خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 108
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بستم رسید دستم()ولی یه مشکل
      من فیزیک و زیست دهم سال 98 رو میخوام ولی تو این سایت موجود نیست میشه بگید چجوری جورش کنم؟:/
      از کجا پیدا کنم این دوتا کتاب رو...؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها لطفا به سوال بالا هرکی میدونه جواب بده

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      بستم رسید دستم()ولی یه مشکل
      من فیزیک و زیست دهم سال 98 رو میخوام ولی تو این سایت موجود نیست میشه بگید چجوری جورش کنم؟:/
      از کجا پیدا کنم این دوتا کتاب رو...؟
      منم میخوام یسری کتاب سفارش بدم ولی از کرونا میترسم
      توی دیوار سرچ کنی گذاشتن برای فروش

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      منم هنو موندم بگم یا نه
      البته میترسم کلا نیارن به بهونه کرونا
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

منم هنو موندم بگم یا نه
      البته میترسم کلا نیارن به بهونه کرونا
      دیشب برای دومین بار سفارش دادم چون سفارش اولیم بعد دو هفته رسید و نسبت به بقیه که بعد یک ماه خریدن نیومد براشون خوب بود بنظرم
      شاید به بهونه کرونا یکم دیر بیارن ولی نه اینکه کلا نیارن دیگه اینقدرم شهر هرت نیست

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      نه میخوام نو و دست نخورده باشه....دست دوم بدم میاد بخونم
      سایتی رو سراغ ندارین؟

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها

نه میخوام نو و دست نخورده باشه....دست دوم بدم میاد بخونم
      سایتی رو سراغ ندارین؟
      بگردی در همین دیوار کتاب نو هم هست

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعده 52 روز رسید ...
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      در صورتیکه پس از گذشت 10 روز از زمان پرداخت سفارش، بسته ی پستی را دریافت نکردید برای پیگیری با شماره های 15 - 88742110-021 تماس حاصل نمائید.

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امسال همچین چیزی نیست؟
      اصا شما کتاباتونو چجور تهیه میکنید؟ بهترین راهش چیه؟ بانک کتاب پایتخت داره؟
      ___
      یه سوال دیگه. تو سامانه توزیع مواد اموزشی دیدم زیست دوتزدهم ، همون زیست پارسالیه است یعنی چاپ 98-99 ; زیست دوازدهم امسال تغییراتش چقدر بوده؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      امسال همچین چیزی نیست؟
      ___
      یه سوال دیگه. تو سامانه توزیع مواد اموزشی دیدم زیست دوتزدهم ، همون زیست پارسالیه است یعنی چاپ 98-99 ; زیست دوازدهم امسال تغییراتش چقدر بوده؟
      من دو ساله دارم میبینم هستش فقط باید صبر کنی . چون این موقع سال همیشه سایت بستس اگه بزنی سفارش تکجلدی کتاب تو گوگل میاره سایتشو که مینویسه سایت درحال بروزرسانی هست . چون باید اول کتاب به دانش اموزا برسه و بعد اینکه ارسال کتاب به مدارس اینا تموم شد فروششون شروع میشه که از آبان اینا شروع میشه

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      من دو ساله دارم میبینم هستش فقط باید صبر کنی . چون این موقع سال همیشه سایت بستس اگه بزنی سفارش تکجلدی کتاب تو گوگل میاره سایتشو که مینویسه سایت درحال بروزرسانی هست . چون باید اول کتاب به دانش اموزا برسه و بعد اینکه ارسال کتاب به مدارس اینا تموم شد فروششون شروع میشه که از آبان اینا شروع میشه
      فک کنم پارسال از بیست مهر شروع شد.. به هر حال تا اون موقع واسه درسی مثل زیست چیکار کنیم بهتره از نظر شما
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فک کنم پارسال از بیست مهر شروع شد.. به هر حال تا اون موقع واسه درسی مثل زیست چیکار کنیم بهتره از نظر شما
      یه سری کتاب به اسم زیر ذره بین هست که کتاب درسیو عین متنشو اورده و دقیقا خود کتابو پرینت رنگی کرده گوشه کناراش نکاتش و تستای کنکور اورده از اون بگیر من الان چک کردم ویژه کنکور ۹۹ داره و جامع هست که کتاب سه سالم داره تک پایه هم داره اما برای کتابای متناسب با کنکور ۹۹ هست و میگن چاپ جدید تا اخر شهریور میاد ، میتونی قبلی رو بگیری ولی حواست باشه جاهایی که تغییر کرده از پی دی اف بخونی باز حداقل یه مدت کار را بندازه ولی حدودا ۵۰ تومن برای تک پایه باید خرج کنی حتی میتونی کلا ازش استفاده کنی توی شیمی هم داره یا یکمم صبر کن ۱۴۰۰ جامع بگیر و کتاب درسی نگیر حواست باشه چون کتاب تست اینا هم دارن اشتباه نگیری یه وقت اونیکه زیر ذره بین کتاب درسیه رو بگیر
      ویرایش توسط Amirsh23 : 20 شهریور 1399 در ساعت 23:39

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      یه سری کتاب به اسم زیر ذره بین هست که کتاب درسیو عین متنشو اورده و دقیقا خود کتابو پرینت رنگی کرده گوشه کناراش نکاتش و تستای کنکور اورده از اون بگیر من الان چک کردم ویژه کنکور ۹۹ داره و جامع هست که کتاب سه سالم داره تک پایه هم داره اما برای کتابای متناسب با کنکور ۹۹ هست و میگن چاپ جدید تا اخر شهریور میاد ، میتونی قبلی رو بگیری ولی حواست باشه جاهایی که تغییر کرده از پی دی اف بخونی باز حداقل یه مدت کار را بندازه ولی حدودا ۵۰ تومن برای تک پایه باید خرج کنی حتی میتونی کلا ازش استفاده کنی توی شیمی هم داره یا یکمم صبر کن ۱۴۰۰ جامع بگیر و کتاب درسی نگیر حواست باشه چون کتاب تست اینا هم دارن اشتباه نگیری یه وقت اونیکه زیر ذره بین کتاب درسیه رو بگیر
      ولی خدایی هیچی کتاب درسی نمیشه وقتی فنریش هم میکنی!

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      امسال همچین چیزی نیست؟
      ___

بانک کتاب زنگ بزنین . و سال چاپ رو حتما ذکر کنید .

یا میتونید به چاپخونه ای یا کتاب فروشی برید و سفارش بدید که بیشتر سیاه سفید میارن میدن .

توجه کنین قیمت در هر دو حالت کمی بالاس . من دینی خریدم از چاپخونه ای ( فایل دادم تحویل گرفتم البته با هزار مصیبت) دهم و یازدهم شد 80 هزار و خورده ( رنگی و صحافی شده)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #60
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ولی خدایی هیچی کتاب درسی نمیشه وقتی فنریش هم میکنی!
      این کتابی که من گفتم خود کتاب درسیه انگار پی دی اف کتاب درسی رو کپی کردن و جفتشه حتی اینطوریم نیست متن کتاب درسیو اورده باشن یعنی چجوری بگم خود کتابو پرینت کردن ولی گوشه کناراش نکاتشو نوشتن و از چاپ خونه و اینا ارزونتر میوفته فک کنم بری پی دی اف ببینی متوحه میشی خیلی از کسایی که کتاب ندارن از این کتاب استفاده میکنن

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)