خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question دیره...... آیا میشه از الان به موفقیت در کنکور رسید؟(لطفا جواب بدین)

لطفا یکی کمکم کنه من فارق التحصیل تجربی هستم سه چهار سال از درس فاصله گرفتم و پایه بسیار ضعیفی دارم آیا امکان موفق شدن من در زمان موجود وجود داره یا نه؟چه رشته ای میتونم قبول شم؟
      خواشا جواب بدید🙏🙏🙏🙏

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز بله که میشه!
      فقط اینکه باید بدونی ک‌چیارو بخونی چیارو حذف کنی چجوری تایم بندی کنی اولویت بندی کندی یه برنامه درست حسابی واسه خودت پیاده کنی طبق اون درس بخونی تست بزنی مرور کنی اخرم یه جمع بندی انجام بدی فقط یه خواهشی ک ازت دارم فارغ از نتیجه رتبه درصد اینا درستو بخون هم اینکه موفق میشی هم اینکه میتونی رشته های خوب پیرا یا پزشکی قبول بشی ولی شهرستان فک کنم ولی باید آدمش باشی فارغ از هر بهونه نتیجه و هرچیزی سرت توی درس خوندن باشه.!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این دوتا تاپیک رو هم یه نگاه بنداز یه دفتر یا برگهa4 بردار مباحث بنویس داخلش بصورت هفتگی واسه خودت توی اون هفته بصورت روزانه قرار بده بخون بیا جلو اینجوری اول مطالعه اموزش رو انجام بدی همراه تست اموزشی بعدش شروع به تست زماندار کنی در اخرم مباحثی ک در طول هفته هم خوندی مرور کنی و اینکه حتما دروس عمومی اختصاصی براساس ضریبشون بخونیو تقسیم بندی براساس میزان مطالعه ات قرار بدی یعنی حداقل هفتاد درصد دروس اختصاصی سی درصد عمومی یعنی اگر حداقل ده ساعت مطالعه داری در روز هفت ساعت اختصاصی بخون سه ساعت عمومی یکی در میون و اینکه میتونی بین این دروس یا روتین های شبانه واسه خودت بزاره تست روزانه از آرایه و قرابت کار کنی...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ☆Amirreza☆ نمایش پست ها
      لطفا یکی کمکم کنه من فارق التحصیل تجربی هستم سه چهار سال از درس فاصله گرفتم و پایه بسیار ضعیفی دارم آیا امکان موفق شدن من در زمان موجود وجود داره یا نه؟چه رشته ای میتونم قبول شم؟
      خواشا جواب بدید�������������� ����������
      با توجه به اینکه نظام قدیمی و چن سال از درس دوربودی و‌ پایه ضعیفی داری خوشبینانه نگاه کردن سخته و الان برا شروع کردن برا شما یکم دیره بهترین راه برا شما رفتن به یه مشاور خوبه که درست راهنماییتون کنه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دکتر عزیز لطف کردن یه برنامه جمع جور خوب نوشتن فقط دقت کن اون برنامه استارت از صفر ازش استفاده کنی و اون تاریخهایی ک ایشون بهش دادن یه جور یه قالبه اینکه خودت باید شخصی سازیش کنی یعنی مثلا ترتیب هموناییه ک ایشون گفته ولی تو میای واسه خودت تایم بندی میکنی تاریخی ک میخوای بخونی توش لحاظ میکنی مثلا مبحثی مثل معادله نامعادله حداقل دوهفته ازت وقت میبره اینو میای واسه خودت تاریخ بندی میکنی میخونی اینجوری..
      برنامه ریزی کنکور برای شروع از الان و سطح پایین #نظام_قدیم
      آموزش کامل جمع بندی و روش سه روز یکبار + چارت زمان بندی
      ویرایش توسط mahya77 : 20 دی 1398 در ساعت 09:49

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      با توجه به اینکه نظام قدیمی و چن سال از درس دوربودی و‌ پایه ضعیفی داری خوشبینانه نگاه کردن سخته و الان برا شروع کردن برا شما یکم دیره بهترین راه برا شما رفتن به یه مشاور خوبه که درست راهنماییتون کنه
      فک نکنم مشاور بتونه کمک خاصی بش بکنه بیشتر از درس زدش میکنه ایشون خودشون میتونه حداقل یه هفته وقت بزاره منابعشو بگیره جمع جور کنه روش مطالعه هارو یاد بگیره برنامه موردنظرشو بچینه شروع کنه به خوندن..!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ولی اگر واقعا نمیتونه واسه خودش برنامه ریزی کنه
      خیلی وسواسی استرسی هستید و اینکه مشکل مالی ندارید حتما به یه مشاور خوب مراجعه کن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من بنا به تجربه 4ساله خودم میگم شما هیچ کدوم از دلایل موئفقیت رو نداری برای این شش ماه حرفام تلخ درست اما بخون برای 1400...ببین دوست گلم تو نه میدونی بهترین منابع برای الان چیه نه طرح برنماه داری نه مسیر رو میشناسی سخته بخدا مگر بشینی ریسک کنی فقط زیست شیمی بخونی عمومی بالا بزرنی بری..مثلا 6ساعت زیست 4ساعت شیمی 2 3ساعت عمومی
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بنظر من،تو این بازه ی زمانی فقط با ساعت مطالعه ی بالا میشه موفق شد،و وقتی واسه تلف شدن وجود نداره،باید فقط و فقط بخونی و به نتیجه فکر نکنی.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برید مشاور راهنماییتون میکنه!

البته این این مشاورا یه سریاشون هستن بدجور تمام برنامه و فکرتون بهم میزنن با حرفاشون،زود تحت تاثیر قرار نگیرید: |

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahya77 نمایش پست ها
      فک نکنم مشاور بتونه کمک خاصی بش بکنه بیشتر از درس زدش میکنه ایشون خودشون میتونه حداقل یه هفته وقت بزاره منابعشو بگیره جمع جور کنه روش مطالعه هارو یاد بگیره برنامه موردنظرشو بچینه شروع کنه به خوندن..!
      واقع بینانه نگا کنیم ایشون وضعیتشون واقعا بده هر چند تلخ باشه اگه ایشون پایه خوبی داشتن و از درس دور نبودن حرف شما درست بود ولی الان باید به یه فرد متخصص مراجعه کنه ببینه اصلا این کنکورو بهتره بده یا نه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام.
      شما قطعا اگه بخواین بخونین باید با یه برنامه بخونین. برنامتون هم باید منظم باشه. یه سری حذفیات هم داشته باشه.
      ساعت مطالعه هم بین 8 تا 10. من ترجیحم روی 9 هستش.
      بر اساس اولویت هم باید بچینین.
      و در ضمن حتما و حتما اصولی بخونین.
      برنامه هم خواستین هستم خدمتتون.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام.
      شما قطعا اگه بخواین بخونین باید با یه برنامه بخونین. برنامتون هم باید منظم باشه. یه سری حذفیات هم داشته باشه.
      ساعت مطالعه هم بین 8 تا 10. من ترجیحم روی 9 هستش.
      بر اساس اولویت هم باید بچینین.
      و در ضمن حتما و حتما اصولی بخونین.
      برنامه هم خواستین هستم خدمتتون.
      میشه منو راهنمایی کنید لطفا مباحث حذف شده رو میگید؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      همچی ب این بستگی داره ک شما از کنکور چی میخای،اگ پزشکی و امثال اینا میخای باید بگم با توجه ب شرایط شما غیرممکنه ولی اگ رشته های پیراپزشکی مث پرستاری میخای اگ درست اصولی بخونی یسری حذفیات داشته باشی و تمرکزت بذاری رو مباحث پرسوال،بعلع میتونی پیرا شهرای کوچیک بیاری..متاسفانه دیگ قبولی کنکور سخت شده بچها با تموم قدرت علمشون میاین ،ب ی مشاوره خوب ی سر بزنین

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم نظام قدیمم و سال 4 هستش که کنکور میدم من واسه خودم فایلی از اینکه تا تیر چه مراحلی رو پیش رو دارم، درست کردم ایمیلتون رو بدین تا براتون بفرستم چون من کاربر ویژه نیستم نمیتونم براتون پیام خصوصی بفرستم.
      ذکات علم یاد دادنش به بقیه ست ان شاءالله که به دردتون بخوره.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن