خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      مجبوریم یا pdf بگیریم از تلگرام یا فیل شیمی بخریم

شخصا برا زیست یه منبع جمع و جور گرفتم و ای کیو و تک جلدی های خیلی سبز رو pdf گرفتم !!

کاری نمیشه کرد . تحصیل تو این مملکت ارزش یک ریال هزینه کردنم نداره به نظر من
      وقتی ۴ تا دونه کتاب آدم میخره میشه دو تومن دیگه چاره جز پی دی اف نی:/
      قدیما با دو تومن فکر کنم یه ۱۰ دوازده تا کتاب میدادن

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخ آخ داغ دلم تازه شد، اولین کتاب کمک درسی که گرفتم فیزیک دوم تجربی نشرالگو 30 تومن بود. الان با ده برابرش هم نمیتونم کتاب بگیرم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها
      آخ آخ داغ دلم تازه شد، اولین کتاب کمک درسی که گرفتم فیزیک دوم تجربی نشرالگو 30 تومن بود. الان با ده برابرش هم نمیتونم کتاب بگیرم
      بازم خوش به حالتون یکی بوده ازش پول بگیرین کتاب بخرین

ما رومون نمیشد پول بگیریم با بدبختی یه دونه کتاب ارزون مهر و ماه ( سیب ) پول کار کردیم خریدیم به دردم نمیخورد

4. Top | #34
      Uio
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallFlower نمایش پست ها
      وقتی ۴ تا دونه کتاب آدم میخره میشه دو تومن دیگه چاره جز پی دی اف نی:/
      قدیما با دو تومن فکر کنم یه ۱۰ دوازده تا کتاب میدادن

الان دو سال دیگه کنکورهای ۱۴۰۵ میان میگن یادش بخیر یه زمانی با دو تومن چارتا کتاب میشد خرید =/

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uio نمایش پست ها
      الان دو سال دیگه کنکورهای ۱۴۰۵ میان میگن یادش بخیر یه زمانی با دو تومن چارتا کتاب میشد خرید =/
      اینم هست اون زمان فکر کنم دونه ای دو تومن شه

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      ای کاش یه چهار - پنج سال زودتر به دنیا میومدم. اخ که چه کیفی داشت. میرفتی با 200 تومن کلی کتاب میخریدی. الان دو جلد شیمی بهمن بازرگانی دوازدهم 250 تومنه ://
      الان دو جلد شیمی مبتکران 1200 هس

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

در راستای حرف دوستان درباره گرونی کتابا باید یه نکته رو اشاره کنم ...

مهم ترین وظیفه بانک مرکزی هر کشوری حفظ ارزش پول اون کشوره !!!

اما دریغ و صد افسوس !!! مسئولین بانک مرکزی ما انگار دغدغه ای غیر از این موارد دارن !!! ( منظورم صرف این دولت یا دولت گذشته نیست ، انگار کلیت سیستم حاکم ، اولویتی غیر از این داره )

قدیم ندیما داروغه های شهر ، با لشکر و زور و خدم و حشم توی شهر راه می افتادن و از مردم مالیات می گرفتن ... الآن جدای از مالیاتی که باید به صورت رسمی پرداخت کنی، یه مالیات پنهانی هم به اسم تورم ازت می گیرن که دیگه دل به خواهی نیست ! همین که پول نقد توی جیبت یا توی حسابت داشته باشی بدون اینکه دست توی جیبت کنن ازت می دزدنش ... !!! ( تورم یعنی دزدی رسمی توی روز روشن! ... تورم یعنی شلاق اون داروغه شهر که بر پیکر آدمهای ضعیف جامعه می زد تنها به جرم اینکه مال و مکنتی ندارن که بتونن مالیات بدن !!! )

نمیدونم که اسم شیت کوین رو در بازار رمز ارزها شنیدین یا نه ... ( رمز ارزهایی مثل دوج کوین یا شیبا یا .... ) >>>> ریال ما پادشاه شیت کوین ها هست ... گریه آوره !

و به قول یه رندی >>> این از اعجاز ریال هست که اگر خرجش کنی مثل این میمونه که پس انداز کردی و اگر پس اندازش کنی مثل اینه که خرجش کردی ( کاش اون بالاییا میفهمیدن و براشون مهم بود !
      )
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 18 شهریور 1402 در ساعت 11:18

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن