خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samar_98 نمایش پست ها
      دبیرستان که بودم، امتحانای کلاسی درس فیزیک رو کنار یکی از دوستای خرخونم میشستم. لای این ماشین حسابا که درشون تاشو هستش تقلب جابجا میکردیم، خیلی خوش میگذشت.
      من رو پاک کنم تقلب جا به جا میکردم
      یا برگه رو لول میکردم دور غلط گیر که سفید بود میدادم دوستم
      ولی خب همکلاسیام خیلی پایه بودن
      تو امتحانا یجا میفتادیم یکی رو نیمکتای وسط کلاس بود
      ۲ نفرمون سمت چپ
      یه نفر سمت راست
      من اول مینوشتم شک داشتم به اون دوستم که وسط بود میگفتم اونم از اون یکی میپرسید
      بعد که کلاس خلوت میشد به با اون یکی دوستمونم چک میکردیم بعد میرفتیم
      قشنگ تا لحظه آخر مینشستیم که معلم زِله بشه بذاره هر کار بخوایم بکنیم
      یاد باد آن روزگاران
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چرا همتون همش تقلب میرسونید؟=/
      من تو 90درصد تقلبام گیرنده بودم
      آخریشم سر تربیت بدنی بود که کل سوالا رو از بغل دستیم پرسیدم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کلاس یازدهم امتحان ریاضی داشتیم
      با همه بچه ها هماهنگ کردیم و من رفتم جلوی جلو ۲ نفر ساپورت چپ و راست
      قرار شد وقتی من تست هارو زدم کناردستی چپم بگه اجازه وقت امتحان خیلی کمه (نشونه استارت تقلب هابود) بعد بغل راستم دستش رو میورد پشت کلش رو میخاروند و همزمان با دستش گزینه هارو نشون میداد
      عین ۲۳ ۲۴ نفر کلاس ۲۰ شدن معلم فهمید تقلب شده ولی هیچ وقت توی این ۲ سال کسی نگفت کار من بوده

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال هفتم کارسوق ریاضی بود من و داداشم کنار هم نشستیم و باهم بحث کردیم تمام سوالات رو ...
      هردومون قبول شدسم واسه مرحله استانی . باز هم تکرار کردیم و برگه هامون عین هم بود که اون قبول شد واسه کشوری و من نشدم (البته هرچند معاون مدرسمون به داداشم خبر نداد و از مرحله کشوریش جا موند)

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

من رو پاک کنم تقلب جا به جا میکردم
      یا برگه رو لول میکردم دور غلط گیر که سفید بود میدادم دوستم
      ولی خب همکلاسیام خیلی پایه بودن
      تو امتحانا یجا میفتادیم یکی رو نیمکتای وسط کلاس بود
      ۲ نفرمون سمت چپ
      یه نفر سمت راست
      من اول مینوشتم شک داشتم به اون دوستم که وسط بود میگفتم اونم از اون یکی میپرسید
      بعد که کلاس خلوت میشد به با اون یکی دوستمونم چک میکردیم بعد میرفتیم
      قشنگ تا لحظه آخر مینشستیم که معلم زِله بشه بذاره هر کار بخوایم بکنیم
      یاد باد آن روزگاران
      راستش منم اینکارارو بلدم ولی متاسفانه ازونا بودم که خیلی تقلب نمیدادم به کسی، ینی یجوووری سرمو میکردم تو ورقه که کسی ازم کمک نخاد
      نمره خودمم اونقدی برام مهم نبود که بخام بخاطرش ریسک کنم
      کلا تقلب کم کردم تو عمرم
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تقلب
      یادش بخیر
      دوم راهنمایی
      سر امتحان تاریخ دو نفر ازم تقلب خواستن به یکی درست گفتم به یکیشون اشتباه البته بچه بودیم دیگه
      یه بار هم از یه رفیقام تقلب گرفتم سر زبان
      خیلی خوب بود

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یازدهم که بودم امتحان ترم دوم دینی عین20 نمره رو تقلب کردم ...از دینی متنفر بودم و همشو نوشتم بردم...
      ولی انقد تعداد برگه ها زیاد بود که واقعا خودمم موندم چجوری نگرفتن منو اونم دقیقا بدترین جای ممکن بودم ...حدود هفتا برگه بود که واسه هرسوال باید هرهفتا رو میگشتم ببینم کجا نوشتمحالا وقت امتحانم همش 60 دقیقه بود و سر ساعتم گرفتن...
      واقعا اگه میگرفتن خیلی بد میشد درسم خیلی خوب بود همه اعتماد داشتن بهم ...ولی واقعا حسش نبود دینی بخونمولی چنان استرسی بهم وارد شد که بیا و ببین بعضی سوالا هرکاری میکردم تو اون حجم برگه پیدا نمیشد و فقطم 15دقیقه وقت مونده بود ...اخرشم دوتا از برگه ها رو به دلیل کمبود جا قورت دادم

8. Top | #23
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه بار یکی از دوستام یه سوال روی من نوشت بعد جواب امتحان اومد دیدم اون سوال به من75/ داده بعد به رفیقم 2نمره
      گفتم چرا به تو 2داده به من75/ ؟گفت حتما اشتباه نوشتی...گفتم انیشتن تو که روی من نوشتی چطور مال من اشتباست مال تو درسته
      یه بارم امتحان نوبت اول 4_5تا کاغذ برده بودم روی جلسه زیر پاهام...صندلی جلویی غایب بود مراقب وسط امتحان گفت برو جلو
      منم بلند شدم تا اخر جلسه تقلبا روی صندلی موندن ولی مراقبا اسکولای عجیبی بودن اصلا دست به کاغذ نزدن...
      شعر برای فارسی هر3سال روی دستم مینوشتم ولی هر3سال از شعری که نوشته بودم توی امتحان نخواست(مثلا2تا شعر بود من1رو نوشته بودم ولی اون شعر2میخواست)
      ...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      وای بار اولم کلاس شیشم بودم. اون موقعهام که فشرده میخوندیم واسه تیزهوشان و من شاگرد اول بودم. یادمه امتحان قرآن داشتیم، منم که هیچی نخونده بودم. خلاصه تا معلممون از نمازخونه رفته بود بیرون، یکی از دوستام روش رو کرد اینور و همه کلمه ها رو واسم گفت. دوتامون بیست شدیم. یادش بخیر. بعد از ظهرش رفتم واسش لواشک خریدم

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوم دبیرستان جواب تموم امتحانای هندسه رو دوست صمیمیم برام تو کاغذ مینوشت.آخرین بار تو امتحانات خرداد،بازم دوستم برام نوشت جوابا رو تو چنتا تیکه کاغذ.بعد اون موقع چون هوا گرم بود پنکه سقفی روشن بود.منم شروع کردم به نوشتن.برگه ها زیر جامدادیم بود.برگه ی یکی مونده به آخرو که برداشتم،یه برگه از زیر جامدادی پرواز کرد درست زیر پای مراقبمراقبمون معلم دینیمون بود شانس آوردم چون باهام خیلی خوب بود به روی خودش نیاورد
      اون امتحانم 15 شدم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اول اعتراف میکنم ریاضی پیش رو خرداد 96پاس نشدم
      رفتم شهریور 96بازم پاس نشدم
      رفتم برا دی ماه این مدرسه بزرگسالان واسه امتحان دیدم یا قران چه سوالاییه:/
      دیگه فهمیدم پاس نمیشم و باید برم برا خرداد97
      دیگه منم تو چرک نویسم یه 8/9تایی سوالای برگه رو نوشتم با امید اینکه خرداد هم همین نمونه سوالا باشه و گذاشتمش جیبم
      وقتیم اومدم بیرون مراقب تاکید کرد چرک نویستو بنداز سطل
      بعدش من رفتم واسه خرداد97همون سوالایی که دزدیده بودمو خوندم و خداروشکر همون سوالای دی ماه بود و با 10پاس شدم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نصف درسایه مزخرفو مثل بلهداشتو هویتو تاریخو جغرافیارو با تقلب ققبول شدم خداشاهده یه پسره بود کل سه سالو ریاضی و فیزیک شیمی و درسایه مهم از رو من تققلب کرد قبول شد درر حد شلغم نبود فقط درسایه حفظی همین اقا امسال شد 1600 زاهدان قبول شد انتقالی گرفت کرج الان دانشجویه پزشکی کرجه کور کر کچل بشم اگه دروغ گفته باشم دقیقا رتبه 1609 با کشوری 96000
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کل زندگیم به تقلب گذشته!

شیمی پیش واسه خرداد برگمو با جلویی عوض کردم : |

و زبان پیش امتحانای خرداد دوستم برگش سفید بود دیگه لطف کردم برگمو باهاش عوض کردم یه 18/19شده بود

راهنماییم که کلا کتاب زیر میزم باز بود و راحت رونویسی میکردم!
      یه بار سر امتحان ادبیات غرق تو کتاب شده بودم زیر میز نفهمیده بودم معلمه اومده بالا سرم
      بغل دستیم همچین که زد بهم قلبم داشت میومد تو دهنم
      ولی خیلی بزرگوار بود معلمه چیزی نگفت و رفت

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      همین بس که ترم نهایی دوم دبیرستان رو با تقلب گذروندم وگرنه بخاطر 5 تا تجدید از مدرسه اخراج میشدم سر هر درسش راحت 5 نمره تقلب کردم همشم فقط از 2 نفر
      البته پیش دانشگاهی پیشرفت کرده بودم وسط امتحانا چک نویس پر میکردم صلواتی میدادم به بقیه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      نردیک های عید پارسال بود کلاس 11 تجربی بودیم یه روزی یه لیستی از بچه ها رو اومدن صدا زدن برن دفتر منم بودم رفتیم تو دفتر که درباره کنکور و... صحبت کنن بامون
      ما هم فرداش امتحان فیزیک داشتیم نگو برگه کپی شده اماده رو میز بود برا فردا ما هم یکی برگه ها رو برداشتیم عکس گرفتیم بعدش دفتردار دار اومد برگه ها رو برداشت برد یکی هم از برگه ها هنوز دست ما بود ما هم چند تا تای الکی زدیم انداختیم زیر میز که مثلا برگه از دست دفتر دار افتاده بعد جلسه، هم عکس برگه رو بین بچه ها پخش کردیم ولی فرداش اونا نیومدن
      نگو یکی از بچه های که ما بهش میگیم .... مال لو داده بود که بعدشم کلی دردسر داشتیم...........
      خاطره لو دادن تقلب کسی داره؟ و کسی تون تو کلاس از .... مال ها داشته؟؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن