خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      خیلی ممنون آقا رضا
      من الان رفتم سایت خود آموزش و پرورش
      کل کتابای یازدهم رو سفارش دادم که کلا شد 34/600ت با هزینه ارسال که 12000ت بود جمعا شد 46/600 ت
      من فکر میکردم فقط با کد ملی یا شماره پرسنلی یه معلم میشه خرید کرد
      نمیدونستم با کد ملی خودم که دانش آموز نیستم هم میشه خرید کرد
      در هر صورت خیلی ازتون ممنونم
      فقط حواست باشه کتاب هایی که الان در سایت هست همشون چاپ 98 هستن..به عبارتی کتاب های یازدهم که شما الان سفارش دادی منطبق با کنکور 1400 هست...برای همین به اون دوستمون گفتم کتاب های دوازدهم رو از سایت تهیه کنه.
      برای همین بهتر چک کنی که کتاب ها احیانا تغییر داشتن یانه.

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها، من از چند تا سایت فروش کتاب پرسیدم میگن اول پول رو واریز کن بعد زنگ بزن آدرس بده بفرستیم..مبلغ هم کم نیست ۷۵۰ هزار تومان عه..من از سایتشون سه سال قبل خرید کردم ولی خب مدرک داشتم که خرید کردم و اگه خریدمو نمیدادن میتونستم پولمو بگیرم(هر چند موقع تحویل بسته مبلغ رو پرداخت کردم). الان من تلفنی بدون اینکه جایی ثبت بشه پرداخت کنم بعدش سفارش بدم..بعداً اگه نفرستادن من برم یقه ی کی رو بگیرم که پولمو بدین؟ چیکار کنم بچه ها؟ من نمیخوام ویلون و سیلون خیابونای تهران بشم برای پیدا کردن پک کامل نظام جدید.. واسه همین مجبورم اینترنتی بخرم که اونم نمیدونم اعتماد کنم یا نه! جایی هست تو تهران که همه کتابها رو داشته باشه؟
      خیلی جاها هزینه ی فوتوکپی رو کم میگیرن مثلا بده یکی از اشناهات بره دانشگاه کپی بزنه
      در ضمن تو که به همه کتابا نیاز نداری
      دینی سه سال رو میخوای+ شیمی سه سال + زیست سه سال

بقیه ش که تو خودِ کتابای کمک درسی حتی واضح تر هم هست! دیگه نیازی بهشون نداری پی دی اف هاشو نگه دار که اگه جایی مشکل داشتی بری یه سر به پی دی اف ها بزنی(مثلا چک کردن سرفصل و اینا

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن