خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسی زیست ایروانی نظام جدید یا قدیم ر. استفاده کرده؟ چطوره؟

سلام. کسی هست که از زیست ایروانی استفده کرده باشه؟ چطوره خوب تدریس میکنه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نمونه کلیپ هاش رو دیدم سطحش خیلی بالا و کنکوری نیست حا لا نمیدونم اجازه گذاشتن لینک توی قسمت نظرات رو دارم یا نه اما فک میکنم اینجا لازمه یه سری ویدیوهای آموزشی دیگه رو بهت معرفی کنم که خودم استفاده کردم و خیلی راضیم رو بهت معرفی کنم. سایت نکته زیست نمونه کلیپ هاشون رو ببین و خودت مقایسه کن اینطوری راحتتر میتونی تصمیم بگیری
      البته من نمیدونم گذاشتن لینک ایراد داره یا نه اگه مشکلی هست ویراستار محترم خودشون حذفش کنن.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsimaa نمایش پست ها
      من نمونه کلیپ هاش رو دیدم سطحش خیلی بالا و کنکوری نیست حا لا نمیدونم اجازه گذاشتن لینک توی قسمت نظرات رو دارم یا نه اما فک میکنم اینجا لازمه یه سری ویدیوهای آموزشی دیگه رو بهت معرفی کنم که خودم استفاده کردم و خیلی راضیم رو بهت معرفی کنم. سایت نکته زیست نمونه کلیپ هاشون رو ببین و خودت مقایسه کن اینطوری راحتتر میتونی تصمیم بگیری
      البته من نمیدونم گذاشتن لینک ایراد داره یا نه اگه مشکلی هست ویراستار محترم خودشون حذفش کنن.
      ممنون از راهنمایی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KINGPARSA نمایش پست ها
      سلام. کسی هست که از زیست ایروانی استفده کرده باشه؟ چطوره خوب تدریس میکنه؟
      سلام نظام قدیمشو یه قسمتش دیدم همون نکات کتب تست رو میگه .درر کل کارتون با کتابا هم راه میفته واسه زیست .
      به نظرم حالت اموزشی ااگه میخواین حرف اخر بهتره خودم شارش انرژی حرف اخر نگاه کردم خیلی خوب متوجه شدم ولی ایروانی نکته محوره بیشتر.
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن