خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 108
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

فروش تکی هستش یا کلیه ؟

مثلا من میخوام یه زیست و دینی بگیرم
      شما ثبت نام کردی ازت پایه مورد نظرتو میخواد . بعد مثلا میزنی دوازده م بعدش فهرست کل کتابای دوازدهمو برات باز میکنه که هرکدوم بخوای میتونی سفارش بدی . ولی گفتم دوبار نمیشه یه کتابو سفارش داد و بعد انتخاب پایه تا یک سال دیگه نمیتونی کتابای پایه دیگه رو بگیری

2. Top | #77
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      شما ثبت نام کردی ازت پایه مورد نظرتو میخواد . بعد مثلا میزنی دوازده م بعدش فهرست کل کتابای دوازدهمو برات باز میکنه که هرکدوم بخوای میتونی سفارش بدی . ولی گفتم دوبار نمیشه یه کتابو سفارش داد و بعد انتخاب پایه تا یک سال دیگه نمیتونی کتابای پایه دیگه رو بگیری

خوبه از یه جهت من یه پایه رو میخرم از اونجا . میمونه یه پایه که مجبورم به قیمت زیاد بخرم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خوبه از یه جهت من یه پایه رو میخرم از اونجا . میمونه یه پایه که مجبورم به قیمت زیاد بخرم
      اره میتونی صبر کنی دوازدهم رو با بهترین کیفیت از اونجا بخری . دو پایه رو باید خودت پیدا کنی . البته کتبی که تغییراتشون زیاد نبوده مثل ریاضی با عربی یا زبانم میتونی بگیری با کد ملی دیگه از اونیکی پایه ها ولی بقیه درسا ریسکه چون تازگیا خیلی مطالب حذف میکنن
      ویرایش توسط Amirsh23 : 24 شهریور 1399 در ساعت 11:59

4. Top | #79
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اره میتونی صبر کنی دوازدهم رو با بهترین کیفیت از اونجا بخری . دو پایه رو باید خودت پیدا کنی . البته کتبی که تغییراتشون زیاد نبوده مثل ریاضی با عربی یا زبانم میتونی بگیری با کد ملی دیگه از اونیکی پایه ها ولی بقیه درسا ریسکه چون تازگیا خیلی مطالب حذف میکنن

تغیرات دینی دوازدهم رو اعمال دادم و برا دوازدهم در صودرت پشت موندن عوض نخواهم کرد .

پایه باید عوض بشه چند موارد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سالای قبل که من سفارش دادم ربطی نداشت به اینکه چه کسی باشی فقط کد ملی و سریال شناسنانه میخواست ولی فقط با هر کد ملی میتونی یه سری کتاب و از یک پایه بگیری یعنی فقط میتونی یدونه زیست دهم شیمی دهم ریاضی دهم فیزیک دهم و... بگیری و نمیتونی دوتا زیست دهم یا شیمی دهم یازدهم باهم... بگیری البته میتونی با کد ملی دیگه دوباره ثبتنام کنی و دوباره کتاب سفارش بدی یا کتابای یه پایه دیگه رو بگیری و گیر نمیدن چه کاره ای ،چون روال سالهای قبل همینطوری بود.
      ارسالشم با پست دم منزله فقط یکم نسبت به بقیه ارسال های پستی طول میکشه و حدودا ۲ هفته اینا زمان میخواد. اما یادت باشه شما فقط کتابای چاپ امسالو میتونی ازشون بگیری که دوازدهمش به دردت میخوره و دهم یازدهمو خودت باید گیر بیاری چون کتابای دوازدهمش برای کنکور ۱۴۰۰ یازدهمش برای ۱۴۰۱ و دهمش برای ۱۴۰۲ هستش
      اینجوری باشه من میتونم واسه هر پایه یک کد ملی بزنم ؟ولی چجور میشه دهمو یازدهم واسه۴۰۱و۴۰۲باشه مگه اونایی که دهم درس میخونن چاپ امسالو سفارش ندادن؟

6. Top | #81
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری00 نمایش پست ها
      اینجوری باشه من میتونم واسه هر پایه یک کد ملی بزنم ؟ولی چجور میشه دهمو یازدهم واسه۴۰۱و۴۰۲باشه مگه اونایی که دهم درس میخونن چاپ امسالو سفارش ندادن؟
      همه ی کتابا چاپ ۹۹ هستن . دهم ۹۹ میشه کنکور 1402
      یازدهم ۹۹ میشه ۱۴۰۱
      دوازدهم ۹۹میشه ۱۴۰۰
      درواقع دهم یازدهمش برای کساییه که الان دهم یازدهم میخونن چون این کتابا با هدف خدمت رسانی به کنکوری ها چاپ نمیشن که اینا مثلا برای کسایی چاپ میشه که دبیرن و تک درس لازم دارن یا یکی کتابش گم شده و چون دوازدهم ۹۹ برای ۱۴۰۰ هست شما میتونید بگیرید. سوال اولت که طبق سال های قبل میشد اینکارو کرد امسالم ایشالا بشه

7. Top | #82
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من میخوام زیست ها رو چاپ کنم سیاه سفید
      بعد برای شکلا چیکار کنم؟
      کتاب تصویرنامه ای هست که کامل باشه؟
      لقمه مثلا خوبه؟

8. Top | #83
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان بنظرم دوتاراه بیشترندارید

یا اینکه بتونید کتابای چاپای ۹۶ تا ۹۸ نظام جدید گیربیارید
      از برنامه دیوار اینا بعدش تغییراتش رو اعمال کنید ک فایلش هستش تیم نوترفیل کامل گذاشته تمومی دروس با وویس
      خصوصی بدید لینکشو بدم
      یا اینکه اگر مشکل مالی ندارید قیمت ازادش میشه حدود ۳۰۰ تومن +پول پستش حدود ۳۳۰ تومنی میشه فکر کنم...
      ویرایش توسط meghdad : 25 شهریور 1399 در ساعت 14:05

9. Top | #84
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      برید از سایت "سامانه توزیع کتب درسی" خرید کنید
      من اول با توجه به شنیده ها داخل همین سایت
      فکر میکردم فقط با کد ملی یه دانش آموز یا کد پرسنلی یه معلم میشه خرید کرد اما.... اینطور نیست من با وجود این که در حال حاضر دانش آموز نیستم رفتم با کدملی خودم اول ثبت نام کردم و بعد سفارش خودمو ثبت کردم و کل سفارشم شد 34/600ت که با هزینه ارسال 12/000 ت جمعا شد 46/600تومن
      یعنی کل کتابای درسی سال یازدهم خود آموزش و پرورش برام 46/600 تومن تمام شد
      اگه کسی رو میشناسید که میخواد کتب نظام جدید رو بگیره
      بهش اطلاع بدید که اگه دانش آموز نباشه و معلم هم نباشه
      میتونه با کد ملی خودش این کارو کنه
      یه پک کامل یازدهم رو یکی از سایت ها که خواستم خرید کنم میداد 250/000تومن
      من رفتم میگه اونایی میتونن خرید کنن که در سال تحصیلی 99-1400 در مدرسه ثبت نام کرد باشن من نظام قدیمی هستم اطلاعاتم رو نیاورد

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان متاسفانه انگار سامانه فقط به دانش آموزا کتاب میفروشه الآن ما دقیقاً باید چیکار کنیم؟

11. Top | #86
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سامانه ای که شما میرین اشتباهه و برای ثبت سفارش دوره ای دانش آموزانی هست که دارن مدرسه میرن و همه کتابا رو یکجا پولشو واریز میکنن و به مدارس ارسال میشه و شامل همه کتابا هست مثل سلامت و بهداشت و اینا. سایتی که میتونین باهاش تکجلدی بگیرین و فقط دوازدهمش به دردتون میخوره هنوز باز نشده و یک ماه اینا بکشه شاید

12. Top | #87
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام .

دوستان عزیز
      نرخ کتاب ها به شیوه ازاد از مبلغ 40 هزار تومن تا 60 هزار تومن هستش

منبع : پایتخت کتاب

پ.ن > دار و ندار تون رو بفروشین برا چند جلد جلغوز کتاب درسی این چه وضیعیه؟ فروش آزاد کتاب از خود سایت تالیف متوقف شده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #88
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام .

دوستان عزیز

پ.ن > دار و ندار تون رو بفروشین برا چند جلد جلغوز کتاب درسی این چه وضیعیه؟ فروش آزاد کتاب از خود سایت تالیف متوقف شده
      فروش ازاد متوقف شده؟ از کجا میدونی؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

14. Top | #89
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام .

دوستان عزیز

من با پی دی اف میخونم

15. Top | #90
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سامانه ای که شما میرین اشتباهه و برای ثبت سفارش دوره ای دانش آموزانی هست که دارن مدرسه میرن و همه کتابا رو یکجا پولشو واریز میکنن و به مدارس ارسال میشه و شامل همه کتابا هست مثل سلامت و بهداشت و اینا. سایتی که میتونین باهاش تکجلدی بگیرین و فقط دوازدهمش به دردتون میخوره هنوز باز نشده و یک ماه اینا بکشه شاید
      تا اون موقع چیکار کنیم

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)