =
      انتخاب اول ) خیلی سبز ( 3406 تا تست داره ) . درسنامه نکته وار و برای مرور دانسته ها مناسبه . اگه دبیره خوبی داری یا فیلم اموزشی میبینی یا یه منبع اسون تر کار کردی مناسب ترین درسنامه رو برات داره . سوال های ازمون های کانون رو هم پوشش میده . تنوع تیپی خیلی بالاس و سوال های سخت رو هم علامت دار کرده . اگه دوس داشتی میتونی بری سراغش . اونقدری تست داره که در کنارش منبع دوم نخوای و فقط با یه کتاب جمع بندی یا ازمون بتونی هر ازمونی رو (من جمله کنکور سراسری) باهاش بترکونی . سطح تست ها متوسط به بالاس پس انتظار یه شیب ملایم اسون به سخت رو از تست ها نداشته باش . چندتا اول رو دست گرمی میده ولی بعد طوفان شروع میشه
      انتخاب دوم ) مهروماه ( سایتش میگه 4000 تا تست داره ولی 3500 تا داره ) . این کتاب تمام طیف های دانش آموزش رو در بر میگیره . اموزش از صفر تا صد در کنار درسنامه های حجیمش ! اگه حال خوندن درسنامه ی کامل داری این کتاب خیلی کمک کنندس . تست هاشم مشابه خیلی سبز متوسط به بالا هستن ولی شیب اسون به سختش ملایم تره ! خوب یادت میده . یکی از رقیب های گردن کلفته خیلی سبزه
      تست هاش تنوع خوبی دارن . برتری بززرگی که نسبت به خیلی داره ازمون های 10 سواله ی انتهای هر فصلشه . جالبه بدونی کاملا استانداره ! یکی از ازمون هاشم سطحش دشواره که خب چون ازمونه بازم مزیته

انتخاب سوم ) نشرالگو ( سال به ساله . جامعش هم داره میاد . تقریبا 4500 تا تست داره ) این کتاب یه جنگ واقعیه ! درسنامه هایی که فرمول ها رو به همراه یه مثال اورده و هیچ توضیح اضافه ای هم نداده . اینقدری نوع سوالات بالاس که بعد خوندن این کتاب یه غول واقعی میشی . سوال هاشم 20 درصد اسونه - 40 درصد متوسطه - 40 درصد هم سخته . سخت هاش واقعا سختن ! البته سخت بودن به معنی طولانی بودن نیست . همه ابتکاری و مفهومی ان . این کتاب برای افزایش هر درصدی به 100 مناسبه . اصلا هم با این کتاب شوخی نکن . خیلی خفنه !

اما یه سری منابع مثه آیکیوپلاس هم هست که بی نظیرن ! همه میگن بده ولی اگه منبع دومت باشه و ریاضی حالیت باشه میفهمی چه لعبتی عه 2700 تا تست داره که همه ایده های متنوع و اکثرا جدیدی رو پوشش میدن . ممکنه هیچ وقت مشابه این تست هارو حتی توی ازمون های ازمایشی هم نبینی ولی خیلی ذهنت رو باز میکنه . بعضی سوالاتش فرول های کتاب درسی رو خواستن که اثبات کنی . این یعنی ریاضی رو مثه زیست میفهمی کاملا مفهومی

ببین هر کدوم رو خریدی موج آزمون ریاضی نشرآلگو رو هم بخر . خیلی خوبه ^_^

بقیه منابع رو هم بعدا میزارم
      ویرایش توسط heavymakeup : 20 فروردین 1399 در ساعت 22:12

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها ممنون
      خیلی حالمو خوب کردین به خصوص @maria_sbz
      از راهنمایی های اون یکی دوستمون هم ممنونم
      همه تون موفق باشین
      فعلا من برم

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heavymakeup نمایش پست ها
      ریاضی :
      1. اگه متوسطی =
      انتخاب اول ) میکرو ( تقریبا با مثال های حل شده ش و اینا 3000 تا تست داره ) . درسنامه خلاصه داره اما پاسخ نامه ش سنگ تموم گذاشته ! اگه درسنامه رو نفهمی پاسخ نامه رو حتما میفهمی
      نقطه ی قوتش هم تست های استانداره شه با پوشش 100 درصدی مطالب درسی و کنکور . میتونه به درصد های بالا برسونتت . برای کنکور کفایت میکنه. سوال های ازمون های گاج رو هم داره که بعضا متوسط ولی ابتکاری ان . سوال های سخت رو هم علامت دار کرده
      انتخاب دوم ) تخته سیاه ( تقریبا 2800 تا تست داره ) . درسنامه ش بعضی جاها خیلیییی خوبه ولی بعضی جاها هم سعی کرده با یه توضیح کوتاه مطلب رو با تست برات روشن کنه . تست هاش خوبه ولی کافی نیست . برای اموزش و پیشرفت درصدی میتونه یکی از گزینه های خوبت باشه . سوال های ازمون های ازمایشی رو هم پوشش میده
      انتخاب اول ) خیلی سبز ( 3406 تا تست داره ) . درسنامه نکته وار و برای مرور دانسته ها مناسبه . اگه دبیره خوبی داری یا فیلم اموزشی میبینی یا یه منبع اسون تر کار کردی مناسب ترین درسنامه رو برات داره . سوال های ازمون های کانون رو هم پوشش میده . تنوع تیپی خیلی بالاس و سوال های سخت رو هم علامت دار کرده . اگه دوس داشتی میتونی بری سراغش . اونقدری تست داره که در کنارش منبع دوم نخوای و فقط با یه کتاب جمع بندی یا ازمون بتونی هر ازمونی رو (من جمله کنکور سراسری) باهاش بترکونی . سطح تست ها متوسط به بالاس پس انتظار یه شیب ملایم اسون به سخت رو از تست ها نداشته باش . چندتا اول رو دست گرمی میده ولی بعد طوفان شروع میشه
      انتخاب دوم ) مهروماه ( سایتش میگه 4000 تا تست داره ولی 3500 تا داره ) . این کتاب تمام طیف های دانش آموزش رو در بر میگیره . اموزش از صفر تا صد در کنار درسنامه های حجیمش ! اگه حال خوندن درسنامه ی کامل داری این کتاب خیلی کمک کنندس . تست هاشم مشابه خیلی سبز متوسط به بالا هستن ولی شیب اسون به سختش ملایم تره ! خوب یادت میده . یکی از رقیب های گردن کلفته خیلی سبزه
      تست هاش تنوع خوبی دارن . برتری بززرگی که نسبت به خیلی داره ازمون های 10 سواله ی انتهای هر فصلشه . جالبه بدونی کاملا استانداره ! یکی از ازمون هاشم سطحش دشواره که خب چون ازمونه بازم مزیته

انتخاب سوم ) نشرالگو ( سال به ساله . جامعش هم داره میاد . تقریبا 4500 تا تست داره ) این کتاب یه جنگ واقعیه ! درسنامه هایی که فرمول ها رو به همراه یه مثال اورده و هیچ توضیح اضافه ای هم نداده . اینقدری نوع سوالات بالاس که بعد خوندن این کتاب یه غول واقعی میشی . سوال هاشم 20 درصد اسونه - 40 درصد متوسطه - 40 درصد هم سخته . سخت هاش واقعا سختن ! البته سخت بودن به معنی طولانی بودن نیست . همه ابتکاری و مفهومی ان . این کتاب برای افزایش هر درصدی به 100 مناسبه . اصلا هم با این کتاب شوخی نکن . خیلی خفنه !

اما یه سری منابع مثه آیکیوپلاس هم هست که بی نظیرن ! همه میگن بده ولی اگه منبع دومت باشه و ریاضی حالیت باشه میفهمی چه لعبتی عه 2700 تا تست داره که همه ایده های متنوع و اکثرا جدیدی رو پوشش میدن . ممکنه هیچ وقت مشابه این تست هارو حتی توی ازمون های ازمایشی هم نبینی ولی خیلی ذهنت رو باز میکنه . بعضی سوالاتش فرول های کتاب درسی رو خواستن که اثبات کنی . این یعنی ریاضی رو مثه زیست میفهمی کاملا مفهومی

خیلی از شما ممنونم

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ریاضی :
      1. اگه متوسطی =

من برای دهم از آموزش سه بعدی
      و یازدهم سیرتاپیاز استفاده میکنم
      برای تست هم میکرو گاج گرفتم (ازش خوشم اومده)
      اگر به مهر رسیدم و اینارو کامل کار کردم به نظرتون باز میکرو گاج رو کار کنم یا کتاب جدید ؟اگر کتاب جدید کدوم کتاب

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      من برای دهم از آموزش سه بعدی
      و یازدهم سیرتاپیاز استفاده میکنم
      برای تست هم میکرو گاج گرفتم (ازش خوشم اومده)
      اگر به مهر رسیدم و اینارو کامل کار کردم به نظرتون باز میکرو گاج رو کار کنم یا کتاب جدید ؟اگر کتاب جدید کدوم کتاب
      اولا کتاب هایی که داری با محوریت اموزش هستن پس خوبن
      توی این تایم هم اولویت با اموزشه که خب الحمدالله شما منابع اموزشیه ریاضیت عالی ان
      پس نگرانی بابت یادگیری نداری
      زیاد سره خودتو شلوغ نکن
      اگه دیدی با میکرو جواب میگیری دیگه لازم نیست منبع دیگه ای بخری
      نهایتا اول سال تحصیلی یه موج آزمون تهیه کن و همراه ازمون هات میکرو رو با موج کار کن

هر جا هم احساس کردی مطلبی فراموشت شده یه مروری به همین منابع بزن
      تموم شد و رفت

چند منبعی نشو ! خیلی بده

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من خیلی دوست دارم که دندون تهران قبول شم
      سال 1400 میتونم توی کنکور شرکت کنم
      فارغ التحصیلم اما کنکور 99 شرایط شرکت شو ندارم
      فقط 1400 و 1400 به بعد میتونم شرکت کنم
      دوستان میخوام نظرتون رو در مورد سوالهایی که در زیر میپرسم بدونم پس همه تون شرکت کنید هرکس با هر تجربه ای
      سوالام :
      ساعت مطالعه کسی که این رشته محل رو میخواد چقدر باید باشه "حداقل"
      میزان استفاده از نت و مجازی
      و.......
      هر توصیه و تجربه ای دارید که فکر میکنید باعث موفقیت یا عدم موفقیت میشه
      پیشاپیش سپاسگزارم
      سلام همشهری
      من جای تو بودم قبل از خوندن روش مطالعه درست و مناسب خودم رو مشخص میکردم از چند تا رتبه برتر مشورت میگرفتم بعدا شروع میکردم چون اگه روش اشتباه درس بخونی هر چقدر هم ساعت مطالعه ات بالا باشه بی فایده اس
      و....
      موفق باشی

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      سلام همشهری
      من جای تو بودم قبل از خوندن روش مطالعه درست و مناسب خودم رو مشخص میکردم از چند تا رتبه برتر مشورت میگرفتم بعدا شروع میکردم چون اگه روش اشتباه درس بخونی هر چقدر هم ساعت مطالعه ات بالا باشه بی فایده اس
      و....
      موفق باشی
      سلام
      آره همین کارو کردم اولش خوب تحقیق کردم
      هر چند ساعت مطالعه ام خیلی کم بوده اما قلق هر درس داره دستم میاد

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اولا کتاب هایی که داری با محوریت اموزش هستن پس خوبن
      توی این تایم هم اولویت با اموزشه که خب الحمدالله شما منابع اموزشیه ریاضیت عالی ان
      پس نگرانی بابت یادگیری نداری
      زیاد سره خودتو شلوغ نکن
      اگه دیدی با میکرو جواب میگیری دیگه لازم نیست منبع دیگه ای بخری
      نهایتا اول سال تحصیلی یه موج آزمون تهیه کن و همراه ازمون هات میکرو رو با موج کار کن

هر جا هم احساس کردی مطلبی فراموشت شده یه مروری به همین منابع بزن
      تموم شد و رفت

چند منبعی نشو ! خیلی بده
      ببخشید میشه بقیه منابع رو هم بذارید ؟
      (برای ریاضی لطف کردید با تحلیل گذاشتید اما چون خیلی وقتتون رو میگیره بدون تحلیل از منبع متوسط به سمت سخت اسم منابع رو برام بذارید )

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست :
      1.سطح تست متوسط + ایجاد تسلط روی متن کتاب = خیلی سبز سال به سال . یه 1800 تا تست برای سال یازدهمه + یه 1400 تا هم برای سال دهم ( سال دهم توی سایتش موجود نیست ! باید دست دوم بخری )
      سوالات متن و شکل های کتاب رو بخوبی پوشش دادن البته چاشنی سلیقه ای بودن هم در بعضی تست ها که خیلی هم کم هستن دیده میشه . بخاظر چند مولفی بودن ایده های متنوعی رو میتونی توش ببینی و همین چندمولفی بودنش هم باعث میشه خط فکری کتاب دستت نیاد . اینجوری هر مولفی تست طراحی کنه تقریبا میتونی فکرشو بخونی . بر حسب اهمیت فصل ها تست ها توزیع شدن . مثلا فصل های سنگین بیش از 220 تا تست دارن و فصل های سبک زیره 160 تا . درسنامه های حجیمی دارن که اگه توی کتاب درسی به ابهامی برخوردی تماما ابهامت رو برات تفهیم میکنن . فقط در صورت لزوم به درسنامه هاش رجوع کن . نکته های ترکیبی بعلاوه ی تست های ترکیبی اخره فصل هاش خیلی کمک کنندس . باعث میشه روی مطالب کتاب مسلط بشی . نکته های تست هاش رو هم به صورت خلاصه نکفته و کاملا باز کرده . پاسخ نامه ی طولانی و کاملی داره . تمام گزینه هارو بررسی کرده و علت درستی یا نادرستی شون رو گفته
      2.میکرو طبقه بندی ( پایه ش بیشتر از 2600 تا تست داره و سال به سالش هم یه 3000 تایی میشه ) = برای سطح متوسط به بالا خوبه و بیشتر باعث تفهیم کتاب میشه . درسنامه ش مشابه خیلی سبز حجیمه و نکات ترکیبی هم درون درسنامه گفته شده . سعی کن فقط برای ابهاماتت سراغش بری . بعضی جاها ( حتی توی درسنامه هاش ) سلیقه ای برخورد کرده ولی لطمه ای به متن کتاب درسی نزده . پس این ضعفش محسوب نمیشه . مثه خیلی سبز تست های ترکیبی رو اخره فصل هاش اورده . قسمت ترکیب با دهم رو از قسمت ترکیب با یازدهم جدا کرده ( قشنگه این کارش ) . ازمون های 10 الی 15 سواله قبل از سوال های ترکیبیش گذاشته . بعضی شکل هارو جا داشت ازشون تست های بیشتری طرح کنه ولی با یه تست خفن داستان رو بسته . وقتی با این کتاب موفق میشی که علاوه بر تسلط کامل بر متن کتاب , بر عمق مفاهیم هم چیره شده باشی . در کل عالیه . منبع دوم همه ی دانش اموزای منه
      3. نشرالگو= حسن ختام کتاب های زیست شناسی با مجموع 7000 تست در 4 جلد . جالبه از این 7000 تا تست تقریبا 50 تاش به درد نمیخوره ( کپی شده ی نظام قدیمشه ) . مثه شیمی مبتکرانه . مطالب زائد داره ولی فقط برای فهم بیشتر . تمام شکل های کتاب رو به صورت مستقیم و ترکیبی پوشش داده . سطح تست ها متوسط به بالا هستن . ازمون های قلم چی رو هم پوشش داده . سبک نگارش درسنامه ش رسمی ولی پاسخ نامه ش صمیمیه . توی درسنامه هاش متن کتاب رو موشکافی کرده و سعی کرده بدون حجیم کردن درسنامه ( با استفاده از نمودار و جدول و اینا ) کاملا مطلب رو برسونه . تست ها متنوع ان . با اینکه تک مولفی هستش ولی خوندن ذهن مولفش بعضی جاها واقعا سخته . ترتیب اسون به سخت تست ها رعایت نشده که از این حیث مشابه کنکور سراسریه . در کل خیلی خوبه
      4.مهروماه=برای دهم و دوازدهم که پناهی شایق نوشته شون عالیه ! تست های خوبی داره که سطح بندیشون هم تقریبا تناوبیه . درسنامه ش هم متنه کتابه ( البته بعضی جاها کمی سهل تر بیان کرده ) . هم سطح خیلی سبزه فقط به اون حجم نیست . در اصل پاسخ نامه ی این کتاب درسنامه شه . اکثر نکاتی رو که پوشش داده نکاته بولد کتاب درسی هستن . شکل هارو خوب بررسی کرده و متن کتاب رو کاملا پوشش داده . برای رسیدن به تسلط در زیست شناسی خیلی خوبه .
      5.تخته سیاه= چون ندیدم بررسی نمیکنم . حرف های زیادی شنیدم ولی نقل قولش هم کاره صحیحی نیست . ببخشید
      6.آیکیو پلاس = همون فانتومه ولی غلط هاشو کم کردن . سطح تست ها عموما متوسط به بالاس . تست اسون توش نمیبینی همونطور که تست خیلی سخت هم توش نمیبینی . ایده های جدید زیاد توش داره . گاهی کتاب رو از زوایای عجیب قریبی بررسی کرده که این نشون دهنده ی تسلط عالیه مولف های این کتاب بر کتاب درسیه . بیشتر از 4500 تا تست داره . توزیع تست ها بر اساس اهمیت فصل ها صورت گرفته . پاسخ نامه ی علاوه بر کامل بودن هدف از نوشتن این تست رو هم بیان کرده . مثلا گفته مفهمومی یا استنباطیه و... . شکل ها رو زیره ذره بین گذاشته و کامل بررسی کرده ( این موشکافی خودشو خیلی توی فصل های انرژی به ماده و ماده به انرژی نشون میده ) . میشه به عنوان تک منبع هم استفادش کرد
      7. زیست پایه خیلی سبز نوشته ی گروه ماز . تقریبا 2100 تا تست داره که 30 درصدشون ترکیبی ان . پس این کتاب برای شروع ممکنه کمی اذیتت کنه ولی در طول سال تحصیلی دوازدهم با مرور مطالب بولد و ترکیبی کتاب های درسی پایه میتونه برات مفید باشه . بعضی فصل ها جا داشت که تست بیشتری داشته باشن مثه گردش مواد یا گوارش یا حتی تقسیم یاخته ! بررسی شکل هارو (با توجه به تست های کم اش ) به صورت کامل انجام داده و گاها شکل های کتاب رو باهم ترکیب کرده . برای افزایش تسلط و مهارت در زیست شناسی عالیه . درسنامه ش در قالب جداول کاربردی بیان شده که دسته بندی همه این مطالب باعث فهم بیشتر میشه . دقت کن این کتاب بر اسا این تالیف شده که شما پایه رو خوندی و الان دوازدهمی . پاسخ نامه در حد مطلوبی کامله و اضافه گویی توش نیست . یکی از بهترین انتخاب های کتب پایه برای بعد عید یا طول سال تحصیلیت همین کتابه.
      ویرایش توسط heavymakeup : 20 فروردین 1399 در ساعت 23:28

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی و فیزیک بمونه برای بعد !
      انگشتام سر شدن

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شیمی و فیزیک بمونه برای بعد !
      انگشتام سر شدن
      دستتون درد نکنه
      نمیدونم چجوری تشکر کنم خیلی عالییییی بود
      برای شیمی و فیزیک و عمومی ها لطف کنید بدون تحلیل شو برام بذارید
      (دوست ندارم به زحمت بیوفتید آخه با تحلیل رحمتش خیلی زیاده عقط همینجوری به ترتیب از سطح متوسط رو به سخت برام اسم ببرید )

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه
      نمیدونم چجوری تشکر کنم خیلی عالییییی بود
      برای شیمی و فیزیک و عمومی ها لطف کنید بدون تحلیل شو برام بذارید
      (دوست ندارم به زحمت بیوفتید آخه با تحلیل رحمتش خیلی زیاده عقط همینجوری به ترتیب از سطح متوسط رو به سخت برام اسم ببرید )
      خواهش میکنم دوست عزیز
      واقعیت اینه تا اطلاعات کافی نداشته باشی نمیتونی انتخاب درستی انجام بدی
      تحلیل بقیه رو اگه بزاریم سره فرصت بهتره
      میخام با اطلاعات کافی منابع رو بخرید تا انشالله بعدش برم سراغ شیوه های مطالعه و تست زنی

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم دوست عزیز
      واقعیت اینه تا اطلاعات کافی نداشته باشی نمیتونی انتخاب درستی انجام بدی
      تحلیل بقیه رو اگه بزاریم سره فرصت بهتره
      میخام با اطلاعات کافی منابع رو بخرید تا انشالله بعدش برم سراغ شیوه های مطالعه و تست زنی
      ببخشید یه سوال داشتم شما مشاورید ؟یا دانشجو پزشکی یا دندون هستید ؟(اولش فکر کردم کنکوری هستید اما فکر کنم دانشجو یا مشاور باید باشید )
      برای این که یه درس رو بالای 80 بزنم
      چند تا منبع رو باید کامل برنم؟
      ویرایش توسط a.t.n : 20 فروردین 1399 در ساعت 23:46

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال داشتم شما مشاورید ؟یا دانشجو پزشکی یا دندون هستید ؟(اولش فکر کردم دانش آموزید اما فکر کنم دانشجو یا مشاور باید باشید )
      برای این که یه درس رو بالای 80 بزنم
      چند تا منبع رو باید کامل برنم؟
      یه منبع رو باید درست کار کنی
      با ازمون گرفتن میتونی بالای 80 بزنی نه با منبع !
      اشتباه همه هم همینه
      یه منبع خوب انتخاب کن
      با ازمون درصد هاتو بکش بالا

اکثر اوقات دانش ما برای 100 زدن کافیه
      ولی سرعت و دقت و تمرکز لازم رو نداریم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)