خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      تنها دلیلی که واسه بیان حسرت گذشته هات واسه بقیه میبینم اینه که بقیه رو هم یاد از دست داده هاشون بندازی و ناامیدشون کنی
      طرز تفکرت اینه واقعا که
      این دیگه واقعا اخرت پست بود که نوشتی واقعا مسخرس
      اتفاقا این سوالم بود که چکار کنم اسمتو دیدم توی تاپیک فکر کردم راه حل نوشتی ولی فکر نمیکردم دیگه اینطوری باشی.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ما هیچ
      ما نگاه ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      ما هیچ
      ما نگاه ...
      من دیگه حرفی ندارم
      باتو ادامه دادن غلطه
      ویرایش توسط RANGO : 29 دی 1398 در ساعت 00:27

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم دیگه خودت یجایی باید خسته شی از بهونه های بیخودی که میاری
      هیچکس نمیتونه کمکت کنه بجز خودت
      تا یجایی بچه های اینجا میان راهکار میدن
      بعدش خسته میشن
      کسی که اهل عمل باشه با همون بار اول که بهش راهکار میدن میره سراغ راهکارها نه ک هی بیاد بدون هیچ عملی فقط ناله کنه
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها
      بنظرم دیگه خودت یجایی باید خسته شی از بهونه های بیخودی که میاری
      هیچکس نمیتونه کمکت کنه بجز خودت
      تا یجایی بچه های اینجا میان راهکار میدن
      بعدش خسته میشن
      کسی که اهل عمل باشه با همون بار اول که بهش راهکار میدن میره سراغ راهکارها نه ک هی بیاد بدون هیچ عملی فقط ناله کنه
      الان راهکار دادی ؟؟؟ کی اومدم من تاپیک زدم ناله کردم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arminesfahaniha نمایش پست ها
      الان راهکار دادی ؟؟؟ کی اومدم من تاپیک زدم ناله کردم

راهکار همینه که به خودت بیای و هدفتو مشخص کنی و براش تلاش کنی به جای هرثانیه انلاین بودن و از دیگران نظر خواستن
      یروز میگی پرستاری میخوام
      فرداش میگی نه من دیدم میتونم به پزشکی هم فکر کنم
      پس فرداش میگید نه پرستاری برام افت کلاسه امپول زنیه کاش فرهنگیان بودم!!!!

اصلا بزرگترین مشاورای جهان هم الان بیان راهکار بدن چه فایده داره وقتی خودتون اجراش نکنید؟؟؟؟
      من بیام برای شما از مسیر پیش رو بگم !هیچ اتفاقی نمیفته تا اینکه خودتون قدم داخلش نذارید
      یجایی ادم دیگه باید خسته باشه از خودش!باید خود قبلیشو بالا بیاره و یه ادم جدید شه دیگه
      حالا شما هی الان بیا بشین غصه بخور چرا سال 95 نرفتی فرهنگیان چیو درست میکنه مثلا!
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها

راهکار همینه که به خودت بیای و هدفتو مشخص کنی و براش تلاش کنی به جای هرثانیه انلاین بودن و از دیگران نظر خواستن
      یروز میگی پرستاری میخوام
      فرداش میگی نه من دیدم میتونم به پزشکی هم فکر کنم
      پس فرداش میگید نه پرستاری برام افت کلاسه امپول زنیه کاش فرهنگیان بودم!!!!

اصلا بزرگترین مشاورای جهان هم الان بیان راهکار بدن چه فایده داره وقتی خودتون اجراش نکنید؟؟؟؟
      من بیام برای شما از مسیر پیش رو بگم !هیچ اتفاقی نمیفته تا اینکه خودتون قدم داخلش نذارید
      یجایی ادم دیگه باید خسته باشه از خودش!باید خود قبلیشو بالا بیاره و یه ادم جدید شه دیگه
      حالا شما هی الان بیا بشین غصه بخور چرا سال 95 نرفتی فرهنگیان چیو درست میکنه مثلا!
      ممنونم زهرا خیر ببینی درسته باید قدم گذاشت ممنون ازت

8. Top | #23
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

راهکار

راهکار

منو که دیدی همه بیخیالم شدن

از امروز خیلی جدی با ساعت مطالعه درست حسابی نشستم میخونم چون ایندم درمیونه

به چی فکر میکنی که درس نمیخونی و .......
      امیدوارم ب خودت بیایی همین

دوسال دیگه ک دستت ب هیچ جا بند نبود میفهمی چی کردی :////
      خلاصه بگم دیگه اره :/:/
      25 : 32 : 13 : 00

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis_farhadi_ نمایش پست ها

راهکار

راهکار

منو که دیدی همه بیخیالم شدن

از امروز خیلی جدی با ساعت مطالعه درست حسابی نشستم میخونم چون ایندم درمیونه

به چی فکر میکنی که درس نمیخونی و .......
      امیدوارم ب خودت بیایی همین

دوسال دیگه ک دستت ب هیچ جا بند نبود میفهمی چی کردی :////
      خلاصه بگم دیگه اره :/:/
      حدیث عزیز ممنون از راهکارت و امید دادنت خوشحالم که تو هم شروع کردی وقتی که بگذره همه بهت دیگه جوره دیگه نگاه میکنن نگران نباش بازم ممنون

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه علاقه نداری به رشته تجربی و درس خوندن برو کار فنی یاد بگیر یه رشته مهندسی مرتبط با اون هم تو دانشگاه بخون ، الکی وقتتو تلف نکن.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arminesfahaniha نمایش پست ها
      پس نهال چه باید بشه سوال این بود نظر تو چیه چه کاری چه رشته ای
      یه روزی چند هفته پیش همش میگفتم پزشکی تهران یا شهید بهشتی !!!!! بعد ۲روز به خودم گفتم اخه عاقل تو الان کنکور دادی؟؟ تو الان دورقمی شدی دغدغه اینو داری ؟؟؟ به چیا که فکر نمیکنیم ماها !! من فکرمیکنم ببخشیدا ناراحت نشو اینا همش بهونس همش بهونه ، بهونه برای توجیهِ وقت کشی ها ، بهونه برای درس نخوندن ها . پسفردا که رتبه کنکور بیاد دو دستی میکوبیم تو سرمون که به چه چیزایی گیر دادیم ما ای دلِ غافل ولی دیگه کار و هیچ راهی نیست... بر فرض به فکر تدریس هم هستی بخون عالی از جونت با تنام وجود بخون با رتبه توپ بزن تو تدریس و مشاوره و اینا پول دربیار .
      من همیشه میگم اون راهی که بچه هارو سوق میده به سمت رشته های پرطرفدار توش پول هست.. تو الان بشی رتبه تک و دو رقمی کیه که نخواد باهات مشاوره بگیره و تدریستو نخواد؟؟ یه رتبه توپ ضامنه آیندته از همه لحاظ .الان فقط درس بخون و هدفت رتبه باشه همین.موفق بمونی.

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه فکر میکنی نمیشه جبران کرد. 4 متر طناب زرد بگیر. خودت رو دار بزن. دو متر دولایه!
      بر می خیزم!

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      به نظر من اگه فکر میکنی نمیشه جبران کرد. 4 متر طناب زرد بگیر. خودت رو دار بزن. دو متر دولایه!
      یه چندتا نکته داشت پستتون آیا حتما باید زرد باشه ؟ و دو متر باشع یکو نیم متر رو میتونم جور کنم ولی جدای از شوخی واقعا بچه ها شوخیش رو هم نگین در مورد خودکشی اینا بداموزی داره ممنون

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کامنتارو خوندم اعصابم خرد شد
      بعضیا یه جوری طلبکارانه کامنت میذارن انگار در حال غنی کردن اورانیم بودن ولی پست تو حواسشونو پرت کرده...بیخیال
      من یه مدت تاپیکاتو دنبال کردم به نظرم یا خیلی استرس آینده رو داری(که فکر کنم‌ برای پسرا عادی باشه) یا علاقه به درس خوندن نداری.تو هدفتو مشخص نکردی ،واقعا چی میخوای؟اگه حقوق فرهنگیان راضیت میکنه بشین بخون برای رشته های پیراپزشکی،از الان واقعا دیر نیست میتونی پیراپزشکی قبول بشی،حقوقشون هم از فرهنگیان بیشتره،اگه از زیست و کلا رشته های تجربی بدت میاد بخون برای مهندسی ،از مهندسی هم خوشت نمیاد رشته ای مثل حسابداری بخون که همه جا بهش نیاز دارن
      من تو یکی از تاپیکات نوشتم ادم درسخونی نیستم
      ولی از وقتی راهمو مشخص کردم واقعا میشینم درس میخونم،حالا نمیگم روزی ۱۰ ساعت،ولی میخونم.شما هم اول راهتو مشخص کن

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      کامنتارو خوندم اعصابم خرد شد
      بعضیا یه جوری طلبکارانه کامنت میذارن انگار در حال غنی کردن اورانیم بودن ولی پست تو حواسشونو پرت کرده...بیخیال
      من یه مدت تاپیکاتو دنبال کردم به نظرم یا خیلی استرس آینده رو داری(که فکر کنم‌ برای پسرا عادی باشه) یا علاقه به درس خوندن نداری.تو هدفتو مشخص نکردی ،واقعا چی میخوای؟اگه حقوق فرهنگیان راضیت میکنه بشین بخون برای رشته های پیراپزشکی،از الان واقعا دیر نیست میتونی پیراپزشکی قبول بشی،حقوقشون هم از فرهنگیان بیشتره،اگه از زیست و کلا رشته های تجربی بدت میاد بخون برای مهندسی ،از مهندسی هم خوشت نمیاد رشته ای مثل حسابداری بخون که همه جا بهش نیاز دارن
      من تو یکی از تاپیکات نوشتم ادم درسخونی نیستم
      ولی از وقتی راهمو مشخص کردم واقعا میشینم درس میخونم،حالا نمیگم روزی ۱۰ ساعت،ولی میخونم.شما هم اول راهتو مشخص کن
      به معنای واقعی کلمه به معنای واقع کلمه واقعا نمیدونم چطور بگم بهترین جملات رو گفتی ممنونم ازت مریم واقعا جمله ی اول رو خیلی دوست داشتم آره واقعا من ترس از اینده دارم جلوم رو گرفته نمیزاره حرکت کنم خب به قول معروف که فرهنگیان که نمیشه من به محیط بیمارستانم علاقه دارم همون باید برم رشته های پیرا پزشکی .
      واقعا به این میگن یه راهکار گل دختر عزیزم مریم تشکر از حمایتت و روحیه دادنت درسته تو هم همینطوری خوب پیش برو و ول نکن به هدفت میرسی یعنی متنتو خوندم واقعا ذوق کردم که نمیشه حسم رو بنویسم ممنون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن