خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18

موضوع: شروع دوباره

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شروع دوباره

....
      ویرایش توسط Mobham : 08 بهمن 1398 در ساعت 23:59

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درصدات كه خوبه (غير از عمومي) چطور رتبه نياوردى؟ منطقه چندى؟
      بعد اگه شروع كردى با روزي 5 يا 6 راحت قبولى(به شرطي كه عمومى ها رو دست كم نگيرى)

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan379 نمایش پست ها
      سلام
      راستش از وقتی رتبه ها اومد دوست داشتم یه سال دیگه شانسم امتحان کنم ولی میترسیدم ولی دیگه بسه ایشالا فردا میرم منابع ام رو تهیه می کنم و شروع می کنم فقط می خواستم ببینم منابه ام برای کنکور مناسب هست یا نه؟؟؟؟؟
      ادبیات: دستور و قرابت الگو و آرایه خلی سبز(درصد کنکور سال قبل 40)عربی:جامع خیلی سبز(درصد کنکور سال قبل:40)دینی: آی کیو پلاس (درصد سال قبل :60)زبان :جامع مبتکراندرصد سال قبل:67)ریاضی : جامع مهرو ماه(درصد سال قبل:42)

زیست:پایه گاج و دوازدهم خیلی سبز(درصد سال قبل:76)فیزیک :4جلدی خیلی سبز(درصد سال قبل:75)شیمی :خیلی سبز(درصد سال قبل :75)
      با این درصدها که ترس نداره دیگه
      شما همین الانشم ۱۰ هیچ از بقیه جلویین
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      راستش از وقتی رتبه ها اومد دوست داشتم یه سال دیگه شانسم امتحان کنم ولی میترسیدم ولی دیگه بسه ایشالا فردا میرم منابع ام رو تهیه می کنم و شروع می کنم فقط می خواستم ببینم منابه ام برای کنکور مناسب هست یا نه؟؟؟؟؟
      ادبیات: دستور و قرابت الگو و آرایه خلی سبز(درصد کنکور سال قبل 40)عربی:جامع خیلی سبز(درصد کنکور سال قبل:40)دینی: آی کیو پلاس (درصد سال قبل :60)زبان :جامع مبتکراندرصد سال قبل:67)ریاضی : جامع مهرو ماه(درصد سال قبل:42)

زیست:پایه گاج و دوازدهم خیلی سبز(درصد سال قبل:76)فیزیک :4جلدی خیلی سبز(درصد سال قبل:75)شیمی :خیلی سبز(درصد سال قبل :75)
      منابعت خوبن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منابع خوبی دارید!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه مقداری بیشتر روی ادبیات تمرکز کنین و درصدای عمومیتون رو زیاد کنین .ولی وضعیتتو خلی عالیه فقط شروع کنین و برای اینده برنامه داشته باشین

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منابعت خوبن
      با این درصدا چه رتبه ای آوردی؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

عربی میکرو طلایی بگیر خوبه در کنار خیلی سبز ، برا ادبیاتم کتابای هامون سبطی به نظرم بهتر از عبدالمحمدی هست دینی گاجو کلا بیخیال برو اول سراغ خیلی سبز جامع بعد از اون بهمن ابادی ، ریاضی بد نیست خیلی سبز جامع و موج ازمون رو بزنی زیست کنار اونا مهروماه علی پناهی رم بزن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ......
      ویرایش توسط Mobham : 10 بهمن 1398 در ساعت 00:32

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Story نمایش پست ها
      منابعت خوبن
      با این درصدا چه رتبه ای آوردی؟
      ۲۸۰۰ منطقه ۱

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .....
      ویرایش توسط Mobham : 10 بهمن 1398 در ساعت 00:33

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی میکرو طلایی رو خیلی تعریفش رو شنیدم ولی چون عربیم خوب نیست نمی تونم تشخیص بدم چقدر کتاب خوبیه راجب سبطی هم قبول دارم کتاب بهتری هست ولی می‌دونی با کتابش حال نکردم دینی بهمن آبادی هم به عنوان منبع تکمیلی دارم
      راستی این زیست پناهی خوبه ؟ آخه من جمع بندیش رو سال پیش داشتم خیلی کتاب خوبی بود
      بازم ممنون از نظر شما ������
      اگه عربیت ضعیفه اول برو سراغ میکرو نه میکروطلایی ، دور مهروماهم تو عربی خط بکش زیست مهروماه علی پناهی رو من از خیلی سبز وگاج میپسندم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      اگه عربیت ضعیفه اول برو سراغ میکرو نه میکروطلایی ، دور مهروماهم تو عربی خط بکش زیست مهروماه علی پناهی رو من از خیلی سبز وگاج میپسندم
      عربی مهر و ماه خیلی خوبه ولی اینقدر سوالاش سخته به درد کسایی که درصدشون زیر 80 عه نمیخوره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      عربی مهر و ماه خیلی خوبه ولی اینقدر سوالاش سخته به درد کسایی که درصدشون زیر 80 عه نمیخوره
      اتفاقا من قلمو همیشه بالای هشتاد نود میزنم و مهروماهم دارم اما به گفته دبیرا این کتابو نزدم کاری به سطحش ندارم سطح بالا میخوای نردبام عربی جامع هست .
      مهروماه اومده سوالای ترجمه ای گذاشته که با لغت حل میشن درحالی که کنکور اصلا اینطور نیست و سوالای ترجمش با دونستن بعضی قواعد حل میشه واسه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ....
      ویرایش توسط Mobham : 10 بهمن 1398 در ساعت 00:33

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن