خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بخونم دوباره برای کنکور ۹۹ با این شرایطی که گفتم؟

رأی دهندگان
    5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بیخیال رشتت خوبه خدایی و زندگیت رو بکن

0 0%
    • مرخصی نگیر و درکنار دانشگاه برای کنکور بخون

2 40.00%
    • مرخصی بگیر از دانشگاه و ریسکش رو به جون بخر

3 60.00%
    • امسال رو بیخیال و سال بعد فکر کنکور رو بکن

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سردرگمی من.همه بیاین تروخدا خیلی مهمه.مخصوص کنکور ۹۹

سلام دوستان خوبین؟راستش من کنکوری ۹۷ هستم و پشت کنکوری ۹۸ با تراز ۷۲۰۴ منطقه ۳ شدم.دیگه امسال خیلی بهتر بودم ولی خب از بهمن داداشم اینا سرطان خون گرفت و کلا همه چیم بهم ریخت بازم سعی کردم بخونم و خوندم و با ناحقی که درحق نظام قدیما شد ازاد پرستاری اوردم.راستش ملی خیلی از رشته هارو مثل بهداشت و اینا رو نزدم حتی شهر های خرابم نزدم فکرم این بود برم ازاد و یک شهر دیگه و بعدش یواشکی برای کنکور بخونم.که مرحله اول ازاد نیاوردم و مرحله دوم تو تکمیل ظرفیت اوردم.الان واقعا خیلی گیجم .موندم بخونم یا ن؟؟بمونم برای کنکور دوباره یا ن؟؟شروع کنم برای کنکور ۹۹ یا ن؟؟واقعا سطح علمیم خوب بود ولی نشد اما موندم.بعد جالبه الان یک انصراف دارم و انصراف بعدیم میشه دوانصراف ولی پرسیدم از نظام وظیفه و گفتن مشکلی نداره درصورت قبولی و انصراف درصورتی که قانون همین باشه دوستان راهنمایی کنین.نظرتون رو درمورد شرایط و رشتم و ازاد بودنش بدین‌به هرحال شرایط الانم زیاد نرمال نیست و سرطان اسمش روش هست دیگه.ممنون میشم همه نظرشون رو بدن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حال برادرتون خوب بشه و به خیر بگذره.
      اگه سطح علمی شما واقعا انقدر بالا هست به نظرم باید پی کنکور رو بگیرید و مرخصی بگیرید و بخونید. درسته اون وضعیت خیلی سخته داره ولی بالاخره پایانی هم داره و بعد از اون شما هستید که درگیر آیندتونید و احتمالا حسرت خواهید خورد بخاطر دوباره کنکور ندادن. خیلیا هستن که چند سال یه رشته ای رو که نمیخوان رو میخونن و بعد انصراف میدن و کنکور میدن و معمولا هم دیدیم که نتیجه گرفتن, خب پس حالا چرا شما این کارو همین الان انجام ندی, اگه دلت با پرستاری نیست بهتره مرخصی بگیری و کنکور بدی و چند سال بعد تازه نخوای دوباره از صفر استارت بزنی..
      آرزوی سلامتی برای شما و خانوادتون.

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      امیدوارم برادرت به این زودی ها حالش خوب شه .فقط این دفعه نظام جدید بخون تا ضرر نکنی در ضمن دو بار انصراف رو حتما پیگیر شو تا جایی که شنیدم مشکل ایجاد می کنه ولی دقیق نمیدونم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام و درود. یکی از اقوام بنده با نام علیرضا رهبر،حدود شش سال پیش، توی رشته ی ریاضی فیزیک درس میخوند. به گفته ی خودش هیچی نمیخوند. رتبه کنکورش هم حدود 7000 شد و رفت مهندسی صنایع شیراز. توی تابستون سال آخر لیسانس، یهو تصمیم گرفت کنکور بده. اونم توی رشته ی تجربی. به هیچکس هم هیچی نگفت. اون سال خوند و رتبش 1200 اینا شد.(هر چند شیمی رو جابه جا زد وگرنه رتبش 500 میشد) و الانم داره پزشکی فسا میخونه و توی مؤسسات مختلف، زیست شناسی تدریس میکنه. اما اینم بگم که از دانشگاه انصراف نداد و الان داره با لیسانس مهندسی صنایع، پزشکی میخونه
      در ضمن کنکور 97 داد.
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا دوستان بهتر میتونن مشورت بدن بهت ولی من واسه داداشت سلامتی رو آرزومندم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.امیدوارم داداشت هرچه زودتر خوب شه.
      فقط درمورد انصراف اینو حتمن بدون کسی که دوبار انصراف بده نمیتونه بره دانشگاه و حتمن باید بره خدمت. یعنی اگ دوبار انصراف بدی باید ۲ سال بیخیال کنکور شی بری خدمت بعد از دوباره کنکور بدی.اینو مد نظر داشته باش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن