خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      ایشون شرایط شون طوریه که
      نیاز به همفکری دارن و اتفاقا دارن تغییر میکن
      ما دیدمون به ایشون که مثل خواهرمونه منفی نیست
      ای کاش شرایطشون رو درک میکردید
      قطعا با خوندن کامنت تون ناراحت میشن
      غذر خواهی میکنم اما خیلی تند صحبت میکنید
      ببخشید که من نقل گرفتم
      بله من به شخصه هر دفعه به ایشون سعی کردم امیدواری بدم
      حتی تاپیک زدم نمونه آوردم که ببینن میشه
      دفعه قبلم یادمه پر انرژی گفت آره من میتونم بعد مجددا تاپیک زد
      ما به اندازه ی کافی کمک کردیم بهتره به خودش بیاد
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      ایشون شرایط شون طوریه که
      نیاز به همفکری دارن و اتفاقا دارن تغییر میکن
      ما دیدمون به ایشون که مثل خواهرمونه منفی نیست
      ای کاش شرایطشون رو درک میکردید
      قطعا با خوندن کامنت تون ناراحت میشن
      غذر خواهی میکنم اما خیلی تند صحبت میکنید

هم فکری وقتیه که طرف گوش بده و حرکت کنه نه که زرت و زرت بیاد بگه عاااای ایهالناس من بی اراده م من مریضم من بدبختم من اجتماع گریزم من فلانم من بهمانم
      خب که چی؟
      من خودم کنکوری نیستم ولی واقعا داره جو منفی شدیدی به بچه های کنکوری میده
      راحت سه چهار نفرشون الان به من پیام دادم که حق با توعه و انرژی منفی این خانوم اذیت کننده س
      بالاخره باید یه جا بر بخوره بهش تموم کنه اینکارارو بره سر درس و مشقش یا نه؟ هی بشینیم قربون صدقه ش بریم که تا روز کنکور میاد تاپیک میزنه که من فلانم بهمانم
      باشه شما خوب ما بد...
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

ببخشید که من نقل گرفتم
      بله من به شخصه هر دفعه به ایشون سعی کردم امیدواری بدم
      حتی تاپیک زدم نمونه آوردم که ببینن میشه
      دفعه قبلم یادمه پر انرژی گفت آره من میتونم بعد مجددا تاپیک زد
      ما به اندازه ی کافی کمک کردیم بهتره به خودش بیاد
      سلام
      نه خواهش میکنم
      من فکر میکنم ایشون افسردگی دارن که باید درمان شه
      البته افسردگی چیزی نیست که فقط شامل حال کاربر نی نی باشه یه بیماری روحیه که تمام مردم دنیا کم و بیش تجربه اش کردن
      ولی خب همت خود فرد رو میطلبه و با کارهای ساده ای مثل پیاده رویی و رفتن پیش مشاور میشه حلش کرد
      ولی خب آدمایی که با این بیماری درگیرن یه مقدار تحریک پذیرن و باید خیلی باهاشون ملایم بود

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم ایشون اصلا افسردگی ندارن چون هرکسی پشت کنکور میمونه بعضی اوقات این حس(براثر کم کاری ) بهش دس میده احساس پوچی میکنی فک میکنی وجودت هیچ ارزشی نداره ولی بعد چن روز که برمیگردی به روال عادی و مثل قبل درس میخونی میبینی حالت خوب شده و این حس پوچی فقط استرس ناشی از درس نخوندنه .....شرووووع کن خودتو مجبور کن حتی اگه شده روزنامه وار کتابارو بخون یه مدت تا عادت کنی ولی فقط بخون بعد از یه مدت مطمئن باش حالت خوب میشه و اینو بدون انسان تو تایم کم با تمرکز زیاد میتونه معجزه کنه....موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا تاسف باره همچین حرف زدنی...شما میتونی نظر ندی گلم ما هیچوقت دیدمون منفی نیوده ب ایشون...سعی کن درست صبحت کنی همیشه...یا نه اگ نمیتونی سکوت کنی!

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      استارتر،ببخشید که اینو میگم،
      اما کاملا واضحه که شما امسالم درس بخون نیستی،بنظرم همون دانشگاه بدون کنکورو ثبت نام کن.اینجوری حداقل یه ترم جلوتری.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکلت اینه به خودت قول میدی بعد میزنی زیر قولت،اول گفتی میرم کتابخونه حالا میگی‌ نمیتونم،وقتی حاضر نیستی تغییر تو زندگیت ایجاد کنی پس به خانوادت حق بده حرفات رو باور نکنن
      برو پیش یه مشاور تحصیلی برات برنامه بریزه

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دقت کردین؟!! نسبت شمار پسرا ب دخترا داره ب 0 میل میکنه. انجمن شده کلوپ دخترونه. یکی ی فکری ب حال این بحران* اشتماعی بکنه.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 22 دی 1398 در ساعت 10:17 دلیل: معضل=بحران

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها میشه یکم ادای کول بودنو در نیارین و محترمانه حرف بزنین؟ اگه حرفی ندارین به جای بی ادبی رد بشین چیزی ننویسین. اینجوری وقتتون(!) هم گرفته نمیشه. این خانم تو همه ی تاپیکهای من میاد و یه جوری زهرشو میریزه. من ازت دو سال بزرگ‌ترم احترام انسانی نگه نمیداری حداقل احترام بزرگ‌تری رو نگه دار. انجمن قبلاً آدمای نرمال داشت الان هرکی هست یه عکس لاکچری(مثلاً!) گذاشته پروفایلش و با فونت عجیب غریب امضا نوشته و میاد ادای کول بودن و آدم حسابی بودن در میاره ولی بویی از احترام نبرده و فقط می‌خواد خودنمایی کنه. انجمن دیگه شده ******. من که میرم دیگه. حوصله اینجا رو ندارم. آدم حسابیا نیستن دیگه. ممنونم کاربر atn و Ema و maryamz( اگه درست نوشته باشم). الان انجمن انقدر موج منفی داره که نیام بهتره. من دیگه نمیام شما برین تاپیکهای دیگه مردم آزاری کنین.
      To the hope of it all..

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اوایل که تاپیک زده بودی بهت گفتم برو سر کار کنارش درس بخون وگرنه چند سال دیگه هم پشت کنکور میمونی و هیچ کاری هم یاد نمیگیری بدتر افسرده میشی.
      کسی که واقعا بخواد بخونه شروع میکنه و نیاز به تاپیک زدن و تایید بقیه نداره.
      تو همون تاپیکت اولین چیزی که به ذهنم اومد این بود که فقط کار خودتو میکنی و راهنمایی های بقیه رو میپیچونی
      . یکی از بچه ها بالا هم همین حرفو زده بهت که درسته فقط نظرات بقیه رو میشنوی یه جوابی بهشون میدی و عمل نمیکنی.
      تغییر بعضی رفتارها
      در بعضی افرد به سادگی انجام پذیر نیست. بازم میگم برو سر کار شاید اصلا نظرت نسبت به کاری که میخوای در اینده انجام بدی تغییر کنه و رشته های بدون کنکور بیشتر جالب باشه برات تا پزشکی و ... برای روحیه ات هم خوبه و کنارش رفتار مطالعه ات رو تقویت کن.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استارتر من کاررررت دارم خییییلی واجبه خصوصیتو چک کن

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara533 نمایش پست ها
      منم یکی ام عین خودت از خودتم بدتر دیگ افسرده شدم
      شما همونی نبودی که تاپیک زدی من ال میکنم بل میکنم و من یه جوابی بهت دادم مسخره کردی ؟ حالا دیدی حق با کی بود 😁

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟

من امروز کتاب درسی نظام جدید سفارش دادم بعد از چند ماه که دارم به کنکور دوباره فکر میکنم..راستش رو بخواید من ترجیح دادم به جای ادامه تحصیل تو رشته و دانشگاهی که دوست ندارم ، برای علاقه ام تلاش کنم دوباره..ولی این چندماه اصلاً نخوندم..رتبه سال قبلم ۹۴ هزاره و هیچ امیدی به قبولی ندارم..گاهی با خودم میگم میتونم و میشه و میرم کتابخونه و..! ولی اصلاً نمیتونم تو کتابخونه یک دقیقه دوام بیارم! از طرفی به خانواده ام گفتم که آی امسال میخونم و میرم کتابخونه و کلی وعده! میخوام بخونم ولی خیلی وقتها سست میشم و تهِ دلم خالی میشه وقتی فکر میکنم ممکنه نتونم..بعضی وقتها هم میگم نشه بازم میمونم ولی به هر راهی فکر میکنم به خانواده ام میرسه و ترسم از اونا و حس عذاب وجدان..بچه ها کاش میخوندم به موقع..الان سال ۵ میبودم..خدایا آخه من که عادت به درس خوندن ندارم چجوری تو ۵ ماه از ۹۴ هزار برسونم حتی زیر ۲۰ هزار..با این سرعتی که من دارم در خوشبینانه ترین حالت اگه بتونم برنامه ام رو کامل اجرا کنم نهایتش دیگه دهم و یازدهم رو بخونم..چه کنم من! دعا کنید بچه ها برام..خانواده ام میگن اگه میتونی بمون اگه نه مثل سال های قبل میخوای بزنی زیرش و نری کتابخونه یا کلاس نری، برو همون حقوق یا یه رشته ای اسم بنویس بدون کنکور بخون. میترسم نمونم پای حرفام و بازم جنگ بشه. من اصلاً اراده ندارم بچه ها و همش امروز و فردا میکنم نمیدونم چه کنم دیگه. وقتی فکر میکنم به اینکه من چجوری همزمان هشت نوع کتاب رو یاد بگیرم، مخم سوت میکشه. من صفر صفرم. صفررررر!
      سلام و خسته نباشید.چندتا موردو حتما مدنظر داشته باش و با خونواده محترم هم راجبش صحبت کن
      ۱-شما واقعا چیزی بدست نیووردی که با نصراف از دانشگاه و یا پشت کنکور موندن،اونو از دست بدی.پس کلا خیلی کارت راحته.هیچ دودلی و شک و شبهه ای نداری راجب کنکور مجدد(در بدترین حالت و بدترین شرایط،سال بعد هم نمیخونی و میری رشته بدون کنکور،که با وضعیت الآنت زیاد تفاوتی نداره)
      ۲-یه چیزی میگم به عنوان کسی که تجربش یکم ازت بیشتره.حسرت چیز ترسناکیه.شاید جالب باشه برات که بدونی (حسرت نتیجه تلاش نکرده هستش و هیچ ربطی به نتیجه کار نداره)
      شما الآن حسرت داری.چون تلاش کافی نداشتی.منم اتفاقا راجب کنکورم حسرت دارم(با اینکه رشته خوبی قبول شدم) چون تلاشم خیلی کم تر تواناییم بود و میتونستم رتبه خیلی بهتری بیارم
      پس ببین نتیجه کار،هیچ ربطی به حسرت نداره
      شما همه تلاشتو بکن.من بهت قول میدم درآینده هیچ حسرتی برات باقی نمیمونه.به نظرم ارزششو داره پشت کنکور بمونی و تلاش کنی واسه یکبار و با همه وجودت
      ۳-جدا دلیل این همه فشار الکی رو درک نمیکنم.پشت کنکور موندن واقعا عذاب و شکنجه ای برای خونوادت نداره.هیچ کسی با دوسه سال پشت کنکور موندن از زندگیش عقب نیوفتاده.به علاوه هیچ فشاری هم روی شما نیست چون مشکل سربازی و نظام وظیفه نداری.درضمن همونطور که گفتم،عملا برای کنکور قبلیت کار خاصی نکردی که بخوای نگران باشی که نکنه رتبت بدتر بشه
      یه بنده خدایی زمان کنکور خودم ۲۵۰۰ شد،دارو میوورد اما پزشکی میخواست.پشت کنکور موند و سال بعدش ۱۰ هزار شد و دیگه بعدشم خبری ازش ندارم
      شما وقتی برای کنکور مجدد فشار روت هست که اوضاعت مث این دوستمون باشه
      ۴-مشاور درسی میتونه به شما کمک کنه.باید با توجه به توانایی ها و میزان مطالعه،مباحثیو بخونی که بتونی نتیجه بگیری.لازم نیست کتابو باز کنی و از خط اول شروع کنی به خوندن.هرمبحثی یه تعداد سوال مشخص داره و شما با خوندن این مبحث میتونی سوالشو جواب بدی.مثلا قبلنا یه بخشی تو فیزیک بود به نام قانون گازها.فقط فرمول بود.من اینو صبح کنکورم تو ماشین خوندم فقط و اتفاقا سوالشو جواب دادم.
      از این مباحث تو کنکور کم نیست(حالا نه به راحتی قانون گاز ها ولی توهمین مایه ها).به ۴-۵ ماه تلاش (منطقی و اصولی)،میشه تقریبا توهر درسی حداقل ۳۰ درصد جواب داد.حتما از یه راهنما کمک بگیر راجب این موضوع
      و توصیه آخر،این چندماه باقی مونده به کنکور خیلی میتونه برات مفید باشه.چون اصلا باعث میشه شما خودتو بهتر بشناسی.اگه بتونی تلاش کنی،شاید برات یه سیگنال باشه که حتی با همین تلاش برای کنکور بعدیش،رتبه خیلی بهتری بیاری
      پس کلا به نظر من قمار خوبیه.هیچی از دست نمیدی درحالیکه میتونی بهترین نتیجتو بگیری

موفق باشی دوست عزیز
      ویرایش توسط ENZO77 : 22 دی 1398 در ساعت 20:35

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      بچه ها میشه یکم ادای کول بودنو در نیارین و محترمانه حرف بزنین؟ اگه حرفی ندارین به جای بی ادبی رد بشین چیزی ننویسین. اینجوری وقتتون(!) هم گرفته نمیشه. این خانم تو همه ی تاپیکهای من میاد و یه جوری زهرشو میریزه. من ازت دو سال بزرگ‌ترم احترام انسانی نگه نمیداری حداقل احترام بزرگ‌تری رو نگه دار. انجمن قبلاً آدمای نرمال داشت الان هرکی هست یه عکس لاکچری(مثلاً!) گذاشته پروفایلش و با فونت عجیب غریب امضا نوشته و میاد ادای کول بودن و آدم حسابی بودن در میاره ولی بویی از احترام نبرده و فقط می‌خواد خودنمایی کنه. انجمن دیگه شده ******. من که میرم دیگه. حوصله اینجا رو ندارم. آدم حسابیا نیستن دیگه. ممنونم کاربر atn و Ema و maryamz( اگه درست نوشته باشم). الان انجمن انقدر موج منفی داره که نیام بهتره. من دیگه نمیام شما برین تاپیکهای دیگه مردم آزاری کنین.
      همین افرادی شما با نهایت بی احترامی بهشون طعنه زدی(!)
      تو تمام تاپیکای افسردگی شما شرکت کردن و دقیقا دونه به دونه انگیزه و راهکار دادن
      چون حقیقتو گفتیم آدم حسابی نیستیم و انجمن*** شده؟
      جالبه واقعا
      شما با این روحیه بهتره اصلا سراغ پزشکی نری(کی باشم که بگم برو یا نرو) چون قطعا یکی بیاد بگه خانم دکتر این روش درمان رو من کار ساز نبود میگی نرمال نیستی و موج منفی میدی
      در کل بدون وظیفه کاربرای اینجا نیست که به شما انگیزه بدن در حقت لطف کردن ولی در نهایت جوابشون این شد که آدم حسابی نیستن
      متنفرم از هر چی تکبر و خود بزرگ بینیه و خودم که تو تاپیکات نظر دادم
      ما که بخیل نیستیم آدم حسابی جان! موفق باشی
      ♡Be your Own HERO

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ینی در این حد من گ شاد ندیدم سوالم اینه خوب نمیخونی با تاپیک زدن مشکل خوندنت رفع میشه والا تو فقط خودتو سرگرم میکنی اینجا. قبلا شاید میگفتم برو بخون ولی واقعیت اینه با این وضعی که تو داری هیچی نمیشی. اون گوشیتو خاموش کن بده مامانت بعد بشین سر درس روزای اول سخت میشه بعد عادت میکنی من اگه جای والدینت بودم بهت غذا نمیدادم یا میگفتم بخون یا بمیر والا یکم سختی هم خوبه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن