خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک در زبان فارسی و ارایه ادبی

سلام.خدمت دوستان.لطفا بهم بگین کدام درس زبان فارسی هرسال برای کنکور میاید؟از یکی از دوستان شنیدم که زیان فارسی هرسال از چند درس خاصش میاد؟؟اگه کسی ممیدونه لطفا بگه.و ارایه ادبی کدوم موضوعش مهمتره و هر سال ازش میاد؟نظام قدیم هستم.و برای زبان فارسی کدوم معلم رو توی سایت الا پیشنهاد میدین.فقط فیلم های اون درس که مهمه توی زبان فارسی میگیرم.خواهشن راهنمایم بکنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.خدمت دوستان.لطفا بهم بگین کدام درس زبان فارسی هرسال برای کنکور میاید؟از یکی از دوستان شنیدم که زیان فارسی هرسال از چند درس خاصش میاد؟؟اگه کسی ممیدونه لطفا بگه.و ارایه ادبی کدوم موضوعش مهمتره و هر سال ازش میاد؟نظام قدیم هستم.و برای زبان فارسی کدوم معلم رو توی سایت الا پیشنهاد میدین.فقط فیلم های اون درس که مهمه توی زبان فارسی میگیرم.خواهشن راهنمایم بکنید
      با فیلم نمیشه این دو مبحث رو یاد گرفت باید خودت با مطلب درگیر بشی...
      لقمه زبان فارسی و آرایه مهرو ماه رو تهیه کن و بخون(با بیانی ساده مطالب رو توضیح داده و کامل کامل هست) و بعد تست بزن مشکلت برطرف میشه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      با فیلم نمیشه این دو مبحث رو یاد گرفت باید خودت با مطلب درگیر بشی...
      لقمه زبان فارسی و آرایه مهرو ماه رو تهیه کن و بخون(با بیانی ساده مطالب رو توضیح داده و کامل کامل هست) و بعد تست بزن مشکلت برطرف میشه.
      من دیپلم فنی و حرفه ای دارم.برام سخته.حالا ارایه رو یه کاری میتونم انجام بدم اما زبان فترسی نه؟کدوم قسمت زبان فارسی همیشه میاد اونو نگفتی؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه برای رشته ی خاص میخوای تمرکز کنی مثل دندون و پزشکی و دارو باید کلشو بخونی زمان هم هست اگه که نه 5 مبحث اصلی و بخون
      1)تکواژ و واج 2)گروه اسمی 3)جمله 4) ویرایش5)ساختمان واژه
      با الگو جلو برو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دیپلم فنی و حرفه ای دارم.برام سخته.حالا ارایه رو یه کاری میتونم انجام بدم اما زبان فترسی نه؟کدوم قسمت زبان فارسی همیشه میاد اونو نگفتی؟
      مدتی اینطوری بود که سوالای زبان فارسی از 5 مبحث تکواژ،ساختمان واژه ،جمله،گروه اسمی و ویرایش میومد ولی این اواخر دیگه اینطور نیست واز کل مطالب کتاب سوال میدن برای همین نمیشه با قطعیت چیزی گفت ولی معمولا مبحث ساختمان واژه ، نوع جمله و تکواژ هر سال سوال دارن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      مدتی اینطوری بود که سوالای زبان فارسی از 5 مبحث تکواژ،ساختمان واژه ،جمله،گروه اسمی و ویرایش میومد ولی این اواخر دیگه اینطور نیست واز کل مطالب کتاب سوال میدن برای همین نمیشه با قطعیت چیزی گفت ولی معمولا مبحث ساختمان واژه ، نوع جمله و تکواژ هر سال سوال دارن.
      سپاس.فقط کدوم معلم الاخوب توضیح داده؟؟؟اقای سبطی خوبه؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      اگه برای رشته ی خاص میخوای تمرکز کنی مثل دندون و پزشکی و دارو باید کلشو بخونی زمان هم هست اگه که نه 5 مبحث اصلی و بخون
      1)تکواژ و واج 2)گروه اسمی 3)جمله 4) ویرایش5)ساختمان واژه
      با الگو جلو برو
      سپاس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این حرفا چرته که از این میاد از اون نه باید واسه همه چیز اماده و مسلط بود چون نظام قدیمی نمیدونم چه کتابی خوبه واسه همون چیزی نمیتونم بگم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سپاس.فقط کدوم معلم الاخوب توضیح داده؟؟؟اقای سبطی خوبه؟؟؟
      از الا فقط قسمتی از فیلم های سبطی رو دیدم ولی خوشم نیومد از تدریسش..بقیه دبیر هارو ندیدم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن