خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کتاب درسی نظام جدید معضلی جدید و عجیب

سلام بچه ها، من از چند تا سایت فروش کتاب پرسیدم میگن اول پول رو واریز کن بعد زنگ بزن آدرس بده بفرستیم..مبلغ هم کم نیست ۷۵۰ هزار تومان عه..من از سایتشون سه سال قبل خرید کردم ولی خب مدرک داشتم که خرید کردم و اگه خریدمو نمیدادن میتونستم پولمو بگیرم(هر چند موقع تحویل بسته مبلغ رو پرداخت کردم). الان من تلفنی بدون اینکه جایی ثبت بشه پرداخت کنم بعدش سفارش بدم..بعداً اگه نفرستادن من برم یقه ی کی رو بگیرم که پولمو بدین؟ چیکار کنم بچه ها؟ من نمیخوام ویلون و سیلون خیابونای تهران بشم برای پیدا کردن پک کامل نظام جدید.. واسه همین مجبورم اینترنتی بخرم که اونم نمیدونم اعتماد کنم یا نه! جایی هست تو تهران که همه کتابها رو داشته باشه؟
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معلومه که نه!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها، من از چند تا سایت فروش کتاب پرسیدم میگن اول پول رو واریز کن بعد زنگ بزن آدرس بده بفرستیم..مبلغ هم کم نیست ۷۵۰ هزار تومان عه..من از سایتشون سه سال قبل خرید کردم ولی خب مدرک داشتم که خرید کردم و اگه خریدمو نمیدادن میتونستم پولمو بگیرم(هر چند موقع تحویل بسته مبلغ رو پرداخت کردم). الان من تلفنی بدون اینکه جایی ثبت بشه پرداخت کنم بعدش سفارش بدم..بعداً اگه نفرستادن من برم یقه ی کی رو بگیرم که پولمو بدین؟ چیکار کنم بچه ها؟ من نمیخوام ویلون و سیلون خیابونای تهران بشم برای پیدا کردن پک کامل نظام جدید.. واسه همین مجبورم اینترنتی بخرم که اونم نمیدونم اعتماد کنم یا نه! جایی هست تو تهران که همه کتابها رو داشته باشه؟
      بانک کتاب پایتخت رو من ازشون به صورت تلفنی خرید کردم پایه های دهم و یازدهم رو
      همه ی کتاب ها درست بودن جز زیست یازدهم که تصاویرش تار بود و فیزیک و دینی دهم که به جای چاپ ۹۶ چاپ ۹۷ رو فرستاده بودن ، بقیه ی کتاب ها مشکلی نداشت هر پایه رو ۲۰۰ هزار تومان گرفتم
      برای دوازدهم که تماس گرفتم گفتن ۲۵۰ تومن هست
      stars can't shine without darkness

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میتونی حضوری هم بری کتابا رو خودت چک کنی که اشتباهی صورت نگیره

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها
      میتونی حضوری هم بری کتابا رو خودت چک کنی که اشتباهی صورت نگیره
      به من گفت هر پایه ۲۵۰ هزار تومان و خرید حضوری ندارن..کجا برم چک کنم..مجبورم سفارش بدم دیگه. از شما هم خواستن قبل آدرس دادن پول رو واریز کنی؟ چقدر طول کشید بیارن؟
      To the hope of it all..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب فروشی کاج تو انقلاب همه ی کتابارو داره من چند ساله از اونجا خرید میکنم اگه خواستی شمارشو میدم 10 درصد تخفیف داره

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      کتاب فروشی کاج تو انقلاب همه ی کتابارو داره من چند ساله از اونجا خرید میکنم اگه خواستی شمارشو میدم 10 درصد تخفیف داره
      ممنون میشم تو خصوصی شمارشو بدی چون اینجا بدی ممکنه اخراج بشی.
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

به من گفت هر پایه ۲۵۰ هزار تومان و خرید حضوری ندارن..کجا برم چک کنم..مجبورم سفارش بدم دیگه. از شما هم خواستن قبل آدرس دادن پول رو واریز کنی؟ چقدر طول کشید بیارن؟
      بله باید پول رو اول واریز کنید بعد مشخصات بدید .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا خودتو به دردسر میندازی. 750 هزار تومن!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
      پی دی اف کل کتاب هارو از سایت گروه چاپ و نشر کتاب های درسی بگیر بعد هر کدوم خواستی بده برات فتو بزنن
      Chap.sch.ir

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از فرشگاه بانک کتاب پایتخت بگیر
      من تا حالا 1000بار ازشون کتاب گرفتم هر بار هم فرستادن..آخرین بار هم زیست دهم رو تلفنی سفارش دادم.
      درضمن کتاب های دوازدهم رو از سایت خود آموزش پرورش میتونی به قیمت پشت جلد تهیه کنی.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      میشه برای منم شماره رو بفرستید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      آقا رضا چجوری باید از خود سایت آموزش و پرورش خرید کرد
      سلام. آقا رضا نیستم (D اما سایتش این هست.
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      سلام. آقا رضا نیستم (D اما سایتش این هست.
      ممنون اینجا رفتم
      اطلاعات برادرم که الان دانش آموزه و در حال تحصیله رو وارد میکنم
      میگه که با مشخصات این دانش آموز ثبت سفارش انجام شده (فکر کنم منظورش همون کتاب هایه که اول سال ثبت نام کردیم و کتابا رو از مدرسه گرفتن )
      این در حالیه که من شنیده بودم هر دانش آموز علاوه بر اون میتونه یکبار دیگه با کدملیش یک پایه رو کامل بگیره
      حالا موندم چی کار کنم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      ممنون اینجا رفتم
      اطلاعات برادرم که الان دانش آموزه و در حال تحصیله رو وارد میکنم
      میگه که با مشخصات این دانش آموز ثبت سفارش انجام شده (فکر کنم منظورش همون کتاب هایه که اول سال ثبت نام کردیم و کتابا رو از مدرسه گرفتن )
      این در حالیه که من شنیده بودم هر دانش آموز علاوه بر اون میتونه یکبار دیگه با کدملیش یک پایه رو کامل بگیره
      حالا موندم چی کار کنم
      به قول اون دوستمون میتونین با کد پرسنلی معلماتون یه جلد کتاب همون درس رو بگیرین.
      واقعا معضلیه.
      هیچ فکری هم دربارش نمیشه.
      سایت ها و کتابفروشی ها هم که بازار سیاه راه انداختن :/
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      به قول اون دوستمون میتونین با کد پرسنلی معلماتون یه جلد کتاب همون درس رو بگیرین.
      واقعا معضلیه.
      هیچ فکری هم دربارش نمیشه.
      سایت ها و کتابفروشی ها هم که بازار سیاه راه انداختن :/

فکر کنم باید از بانک کتاب پایتخت بگیرم
      فقط دوستمون بالاتر گفته که زیستش تصاویرش تار بوده
      فکر کنم خودمون باید بریم بیرون بدیم پرینت بگیرن الخصوص زیست که تصاویر خیلی مهمه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن