خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

من و قصه ناتمام کنکور..!

سلام بچه ها خوبین؟

من امروز کتاب درسی نظام جدید سفارش دادم بعد از چند ماه که دارم به کنکور دوباره فکر میکنم..راستش رو بخواید من ترجیح دادم به جای ادامه تحصیل تو رشته و دانشگاهی که دوست ندارم ، برای علاقه ام تلاش کنم دوباره..ولی این چندماه اصلاً نخوندم..رتبه سال قبلم ۹۴ هزاره و هیچ امیدی به قبولی ندارم..گاهی با خودم میگم میتونم و میشه و میرم کتابخونه و..! ولی اصلاً نمیتونم تو کتابخونه یک دقیقه دوام بیارم! از طرفی به خانواده ام گفتم که آی امسال میخونم و میرم کتابخونه و کلی وعده! میخوام بخونم ولی خیلی وقتها سست میشم و تهِ دلم خالی میشه وقتی فکر میکنم ممکنه نتونم..بعضی وقتها هم میگم نشه بازم میمونم ولی به هر راهی فکر میکنم به خانواده ام میرسه و ترسم از اونا و حس عذاب وجدان..بچه ها کاش میخوندم به موقع..الان سال ۵ میبودم..خدایا آخه من که عادت به درس خوندن ندارم چجوری تو ۵ ماه از ۹۴ هزار برسونم حتی زیر ۲۰ هزار..با این سرعتی که من دارم در خوشبینانه ترین حالت اگه بتونم برنامه ام رو کامل اجرا کنم نهایتش دیگه دهم و یازدهم رو بخونم..چه کنم من! دعا کنید بچه ها برام..خانواده ام میگن اگه میتونی بمون اگه نه مثل سال های قبل میخوای بزنی زیرش و نری کتابخونه یا کلاس نری، برو همون حقوق یا یه رشته ای اسم بنویس بدون کنکور بخون. میترسم نمونم پای حرفام و بازم جنگ بشه. من اصلاً اراده ندارم بچه ها و همش امروز و فردا میکنم نمیدونم چه کنم دیگه. وقتی فکر میکنم به اینکه من چجوری همزمان هشت نوع کتاب رو یاد بگیرم، مخم سوت میکشه. من صفر صفرم. صفررررر!
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 21 دی 1398 در ساعت 22:26

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی امان ازاین روحیه ی داغون تو دختر امان....
      بسه بسههههههههههههههههههههههه هههههههههههه پاشو شروع کن خوندن مهم نیست صفری یاصد الان باید فقط بخونی.
      راستی اون جریان نامه سنجش راجب تقلب چی شد ؟
      The moon is always alone...

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟

من امروز کتاب درسی نظام جدید سفارش دادم بعد از چند ماه که دارم به کنکور دوباره فکر میکنم..راستش رو بخواید من ترجیح دادم به جای ادامه تحصیل تو رشته و دانشگاهی که دوست ندارم ، برای علاقه ام تلاش کنم دوباره..ولی این چندماه اصلاً نخوندم..رتبه سال قبلم ۹۴ هزاره و هیچ امیدی به قبولی ندارم..گاهی با خودم میگم میتونم و میشه و میرم کتابخونه و..! ولی اصلاً نمیتونم تو کتابخونه یک دقیقه دوام بیارم! از طرفی به خانواده ام گفتم که آی امسال میخونم و میرم کتابخونه و کلی وعده! میخوام بخونم ولی خیلی وقتها سست میشم و تهِ دلم خالی میشه وقتی فکر میکنم ممکنه نتونم..بعضی وقتها هم میگم نشه بازم میمونم ولی به هر راهی فکر میکنم به خانواده ام میرسه و ترسم از اونا و حس عذاب وجدان..بچه ها کاش میخوندم به موقع..الان سال ۵ میبودم..خدایا آخه من که عادت به درس خوندن ندارم چجوری تو ۵ ماه از ۹۴ هزار برسونم حتی زیر ۲۰ هزار..با این سرعتی که من دارم در خوشبینانه ترین حالت اگه بتونم برنامه ام رو کامل اجرا کنم نهایتش دیگه دهم و یازدهم رو بخونم..چه کنم من! دعا کنید بچه ها برام..خانواده ام میگن اگه میتونی بمون اگه نه مثل سال های قبل میخوای بزنی زیرش و نری کتابخونه یا کلاس نری، برو همون حقوق یا یه رشته ای اسم بنویس بدون کنکور بخون. میترسم نمونم پای حرفام و بازم جنگ بشه. من اصلاً اراده ندارم بچه ها و همش امروز و فردا میکنم نمیدونم چه کنم دیگه. وقتی فکر میکنم به اینکه من چجوری همزمان هشت نوع کتاب رو یاد بگیرم، مخم سوت میکشه. من صفر صفرم. صفررررر!
      راستش یکم واقع بین باشیم بد نیست مثلا خیلیا دلشون میخواد خوش هیکل باشن ولی ورزش نمیخوان
      خیلیا میخوان دکتر شن درس نمیخونن
      خیلیا میخوان پولدار شن ولی کار‌نمیکنن...
      خب برای رسیدن به اون چیزی که میخوایم باااااید تلاش کنیم اگه میخوایش با ساعت کم شروع کن به درس خوندن کم کم تا زیاد بشه
      اگرم نمیخوایش خودتو زیاد اذیت نکن

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alone.girl نمایش پست ها
      یعنی امان ازاین روحیه ی داغون تو دختر امان....
      بسه بسههههههههههههههههههههههه هههههههههههه پاشو شروع کن خوندن مهم نیست صفری یاصد الان باید فقط بخونی.
      راستی اون جریان نامه سنجش راجب تقلب چی شد ؟
      نفهمیدم والا چی شد. من دفاعیه نوشتم فرستادم..حالا نمیتونم ثبت نام کنم کنکور امسال؟
      To the hope of it all..

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      راستش یکم واقع بین باشیم بد نیست مثلا خیلیا دلشون میخواد خوش هیکل باشن ولی ورزش نمیخوان
      خیلیا میخوان دکتر شن درس نمیخونن
      خیلیا میخوان پولدار شن ولی کار‌نمیکنن...
      خب برای رسیدن به اون چیزی که میخوایم باااااید تلاش کنیم اگه میخوایش با ساعت کم شروع کن به درس خوندن کم کم تا زیاد بشه
      اگرم نمیخوایش خودتو زیاد اذیت نکن
      راستش به نظر خودم بمونم بخونم بهتره حتی اگه نشه، حداقل آمادگی نسبی پیدا میکنم برای رشته های دیگه. الان اصلاً آماده دانشگاه رفتن نیستم. سطح علمی منفیه کاملاً.
      To the hope of it all..

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم یکی ام عین خودت از خودتم بدتر دیگ افسرده شدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Oh yes, the past can hurt, but the way I see it you can
      either run from it or learn from it
      معنیش از بارِ انگیزشی اصل جمله کم میکنه !!!
      موفق باشید ^^
      Great men are not born great but they grow great

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کشتی مارو دیگه تو...
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samar_98 نمایش پست ها
      کشتی مارو دیگه تو...
      میتونی رد بشی از تاپیک اگه خوشت نمیاد
      To the hope of it all..

10. Top | #10
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت واس هدفت ب حرف بقیه فکر نکن
      مگه تصمیم نگرفتی ؟!
      مگه نمیخوای شروع کنی؟!
      یالا پاشو حرف نزن
      اینجا همه تو ی موقعیتن از کسی کمک بگیر تونسته و شده
      پیام خصوصی بده
      تایپک زدن فایده ندارع
      :/
      اما فقط بخونو هیچی نگو
      ثابت کن و تمام !
      25 : 32 : 13 : 00

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام عزیزدل
      ببین حتی منی که اولین ساله پشت کنکورم همین حسو دارم
      حس تردید ناامیدی
      به این فکر کن الان 99 درصد بچه ها دقیقا عین خودتن!پر از نگرانی از اینده مبهم !پر از استرس و حال بد !پر از امروز و فردا کردن های الکی ...بخدا 99 درصد همینن...منم هی به خودم میگم چقد بی ارادم...اصلا نسل ما همینیم زود جا میزنیم!زود خسته میشیم!نازک نارنجی و لوس و منزوی بار اومدیم!!!
      مهم اینه کی بتونه از این شرایط خودشو خارج کنه
      خود منم هی میگم برم کتابخونه فرداش میگم نه خونه بهتره
      ولی تجربه من اینه خونه واقعا گیرایی بالاتره کتابخونه اعصاب خوردی زیاده
      اگه نگران درس نخوندنتی خب یه دوستی پیدا کن اخر شبا بهش گزارش بده ...سوالاتو بپرس با هم حرف بزنید
      اینطوری حالت بهتر میشه اگه یه همدم و همراه داشته باشی
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟

رشتت چیه اگه تجربیه نمیخوام ناراحت یا ناامیدت کنم ولی تقریبا امید نیست ولی اگه ریاضی هستی اگه تلاش کنی و فقط بخونی و به دوروبرت توجه نکنی موفق میشی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی حرف کسیو گوش نمیدی چرا تاپیک میزنی مدام؟
      هر دفعه انگیزه دادن و کمکت کردن
      واقعا کار از این حرفا گذشته
      رک بگم تنبلی و بی اراده وگرنه تایم کافیه واسه زیر ۱۰k
      خواهشا یا بخون یا نخون کلا قید دانشگاهو بزن
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از شغلای بچه های اینجا غیر از کنکوری بودن یا دانشجو بودن اینه که هر روز بیان با تاپیک های آه و ناله ی شما مواجه بشن و سعی کنن بهتون دلداری و انگیزه بدن

ینی شک نکن که اینجا دید اغلب بچه ها نسبت بهت منفی شده.
      تا کی؟
      تا کجا؟
      الان وظیفه ما چیه؟
      امید الکی میخای؟ خب اینو که الان 4 ماهه بچه ها میدن بهت، هی هر هفته با یه تاپیک جدید میای، این بدبختا هم میان کلی انرژی و انگیزه ی بیخود بهت میدن غافل ازینکه یه آدم تنبل و بی اراده رو ببری دانشگاه هارواردم بذاری باز همون تنبل و بی اراده س
      حرف واقع بینانه میخای؟ نمیخای چون فقط در مقابلشون جبهه میگیری و در نهایت کار خودتو انجام میدی
      هدفت هم ابدا مشخص نیس
      پس برو پیش یه آدم کاربلد، انقدم وقت این بچه هارو نگیر
      والسلام
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ریز ریز میخونی (روزی 2 ساعت )
      کم کم عادت میکنی
      همین دو ساعت خونی رو تا 21 روز پشت سر هم ادامه میدی
      راه عادت کردن اینه که انقدر تمرین کنی تا بهش عادت کنی
      ولی از کم شروع کن (2 ساعت ) اما استمرار داشته باش
      اگه همین روند رو ادامه بدی بعد 4 ماه خیلی تغییر کردی
      شما هدفت 1400 هست نه 99

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن